Kdo daboval Simira?

Kdo dabuje Simira

Alarm für Cobra 11 :: www.afc11.cz. Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.
ArchivPodobné

Kdo dabuje Simíra v Kobře 11

Semir Gerkhan
Ztvárnil Erdogan Atalay
Namluvil Bohdan Tůma
Informace o postavě
Pohlaví muž

Kdo dabuje Jim Carrey

Jim Carrey i Will Smith: Dabér Bohdan Tůma předvádí dabing svých nejlepších postav.

Kdo dabuje Toma Kranicha

Nadaboval také Alana Rickmana v roli Severuse Snapea ve filmech o Harrym Potterovi, Reného Steinkeho (komisař Tom Kranich) v seriálu Kobra 11 (2000–2003, 2005–2007), nebo Antonia Banderase v roli Kocoura v Botách ve filmu Kocour v Botách: Poslední Přání (2022).

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Koho dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Will Smith

NEČUM NA MĚ SHOW: Jim Carrey i Will Smith: Dabér Bohdan Tůma předvádí dabing svých nejlepších postav – YouTube.

Kdo dabuje Říčka a mortyho

Nyní už k přehledu českých herců, kteří se pokusí oživit nám již známé postavy: Rick (Justin Roiland) – Josef Carda. Morty (Justin Roiland) – Michal Holán. Jerry (Chris Parnell) – Pavel Vondra.

Kdo dabuje Alzák

BOHDAN TŮMA vypráví o dabování Alzáka: Jak moc toho lituje (Patreon bonus) – YouTube.

Kdo dabuje Jack Black

Radovan Vaculík ("iCarly", Mars útočí!)

Kdo nejčastěji dabuje Bruce Willise

Českému televiznímu divákovi je především znám jako dabér. Nejvíce je spjat s hollywoodským hercem Brucem Willisem, kterému hlas propůjčil v naprosté většině jeho snímků. Namluvil i postavu policisty Billyho Rosewooda v podání Judge Reinholda v trilogii Policajt v Beverly Hills.

Kdo vymyslel Rick a Morty

Rick a Morty je komediální animovaný seriál na stanici Adult Swim, který vytvořilo duo Dan Harmon a Justin Roiland.

Kdo mluví Alzaka

Alzák tedy do velké míry vzniknul spojením Mufa a Cartmana, jedné z postav Southparku. Od začátku ho také namlouval Bohdan Tůma, který Cartmana dabuje. Toho se Alza drží dodnes, i v Maďarsku postavičku proto namlouvá tamní "Cartman" Gábor Csöre.

Kdo dabuje Tom Cruise

Dabér Gustav Bubník daboval min. 15 let herce Toma Cruise, ale pak byl nahrazen Pavlem Vondrou a to navíc šokujícím způsobem – třetím pokračováním trojdílné Mission Impossible.

Kde se dívat na Rick a Morty

Sledujte Rick a Morty | Seriály | HBO Max.

Koho dabuje Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo mluvi Flopa

Bohdan Tůma

Dabovaní zahraniční herci: Denzel Washington, Wesley Snipes, Jim Carrey, Owen Wilson, Erdogan Atalay (Kobra 11), Jason Priestley, Will Smith (Muži v černém 2), Kevin Bacon (Apollo 13), Terrence Howard (Iron Man), Devin Ratray (Denis – postrach okolí).

Koho dabuje Švehlík

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Kdo dabuje Mel Gibson

Dřív se jmenovalo Skelet, dnes Divadlo Pavla Trávníčka. Jeho hlasem promlouvá k českým divákům Alain Delon, Mel Gibson, John Travolta nebo Alan Alda. I on sám byl ale jednou dabován.

Co dabuje Filip Švarc

Filip Švarc je jedním z těch, které znáte. Jeho hlasem u nás mluví třeba Collin Farrel, Paul Bettany, Ashton Kutcher či Chris Rock a mnoho dalších Asiatů, Hispánců a černochů. Díky následující srdcové sedmičce máte možnost poznat nejen jeho filmové chutě, ale pro zvídavé poodkryjeme i jeho pravou identitu.

Co dabuje Michal Holán

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Koho dabuje Stepnicka

Jiří Štěpnička propůjčil svůj hlas nejen Neilu Dudgeonovi, ale i Harrisonu Fordovi, Stevenu Segalovi či Michaelu Douglasovi. „Třeba skvělý herec Jiří Sovák natočil spoustu děl s postsynchrony, ale dabovat neuměl.

Kdo dabuje Damona

Ninu Dobrevovou v roli Eleny dabovala Martina Kechnerová, Paula Wesleyho v roli Stefana Martin Písařík a Iana Somerhaldera v roli Damona Filip Švarc. Roli Jeremyho namluvil Petr Neskusil, Bonnie Zuzana Kajnarová, Caroline Marika Šoposká, Matta Jan Škvor a Tylera Jan Nedvěd ml.

Koho dabuje Soukup

Nadaboval Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise, Roberta Redforda, Sylvestera Stallona a mnoho dalších. Mezi nejoblíbenější práce Pavla Soukupa však patří dabování francouzských filmů a komentování dokumentů.

Koho dabuje Jan Maxian

Svůj hlas propůjčil hercům jako jsou Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řadě animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Často zpívá znělky pořadů pro děti (např. Kamaráda Timmy).