Kdo dabuje Morrise z Madagaskaru?

Kdo daboval morise z Madagaskaru

Obsazení

Postava Originální dabing Český dabing
Maurice Cedric the Entertainer Zbyšek Pantůček
Mort Andy Richter Jan Maxián
Skipper Tom McGrath Milan Slepička
Kowalski Chris Miller Libor Terš

Kdo dabuje Tučňáky z Madagaskaru

Obsazení filmu Tučňáci z Madagaskaru

Igor Bareš .. Skipper
Libor Terš .. Kowalski
Pavel Tesař .. Vojín
Jiří Ployhar .. Tajný agent
Pavel Vondra .. Octavius Brine

Kdo dabuje Martyho v Madagaskaru

Filip Švarc patří k našim nejznámějším dabérům. Na svém kontě má stovky, možná tisíce dabingových rolí. Je hlasem SuperStar, českým představitelem Ashtona Kutchera nebo zebry Martyho z Madagaskaru.

Kdo dabuje Melmana

4, Žirafa Melman

Žirafu, která je tak trochu hypochondr, nadaboval Václav Vydra, kterého jistě všichni moc dobře znáte z komediálního Kameňáku. Hrál také v seriálu Gympl.
Archiv

Co dabuje Filip Švarc

Filip Švarc je jedním z těch, které znáte. Jeho hlasem u nás mluví třeba Collin Farrel, Paul Bettany, Ashton Kutcher či Chris Rock a mnoho dalších Asiatů, Hispánců a černochů. Díky následující srdcové sedmičce máte možnost poznat nejen jeho filmové chutě, ale pro zvídavé poodkryjeme i jeho pravou identitu.

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Jak se jmenují Tučňáci z Madagaskaru

Objevuje se zde devět postav filmu Madagaskar: tučňáci Skipper (Tom McGrath), Rico (John DiMaggio), Kowalski (Jeff Bennett) a Vojín (James Patrick Stuart), dále lemuři Král Jelimán (Danny Jacobs), Maurice (Kevin Michael Richardson) a Mort (Andy Richter), a nakonec šimpanzi Mason (Conrad Vernon) Phil a vydra Marlene.

Jak se jmenují postavy z Madagaskaru

MortAndy RichterJulienSacha Baron Cohen, Danny JacobsMoto Motowill.i.amMelmanDavid Schwimmer, Zachary GordonGloriaJada Pinkettová Smithová, Willow SmithováMartyChris Rock, Alex Fong, Thomas Stanley
Madagaskar/Postavy

Koho dabuje Jan Maxian

Svůj hlas propůjčil hercům jako jsou Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řadě animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Často zpívá znělky pořadů pro děti (např. Kamaráda Timmy).

Koho dabuje Labus

Český dabing

Dabéři Postavy
Jiří Lábus Marge Simpsonová
Martin Dejdar Bart Simpson
Helena Štáchová (1.–27. řada) Ivana Korolová (od 28. řady) Líza Simpsonová, Maggie Simpsonová
Dalimil Klapka (1.–33. řada) Bohuslav Kalva (32. řada) Jiří Knot (od 33. řady) Abraham Simpson

Kdo dabuje Damona

Ninu Dobrevovou v roli Eleny dabovala Martina Kechnerová, Paula Wesleyho v roli Stefana Martin Písařík a Iana Somerhaldera v roli Damona Filip Švarc. Roli Jeremyho namluvil Petr Neskusil, Bonnie Zuzana Kajnarová, Caroline Marika Šoposká, Matta Jan Škvor a Tylera Jan Nedvěd ml.

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Will Smith

NEČUM NA MĚ SHOW: Jim Carrey i Will Smith: Dabér Bohdan Tůma předvádí dabing svých nejlepších postav – YouTube.

Co je Morris za zvire

Dnes už ale víme, že jde ve skutečnosti o lemura, tedy o zástupce řádu primátů, do kterého se řadíme i my lidé. Do povědomí nejširší veřejnosti se ksukol dostal díky filmu Madagaskar. Byl totiž předlohou pro postavu Morrise, pobočníka Krále Jelimána.

Jak se jmenují zvířata z Madagaskaru

Pasažéři letadla jsou: Mort, král Jelimán, Maurice, čtyři inteligentní tučňáci a naše čtveřice. Alex najde své rodiče a musí se stát následníkem otcovy vlády. Marty najde ostatní zebry a chce u nich zůstat. Melman se stane šamanem všech zvířat a Glorie se zamiluje.

Koho dabuje Adam Mišík

👇🏻 Odpověď je český Tom Holland Adam Mišík!

Koho dabuje Adam Misik

Jakou scénu od něj všichni chtějí slyšet Adam Mišík nám přímo ve studiu předvedl scénu ze Spidermana, kterou prý od něj chtějí slyšet všichni. Pobavil nejen moderátory, ale i sám sebe.

Kdo dabuje Patty a selmu

Český dabing

Dabéři Postavy
Zdeněk Štěpán (od 1. řady) Patty Bouvierová
Jaroslava Kretschmerová (od 1. řady) Selma Bouvierová
Jan Kuželka (1.–4. řada) Mojmír Maděrič (od 4. řady) Waylon Smithers
Stanislav Lehký Kearney Zzyzwicz

Kdo mluví nedá Flanderse

Nedward „Ned“ Flanders je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Harry Shearer (v českém znění Jiří Havel).

Kdo dabuje Stefana Salvatora

Ninu Dobrevovou v roli Eleny dabovala Martina Kechnerová, Paula Wesleyho v roli Stefana Martin Písařík a Iana Somerhaldera v roli Damona Filip Švarc. Roli Jeremyho namluvil Petr Neskusil, Bonnie Zuzana Kajnarová, Caroline Marika Šoposká, Matta Jan Škvor a Tylera Jan Nedvěd ml.

Kdo dabuje Jacka Blacka

Radovan Vaculík ("iCarly", Mars útočí!)

Kdo dabuje Douglase

Michael Douglas
Český dabing Jiří Štěpnička
Oscar
Nejlepší film 1976 – Přelet nad kukaččím hnízdem Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli 1987 – Wall Street
Cena Emmy

Jaká zvířata žijí na Madagaskaru

Typickými představiteli zvířecí říše jsou želvy, gekoni, chameleoni a ještěrky. Lemuři jsou hlavním lákadlem cestovatelů. Se všemi druhy lemurů se můžete setkat pouze na Madagaskaru. Na ostrově chybí dravé šelmy, proto se menším primátům podařilo přežít boj s přírodou.

Kdo dabuje v českém znění Spider Mana

👇🏻 Odpověď je český Tom Holland Adam Mišík! 😄 Nebyl dřív k sežrání

Kdo dabuje Toma Hollanda

Tom Holland (herec)

Tom Holland
Příbuzní Sam Holland, Patrick Holland, Harry Holland
Významné role Peter Parker / Spider-Man v univerzu Marvel Cinematic Universe
Český dabing Adam Mišík
Cena BAFTA