Kdo dabuje Semir Gerkhan?

Kdo daboval Semira Gerkhana

Erdoğan AtalaySemir Gerkhan / Hlas postavyErdogan Atalay je německý herec, scenárista a producent. Proslavil se především jako vrchní komisař Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11. Wikipedie

Kdo dabuje Simíra z Kobry 11

Semir Gerkhan
Ztvárnil Erdogan Atalay
Namluvil Bohdan Tůma
Informace o postavě
Pohlaví muž

Kdo dabuje Toma Kranicha

Nadaboval také Alana Rickmana v roli Severuse Snapea ve filmech o Harrym Potterovi, Reného Steinkeho (komisař Tom Kranich) v seriálu Kobra 11 (2000–2003, 2005–2007), nebo Antonia Banderase v roli Kocoura v Botách ve filmu Kocour v Botách: Poslední Přání (2022).

Koho dabuje Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Jima Carreyho v masce

Dokázal si získat i respekt kritiky za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na Měsíci či Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků a herců všech dob. Do češtiny jej nejčastěji dabuje Bohdan Tůma.

Kdy zemřel Tom Kranich

Tom Kranich (René Steinke)

Po prvních třech sezónách odešel od policie, ale při hercově návratu do seriálu mu následně scénaristé na konci desáté sezóny připravili mnohem dramatičtější rozloučení. Tom zemřel v Semirově náručí!

Kdo mluví Flopa

Bohdan Tůma | ČSFD.

Kdo dabuje Kocour v botách

Kocour v botách: Poslední přání (2022) #Dabing s Alešem Procházkou – YouTube.

Kdo mluvil Chandlera

Matthew PerryPřáteléDušan CinkotaPřátelé
Chandler Bing/Hlas postavy

Kdo dabuje Jacka Blacka

Radovan Vaculík ("iCarly", Mars útočí!)

Kdo dabuje Brandona Walshe

Bohdan Tůma k nám promlouvá častěji, než si myslíte. Patří totiž k nejznámějším dabingovým hercům a také je už skoro třicet let nadšeným řidičem. Znáte Jasona Priestleyho alias Brandona Walshe ze seriálu Beverly Hills 902 10

Co se stalo s Janem z Kobry 11

Herec se po dvou sezónách rozhodl zkusit kariéru modela přímo v Hollywoodu a dal Kobře 11 košem. Z dálniční policie odešel kvůli přítelkyni, která spáchá sebevraždu, a Jan se rozhodne že odejde do Ameriky.

Jak se jmenuje Simir Gerchan

Mezi sebou si říkali Gerchán a Simir podle postavy hlavního hrdiny ze seriálu Kobra 11, který se jmenuje Semir Gergchan.

Co je flop z Binga

Flop je Bingovým pečovatelem, stará se o Binga a pomáhá mu řešit problémy. Je to malý pytlovitý jedinec.

Kdo mluví Shreka

Dabing

David Prachař Shrek
Oldřich Vízner Oslík
Dana Morávková Princezna Fiona
Antonín Navrátil Lord Farquaad

Jak se jmenoval kocour ze Shreka

Dlouho před tím, než se rozkošný Kocour v botách setkal se zlobrem Shrekem a Oslem, snažil se očistit své jméno a konečně přestat žít život uprchlíka.

Kdo dabuje Moniku z přátel

Monica E. Gellerová Bingová (* 1969) je postava amerického televizního seriálu Přátelé. Hraje ji Courteney Cox. Do češtiny ji dabovala Pavla Rychlá.

Kdo daboval Rose

Od roku 1996 dabovala více jak 500 filmů mezi které patři Titanic, kde jste ji mohli slyšet jako Rose (Kate Winslet), Prci, prci, prcičky, Terminátor, Pán prstenů, Kruh, Legendy z Downtownu, Mamma Mia! a spousty dalších.

Kdo dabuje Hopkinse

Schánilcovým hlasem promlouval mimo jiné Jack Nicholson, Anthony Hopkins nebo Clint Eastwood. Sám hrál kromě jiných i ve slavných filmech Svatba jako řemen či Petrolejové lampy.

Kdo dabuje Wesley Snipes

Bohdan Tůma

Dabovaní zahraniční herci: Denzel Washington, Wesley Snipes, Jim Carrey, Owen Wilson, Erdogan Atalay (Kobra 11), Jason Priestley, Will Smith (Muži v černém 2), Kevin Bacon (Apollo 13), Terrence Howard (Iron Man), Devin Ratray (Denis – postrach okolí).

Proč končí Kobra 11

Televize ale prohlásila, že z důvodu pandemie a nedostatku financí na tak náročný seriál natáčení bude zastaveno. Pro RTL je Kobra nejdražší seriál, ale také je to pro ni velký zdroj peněz, protože se seriál vysílá na celém světě. Za Corony se tedy dotáčel zbytek nedokončených epizod.

Kde je dálnice Kobra 11

U patnáctitisícového městečka Aldenhoven v Severním Porýní Vestfálsku si filmaři postavili vlastní dálnici. Čtyřproudá silnice s dvěma oddělenými pásy je dlouhá kilometr. Na obou koncích jsou udělané smyčky pro otočení. Projet celý úsek kolem dokola tak znamená urazit celkem 2 300 metrů.

Kde se odehrává Kobra 11

AKCE: Alarm für Cobra 11 natáčí v historické radnici ve Wuppertalu. Wuppertal. Tento týden byla ve Wuppertalu natáčena nová série Kobry 11. Erdoğan Atalay ocenil historickou kulisu.

Kde se dá sledovat Kobra 11

Aktuálně máte možnost sledovat "Kobra 11" streaming u Voyo, O2 TV.

Jak se jmenují kamarádi Binga

Zdobí jej obrázek zajíčka Binga a jeho kamarádů Pando a Flopa.