Kdo dabuje Upíří deníky?

Kdo dabuje Upíří deníky

Ninu Dobrevovou v roli Eleny dabovala Martina Kechnerová, Paula Wesleyho v roli Stefana Martin Písařík a Iana Somerhaldera v roli Damona Filip Švarc. Roli Jeremyho namluvil Petr Neskusil, Bonnie Zuzana Kajnarová, Caroline Marika Šoposká, Matta Jan Škvor a Tylera Jan Nedvěd ml.

Kde se odehrávají Upíří deníky

Produkce. Natáčení pilotního dílu probíhalo ve Vancouveru. Zbytek seriálu byl natáčen v Covingtonu v Georgii, který představoval fiktivní městečko Mystic Falls, a na dalších místech v metropolitní oblasti Atlanty.

Kdy umře Stefan Salvatore

Ve finále posledního dílu seriálu TVD nakonec zemřel, aby jednou a navždy zabil Katherine Pierce a zničil peklo.

Jak skončí Upíří deníky

Série skončila tím, že se Stefan obětoval, aby všechny zachránil: Damon s Elenou spolu prožili dlouhý lidský život, Caroline a Ric otevřeli školu pro svoje holky, Bonnie procestovala svět, Matt zůstal v Mystic Falls a nakonec se Elena s Damonem opět shledali se svými rodinami.

Co dabuje Filip Švarc

Filip Švarc je jedním z těch, které znáte. Jeho hlasem u nás mluví třeba Collin Farrel, Paul Bettany, Ashton Kutcher či Chris Rock a mnoho dalších Asiatů, Hispánců a černochů. Díky následující srdcové sedmičce máte možnost poznat nejen jeho filmové chutě, ale pro zvídavé poodkryjeme i jeho pravou identitu.

Koho dabuje Jan Maxian

Svůj hlas propůjčil hercům jako jsou Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řadě animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Často zpívá znělky pořadů pro děti (např. Kamaráda Timmy).

Co navazuje na Upíří deníky

The Originals je americký televizní seriál, vysílaný od roku 2013 na stanici The CW. Navazuje na seriál Upíří deníky. Soustředí se na sourozence Mikaelsonovi, tři původní upíry, Klause (Joseph Morgan), Elijaha (Daniel Gillies) a Rebeku (Claire Holt) v New Orleans.

Kdy se z Eleny stane upír

ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA — Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, které se obávala nejvíce, se stala skutečností – zemřela s upíří krví ve svém těle a nyní musí dokončit hroznou přeměnu na upíra nebo čelit jisté smrti.

Jak zemřel Damon

Od páté série je Damon přítelem Eleny potom, co si oba myslí, že Stefan dobrovolně odešel (ale neodešel, zajal ho Silas). Na konci páté série čeká snad všechny obrovský šok, když Damon nestihne přejít přes Bonnie z druhé strany a temný vír ho strne a Damon nadobro umře.

Koho si vezme Caroline

V nejnovějším díle seriálu The Vampire Diaries jsme se dočkali svatby Stefana a Caroline. Svatba sice byla uspořádána narychlo a za účelem vylákání nepřítele, ale nakonec všechno proběhlo dobře a ti dva se vzali.

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Koho dabuje Filip Jančík

Jeho kultovní postavy píšou dějiny. Dylan z Beverly Hills 90210, Cody z Kroku za krokem, Bradley Cooper, Colin Farrel a další dlouhá řada notoricky známých jmen. V dabingovém rejstříku má Filip Jančík tolik kultovních postav a filmů, že přechází zrak.

Koho dabuje Adam Mišík

👇🏻 Odpověď je český Tom Holland Adam Mišík!

Koho dabuje Adam Misik

Jakou scénu od něj všichni chtějí slyšet Adam Mišík nám přímo ve studiu předvedl scénu ze Spidermana, kterou prý od něj chtějí slyšet všichni. Pobavil nejen moderátory, ale i sám sebe.

Kdo je Katherine Pierce

Katherine Pierce, také známá svým původním jménem Katerina Petrova, je upírka zodpovědná za přeměnu bratrů Salvatorových.

Kdo zemře v Upirich Denicich

Jak už víte z finální epizody, byla poslední smrt Stefana Salvatoreho, který se obětoval, aby mohlo být zničeno peklo spolu s Katherine, a zachránil Mystic Falls, jiná než ty ostatní. Výkonná producentka Julie Plec v rozhovoru pro TVLine prozradila další informace ohledně jeho smrti.

Kdy se vrati Damon

Na konci páté série čeká snad všechny obrovský šok, když Damon nestihne přejít přes Bonnie z druhé strany a temný vír ho strne a Damon nadobro umře.

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo je Michal Holán

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Kdo daboval stiflera

Dabing

Jméno postavy Herecký představitel Jméno dabéra
Paul Finch Eddie Kaye Thomas Petr Burian
Steve Stifler Seann William Scott Filip Jančík
Jim Levenstein Jason Biggs Filip Švarc

Kdo dabuje Reese Witherspoon

role Regina Řandová) dabuje Mary Lynn Rajskub Hana Ševčíková, Jean asi Radka Stupková.

Kdo dabuje Iron Man

Obsazení filmu Iron Man

Radovan Vaculík .. Tony Stark / Iron Man
Simona Vrbická .. Pepper Potts
Pavel Soukup .. Obadiah Stane / Iron Monger
Zbyšek Horák .. Jarvis
Bohdan Tůma .. James Rhodes

Kdo dabuje Toma Hollanda

Tom Holland (herec)

Tom Holland
Příbuzní Sam Holland, Patrick Holland, Harry Holland
Významné role Peter Parker / Spider-Man v univerzu Marvel Cinematic Universe
Český dabing Adam Mišík
Cena BAFTA

Kdo mluví Thora

Jan Maxián je hudební a herecký multitalent. Frodo Pytlík, Spiderman, Thor, Sponge Bob a řada dalších filmových kultů by bez něj byla doslova a do písmene ztracena v překladu.

S kým chodí Nina Dobrev

Nina Dobrevová
Alias Neens Dee
Alma mater Wexford Collegiate School for the Arts Torontská metropolitní univerzita
Aktivní roky 2006–dosud
Partner(ka) Ian Somerhalder (2010–2013) Austin Stowell (2015–2016) Glen Powell (2016–2017) Shaun White (od 2019)