Kdo je majitel obchodu Mere?

Kdo vlastní obchod Mere

Mere
Oblast činnosti maloobchod
Produkty potraviny
Mateřská společnost Svetofor
Majitel Torgservis

Kde budou prodejny Mere

V současné době má společnost MERE obchody v Rumunsku, Rusku, Bělorusku, Litvě, na Ukrajině a také ve Španělsku, Řecku, Lotyšsku, Srbsku, Velké Británii, Německu a Polsku.

Kde se nachází ruský obchod Mere

První pobočka mimo Rusko byla otevřena v Rumunsku. Momentálně má tento řetězec také pobočky v Německu, Rakousku, Španělsku, Francii, Ukrajině, Litvě, Lotyšsku, Polsku, Česku a ve Velké Británii.

Kdo je vlastníkem Kauflandu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30.

Kdo je vlastníkem prodejen COOP

Jednota

Svaz českých a moravských spotřebních družstev
Celková aktiva 728 mil. Kč (2019) 709,4 mil. Kč (2018)
Zaměstnanci 12 (2019)
Identifikátory
Oficiální web www.skupina.coop

Kdo je vlastníkem Lidlu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30. letech 20.

Kdo vlastní KiK

Haub je spolumajitelem a ředitelem společnosti Tengelmann Group, které patří i v Česku známé obchody Obi či KiK.

Kdo vlastní REWE

Cestovní kancelář Fischer Group má ode dneška nového majitele, německou skupinu Rewe. Koupila ji od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka, která ji vlastnila 16 let. Transakci v dubnu povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), nyní byla dokončena.

Odkud je KiK

KiK Textilien und Non-Food GmbH (zkratka pro Kunde ist König, v překladu Zákazník je král) je německý textilní diskont. Byl založen v roce 1994. Společnost provozuje prodejny v Německu, Rakousku, Slovinsku, Česku, Maďarsku, Slovensku, Chorvatsku, Polsku, Nizozemsku, Itálii a Rumunsku.

Co je to KiK

Naším dlouhodobým cílem je provozovat 5 000 moderních prodejen v Evropě. Naše hlavní motto jsme pevně zakotvili v názvu firmy: KiK znamená „Kunde ist König“ – Zákazník je král. S tímto slibem jsme se úspěšně zavedli ve 12 evropských zemích.

Co to je Kik

Kik, nebo také Kik Messenger, je mobilní aplikace pro instant messaging na Android a iOS zařízeních. Využívá mobilní data nebo Wi-Fi. Kromě textu, smajlíků a nálepek (stickers) umožňuje posílat fotky, videa, soubory a webové stránky.