Kdo má nejvíc sledujících na YouTube?

Kdo nejvíc vydělává na YouTube

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr.
Archiv

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube v Česku

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
1. MenT 1,493 milionu
2. GEJMR 1,267 milionu
3. Tary 1,180 milionu
4. Stejk 1,180 milionu

Kdo má nejvíce odběratelů na YouTube na světě

Švédský Let's player a komentátor PewDiePie je pátý nejodebíranější YouTube kanál a nejodebíranější osoba Youtube se 111 miliony odběratelů v prosinci 2022.

Kdo je to MenT

Jan Macák alias MenT (* 28. července 1997 Pardubice) je český youtuber a influencer. MÁM HLAD!

Jaký je nejslavnější youtuber na světě

PewDiePie na přidával na YouTube stále nové klipy i v době, kdy své videopřenosy umisťoval na Dlive. Na YouTube má ale přes 100 milionů odběratelů a podle údajů firmy je jeho dosud celkem vygenerovaných 25 miliard zhlédnutí jednoznačně nejvíc, kolik se kdy nezávislému tvůrci podařilo dosáhnout.

Jak platí YouTube

Zjednodušeně řečeno, čím více zhlédnutí vaše video získá, tím větší bude váš potenciální výdělek z AdSense. V průměru vydělají youtubeři prostřednictvím AdSense 3 až 5 dolarů za 1 000 zhlédnutí videa. Účty s miliony odběratelů obvykle dostávají větší podíl reklamy, a vydělávají tak více peněz.

Kdo má nejvice odberatelu na světě

1. PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu. Všechny výše zmíněné youtubery nicméně hravě strčí do kapsy jeden jediný, a sice PewDiePie.

Jak se jmenuje youtuber Gejmr

Zjistili jsme ze si Gejmr zmenil jmeno u vlastnika domeny. Jmenuje se tam ted Radek Novotny.

Jak se jmenuje Youtuber Gejmr

Zjistili jsme ze si Gejmr zmenil jmeno u vlastnika domeny. Jmenuje se tam ted Radek Novotny.

Kdy se narodil MenT

28. července 1997 25 let, PardubiceJan Macák / Datum narození

Jak získat zhlédnutí na YouTube

Marketingové platformy, kde máte už své publikum, jsou nejlepší místa pro získání nových odběratelů. Nebojte se sdílet linky na videa v emailech nebo na blogu a zveřejňovat videa také na ostatních sociálních sítích. Můžete i použít analýzu vašeho publika a najít malé komunity lidí, kteří mají podobné zájmy.

Kdy vydat video na YouTube

Dny jako sobota a neděle mají o 32 % vyšší odezvu než jiné dny, čtvrtek a pátek potom o 18 %. Co se týká časů, celkově vyšel jako nejvhodnější čas 9:00 ráno a dále 13:00 – 15:00 odpoledne.

Kdo je nejznámější youtuber na světě

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube. S největším videoportálem na světě uzavřel exkluzivní smlouvu.

Kdy se narodil ment

28. července 1997 25 let, PardubiceJan Macák / Datum narození

Kdo je NejFake

Pod pseudonymem NejFake [nejfejk] (někdy též Adam Richtr) působí český youtuber, internetový bavič a mystifikátor. V tvorbě se zaměřuje na hodnocení a kritiku společnosti, sociálních sítí, aktuální dění a mystifikace.

Kde žije porty

Porty se před časem odstěhoval do Ostravy. Momentálně do školy nechodí, má toho, podle svých slov, dost nejen v kariéře, ale také v osobním životě.

Jak se zviditelnit na YouTube

Sedm tipů jak zviditelnit své video na YouTubeVyberte správnou velikost náhledu.Náhled nepodceňte.Použijte na náhledu text.Vyberte konkrétní font.Používejte správné barvy.Vyberte vhodný obrázek.Podtrhněte jedinečnost své značky.

Jak začít být Youtuberem

Na YouTube můžete začít vydělávat tak, že si požádáte o vstup do Partnerského programu YouTube a stanete se jeho členem. Zpeněžit lze pouze kanály, které splňují naše zásady zpeněžování kanálů ve službě YouTube.

Co je popularni na YouTube

Populární kanály

Tento přehled ukazuje, jaké další kanály vaši diváci v posledních 28 dnech pravidelně sledovali. Můžete tak zjistit, jaké další kanály vaše diváky zajímají, a objevovat příležitosti ke spolupráci.

Kdo je marianek

Youtuber, influencer a spolupracovník americké superhvězdy Jakea Paula. Žije v USA a na sociálních sítích mnohdy kritizuje Čechy a Českou republiku. V poslední době se jeho tvorba točí primárně kolem kryptoměn.

Co je to Gejmr

Gejmr je vášnivý sběratel poštovních známek. Miluje kafe a dokonce do něj umí vytvarovat pomocí našlehaného mléka různé ornamenty. Nejoblíbenější rasa psa je Shiba-Inu. Dříve se v minecraftu jmenoval kingh157.

Co je to port 80

Porty otevřené pro naslouchání mívají určitá „oblíbená“ čísla. Na portu 80 obvykle bydlí webové servery bez zabezpečení (http) a na 443 webový server se zabezpečením (https). Pokud někde běží veřejný webový server, bude nejspíš bydlet na portu 80.

Jak propagovat své video na YouTube

Komunikujte s publikem

Využívejte popisy videí a bannery a povzbuzujte uživatele k lajkování a odběru. Na stránkách videí zapněte komentáře (komentáře můžete kdykoli smazat nebo uživatele zablokovat). Využijte playlisty a uspořádejte obsah podle témat – usnadníte tak uživatelům vyhledávání videí ve vašem kanálu.

Kde jsou trendy na YouTube

Youtube trendy nezmizí

V rámci aplikace Youtube pro Android i iOS se nachází ve spodní části pět sekcí, mezi kterými ještě nyní můžete vidět kartu Trendy.

Jak se jmenuje Youtuber Gamer

Gamer PewDiePie je nejúspěšnější youtuber na světě.