Kdo mluví Delona?

Kdo mluvil Delona

Dřív se jmenovalo Skelet, dnes Divadlo Pavla Trávníčka. Jeho hlasem promlouvá k českým divákům Alain Delon, Mel Gibson, John Travolta nebo Alan Alda.
Archiv

Kdo dabuje De Nira

Do češtiny jej nejčastěji dabují Jaromír Meduna a Petr Pospíchal.

Kdo nastaví kůži dabing

V českém znění: Pavel Trávníček – Alain Delon (Choucas), Tereza Chudobová – Anne Parillaud (Charlotte), Milan Slepička, Pavel Šrom – Daniel Ceccaldi (Coccioli), Libor Terš, Dagmar Čárová, Lucie Juřičková, Jaroslav Kaňkovský, Matěj Hádek, Alois Švehlík – Jean-Pierre Darras (komisař Chauffard), Oldřich Vlach, Bohuslav …

Koho dabuje Travnicek

Patří k nejvyhledávanějším hercům českého dabingu (propůjčil svůj charismatický hlasový projev Alainu Delonovi, Johnu Travoltovi, Melu Gibsonovi, Alanu Aldovi ad.).

Koho dabuje Švehlík

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Kdo mluví Forresta Gumpa

Obsazení filmu Forrest Gump

Tom Hanks .. Forrest Gump [38]
Ronald Reagan .. Ronald Reagan [83]
Sonny Shroyer .. trenér [58]
Harold G. Herthum .. doktor [65]
Joe Washington .. hlasatel

Kdo nastaví kůži hudba

Oscar BentonNeil DiamondSidney Bechet
Kdo nastaví kůži/Hudba

Kdy se narodil Trávníček

26. října 1950 72 let, KonicePavel Trávníček / Datum narození

Kdo namluvil Prince v Popelce

Hudbu složil Karel Svoboda, hlavní píseň Kdepak ty ptáčku hnízdo máš zpíval Karel Gott a text napsal Jiří Štaidl. V hlavních rolích se představili Libuše Šafránková jako Popelka a jako princ Pavel Trávníček, kterého daboval Petr Svojtka.

Co dabuje Michal Holán

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Kdo dabuje Tom Cruise

Dabér Gustav Bubník daboval min. 15 let herce Toma Cruise, ale pak byl nahrazen Pavlem Vondrou a to navíc šokujícím způsobem – třetím pokračováním trojdílné Mission Impossible.

Kdo mluví Toma Hankse

Tom Hanks
Český dabing Vladimír Dlouhý Aleš Procházka
Oscar
Nejlepší herec v hlavní roli 1994 – Philadelphia 1995 – Forrest Gump
Cena Emmy

Kdo odmítl roli Forresta Gumpa

John Travolta – Forrest Gump

Velkou chybu udělal i Travolta v roce 1994. Forrest Gump byl nejvýdělečnějším filmem v severní Americe a Tom Hanks, který si nakonec Forresta zahrál s absolutní parádou, zaslouženě převzal sošku za nejlepšího herce. Travolta později přiznal, že odmítnutí velmi lituje.

V čem hrál Pavel Trávníček

Herec

Filmy
2022 Andílci za školou
Bardi
2018 Der große Rudolph (TV film)
2016 Tajemství pouze služební

Jak se jmenuje pes v Popelce

Evergreen českých Vánoc – filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku vždycky dojme Zdeňka Jílka. Jen co uvidí Juráška. Bělouše, na němž jezdila Popelka, znal od hříběte – v zimě 1956 mu pomáhal na svět.

Co třídila Popelka

Tři oříšky pro třídilku

V rámci nespravedlivě přísné výchovy udělala z krásné Popelky učenou odpadovou inženýrku specializovanou na třídění bioodpadu.

Koho dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Říčka a mortyho

Nyní už k přehledu českých herců, kteří se pokusí oživit nám již známé postavy: Rick (Justin Roiland) – Josef Carda. Morty (Justin Roiland) – Michal Holán. Jerry (Chris Parnell) – Pavel Vondra.

Kdo mluví Výměna manželek

Gustav Bubník má dceru Andreu. Byl se svou ženou v známé reality show Výměna manželek. Je to skvělý dabér.

Kdo dabuje Toma Kranicha

Nadaboval také Alana Rickmana v roli Severuse Snapea ve filmech o Harrym Potterovi, Reného Steinkeho (komisař Tom Kranich) v seriálu Kobra 11 (2000–2003, 2005–2007), nebo Antonia Banderase v roli Kocoura v Botách ve filmu Kocour v Botách: Poslední Přání (2022).

Kdo dabuje Forresta

Obsazení filmu Forrest Gump

Tom Hanks .. Forrest Gump [38]
Ronald Reagan .. Ronald Reagan [83]
Sonny Shroyer .. trenér [58]
Harold G. Herthum .. doktor [65]
Joe Washington .. hlasatel

Kdo to je Forrest Gump

Forrest Gump je román amerického spisovatele Winstona Grooma z roku 1986. Vypráví příběh Forresta Gumpa, muže s IQ 75, a jeho neobvyklého života. Forrest se potkává s významnými historickými osobnostmi a na vlastní kůži prožívá významné události, ale jejich význam si neuvědomuje.

Jak se natacela Popelka

Natáčelo se na Červené baště, na nádvoří byl umístěn holubník. Místní obyvatelstvo si ve filmu zahrálo jako komparz. I natáčení v Československu se zpočátku potýkalo s nedostatkem sněhu, na Švihově se stříkaly střechy vápnem, jako umělý sníh sloužil rozemletý polystyren. Štáb čekal, až napadne sníh.

Jak se jmenuje Sova v Popelce

Výr velký západosibiřský se jmenuje Bubíšek, druhý výr velký Sam, je tu i Rozárka, sova známá z Tří oříšků pro Popelku.

Kdo mluvi Cartmana

Vše se musí povést a stejně hladce musí za pár desítek minut také Bohdan Tůma nadabovat part Erica Cartmana. Hotový dabing celého dílu se musí za pouhé hodiny poslat stanici Prima Comedy Central, která South Park odvysílá již v úterý ve 22:30.