Kdo uvadi Události?

Kdo uvádí Události

Události
Moderátoři Marcela Augustová Barbora Kroužková Michal Kubal Jana Peroutková Martin Řezníček Jakub Železný
Země původu Česko
Jazyk čeština
Obvyklá délka 55 minut (všední dny, bez BBV a Počasí) 51 minut (víkend, bez BBV a Počasí)

Kdo uváděl první Události

Hlavní večerní zpravodajská relace České televize se v roce 1993 jmenovala Události. Prvního ledna, po osamostatnění České republiky, zpravodajským pořadem provázel budoucí ředitel ČT, Jiří Janeček.

Kdo je Jana Peroutková

Jana Peroutková (* 6. listopadu 1989 Benešov) je česká novinářka a moderátorka České televize. Od března 2020 moderuje Interview ČT24, od září analyticko-zpravodajský pořad Události, komentáře na ČT24 a od října téhož roku i hlavní zpravodajskou relaci Události.

Kdo moderuje zprávy na čt1

Přenos probíhá ze studia 6 na Kavčích horách. V rolích moderátorů se střídají Barbora Kroužková, Michal Kubal, Jana Peroutková, Martin Řezníček, Daniel Takáč a Jakub Železný.

Kdo uvádí zprávy na Nově

Televizní noviny (TV Nova)

Televizní noviny
Původní název Televizní noviny
Žánr zpravodajství
Formát zpravodajství
Hrají Lucie Borhyová Mirka Čejková Pavla Charvátová Renáta Czadernová Pavel Zuna Pavel Dumbrovský Markéta Fialová Eva Jurinová Rey Koranteng Nicol Lenertová … více na Wikidatech

Co dělá moderátor

Moderátor se stará o moderování pořadů a relací, vytváří scénáře pro diskusní pořady a textové podklady pro rozhlasová vysílání. Komentuje nebo vede diskuse během živého vysílání. Připravuje a reprodukuje české nebo cizojazyčné texty na konferencích, případně ve spolupráci s externími dodavateli příspěvků.

Co jsou události

Událost je děj ohraničený v čase. Dále může označovat: Událost (teorie relativity) – v teorii relativity bod časoprostoru. Událost (seriál) – americký sci-fi seriál.

Kdo uvádí televizní noviny

Televizní noviny (TV Nova)

Televizní noviny
Žánr zpravodajství
Formát zpravodajství
Hrají Lucie Borhyová Mirka Čejková Pavla Charvátová Renáta Czadernová Pavel Zuna Pavel Dumbrovský Markéta Fialová Eva Jurinová Rey Koranteng Nicol Lenertová … více na Wikidatech
Země původu Česko

Jak sledovat NOVA Plus

Vyzkoušejte Nova Plus

Sedmidenní archiv pořadů TV Nova můžete sledovat přímo v internetovém prohlížeči vašeho počítače (Microsoft Windows, Mac OS…) včetně smartphonu či tabletu. K provozu online videoarchivu Nova Plus potřebujete pouze dostatečně stabilní připojení k internetu.

Co je moderator v jadernem reaktoru

Moderátor neutronů je látka sloužící k intenzivnímu zpomalování rychlých neutronů za účelem udržení štěpné jaderné reakce. Moderátor je jednou ze základních částí tepelného typu jaderného reaktoru.

Co je to moderator chatu

Moderování chatu vám umožňuje komunikovat s publikem a upravovat si živý přenos podle vlastních představ. YouTube vám přináší nástroje, které potřebujete k ochraně své i svých diváků. Upozornění: Nahlásit nebo zablokovat jiného uživatele může každý účastník chatu.

Jaké jsou mimořádné události

Jako mimořádnou událost bereme všechny nečekané události, které způsobila činnost člověka nebo přírodní vlivy. Události mohou mít závažné důsledky na zdraví i životy jedinců, ale také značně poškodit majetek či okolní prostředí.

Jaké rozlišujeme mimořádné události

Dělení mimořádných událostí: a) Mimořádné události způsobené přírodními silami (povodně, zemětřesení, sesuvy půdy). b) Havárie (havárie v chemickém provozu, radiační havárie, ropná havárie). c) Mimořádné události antropogenní (žhářství, teroristický čin).

Kdo uvadi sport na Nově

Tým redakce zpravodajství TV Nova hlásí další posilu. Sport po Inně Puhajkové posílil i jednadvacetiletý Martin Čermák, který letos skončil třetí v soutěži Sympaťák roku. Martin Čermák se poprvé představil ve středečních poledních Sportovních novinách.

Kdo je majitelem nový

Jejím provozovatelem je mediální společnost TV Nova, která patří Central European Media Enterprises (CME), kterou od roku 2020 vlastní firma PPF sídlící v Amsterdamu. Je jednou z nejsledovanějších českých televizních stanic a vysílá nejsledovanější českou zpravodajskou relaci večerní Televizní noviny.

Jak sledovat TV na internetu zdarma

V aplikaci iVysílání České televize můžete sledovat živě všechny programy veřejnoprávní platformy, tedy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Déčko nebo Art. Vedle živého vysílání umožňuje přístup do bohatého archivu až čtyři roky zpětně. V něm je možné vyhledávat podle abecedy, žánru nebo data.

Jak dlouho trvá odstavení jaderného reaktoru

Bezpečné odstavení jaderné elektrárny nezávisí pouze na provozu počítačových sítí. Projektová doba odstavení reaktoru je 3 sekundy.

Co je to Absorbator

Absorbátor je vhodná látka, která pohlcuje nadbytečné neutrony vzniklé při jaderném štěpení. Neutrony jsou pohlcovány například jádry bóru a kadmia. V případě bóru se řízení provádí změnou koncentrace kyseliny borité.

Co je chat z domu

Chat-z-domu je vedoucím poskytovatelem pozic operátorů chatu v České Republice. Jsme známi řešením flexibilní práce z domu a naším úsilím je nabízet nejlepší online práce v rozvíjejícím se flirt průmyslu.

Co je to událost

Událost je děj ohraničený v čase. Dále může označovat: Událost (teorie relativity) – v teorii relativity bod časoprostoru. Událost (seriál) – americký sci-fi seriál.

Jak se dělí mimořádné události

Základní dělení antropogenních mimořádných události:Technogenní mimořádné události – provozní havárie a havárie spojené s infrastrukturou.Sociogenní mimořádné události – společenské a sociálníEkonomické mimořádné události – mající hospodářský charakter.

Co to jsou mimořádné události

Mimořádná událost

je škodlivé působení sil a jevů vyvolaných činností člověka, přírodními vlivy, a také havárie, které ohrožují život, zdraví, majetek nebo životní prostředí a vyžadují provedení záchranných a likvidačních prací.

Kdo uvadi sport na čt1

Stálí experti

Sport Experti
Box Marek Šimák
Curling Karel Kubeška
Cyklistika Petr Benčík, Lubor Tesař, Stanislav Kozubek, Tomáš Konečný, René Andrle, Ján Svorada, Leopold König
Fotbal Martin Hyský, Pavel Karoch, Josef Němec, Luděk Zelenka, Erich Brabec, Günter Bittengel, Luboš Kalouda

Co je večer na Nově

Večer19:30. Televizní noviny. Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).20:20. Výměna manželek XII.21:35. Malé lásky II.22:35. Námořní vyšetřovací služba XIX (18)23:35. Mentalista IV (16)00:30. Mentalista IV (17)01:30. Námořní vyšetřovací služba XIX (18)02:10. Policie Modrava (8)

Odkud vysílá Nova

TV Nova je česká komerční televizní stanice sídlící v Praze-Barrandově. Vysílání zahájila 4. února 1994, stala se tak první českou soukromou celoplošnou televizní stanicí. Jejím zakladatelem a zároveň prvním generálním ředitelem byl Vladimír Železný.