Kdo vyrábí značku Indesit?

Kde se vyrábí Indesit

Výborně se značce Indesit daří na trzích v Itálii, Velké Británi a Rusku, kromě těchto území vlastní Indesit výrobní haly ještě také v Itálii, Polsku a Turecku a je momentálně zaměstnavatelem pro více než 16.000 lidí. Motto společnosti Indesit hovoří jasně: „My pracujeme, vy žijte.
ArchivPodobné

Jak zapnout pračku Indesit

Spuštění pracího cykluZapněte pračku stisknutím tlačítka ON/OFF.Vložte prádlo a zavřete dvířka.Nastavte knoflík MYCÍ CYKLUS na požadovaný program.Nastavte teplotu praní (viz „Personalizace“).Nastavte rychlost odstřeďování (viz „Přizpůsobení“).

Kdo je výrobcem praček Indesit

V současné době je Indesit součástí společnosti Whirlpool.

Která značka pračky je nejlepší

Nejlepší pračky dle srovnávacího testu

Hodnocení Produkt Orientační cena
Top 1 93,5 % Vítěz testu 2023 Samsung WW90T986ASH Přečíst recenzi 27 000 Kč
Top 2 90,6 % Vítěz cena/výkon LG FA94V5UVW0 Přečíst recenzi 14 000 Kč
Top 3 89,9 % Samsung WW90T554DAE Přečíst recenzi 13 000 Kč
Top 4 89,1 % LG F28V9GW2W Přečíst recenzi 18 000 Kč

Jak vyčistit filtr u pračky Indesit

Čištění filtru u praček Indesit

To nevyžaduje údržbu. V jeho vstupu se však mohou zachytit drobné nečistoty. Pomocí šroubováku odstraňte kryt a odšroubujte víko čerpadla otáčením proti směru hodinových ručiček. Po vyčištění našroubujte opačně – po směru hodinových ručiček.

Jak otevřít zablokovaná dvířka pračky Indesit

KONTROLKA ZABLOKOVANÁ DVÍŘKA

Pro otevření dvířek v průběhu pracího cyklu stiskněte tlačítko START/ PAUZA ; až kontrolka zhasne, dvířka lze otevřít.

Kdo je výrobce Whirlpool

Značky Whirlpool a Indesit v regionu EMEA

Rodina značek Whirlpool Corp. působí v Evropě, Středním východu a Africe (zkráceně regionu EMEA) od roku 1989. Hlavní sídlo má v severoitalském Miláně. Po spojení se značkou Indesit v říjnu 2014 zaměstnává přes 24 000 lidí.

Kde se vyrábí AEG pračky

Dobrý den, tyto pračky se vyrábí v koncernových závodech v Itálii a Polsku. Byla pro vás tato odpověď užitečná

Kdo je výrobce Hoover

V roce 1995 se stala součástí italské společnosti Candy. Současnost značky – v současnosti patří Hoover, stejně jako Candy, pod čínský koncern Haier. Pračky této značky se vyrábějí hlavně v továrnách v Turecku.

Jak vyčistit přívod vody do pračky

Jak se postarat o přívod vody.Odpojte hadici od přívodu vody. Více.Filtr vyčistěte malým kartáčkem. Více.Odpojte hadici ze zadní části spotřebiče. Více.Vyčistěte filtr v zadní části spotřebiče: a) Filtr vyjměte kleštěmi. b) Filtr vyčistěte. Více.Hadici opět připojte a zkontrolujte, že nedochází k úniku vody.

Jak často čistit filtr u pračky

Shrnutí: Jak na údržbu pračky v kostce

1× za měsíc použijte speciální čistič odstraňující usazeniny a mastnotu. Alespoň 2× ročně vymyjte filtr. 2× ročně použijte odstraňovač vodního kamene.

Co dělat když nejdou otevřít dvířka pračky

Zkontrolujte, zda je ve spotřebiči voda.

Pokud je ve spotřebiči voda, dveře nelze otevřít. Pokud chcete dveře otevřít, můžete tak učinit po odčerpání vody, nebo v případě potřeby provedením nouzového vypuštění vody ze spotřebiče.

Jak otevřít zablokovaná dvířka pračky philco

Problém s UBL zámkem dvířek pračky

Pokud se zámek neotevře, zkuste pračku nejdříve odpojit od elektrické sítě, což by mělo vést k odemčení dvířek. Jestliže tento pokus selže, můžete zámek odemknout ručně pomocí speciálního kabelu, který se nachází u vypouštěcího filtru. Je většinou oranžový, takže jej snadno najdete.

Odkud je whirlpool

Společnost Whirlpool byla založena začátkem minulého století, konkrétně 11. 11. 1911 v Michiganu, společníky Lou a Emory Uptonovými.

Kde se vyrábí spotřebiče Whirlpool

Mezi její nejznámější značky patří Whirlpool, Indesit, Bauknecht, Polar, Hotpoint nebo Scholtés. Evropské výrobní linky na spotřebiče Whirlpool běží ve slovenském Popradu, francouzském Amiens a v italských městech Cassinetta di Biandronno, Spini di Gardolo, Siena a v Neapoli.

Kdo vyrábí pračky LG

LG Group (korejsky 엘지 그룹) je jihokorejský konglomerát sídlící v Soulu. Vyrábí elektroniku, chemikálie a telekomunikační produkty. Byl založen v roce 1947. Má pobočky ve více než 80 zemích a patří mezi ně společnosti, jako jsou LG Electronics, LG Telecom, Zenith Electronics nebo LG Chem.

Kam dát ocet do pračky

Postup je stejný jako při čištění pračky. Nalijte dva hrnky octa přímo do bubnu pračky, nastavte co nejvyššší teplotu a nejdelší program a pusťte pračku naprázdno. Pokud máte domácího mazlíčka a jeho chlupy jsou všude včetně vašeho oblečení, přidejte polovinu šálku bílého octa do cyklu máchání.

Proč nevoní prádlo z pračky

To, že prádlo zapáchá už při vyndávání z pračky, může mít hned několik příčin: špatné dávkování pracího přípravku nebo jeho nevhodný výběr, nedostatečně udržovaná pračka a časté praní na nízké teploty. No a samozřejmě to, že prádlo zapomenete včas vyndat a necháte ho v bubnu vlhké několik hodin.

Jak vyčistit pračku Indesit

Čištění filtru u praček Indesit

To nevyžaduje údržbu. V jeho vstupu se však mohou zachytit drobné nečistoty. Pomocí šroubováku odstraňte kryt a odšroubujte víko čerpadla otáčením proti směru hodinových ručiček. Po vyčištění našroubujte opačně – po směru hodinových ručiček.

Jak vypustit vodu z pračky

Otevřete spodní panel pračky. Uvnitř panelu najděte malou nouzovou hadici pro vypuštění a vyjměte ji. Přidržte ji a otevřete její uzávěr. Do připravené nádoby vypusťte vodu.

Kdo je výrobce značky Whirlpool

Značky Whirlpool a Indesit v regionu EMEA

Rodina značek Whirlpool Corp. působí v Evropě, Středním východu a Africe (zkráceně regionu EMEA) od roku 1989. Hlavní sídlo má v severoitalském Miláně. Po spojení se značkou Indesit v říjnu 2014 zaměstnává přes 24 000 lidí.

Kde se vyrábí pračky Whirlpool

Je fakt, že některé modely úzkých praček Whirlpool se dělaji v Číně, ale tento mezi ně nepatří. Ostatně i výroba ostatních úzkých modelů se vrací do Evropy – Itálie a Slovensko.

Kde se vyrábí pračky Electrolux

Electrolux má hned několik továren, které vyrábí spotřebiče. Největší zastoupení má ve Švédsku, Spojených státech amerických a také v Itálii, ale má továrny i v Polsku, Mexiku či Norsku.

Kde se vyrábí spotřebiče Gorenje

Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v moravském Mariánském Údolí (Mora Moravia) a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí.

Proč přidat ocet do pračky

Ocet do pračky. Používejte při čištění pračky a praní bílý ocet, vyčistí pračku, prádlo vybělí i změkčí a nahradí i aviváž. Stojí pár korun, je šetrný k přírodě a jeho použití je snadné a rychlé. Čištění pračky často podceňujeme, pokud ale chceme, aby nám pračka dlouho sloužila, je dobré se čištění věnovat pravidelně.