Kdy bude 12 série Živý mrtvý?

Kdy budou další díly Živí mrtví

Seriálový zombie hit uniklých informací končí, samotná značka ale samozřejmě bude pokračovat dál. Komiks Živí mrtví nečekaně skončil letos v červenci a nyní ho následuje i jeho seriálová adaptace. Velkou rozlučkou bude 11. série, která bude mít 24 dílů a doběhne v roce 2022.
Archiv

Jak dopadne Živí mrtví

Všechno mohlo skončit scénou, jak Daryl Dixon (Norman Reedus) odjíždí na své motorce do západu slunce… a nikdo by se nezlobil. Jenže Živí mrtví ve svých posledních chvílích na obrazovce nabídli silnější kávu, jíž byl návrat dvou zásadních postav – Ricka Grimese (Andrew Lincoln) a Michonne (Danai Gurira).

Co sledovat po Walking Dead

Trochu humornější formou se na zombíky či konec světa dívají seriály iZombie, Santa Clarita Diet a The Last Man on Earth. Dále by pro fanoušky The Walking Dead mohly fungovat seriály jako Ash vs Evil Dead, Preacher, Wynonna Earp, The 100, Under the Dome, Supernatural či Buffy the Vampire Slayer.

Kdo prezije ve Walking Dead

Velká pravděpodobnost přežití: Strand, Luciana, Sarah, Charlie, Wes, Daniel, Jacob. V pořádku budou zřejmě i všichni, kteří nasedli do vrtulníku Občanské republiky, tedy Luciana, Sarah, Charlie, Wes, Daniel a Jacob. Ti by měli být převezeni do bezpečí.

Kam zmizel Rick

Rick Grimes opustil seriál v průběhu první poloviny deváté série, kdy s ním odletěla helikoptéra Občanské republiky. V tu chvíli bylo sice prozrazeno, že se Rick dočká minimálně dvou filmů, ale v současné době stále není jasné, kdy přesně bychom je měli vidět.

Kdo dabuje Negana

To je přesně opak toho, co diváci pravidelně vídají na televizních obrazovkách. The Walking Dead je explicitně násilný a krvavý seriál. Negan však vypadá s Lucille ve hře dobře a stylově. Určitě i proto, že ho dabuje Jeffrey Dean Morgan.

Kdy zemřel Rick Grimes

Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Kde koukat Fear The Walking Dead

Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví: Počátek konce" streaming u Amazon Prime Video.

Kde sledovat Walking Dead Dead City

Nejlepší 5 poskytovateléNetflix.Amazon Prime Video.O2 TV.Apple TV.Google Play Movies.

Kdy zemře Glen

V první epizodě 7. řady seriálu The Walking Dead nový záporák Negan (Jeffrey Dean Morgan) zabil baseballovou pálkou dva z ústředních hrdinů – Glennna (Steven Yeun) a Abrahama (Michael Cudlitz).

Kdy zemře Rick

Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Kdo zabije Negana

Pozor následující text obsahuje spoilery.

Rozestavěl zajatce vedle sebe a začal přeříkávat rozpočítadlo, které mohlo padnout na: Glenna, Michonne, Carla, Abrahama, Daryla, Maggie, Aarona nebo Eugena, Sashu, Rositu nebo Ricka. Volba nakonec padla na Abrahama, který se po první ráně zvedl a slovně Negana urazil.

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Co se stalo s Rickem

Rick Grimes opustil seriál v průběhu první poloviny deváté série, kdy s ním odletěla helikoptéra Občanské republiky. V tu chvíli bylo sice prozrazeno, že se Rick dočká minimálně dvou filmů, ale v současné době stále není jasné, kdy přesně bychom je měli vidět.

Kdy vyjde Dead City

The Walking Dead: Dead City (2023) (seriál)

Kde mohu sledovat Fear The Walking Dead

Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví: Počátek konce" streaming u Amazon Prime Video.

Kdy zemre Carl Grimes

-Bylo potvrzeno, samotným showrunnerem, dokonce i Chandlerem Riggsem (Carl Grimes), že v deváté epizodě 8. série Carl skutečně zemře. Také bylo potvrzeno, že jeho smrt uvidíme.

Koho zabil Negan

Negan zabil i Glenna. Pak už si Negan odvezl Ricka na výlet.

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Bena jagera

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.

Jak zemřel Rick Grimes

Udržován v umělém spánku tak zaspí veškeré události, které naprosto změní svět. Probouzí se sám uprostřed, pro něj, zcela pustého světa, ve kterém ho neustále vede myšlenka na jeho ženu Lori a syna Carla. Rick se proto vydává na strastiplnou cestu za svou rodinou zničeným a smrtí páchnoucím světem.

Kdo mluví Alzáka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo mluví Bendera

Rozhovor s hlasem Bendera Martinem Stránským.

Co se stalo s Janem z Kobry 11

Herec se po dvou sezónách rozhodl zkusit kariéru modela přímo v Hollywoodu a dal Kobře 11 košem. Z dálniční policie odešel kvůli přítelkyni, která spáchá sebevraždu, a Jan se rozhodne že odejde do Ameriky.

Kdo hraje v Kobre 11

Kobra 11
Hrají Johannes Brandrup Rainer Strecker Erdoğan Atalay (1995–dosud) Mark Keller René Steinke Christian Oliver Gedeon Burkhard Tom Beck Vinzenz Kiefer Daniel Roesner Pia Stutzenstein (2020–dosud)
Země původu Německo
Jazyk němčina
Počet dílů 381 + (seznam dílů)