Kdy bude na Voyo Survivor 2023?

Kdy bude v televizi Survivor 2023

► 0:53Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova.

Kdy je na Voyo Survivor

Osudy soutěžících letošní řady po jejich návratu do Česka a na Slovensko bude sledovat navazující show Survivor: After. Příběhy účastníků letošní řady po jejich vypadnutí, bude od 18. května na Voyo každý čtvrtek přinášet navazující desetidílná doku-reality Survivor: After.
Archiv

Kdo bude vítěz Survivor 2023

Podívejte se na jeho emotivní návrat z ostrova.

Kdo je Survivor 2023

VIDEO: Vítězem Survivor 2023 se stal Tomáš Weimann. Povyhazoval celý kmen Rebelové

Kde probiha Survivor 2023

Survivor Česko & Slovensko
Lokace Dominikánská republika
Produkční společnost Acun Medya Global
Premiérové vysílání
Stanice TV Nova (Česko) TV Markíza (2022) Voyo (2023) (Slovensko)

Kdy bude Survivor 2024

Před rokem odstartovala první série česko-slovenské verze reality-show Survivor, která sice sklízela rozporuplné názory od diváků, ale přesto přinesla pro televizi úspěch a proto se můžeme těšit na druhou řadu. Ta odstartuje 1. února.

Kdy vychází Survivor Austrálie na Voyo

Novou sérii reality show Survivor Australia, kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo.

Kdy bude nový díl na Voyo

Po skončení živých přenosů materiály zpracováváme, proto může docházet k časovým prodlevám dostupnosti, a to až 24 hodin od vysílání. Veškeré tituly jsou zpravidla nejdříve dostupné na webu Voyo, na televizích a mobilních aplikacích může docházet ke zpoždění.

Kde se točí Survivor 2023

ledna 2023. Série se opět natáčela v Dominikánské republice.

Jak dlouho trvá Survivor 2023

Survivor Česko & Slovensko
Počet řad 2
Počet dílů 64
Obvyklá délka 1 hodina 30 minut
Produkce a štáb

Kdo vyhraje v Survivoru

Do finále se dostala trojice Karolína, Tomáš a Martin. Vítězem se po velmi těsném rozhodnutí kmenové rady stal Tomáš Weimann, který vyhrál prestižní titul neporaženého přeživšího a finanční odměnu 2,5 milionu Kč. Hlasování poroty ve finále bylo velmi těsné. O konečném výsledku nakonec rozhodl jediný hlas.

Kde se kona Survivor 2023

června 2023 od 10:00 hodin v Tyršově domě v Praze. Každou první neděli v červnu se koná National Cancer Survivors Day, mezinárodní akce ke zvýšení povědomí o rakovině, nemocných a přeživších.

Kdo vyhral prvni Survivor

Survivor Česko a Slovensko má svého druhého vítěze, a to Tomáše Weimanna. Novou řadu bedlivě sledoval také vítěz první řady Vladimír Čapek, který doufá, že se jednou s těmi nejlepšími hráči Survivoru bude moct utkat.

Kde se natáčel Survivor 2023

ledna 2023. Série se opět natáčela v Dominikánské republice.

Kde se natáčí Survivor Austrálie

První dvě série se natáčely na Samoe, třetí až pátá na Fidži, šestá a sedmá pak kvůli pandemii covid-19 v australském vnitrozemí. Šestá série se točila v Cloncurry a sedmá v Charters Towers – obě v australském státě Queensland. Osmá série se točila na Samoe. (Zix.)

Co se stane kdyz Nezaplatim Voyo

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple. Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Jak se dostat na Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Jak dlouho bude trvat Survivor 2023

Druhá řada měla premiéru 1. února 2023 na TV Nova, finále bylo odvysíláno 18. května 2023. Moderátorem byl, stejně jako v první řadě sportovní komentátor Ondřej Novotný.

Kdo vyhral 1 Survivor

Vítězem se po velmi těsném rozhodnutí kmenové rady stal Tomáš Weimann, který vyhrál prestižní titul neporaženého přeživšího a finanční odměnu 2,5 milionu Kč. Hlasování poroty ve finále bylo velmi těsné. O konečném výsledku nakonec rozhodl jediný hlas.

Kdo vyhraje Survivor 2023 diskuze

dnes. vítěz Survivor Tomáš Weimann.

Kdy bude finále Survivor 2023

Fanoušci show Survivor 2023 se ve středu 12. 4. na Voyo dočkají milníku, na který čekají soutěžící od začátku jejich působení na ostrově.

Jak zaplatit Voyo na rok

*Již existující (aktuálně automaticky probíhající) opakované platby mohou být prováděny prostřednictvím platební brány GoPay (platba kartou), přes účet PayPal nebo pomocí SMS.

Jaké filmy jsou na Voyo

Oblíbené na VoyoPremiéra. Ukrutně šťastni.Hany.Zabiják proti své vůli.Dům.Krásky z Dubaje.Párty Hárd.Big Eyes.Párty Hárder: Summer Massacre.

Jak sledovat na Voyo zdarma

Při použití platební karty (Adyen) Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu.

Co najdete na Voyo

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.