Kdy bude pokračovat ordinace?

Kdy vyjde nový díl ordinace na Voyo

Od podzimu 2021 se Ordinace přesunula na placený videoportál Voyo. V roce 2022 vydávalo Voyo nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 poprvé i během letních prázdnin.

Kdy bude poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Posledním dílem přidaným v dosavadním termínu je epizoda 1109, která měla na Voyo premiéru ve čtvrtek 15. června. Na 1110. díl se můžete těšit již v novém pravidelném termínu, kterým bude pondělí, v tomto případě 26.

Kdy se dává ordinace na Voyo

PREMIÉROVÉ DÍLY NOVĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ!

Kdo se vrátí do ordinace

Nový rok přinese hned několik změn a novinek u Magdy (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka). Do jejich životů se totiž vrátí Mirek (Daniel Bambas). Jeho návrat bude pro všechny nečekaný a rozhodně se neobjevil jen tak.

Kdy skoncila Ordinace v televizi

Po patnácti letech vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 oznámila TV Nova, že jarní sezóna 2021 bude poslední a konečnou řadou seriálu.

Kdy končí ordinace před prázdninami 2023

Ordinace v ohrožení: Kvůli Zounarovi!

Poslední díl Ulice před prázdninovou pauzou odvysílá televize Nova v pátek 23. června a na nové si diváci musí počkat až do 21. srpna, kdy opět poběží každý všední den v obvyklém čase.

Proč se Táňa rozešla s Márou

Do baru U Čerta zavítala koketní servírka Monika (Pavla Dostálová), které padl do oka gynekolog Brabec. Táňa se rozešla s primářem Márou, což vyústilo v jeho problémy s alkoholem. Pediatr Dan spřádá další plány pro získání Bibi, která se na konci minulé sezóny provdala za Patrika Máru.

Co se stalo s Mazlem v ordinaci

Podle diváků totiž kvůli zranění trpí amnézií! Zcela zapomněl na svou roli v „Růžovce“ a z paměti nevyloví ani vlastní ordinační hodiny. ​Srdce diváků zkrátka nedokážou říct Čestmírovi adíos! To, jak to s ním nakonec dopadne, se můžete dozvědět v nejnovějších dílech Ordinace v růžové zahradě na Voyo!

Kdy začne Ordinace v růžové zahradě 2023

V novém roce se opět každý čtvrtek můžete těšit na premiérový díl s úžasnými zápletkami, se starými známými i zcela novými hrdiny. Na první díl v novém roce se můžete těšit už 19. 1.!

Kdo hraje v Ordinaci v růžové zahradě

Obsazení filmu Ordinace v růžové zahradě

Petr Rychlý .. MUDr. Čestmír Mázl
Ota Jirák .. MUDr. Jan Pantoflíček
Tereza Kostková .. MUDr. Monika Mandlová
Lukáš Hejlík .. MUDr. Jáchym Kalina
Roman Zach .. MUDr. Michal Šebek

Kdo zemřel z Ordinace v růžové zahradě

Smrt rukou neonacistů

Jelikož představitelka Gity Daniela Šinkorová (47) si přála skončit a nastaly zmatky se smlouvami, diváci ani její smrt na vlastní oči neviděli. Odjela na kongres do Německa, z něhož už se ale nevrátila. Na nádraží se omylem připletla ke rvačce neonacistů a utrpěla smrtelná zranění.

Kdy se vysílá Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě 2 nově vždy v pondělí | TV Nova.

Kdy UMRE Gita v ordinaci

V 195. díle nazvaném Všechno přebolí ještě její snoubenec Čestmír Mázl oslavoval, že se s Gitou berou a šampaňské teklo proudem, aby za chvíli ředitel nemocnice Tomáš Hruška přišel se smutnou zprávou: „Na berlínském nádraží bylo srocení neonacistů, pobili se, pár lidí jim přišlo do rány, mezi nimi i Gita.

Jak se jmenuje Alena z Ordinace

Alena (Michaela Badinková) prožívá nelehkou situaci.

Koho zabil dárek

Dorky u soudu 20 let za mřížemi. Co myslíte, jak bude. příběh kolem Darka, Lucie a Martina pokračovat dál

Kdo hrál Gita Petrová

Ján Sebechlebský, Jaromír Polišenský atd.

Kdo hraje klaru v ordinaci

Obsazení filmu Ordinace v růžové zahradě

Petr Rychlý .. MUDr. Čestmír Mázl
Klára Sedláčková-Oltová .. Květa Hrzánová
Filip Tomsa .. Filip Vajner, zdravotní bratr
Andrea Černá .. Helena Hradecká
Hana Kusnjerová .. Sestra Lada Hrůzová

Kdo hraje Martina v ordinaci

Zatímco v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 stále ještě nosí Martina Kaiserová pod srdcem miminko, které má porodit pro jiný pár. Ve skutečnosti je její představitelka, herečka Sandra Černodrinská, už maminkou!