Kdy budou dalsi dily Walking Dead?

Kdy vyjde další díl The Walking Dead

Obsah

Řada Díly Premiéra v ČR
Poslední díl
8 16 6. ledna 2019
9 16 9. února 2021
10 22 10. května 2022

Jak skončí The Walking Dead

Poté, co Daryl na konci epizody odjel na motorce, jsme se konečně dočkali Ricka a Michonne. Ricka jsme viděli v minulosti, jak se snažil utéct Občanské republice, ale nakonec ho chytili, a Michonne se řítila vstříc obří hordě chodců. Tyto scény byly ale natočeny až později, původně se mělo stát něco úplně jiného.

Co sledovat po Walking Dead

Trochu humornější formou se na zombíky či konec světa dívají seriály iZombie, Santa Clarita Diet a The Last Man on Earth. Dále by pro fanoušky The Walking Dead mohly fungovat seriály jako Ash vs Evil Dead, Preacher, Wynonna Earp, The 100, Under the Dome, Supernatural či Buffy the Vampire Slayer.

Jak dopadl Rick Grimes

Udržován v umělém spánku tak zaspí veškeré události, které naprosto změní svět. Probouzí se sám uprostřed, pro něj, zcela pustého světa, ve kterém ho neustále vede myšlenka na jeho ženu Lori a syna Carla. Rick se proto vydává na strastiplnou cestu za svou rodinou zničeným a smrtí páchnoucím světem.

Kam zmizel Rick

Rick Grimes opustil seriál v průběhu první poloviny deváté série, kdy s ním odletěla helikoptéra Občanské republiky. V tu chvíli bylo sice prozrazeno, že se Rick dočká minimálně dvou filmů, ale v současné době stále není jasné, kdy přesně bychom je měli vidět.

Kdy se vrati Rick do Walking Dead

AMC potvrdilo, že se Rick nevrátí

Kde koukat Fear The Walking Dead

Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví: Počátek konce" streaming u Amazon Prime Video.

Kde sledovat Walking Dead Dead City

Nejlepší 5 poskytovateléNetflix.Amazon Prime Video.O2 TV.Apple TV.Google Play Movies.

Co se stalo s Michonne

Michonne tedy zatím nemůže zemřít a její smrt je nepravděpodobná ani v následující sezoně. Nejspíše se jí dočkáme v některém ze tří plánovaných televizních filmů, které budou zaměřeny na postavu Ricka Grimese – jejího milého. Jeho představitel, herec Andrew Lincoln (45), také v seriálu skončil.

Kdy zemře Glen

V první epizodě 7. řady seriálu The Walking Dead nový záporák Negan (Jeffrey Dean Morgan) zabil baseballovou pálkou dva z ústředních hrdinů – Glennna (Steven Yeun) a Abrahama (Michael Cudlitz).

Kdy zemře Rick

Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Kde mohu sledovat Fear The Walking Dead

Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví: Počátek konce" streaming u Amazon Prime Video.

Kdy zemřel Rick Grimes

Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Kdo zabije Negana

Pozor následující text obsahuje spoilery.

Rozestavěl zajatce vedle sebe a začal přeříkávat rozpočítadlo, které mohlo padnout na: Glenna, Michonne, Carla, Abrahama, Daryla, Maggie, Aarona nebo Eugena, Sashu, Rositu nebo Ricka. Volba nakonec padla na Abrahama, který se po první ráně zvedl a slovně Negana urazil.

Koho zabil Negan

Negan zabil i Glenna. Pak už si Negan odvezl Ricka na výlet.

Kdy zemre Carl Grimes

-Bylo potvrzeno, samotným showrunnerem, dokonce i Chandlerem Riggsem (Carl Grimes), že v deváté epizodě 8. série Carl skutečně zemře. Také bylo potvrzeno, že jeho smrt uvidíme.

Kdo dabuje Negana

Hlavní postavy

Herec Postava Český dabing
Jeffrey Dean Morgan Negan Jiří Schwarz
Samantha Morton "Alpha" Dana Černá
Ryan Hurst "Beta" Radek Valenta
Lauren Ridloff Connie

Kdo dabuje daryla Dixona

Martin Stránský

MgA. Martin Stránský
Aktivní roky 1993–
Významné role MUDr. Ota Kovář (Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků)
Český dabing Bender Ohýbač Rodriguez (Futurama) Daryl Dixon (Živí mrtví) Dr. Gregory House (Dr. House)
Umělecké ceny

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Koho dabuje Martin Stránský

Martin Stránský

MgA. Martin Stránský
Aktivní roky 1993–
Významné role MUDr. Ota Kovář (Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků)
Český dabing Bender Ohýbač Rodriguez (Futurama) Daryl Dixon (Živí mrtví) Dr. Gregory House (Dr. House)
Umělecké ceny

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Bena jagera

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.

Kdo dabuje daryla

Možná byste to do Bendera z Futuramy, Daryla Dixona z The Walking Dead nebo doktora House neřekli, ale jedná se o hráče. Tedy přesněji, Martin Stránský, který této trojici známých antihrdinů propůjčil svůj hlas, ve volném čase hraje na svém mobilu i PlayStationu.

Co dabuje Petr Rychlý

Nadaboval například Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé, Earla v Jmenuju se Earl, Hanka Moodyho ze seriálu Californication a Petera z animované série Griffinovi.

Kdo mluví Alzáka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.