Kdy Rozvazi Alza?

Kdy se zaváží AlzaBox

Část AlzaBoxů se zaváží v tzv. same day, tedy už v den objednání zboží. Nyní tato služba funguje v Praze a středních Čechách a do budoucna se plánuje další rozšíření. Ostatní boxy se zavážejí do druhého dne od objednání.

Jak dlouho zůstane zboží v Alze

Zboží vraťte v rámci 14 denní lhůty. Osobně nebo poštou (s průvodním dopisem) na některou z našich prodejen.
ArchivPodobné

Jak Alza vrací peníze

Pokud stornujete objednávku, která byla již předem zaplacena převodem anebo online platební kartou, o vrácení peněz se postaráme automaticky. Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, obvykle do 5 pracovních dnů. Nejpozději vám budou peníze vráceny do 14 dnů od zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy.

Jak prodlouzit vyzvednuti Alza

Objednávku si nestihnu vyzvednout, je možné prodloužit rezervaci objednávky Ano objednávku je možné prodloužit zde, kde nám můžete zaslat požadavek na prodloužení objednávky .

Jak dlouho trvá doručení na prodejnu Alza

E-shop garantuje doručení zásilky do boxu v den objednání zboží, pokud objednávka proběhne do 12 hodin. O stavu zásilky je zákazník informován prostřednictvím e-mailu nebo SMS, může také stav sledovat on-line.

Co se stane kdyz Nevyzvednu balík z AlzaBoxu

Tento kód naklikáte na displeji umístěném na AlzaBoxu. Po zadání kódu se otevřou dveře schránky, v níž se nachází vaše zásilka. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Jak rychle Dorucuje Alza

Zboží doručíme do 2-5 dnů v případě objednávky do 18:00 SEČ. O konkrétní době dodání budete informováni po potvrzení objednávky e-mailem. Limit hodnoty objednávky je 100 000 CZK – cca 3 500 EUR.

Co je to dobropis Alza

Zajímavou funkcí je také možnost převést na Alza KRedit částku z dobropisu, který zákazník obdrží v případě, když například vrací nevhodné zboží ve 14 denní lhůtě. Může tedy dobropisované finance okamžitě použít k dalším nákupům nebo si je sám převést na svůj bankovní účet.

Co je potřeba k reklamaci Alza

Pro uplatnění reklamace nepotřebujete záruční list. Vždy Vám postačí účtenka nebo číslo objednávky. Délka záruky u každého zboží je vždy vidět v pravém sloupci účtenky. Záruka běží ode dne převzetí zboží po dobu stanovenou na účtence.

Co se stane když Nevyzvednu Alzabox

Pokud je zásilka na dobírku, tak je potřeba ji uhradit pomocí aplikace před vyzvednutím. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli. Opětovné doručení není možné.

Co když nestihnu vyzvednout balík

Pokud již doručovatel učinil pokus o doručení zásilky a vy si zásilku nemůžete vyzvednout do konce odběrní lhůty uvedené na Výzvě, můžete si dobu uložení prodloužit až na jeden měsíc ode dne, kdy byla zásilka k vyzvednutí připravena*. Službu poskytujeme zdarma.

Co znamená rozbalené zboží Alza

Důvodem je, jak název napovídá, že zboží bylo rozbaleno. Příčinou zařazení předmětů do této kategorie může být nechtěné poškození obalu při přepravě nebo manipulaci, má náhradní obal, výrobek byl vystaven a použit jako předváděcí model a nebo jej zákazník vrátil, například z důvodu nevhodné koupě.

Co znamená na alze pouzite

Citace z Alza.cz:"Použité – Do této kategorie spadá použité zboží, které je plně funkční a obsahuje vše k jeho plnohodnotnému užívání. Oproti zákonné záruce v délce 6 měsíců se u nás na Použité zboží vztahuje záruka v délce 12 měsíců." Použité či servisované zboží bez vady.

Jak se vybírá z AlzaBoxu

Jak to fungujeVyberte mezi výdejními místy Zásilkovny AlzaBox.Zásilkovna uloží vaši zásilku ve vybraném AlzaBoxu.Vyčkejte na SMS s heslem pro vyzvednutí.Zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv, AlzaBox funguje 24/7.

Kdy rozváží PPL

Doručení zde probíhá v pracovních dnech v čase od 8:00 do 18:00. Produkt můžete kombinovat s doplňkovými službami, jako je například dobírka nebo zvýšená odpovědnost za zásilku. V zákaznických aplikacích je pro vás připraveno elektronické potvrzení o doručení.

Jak si nechat proplatit dobropis Alza

V případě, že využíváte EDI, je třeba odeslat dobropis do EDI, do pole objednávka je třeba zadat číslo zakázky. Pro řešení zápočtu je třeba kontaktovat účetní oddělení: [email protected].

Jak vyuzit dobropis na alze

Zajímavou funkcí je také možnost převést na Alza KRedit částku z dobropisu, který zákazník obdrží v případě, když například vrací nevhodné zboží ve 14 denní lhůtě. Může tedy dobropisované finance okamžitě použít k dalším nákupům nebo si je sám převést na svůj bankovní účet.

Jak probíhá reklamace Alza

Ve svém účtu si založte reklamaci online a popište prosím detailně závadu. Zboží následně stačí vložit do AlzaBoxu, přinést osobně na pobočku nebo poslat balíkem (s průvodním dopisem). V případě, že se jedná o vadu ve 14 denní lhůtě, vrátíme Vám peníze nebo zboží vyměníme.

Jak zaplatit dobírku v AlzaBoxu

Platba dobírky probíhá pouze bezkontaktně, a to buď pomocí aplikace Zásilkovna, anebo přes platební bránu. Odkaz na platební bránu obdržíte v informačním e-mailu a/nebo SMS. Upozorňujeme, že platba v hotovosti ani platba kartou v AlzaBoxu není možná.

Co kdyz mě kuryr nezastihne

Při druhém pokusu o doručení obdržíte informativní SMS a email. Nastane-li situace, že vás ani napodruhé PPL kurýr nezastihne, obdržíte informativní email a zásilka bude uložena na depu (max. 7 dní). Na základě vaší žádosti pak proběhne další pokus o doručení.

Co se stane když nezaplatím celní poplatek

Celní dluh pro dané zboží vyměřuje a vymáhá celní orgán v rámci celního řízení. V případě nezaplacení celního dluhu může celní správa uložit pokutu do výše až 50 000 Kč nebo zabavit samotné zboží.

Jak dlouho může být zásilka v Zásilkovně

Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní. V případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle +420 216 216 516. Je možné pozdržet termín pro vyzvednutí zásilky na výdejním místě Ano, není to problém.

Co když nejsem doma PPL

Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu.

Které dny jezdí PPL

Zásilková expresní doručovací společnost PPLOblast doručení: celá ČR.Dny doručení: pracovní dny a v sobotu.Doba doručení: obvykle do 24 hodin ( po potvrzení o odeslání Vaší objednávky )Časové rozmezí doručení: 8:00 – 17:00 hod.Tato doprava je vhodná pro zboží o hmotnosti 0 – 30 kg.

Jak dobít Alza kredit

Alza Kredit je možné kdykoliv nabít v košíku Alza.cz nebo při jakémkoliv nákupu. Jednoduše kliknete na ikonu „Dobít Alza Kredit".