Kdy se pridavaji díly na Voyo Survivor 2023?

Kdy vychazi díly Survivor na Voyo

https://tv.nova.cz/482814-survivor-2023-vse-co-potrebujete-vedet… ► 0:53Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova.

Kde sledovat Survivor 2023

PremiéryV TV od. 01.02.2023 TV Nova.Na VOD od. 25.01.2023 Voyo.

Kdy začíná Survivor 2023 v televizi

Survivor 2023: 20 soutěžících, 80 dní a jen 1 vítěz

Drsná reality show Survivor Česko & Slovensko startuje už dnes na Voyo a 1. února na TV Nova. Tam poběží nové díly vždy ve středu a ve čtvrtek večer.

Kdy bude posledni díl Survivor 2023

Fanoušci show Survivor 2023 se ve středu 12. 4.

Kdy vychází Survivor Austrálie na Voyo

Novou sérii reality show Survivor Australia, kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo.

Jak casto vychazi Survivor na Voyo

května. Osudy soutěžících letošní řady po jejich návratu do Česka a na Slovensko bude sledovat navazující show Survivor: After. Příběhy účastníků letošní řady po jejich vypadnutí, bude od 18. května na Voyo každý čtvrtek přinášet navazující desetidílná doku-reality Survivor: After.

Kde sledovat Survivor 2023 zdarma

Název pořadu: Survivor 2023 Datum: 18. 5. 2023 Stanice: TV Nova, voyo.cz Epizoda: 1. díl Spustit poslední díl online na webu: Tento díl Survivora 2023 je k přehrání online zdarma z archívu.

Kdy bude Survivor 2024

Před rokem odstartovala první série česko-slovenské verze reality-show Survivor, která sice sklízela rozporuplné názory od diváků, ale přesto přinesla pro televizi úspěch a proto se můžeme těšit na druhou řadu. Ta odstartuje 1. února.

Kdo vyhral Survivor Cesko 2023

Kdo zvedl nad hlavu trofej a získal pohádkových 2,5 milionu korun Tomáš Weimann! Do 74. dne na ostrově se probudili tři nejlepší. Seznamte se, tohle je finálová trojka: Tomáš, Karolína a Martin.

Kdo vyhrál Survivor Česko 2023

Podívejte se na jeho emotivní návrat z ostrova. Kdo nejlépe přehrál, přežil a přelstil Kdo zvedl nad hlavu trofej a získal pohádkových 2,5 milionu korun Tomáš Weimann!

Kdo vypadl z Survivor 2023

V druhém kole hlasování nejvíce hlasů obdržel Matěj a Andrea mu do duelu poslala Tomáše. Kdo nakonec v duelu Tomáš vs. Matěj vypadl a ukončil tak hru před branami sloučení Jméno vyřazeného soutěžícího je Matěj.

Kde se natáčí Survivor Austrálie

První dvě série se natáčely na Samoe, třetí až pátá na Fidži, šestá a sedmá pak kvůli pandemii covid-19 v australském vnitrozemí. Šestá série se točila v Cloncurry a sedmá v Charters Towers – obě v australském státě Queensland. Osmá série se točila na Samoe. (Zix.)

Kdo vyhraje Survivor 2023

Podívejte se na jeho emotivní návrat z ostrova. Kdo nejlépe přehrál, přežil a přelstil Kdo zvedl nad hlavu trofej a získal pohádkových 2,5 milionu korun Tomáš Weimann!

Kdo bude moderovat Survivor 2023

Co o nové řadě show prozradil Už brzy se životy skupiny Čechů a Slováků změní a vy díky Voyo a TV Nova budete mít příležitost sledovat jejich cestu v nejdrsnější reality show světa Survivor Česko & Slovensko 2023!

Kdo odstoupil že Survivor 2023

Je jím Jiří Hanousek, který se rozhodl, že soutěž dobrovolně opustí poté, co se dozvěděl, že se nesmí v Survivor na nejbližší kmenové radě vyřadit žádná žena. ,,Moje důvěryhodnost v tuto show končí,“ řekl před svým odchodem Jiří. Soutěžící nesouhlasil s genderovým pravidlem.

Kdo vyhral prvni Survivor

Survivor Česko a Slovensko má svého druhého vítěze, a to Tomáše Weimanna. Novou řadu bedlivě sledoval také vítěz první řady Vladimír Čapek, který doufá, že se jednou s těmi nejlepšími hráči Survivoru bude moct utkat.

Kdo vyhrál v Survivor 2023

Podívejte se na jeho emotivní návrat z ostrova. Kdo nejlépe přehrál, přežil a přelstil Kdo zvedl nad hlavu trofej a získal pohádkových 2,5 milionu korun Tomáš Weimann!

Kdo vyhraje Survivor 2023 diskuze

dnes. vítěz Survivor Tomáš Weimann.