Kdy se vysila ordinace?

Kdy začne Ordinace v růžové zahradě 2023

Obsah

Řada Díly Premiéra
První díl
18 26 3. února 2022
19 16 4. srpna 2022
20 22 19. ledna 2023

Kdy se dává nový díl ordinace na Voyo

PREMIÉROVÉ DÍLY NOVĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ! Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slibuje další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů.

Kdy bude nový díl Ordinace

Tak nezapomeňte, nový díl Ordinace už 26.6. a pak každé další pondělí.
Archiv

Kdy skoncila Ordinace v televizi

Po patnácti letech vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 oznámila TV Nova, že jarní sezóna 2021 bude poslední a konečnou řadou seriálu.

Kdo hraje v Ordinaci v růžové zahradě

Obsazení filmu Ordinace v růžové zahradě

Petr Rychlý .. MUDr. Čestmír Mázl
Ota Jirák .. MUDr. Jan Pantoflíček
Tereza Kostková .. MUDr. Monika Mandlová
Lukáš Hejlík .. MUDr. Jáchym Kalina
Roman Zach .. MUDr. Michal Šebek

Kde najdu Ordinace v růžové zahradě

Aktuálně máte možnost sledovat "Ordinace v růžové zahradě 2" streaming u Voyo.

Kdy jsou díly na Voyo

Po skončení živých přenosů materiály zpracováváme, proto může docházet k časovým prodlevám dostupnosti, a to až 24 hodin od vysílání. Veškeré tituly jsou zpravidla nejdříve dostupné na webu Voyo, na televizích a mobilních aplikacích může docházet ke zpoždění.

Kdy končí ordinace před prázdninami 2023

Ordinace v ohrožení: Kvůli Zounarovi!

Poslední díl Ulice před prázdninovou pauzou odvysílá televize Nova v pátek 23. června a na nové si diváci musí počkat až do 21. srpna, kdy opět poběží každý všední den v obvyklém čase.

Kde sledovat Ordinaci v růžové zahradě 2

Aktuálně máte možnost sledovat "Ordinace v růžové zahradě 2" streaming u Voyo.

Kde se točí Ordinace v růžové zahradě

PODĚBRADY -V lázeňském městě se natáčí populární televizní seriál Ordinace v růžové zahradě.

Jak se jmenuje Alena z Ordinace

Alena (Michaela Badinková) prožívá nelehkou situaci.

Kdo se vrátí do Ordinace

Nový rok přinese hned několik změn a novinek u Magdy (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka). Do jejich životů se totiž vrátí Mirek (Daniel Bambas). Jeho návrat bude pro všechny nečekaný a rozhodně se neobjevil jen tak.

Co se stane kdyz Nezaplatim Voyo

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple. Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Kdy se pridavaji díly na Voyo Survivor 2023

Sleduj finálový díl reality show Survivor již teď na Voyo a 18.05. – čtvrtek od 21:35 na TV Nova.

Kdy bude pokračovat zoo

Druhá řada (2022–2023)

Č. v seriálu Č. v řadě Datum premiéry
51 8 22. září 2022
52 9 27. září 2022
53 10 29. září 2022
54 11 4. října 2022

Jak sledovat NOVA Plus

Vyzkoušejte Nova Plus

Sedmidenní archiv pořadů TV Nova můžete sledovat přímo v internetovém prohlížeči vašeho počítače (Microsoft Windows, Mac OS…) včetně smartphonu či tabletu. K provozu online videoarchivu Nova Plus potřebujete pouze dostatečně stabilní připojení k internetu.

Kdy vyšel první díl Ordinace v růžové zahradě

Původní český televizní seriál z chirurgického a gynekologického prostředí Ordinace v růžové zahradě vysílá od roku 2005 TV Nova. V roce 2008 byl seriál přejmenován z původního názvu Ordinace v růžové zahradě na název Ordinace v růžové zahradě 2.

Jak se jmenuje Ondra z ordinace

Rozhovor: herec Jiří Böhm jako Ondra z Ordinace v růžové zahradě | Stream.

Kdo hraje klaru v ordinaci

Obsazení filmu Ordinace v růžové zahradě

Petr Rychlý .. MUDr. Čestmír Mázl
Klára Sedláčková-Oltová .. Květa Hrzánová
Filip Tomsa .. Filip Vajner, zdravotní bratr
Andrea Černá .. Helena Hradecká
Hana Kusnjerová .. Sestra Lada Hrůzová

Co se stalo s Mazlem v ordinaci

Podle diváků totiž kvůli zranění trpí amnézií! Zcela zapomněl na svou roli v „Růžovce“ a z paměti nevyloví ani vlastní ordinační hodiny. ​Srdce diváků zkrátka nedokážou říct Čestmírovi adíos! To, jak to s ním nakonec dopadne, se můžete dozvědět v nejnovějších dílech Ordinace v růžové zahradě na Voyo!

Jak se dostat na Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Kdy se platí Voyo

Voyo platba se strhává každý měsíc buď z platební karty. Dříve podporovaný PayPal už dnes využít nelze. Pokud chcete mít platby skutečně pod kontrolou, nebo nechcete či nemůžete využít uvedené platební metody, Voyo předplatné se dá předplatit i pomocí poukazu.

Kdy bude Survivor 2024

Před rokem odstartovala první série česko-slovenské verze reality-show Survivor, která sice sklízela rozporuplné názory od diváků, ale přesto přinesla pro televizi úspěch a proto se můžeme těšit na druhou řadu. Ta odstartuje 1. února.

Kdo vyhraje Survivor 2023

Podívejte se na jeho emotivní návrat z ostrova. Kdo nejlépe přehrál, přežil a přelstil Kdo zvedl nad hlavu trofej a získal pohádkových 2,5 milionu korun Tomáš Weimann!

Jak to dopadne v ZOO

Zoologická zahrada dostane díky její unikátní metodě odchovu grant. Hlavní podmínkou však je, aby projekt vedla Sid. To se půvabné ošetřovatelce moc nezamlouvá, cítí, že by tím ublížila Adamovi. Nakonec vše sice dopadne podle jejích představ, ale Haďák se dozví pravdu, která ho nebetyčně rozčílí.