Proč nejsem mokrá?

Proč mi nejde se vzrušit

Nízká sexuální vzrušivost – frigidita

Velmi častý problém žen všech věkových kategorií s dosažením a udržením dostatečného vzrušení v průběhu pohlavního styku. Tento problém je spojen nejčastěji s emocemi. Ženy se prostě nedokáží na vlastní akt soustředit a tedy i vzrušit.

Jak být méně vlhká

Pokud vás trápí nedostatečné zvlhčení během milování, doporučuje se použít lubrikační gel. Za nás doporučujeme lubrikační gely Good Clean Love, které jsou zdravou alternativou k běžným lubrikačním gelům – více informací najdete v článku Lubrikační gel: Ano
Archiv

Jak se projevuje suchost v pochvě

Svědění, pálení a bolest během intimního styku – suchost vaginální sliznice a její následné projevy znepříjemňují život každé druhé ženě nad 45 let.

Jak zvýšit vlhkost pochvy

Svoji pozornost upněte zejména na zvýšenou konzumaci potravin s vysokým obsahem mastných kyselin, které mohou pomoci s tvorbou vaginální lubrikace. K tomu zvyšte příjem tekutin. Pro podporu vlhkosti pochvy je důležitá také dostatečná hydratace organismu. Před sexuálním stykem si vždy dopřejte předehru.

Jak obnovit intimitu

Zde je šest nápadů, jak obnovit vášeň ve vašem vztahu:Sdělujte své pocity. Mluvit o tom, jak se cítíte, je klíčem k opětovnému spojení s partnerem.Udělejte si čas jeden na druhého.Zkusit něco nového.Zdůrazněte pozitivní aspekty vašeho partnerstvíVěnujte pozornost jeden druhému.Vytvořte si čas na intimitu.

Co dělat když má muž problém s erekcí

Tu vždy konzultujte se svým lékařem! Psychické příčiny vyřešíte s terapeutem. Urolog může předepsat léky na podporu erekce. Tato léčiva zlepšují prokrvení a pomáhají k dosažení erekce, protože téměř 60 % poruch erekce je zapříčiněna nedokrvením penisu.

Jak poznat že je vlhká

Intenzita zčervenání je u každé ženy jiná. Nejlépe lze ženský orgasmus poznat u orálního sexu, neboť krátce před orgasmem se klitoris značně zvětší, zbarví do fialova a pak se rychle schová zpět pod předkožku. Většina žen se rovněž při orgasmu nekontrolovaně třese a chvěje.

Kde se bere vlhkost v bytě

Kde se vlhkost bere

Dostává se tam se vzduchem, ale má také své zdroje. Těmi přirozenými jsme my sami, protože skrze kůži i plíce dodáváme do ovzduší vodní páry. Dalším zdrojem vlhkosti je samozřejmě vaření, mytí, koupání, žehlení s napařovací žehličkou a pochopitelně hlavně sušení prádla.

Jak vyrovnat PH v pochvě

K výplachům pochvy lze používat roztok jablečného octa ve vlažné vodě. 2lžíce jablečného octa nařeďte ve sklenici vlažné vody a 2x denně provádějte výplach pochvy za použití irigátoru nebo velké stříkačky bez jehly. Z dostupných přípravků mohu doporučit Clogin.

Jak si ulevit od svědění pochvy

Pálení, svědění, výtok – to jsou projevy zánětu pochvy, který potká během života téměř všechny ženy. Některé těmito příznaky navíc trpí pravidelně každý měsíc. Ovšem proti nepříjemným výtokům, plísňovým a kvasinkovým infekcím lze účinně bojovat. Máte možnost výběru z vaginálních tablet, čípků anebo vaginálního krému.

Jak zvlhčit ženu

Pokud žena nemá sexuálního partnera, doporučuje se pravidelná masturbace, která stejně jako pohlavní styk podporuje lubrikační schopnosti pochvy,“ uvádí MUDr. Darina Šoukalová. Pro příjemnější sexuální styk, pokud žena trpí suchostí, je vhodné a někdy i nutné použití lubrikačních gelů.

Co na atrofie pochvy

Léčba totiž probíhá velmi jednoduše. Po určení diagnózy tohoto onemocnění vám gynekolog předepíše lokální, nízko dávkovou, estrogenní terapii ve formě vaginálního krému, tabletek nebo čípků. Ty si budete aplikovat přímo do pochvy.

Jak probudit v ženě touhu po sexu

Dostatek času na předehru

Do předehry ale nespadají jen samotné doteky těsně před pohlavním stykem, ale i hezké esemesky či milý telefonát během dne apod. Pokud si muž udělá čas a během dne začne ženu připravovat na to, co s ní večer plánuje, pak samotný prožitek bude pro oba mnohem intenzivnější.

Jak vzbudit touhu u mužů

Hrajte si s nezávislostí, dělejte to, co vás baví. Žena pohlcená svými zájmy je pro muže mnohem přitažlivější, než by ji kdy napadlo. Muž pak má potřebu dostat se na rovinu jejích zájmů, chce pro ni být stejně přitažlivý. Musí se proto snažit,“ uzavírá Sherry Argov.

Jak se udělat do 5 minut

Čím delší totiž bývá přestávka v sexu, tím kratší bude pohlavní akt. Častější sexuální styk také obvykle prodlouží dobu, za kterou u muže dochází k vyvrcholení. Při „start stop“ technice stiskne muž nebo žena pevně žalud penisu krátce před ejakulací. Tím zabrání výronu semene.

Proč mi stojí

Za vše může testosteron. Tento základní mužský pohlavní hormon je hlavním důvodem, proč se každé ráno probouzíte s erekcí. Testosteron se vám totiž v těle vytváří během spánku a jeho hladina graduje k ránu, čímž způsobuje erekci.

Jak to mají ženy rády

Ženy potřebují neustále slyšet, jak jim to sluší, jak vypadají skvěle. Zvlášť mají-li nový účes, nové oblečení apod. Základy etiky a dvoření. Ženy mají rády muže, kteří se zhostí tradiční mužské role, a to především v období námluv.

Jak se správně chovat k ženám

Musí se cítit krásná

Ať už na sobě mají staré tričko, nebo jsou oblečené v uvolněném oblečení na ven, potřebují mít i tak pocit, že jsou v očích svého partnera stále stejně přitažlivé. Nešetřete proto komplimenty, flirtujte s ní a projevujte jí svoji náklonnost.

Co vytahuje vlhkost

Větrejte

Dalším způsobem, jak snížit vysokou vlhkost, je důkladně větrat. Do pokojů, kde se drží vlhkost, jako jsou kuchyně a koupelny, doporučujeme umístit ventilaci, například digestoř do kuchyně. Vysoké vlhkosti v místnosti zabráníte také pravidelným větráním. Pravidelné větrání pomáhá snižovat vlhkost.

Jak poznat zda je vlhkost v domě

Nejčastější projevy vlhkostiVlhké stěny v přízemí a v suterénu.Voda ve sklepěSolné výkvěty na fasáděPocit zatuchliny v místnosti.Odpadávající omítka.Drolící se cihly.Rosící se okna.Plísně kolem oken.

Co znamená zápach z pochvy

„Nejčastěji za zápachem pochvy totiž stojí kvasinková infekce, používání nevhodných mycích prostředků, nošení oblečení z umělých materiálů a nedostatečná hygiena zejména v době dovolených,” upozorňuje gynekolog MUDr. Roman Peschout. V první řadě je tedy důležité se zaměřit na výběr vhodného mycího přípravku.

Jak provést výplach pochvy

ak nechcete aby bola posteľ mokrá, tak to aplikujte v sprche alebo vani. Snažte sa udržať roztok v pochve čo najdlhšie. Pred použitím je potrebné roztok dôkladne pretrepať. Prítomnosť prírodných extraktov môže spôsobiť usadeniny na dne nádoby, ktoré však nie sú na závadu.

Jak zmírnit svědění pochvy doma

Nerovnováha v pochvě často způsobuje svědění, proto udržujte tuto oblast čistou a vždy používejte vhodné neparfémované mýdlo. Těsným kalhotkám ze syntetického materiálu a používání vložek do kalhotek a tamponů se také můžete vyhnout (pokud je to možné), pokud se u vás opakovaně objevují projevy vaginálního svědění.

Co znamená zapach z pochvy

„Nejčastěji za zápachem pochvy totiž stojí kvasinková infekce, používání nevhodných mycích prostředků, nošení oblečení z umělých materiálů a nedostatečná hygiena zejména v době dovolených,” upozorňuje gynekolog MUDr. Roman Peschout. V první řadě je tedy důležité se zaměřit na výběr vhodného mycího přípravku.

Co Zvlhcuje pochvu

Při občasných potížích může pomoci lubrikační gel, popřípadě některé volně dostupné zvlhčující krémy například s obsahem Tee tree oleje či kyseliny hyaluronové, která má pozitivní vliv na obnovení vaginálního prostředí, zvlhčuje a zvyšuje elasticitu pochvy.