Z jaké země je Hornbach?

Kdo vlastní Hornbach

Albrecht Hornbach (61)

Vystudovaný stavební inženýr a otec čtyř dětí stojí v čele rodinné firmy, jejíž historie sahá až do roku 1877.
Archiv

Jak vrátit zboží Hornbach

Reklamovat zboží je možné i s náhradním dokladem, který vám rádi zašleme. Zavolejte prostě na číslo 251 060 060 nebo napište e-mail na adresu [email protected]. Vrátit zboží je bohužel možné pouze s originálním dokladem, se kterým bylo zboží pořízeno.

Kdo ukradl pismena HORNBACH

I přes křišťálově jasnou placenou propagaci se HORNBACH snaží zachovat ve spotu jakousi formu organičnosti. Skupina „vandalů“ působí, že je k aktu vedlo umělecké zapálení, nikoli slíbený honorář.

Kde všude je Bauhaus

Bauhaus ve světě

Země Počet prodejen K datu
Německo 161 04/2023
Nizozemsko 4 04/2023
Norsko 4 04/2023
Rakousko 21 04/2023

Jak nakupovat v Hornbachu

Prodejny budou pro profi zákazníky otevřeny od pondělí do pátku od 7.00 do 18.00 hod. a o víkendech od 8.00 do 18.00 hod. Každý zákazník je povinen se při vstupu do provozovny prokázat Hornbach Profikartou nebo osvědčením o podnikatelské činnosti (živnostenské oprávnění, výpis z obchodního rejstříku apod.)

Jak funguje Hornbach box

Možnosti vyzvednutí zboží

Vyzvedněte si rezervované zboží z HORNBACH Boxu před prodejnou bez čekání. K otevření HORNBACH BOXu budete potřebovat chytrý telefon, který má přístup na internet. PIN kód dostanete spolu s oznámením o vyzvednutí. Možné jen při platbě předem.

Proč mizí písmena Hornbach

Firma opakovaně prohlašovala, že chce svá písmena zpět. Přestože pracovali s kamerovými záznamy, aktéry krádeže se vypátrat nedařilo. HORNBACH se tedy obrátil na své příznivce prostřednictvím sociálních sítí. Ty během několika dní zaplavila videa a fotografie poukazující na to, kde se některá z písmen nacházejí.

Kdo je majitel Bauhaus

Bauhaus v Česku

BAUHAUS k.s.
Vlastní kapitál ▲ 3,382 mld. Kč (2020)
Zaměstnanci ▲ 909 (2020)
Mateřská společnost BAUHAUS AG
Majitel Bauhaus Depot GmbH

Co znamená slovo Bauhaus

Bauhaus byla škola výtvarného umění, která vznikla v roce 1919 v Německu. V roce 1933 byla z ideologických důvodů zrušena. Období její existence se tak časově shoduje s existencí Výmarské republiky. Šlo o jednu z nejvýznamnějších škol umění, designu a architektury moderní doby.

Jak funguje Hornbach Drive in

DRIVE IN prodejna je prodejna HORNBACHU, do které je možné vjet motorovým dopravním prostředkem např. osobním automobilem, nákladním automobilem, dodávkou (dále jen „motorové vozidlo“). Motorovým vozidlem není možné vjíždět do jakékoliv prodejny HORNBACHu.

Kdo ukradl pismena Hornbach

I přes křišťálově jasnou placenou propagaci se HORNBACH snaží zachovat ve spotu jakousi formu organičnosti. Skupina „vandalů“ působí, že je k aktu vedlo umělecké zapálení, nikoli slíbený honorář.

Kdo je majitelem Globusu

Hypermarkety Globus patří pod německou společnost Globus SB-Warenhaus Holding. Jde o rodinný podnik ve vlastnictví potomků zakladatele – za něho je považován Franz Bruch, který si v roce 1828 otevřel malý obchod s potravinami v Sársku.

Kdo založil Bauhaus

Umělecká škola založená v roce 1919 ve Výmaru mohla působit jen do roku 1933, kdy ji zavřeli nacisté. Architekt Walter Gropius, její zakladatel, musel odjet do Spojených států, kde zemřel v roce 1969. Za svůj život zde vytvořil řadu pozoruhodných moderních staveb. Domy profesorů Bauhausu, které navrhl Gropius.

Jak funguje Drive In Bauhaus

Funguje to následovně: osobním autem nebo malou dodávkou vjedete dovnitř haly se stavebninami a pohodlně si nakoupíte vybrané zboží přímo do auta. Specializovaní poradci prodeje jsou vám v případě potřeby k dispozici. Při výjezdu zaplatíte na pokladně a můžete s naloženým zbožím odjet.

Kdo je vlastníkem prodejen COOP

Jednota

Svaz českých a moravských spotřebních družstev
Celková aktiva 728 mil. Kč (2019) 709,4 mil. Kč (2018)
Zaměstnanci 12 (2019)
Identifikátory
Oficiální web www.skupina.coop

Co to je REWE

REWE Group je nadnárodní obchodní skupina provozující síť maloobchodních supermarketů. Sídlí v Německu (Kolín nad Rýnem) a byla založena v roce 1927. Působí ve 14 zemích EU.

Kdo vlastní REWE

Cestovní kancelář Fischer Group má ode dneška nového majitele, německou skupinu Rewe. Koupila ji od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka, která ji vlastnila 16 let. Transakci v dubnu povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), nyní byla dokončena.

Kdo je vlastníkem OBI

OBI

OBI Group Holding SE & Co. KGaA
Zaměstnanci 34 932 (2021)
Mateřská společnost Tengelmann Group
Majitel Tengelmann Group (74,2 %)
Dceřiná společnost OBI Česká republika

Odkud je Penny

Penny (také Penny Market, v německy mluvících zemích Penny Markt) je řetězec diskontních prodejen německé skupiny REWE Group. Kromě Německa má řetězec prodejny také v Česku, Itálii, Maďarsku, Rakousku a Rumunsku. V Česku v únoru 2023 fungovalo 407 prodejen Penny.

Kdo je majitelem Lidlu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30. letech 20.

Z jaké země je Billa

[ˈbɪla]; zkratka z německého Billiger Laden „Levný obchod“) je rakouský řetězec supermarketů vlastněný skupinou REWE Group. Kromě Rakouska má Billa prodejny také v Česku, na Slovensku a v Bulharsku.

Z jaké země je Penny

Penny Market

Penny
Právní forma GmbH
Datum založení 1973
Zakladatelé Leibbrand-Gruppe a REWE Group
Adresa sídla Kolín nad Rýnem, Německo

Co znamená zkratka OBI

Přitom OBI není zkratka, je to jednoduše fonetický přepis francouzsky vysloveného výrazu Hobby. Slovní a obrazová značka je dnes registrována s výjimkou Francie na celém světě jako symbol pro stavebniny a potřeby pro kutily.

Z jaké země pochází penny

Diskontní řetězec Penny Market působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává přes 5500 lidí. V současné době provozuje 360 prodejen. Je dceřinou společností německého řetězce REWE, který v Česku provozuje také supermarkety Billa.

Odkud je Kaufland

První hypermarket Kaufland byl otevřen v roce 1984 ve městě Neckarsulm v Bádensku-Württembersku. V roce 1990 už měl Kaufland v západním Německu 51 prodejen.