Z jaké země pochází COOP?

Kdo je majitel COOP

Pavel Březina je absolventem ekonomie na Univerzitě J. E. Purkyně a Masarykově univerzitě. Ve spotřebních družstvech pracuje od roku 2004, kdy působil v marketingu a provozu prodejen ve spotřebním družstvu v Rakovníku. Od roku 2005 řídil správu řetězce prodejen Coop Tuty v nákupní centrále Coop Centrum.

Kdo je majitel jednoty

COOP, Jednota nebo Konzum je označení pro spotřební družstva skupiny COOP v České republice. Provozují zejména maloobchodní prodejny potravin a dalšího spotřebního zboží téměř na celém území České republiky.

Jak funguje COOP

Automatické obchody Coop fungují v rámci běžné otevírací doby s lidskou obsluhou. V automatickém režimu si v nich zákaznicí mohou nakoupit mimo tuto dobu. Tedy třeba večer nebo o víkendu. Pro nákup v automatickém režimu zákazník potřebuje mobilní telefon se speciální aplikací a musí vlastnit bankovní identitu.

Co je to jednota

Jednota může být v češtině i ve slovenštině: Jednota (místo) – starší označení pro samotu, osamocené obydlí Jednota (vlastnost) – spojení více různých entit do jednoho harmonického celku – sjednocení, celistvost, ucelenost, jednotnost, soulad, řád. součást názvu církve, sdružení, spolku či politické strany.

Kdo vlastní REWE

Cestovní kancelář Fischer Group má ode dneška nového majitele, německou skupinu Rewe. Koupila ji od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka, která ji vlastnila 16 let. Transakci v dubnu povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), nyní byla dokončena.

Odkud je Albert

Ahold byla nizozemská společnost, jejíž historie sahala do roku 1887, kdy si její zakladatel Albert Heijn otevřel první obchod s potravinami v městečku Oostzaan v Severním Holandsku. Postupně byly otevírány další prodejny a v roce 1948 se Albert Heijn stal akciovou společností na burze v Amsterdamu.

Jak funguje COOP 24 7

Pro vstup do prodejny potřebuje zákazník aplikaci „Contio 24“ v mobilním telefonu a aktivovanou bankovní identitu. Po otevření aplikace Contio 24, se potvrdíte smluvní podmínky aplikace a potvrdí tlačítkem registrovat. V dalším kroku si v aplikaci vyberete ze seznamu Coop Strakonice a potvrdíte OK a pak tlačítko Další.

Z jaké země je Billa

[ˈbɪla]; zkratka z německého Billiger Laden „Levný obchod“) je rakouský řetězec supermarketů vlastněný skupinou REWE Group. Kromě Rakouska má Billa prodejny také v Česku, na Slovensku a v Bulharsku.

Kdo provozuje Penny Market

Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který provozuje přes 15 000 prodejen v 20 evropských zemích a zaměstnává kolem 330 000 lidí.

Odkud je norma

Norma (obchodní řetězec)

NORMA
Právní forma Stiftung (Německo)
Datum založení 1921
Sídlo Fürth, Německo
Adresa sídla Fürth

Jak funguje automatická prodejna

Celý prodejní prostor je hlídaný pokročilým kamerovým systémem se záznamem. Provoz prodejny lze sledovat i díky vzdálené správě přes webovou aplikaci. Zákazník se pak pohybuje na prodejně sám a provádí nákup. K dispozici je plný sortiment prodejny s výjimkou obslužného úseku, který je nahrazen baleným zbožím.

Kdo je majitel Albert

Albert je řetězec supermarketů a hypermarketů vlastněný nizozemskou skupinou Ahold Delhaize. V červenci 2023 bylo v Česku celkem 337 prodejen Albert. Za rok 2021 měl Albert v Česku tržby ve výši 61,44 mld.

Odkud je Kaufland

První hypermarket Kaufland byl otevřen v roce 1984 ve městě Neckarsulm v Bádensku-Württembersku. V roce 1990 už měl Kaufland v západním Německu 51 prodejen.

Jak nakupovat v COOPu

„Zákazníci si při spuštění E-COOPu nejprve zvolí konkrétní prodejnu, kde si chtějí svůj nákup vyzvednout. Následně přejdou do vlastního e-shopu a vyberou si z nabídky potravin. Celý nákup mohou zaplatit buď on-line prostřednictvím platební karty nebo až při vyzvednutí na prodejně.

Kdo vlastní supermarkety v ČR

Hypermarkety, supermarkety a potravinářské diskonty

Název Prodejny Majitel nebo obchodní skupina
formát
Albert supermarket Ahold Delhaize
Billa supermarket REWE Group
Delmart supermarket Delmart

Odkud je Lidl

1930. V německém Neckarsulmu je založena společnost Lidl & Schwarz KG, velkoobchod s potravinářským sortimentem.

Z jaké země pochází Kaufland

První hypermarket Kaufland byl otevřen v roce 1984 ve městě Neckarsulm v Bádensku-Württembersku. V roce 1990 už měl Kaufland v západním Německu 51 prodejen. Po znovusjednocení Německa expandoval také do bývalé NDR, kde první prodejnu otevřel v Míšni.

Z jaké země pochází Lidl

1930. V německém Neckarsulmu je založena společnost Lidl & Schwarz KG, velkoobchod s potravinářským sortimentem. V Neckarsulmu se dodnes nachází naše mezinárodní sídlo.

Kdo je majitelem obchodu Penny

Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který provozuje přes 15 000 prodejen v 20 evropských zemích a zaměstnává kolem 330 000 lidí. PENNY kromě České republiky najdete i v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Rumunsku.

Kdo koupil Kaufland

Vlastní Lidl a Kaufland a v poslední době má hned několik důvodů k radosti. Dieter Schwarz stojí v čele žebříčku německých boháčů. Prosperují mu přitom i pobočky v Česku, dle webu E15.cz mu vynesly miliardy – odnesl si prý největší balík dividend z tuzemského maloobchodu za posledních 10 let. A to 31 miliard korun.

Kdo vymyslel Lidl

Svůj první vlastní (na otci majetkově nezávislý) diskontní supermarket Lidl otevřel Dieter Schwarz v roce 1973 v Ludwigshafenu (Ludwigshafen am Rhein). Původní firma měla sice v názvu jméno Lidl, avšak neměla na jeho užití právo.

Kdo je majitel Kauflandu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30.

Kdo je vlastníkem Lidlu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30. letech 20.

Kdo je vlastníkem Kauflandu

Dieter Schwarz (* 24. září 1939, Heilbronn) je německý podnikatel a vlastník německých obchodních řetězců Lidl a Kaufland v rámci tzv. Schwarz-skupiny (Schwarz-Gruppe),kterou založil již ve 30.

Co znamená slovo Lidl

Lidl je německý řetězec diskontních prodejen, který působí ve 30 zemích Evropy a ve Spojených státech amerických. Stejně jako Kaufland je Lidl součástí skupiny Schwarz-Gruppe, která je největší maloobchodní společností v Evropě. V Česku měl Lidl za účetní rok 2021–2022 tržby 76,465 mld.