Przegląd wymiany YoBit: unikalne funkcje i szereg aktywów kryptograficznych do handlu

Recenzja Yobit

YoBit Exchange ma świetne osiągnięcia i nigdy nie był ofiarą włamania. Działa od 2014 roku i ma siedzibę w Panamie.

Giełda została założona przez rosyjskich deweloperów i jest pionierem w świecie handlu kryptowalutami. Kiedy kryptowaluty zaczęły zyskiwać coraz większą uwagę, YoBit był już wiodącą marką na rynku. YoBit ułatwia pracę z giełdą kryptowalut, zapewniając prostą konstrukcję i bardzo niezawodną platformę dla traderów.

Globalna giełda kryptowalut YoBit umożliwia handlowcom kupowanie i sprzedawanie szerokiej gamy walut cyfrowych. Na liście znajdują się popularne waluty, takie jak Bitcoin (BTC) i Ether (ETH), a także setki innych rzadszych altcoinów. Za pośrednictwem platformy obsługiwane są również depozyty złożone zarówno z kryptowalut, jak i fiat.

Odwiedź Yobit

Pierwsze kroki z YoBit

YoBit jest łatwy w obsłudze i możesz zacząć handlować na giełdzie po wykonaniu kilku czynności na ich platformie. Oto rzeczy, które musisz zrobić, aby rozpocząć.

Rejestracja

Podobnie jak inne giełdy, YoBit jest prosty w obsłudze i bezpieczny. Przeprowadzanie transakcji lub przenoszenie aktywów na giełdę jest łatwe. Podstawowe informacje, nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło pozwolą Ci rozpocząć wymianę.

Po wypełnieniu podstawowych informacji YoBit wyśle ​​Ci e-mail z potwierdzeniem. Następną rzeczą do zrobienia jest utworzenie uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Ten rodzaj uwierzytelniania jest normalny w świecie kryptowalut i warto z niego korzystać.

Proste i Łatwa rejestracjaProsty & Łatwa rejestracja

Funkcje YoBit

Handel wyróżnia się jako najsilniejsza cecha YoBit i jest sercem jego działalności.

Analiza giełdy YoBit ujawnia, że ​​obsługuje ona kryptosferę za pośrednictwem prawie 500 aktywnych rynków (493 +) i wielu par walutowych (7000 +), obejmujących zarówno pieniądze krypto-na-krypto, jak i pieniądze-na-krypto.

Oprócz wsparcia w postaci pieniądza fiducjarnego, anonimowość i prostota w wymianie to także ogromne korzyści, które YoBit dostarcza swoim klientom od lat.

Zbyt wiele giełd kryptowalut narusza prawa do prywatności swoich użytkowników przy użyciu procedur KYC. Jako giełda kryptowalut, która myśli o prawach swoich użytkowników, YoBit nie będzie prosić Cię o wiele informacji i możesz handlować anonimowo bez przechodzenia jakichkolwiek czeków KYC.

Ekran handlu YobitEkran handlu Yobit

Bezpieczeństwo jest jednym z największych problemów, jeśli chodzi o giełdy kryptowalut. W ciągu ostatnich kilku lat hakowanie zaszkodziło wielu giełdom i zawsze było koszmarem dla początkujących.

YoBit ma udokumentowane doświadczenie w byciu wolnym od hacków. Hakerzy nie mieli szczęścia zaatakować platformę. Ta czysta wydajność uczyniła YoBit jedną z najbardziej udanych giełd kryptowalut.

Na platformie jest około dziewięciu kryptowalut i walut fiducjarnych zatwierdzonych jako depozyty.

Po dokonaniu wpłaty możesz zacząć handlować parami walutowymi. YoBit obsługuje wpłaty i wypłaty zarówno w kryptowalutach, jak i fiat. Klienci mogą używać VISA / Mastercard, Payeer, AdvCash i Perfect Money do wymiany walut fiducjarnych z wymianą.

Środowisko handlowe

Sieć handlowa YoBit umożliwia natychmiastową realizację zleceń handlowych. Nawet przy dużej rozbieżności w kosztach związanych ze zdarzeniami, silnik handlowy zapewnia doskonałą wydajność.

Wykresy świecowe zostaną załadowane po wybraniu pary pieniężnej, a użytkownik zgodzi się na wymianę. Yobit pobiera obecnie co najmniej 0,2% za transakcje. Opłata jest dodawana do wielkości partii podczas tworzenia zamówienia. Transakcja przebiega następnie zgodnie z warunkami i środkami na koncie.

W przypadku wypłat YoBit obciąży Cię 0,0005 BTC, jeśli dokonasz wypłaty BTC. W porównaniu z wieloma innymi giełdami jest to świetna okazja, zwłaszcza gdy YoBit oferuje niskie minimalne wpłaty i wypłaty.

Yobit DepositsYobit Deposits

W Yobit zlecenia handlowe są usprawnione, a proste zlecenia kupna / sprzedaży na platformie można szybko zrealizować. Umożliwia to natychmiastową wymianę.

Sama liczba par handlowych na giełdzie jest jedną z niesamowitych rzeczy w Yobit, ponieważ obsługuje dużą liczbę aktywnych par handlowych na swojej giełdzie kryptowalut.

Możesz handlować wszystkimi głównymi walutami, a także altcoinami, o których niewiele osób wiedziałoby. W zdecydowanej większości giełd kryptowalut te pomniejsze pary altcoin nie są uwzględniane.

Cechy szczególne

Specjalne funkcje platformy YoBit odróżniają ją od wielu innych platform.

Oto niektóre z ekskluzywnych funkcji, które YoBit oferuje swoim klientom:

 • YoBit Invesbox: umożliwia inwestorom zamianę ich aktywów zastępczych na programy inwestycyjne. Yobit zabezpiecza tokeny dla klientów. Długość tych inwestycji również jest różna. Ponieważ YoBit ceni bezpieczeństwo i wiarygodność swojej giełdy kryptowalut, istnieje kilka reguł stworzonych w celu ochrony inwestycji użytkowników. Na przykład maksymalny zwrot z inwestycji w Investbox wynosi około 5% rocznie. dla każdego użytkownika.
 • Sekcja CoinsInfo: zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o różnych walutach, którymi można handlować na giełdzie. Prawdziwy entuzjasta kryptowalut będzie miał trudności z zignorowaniem tej sekcji. W CoinsInfo są gotowe do odkrycia różne pomysły na każdą pojedynczą monetę, w tym numery monet PoW / PoS, wzory, podaż pieniądza i symbole giełdowe. Może nie być interesująca dla przypadkowych inwestorów, ale dla tych, którzy chcą głębszego zrozumienia określonej kryptowaluty, te informacje będą niezbędne.
 • Portfele YoBit: obejmuje wszystkie portfele kryptowalut, których użytkownicy mogą używać jako waluty bazowej, od kryptowaluty, sald użytkowników i historii handlu. Depozyty wygenerowane z innych portfeli kryptowalut byłyby automatycznie deponowane w portfelach. Użytkownicy nie będą musieli martwić się o zakłócenia w systemie administracyjnym YoBit. Portfele YoBit dają również użytkownikom możliwość ukrywania portfeli z zerowym saldem.
 • AddToken: jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą, aby ich token był wymieniony na YoBit. Proces wystawiania jest dość prosty i musisz wypełnić formularz, aby nim zarządzać.

Odbierz darmowe monety do udostępniania w mediach społecznościowychOdbierz darmowe monety do udostępniania w mediach społecznościowych

Dodatkowe funkcje

Jeśli handel jest potężnym rdzeniem YoBit, to gry są specjalnością Yobit.

YoBit oferuje gry kryptograficzne YoPony i Dice, w których możesz spróbować szczęścia i zarobić Bitcoiny. We współpracy z forum CryptoTalk, giełda organizuje również nagradzaną kampanię, w której użytkownicy mogą potencjalnie otrzymać nagrody w BTC, po prostu wysyłając wiadomości na tym forum.

Minimalny interfejs

Yobit ma minimalistyczny interfejs, zasilany mocnym silnikiem. Celem jest zachęcenie przedsiębiorcy do pracy bez rozpraszania się przez niepotrzebne dodatkowe funkcje. Gwarantuje to 100% koncentrację użytkowników na handlu i jest idealne również dla nowych traderów.

Wspierająca społeczność i obsługa klienta

Użytkownicy mogą uzyskać wsparcie od społeczności YoBit, a także od obsługi klienta YoBit. Dzięki jednej z największych społeczności w Telegramie z pewnością znajdziesz pomocne informacje i wsparcie od ponad 80 000 osób na czacie w języku angielskim i około 60 000 na czacie rosyjskim. Jeśli potrzebujesz konkretnej pomocy od zespołu YoBit, bezpośrednie wiadomości prywatne są również dostępne w Telegram 24/7.

Obsługa klienta YobitObsługa klienta Yobit

Po prostu zacznij komunikować się z administratorami lub pisać na czacie grupowym, a zespół wsparcia składający się z ponad 10 profesjonalnych administratorów jest gotowy, aby odpowiedzieć i szybko rozwiązać Twoje problemy.

Języki angielski, rosyjski i chiński są dostępne na YoBit, więc bariera językowa nie jest dużym problemem dla większości głównych języków. Ponadto czat na żywo YoBit jest dostępny w języku niemieckim i arabskim, dzięki czemu globalny dostęp dla wszystkich użytkowników z dowolnego miejsca jest prosty.

YoBit: The Rundown

Pomimo tego, że jest jedną z najstarszych platform wymiany, YoBit jest trudny do pokonania. Ma solidne zaplecze ze zgrabnym interfejsem, który jest prosty w użyciu. Od wielu lat zapewnia wysokiej jakości doświadczenie handlowe i bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo.

Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że YoBit to świetna wymiana:

 • Istnieje od 2014 roku
 • Nigdy nie zostałem zhakowany
 • Oferuje wiele tokenów, w tym małe altcoiny
 • Może pomóc w wystawieniu tokena
 • Solidny silnik handlowy, który zapewnia szybkie transakcje
 • Dodatki takie jak gry i inwestycje

Wiele opinie na Trustpilot zwrócił uwagę, że platforma jest świetna w obsłudze, a proces uwierzytelniania przebiega szybko. Ponadto darmowe monety to specjalne oferty YoBit, które są dużym punktem sprzedaży.

Użytkownicy mogą również grać w BTC w platformowych grach w kości za określoną kwotę.

YoBit pobiera od animatorów i uczestników rynku 0,20% opłat. Kolejną dużą zaletą, której nauczyliśmy się z recenzji użytkowników, jest to, że bezpieczeństwo i łatwość użycia są zawsze gwarantowane, a otrzymanie wypłaty i wpłaty zajmuje mniej czasu.

YoBit nie tylko zyskuje pozytywne recenzje od Trustpilota, ale wymiana jest również silnie sugerowana przez Revain, kolejną godną zaufania witrynę, na której możemy liczyć, jeśli chodzi o technologię i produkty blockchain.

Co więcej, YoBit zajmuje wysokie pozycje w CryptoGeek & Crypto Wisser i 10 miejsce według Coinmarketcap. Fakt, że giełda umożliwia handel mnóstwem tokenów, jest również świetny, ponieważ wiele innych giełd po prostu nie oferuje takiego poziomu możliwości handlowych.

Oczywiście nie ma jednej giełdy kryptowalut, która byłaby odpowiednia dla wszystkich. Jeśli szukasz świetnej giełdy, która ma wiele tokenów do handlu, a także akceptuje depozyty w walucie fiducjarnej, warto zajrzeć do YoBit. Ma również niskie opłaty, co sprawia, że ​​cały proces handlu jest jeszcze łatwiejszy.

Odwiedź Yobit

Yobit

src = “~ images \ yobit-exchange-review-unique-features-a-range-of-crypto-asset-to-trade.gif”

alt = “Recenzja Yobit”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

 • Rekord długich tras
 • Nigdy nie został zhakowany
 • Duży wybór aktywów do handlu
 • Dobry silnik handlowy
 • Oferuje darmowe monety

Cons

 • Nieregulowany

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Yobit","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 05 \ /yobit-review.gif","opis":"Giełda YoBit ma świetne osiągnięcia i nigdy nie była ofiarą włamania. Działa od 2014 roku i ma siedzibę w Panamie. Giełda została założona przez rosyjskich deweloperów i jest pionierem w świecie handlu kryptowalutami. Kiedy kryptowaluty zaczęły przyciągać więcej uwagi, YoBit…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"Yobit","reviewBody":"Giełda YoBit ma świetne osiągnięcia i nigdy nie była ofiarą włamania. Działa od 2014 roku i ma siedzibę w Panamie. \ R \ n \ r \ nGiełda została założona przez rosyjskich deweloperów i jest pionierem w świecie handlu kryptowalutami. Kiedy kryptowaluty zaczęły zyskiwać coraz większą uwagę, YoBit był już wiodącą marką na rynku. YoBit ułatwia pracę z giełdą kryptowalut, zapewniając prostą konstrukcję i bardzo niezawodną platformę dla inwestorów. \ R \ n \ r \ nGlobalna giełda kryptowalut YoBit umożliwia handlowcom kupowanie i sprzedawanie szerokiej gamy walut cyfrowych. Na liście znajdują się popularne waluty, takie jak Bitcoin (BTC) i Ether (ETH), a także setki innych rzadszych altcoinów. Depozyty złożone zarówno z kryptowalut, jak i fiat są również obsługiwane za pośrednictwem platformy. \ R \ nOdwiedź Yobit \ r \ n \ r \ nRozpoczęcie z YoBit \ r \ nYoBit jest łatwy w obsłudze i możesz zacząć handlować na giełdzie po tym, jak zrobić kilka rzeczy na swojej platformie. Oto rzeczy, które musisz zrobić, aby rozpocząć. \ R \ nRejestracja \ r \ n Podobnie jak inne giełdy, YoBit jest łatwy w użyciu i bezpieczny. Przeprowadzanie transakcji lub przenoszenie aktywów na giełdę jest łatwe. Podstawowe informacje, nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło pozwolą Ci rozpocząć wymianę. \ R \ n \ r \ nPo wypełnieniu podstawowych informacji YoBit wyśle ​​Ci potwierdzenie e-mailem. Następną rzeczą do zrobienia jest utworzenie uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Ten rodzaj uwierzytelniania jest normalny w świecie kryptowalut i warto z niego korzystać. \ R \ n \ r \ n \ r \ nFunkcje YoBit \ r \ nTrading wyróżnia się jako najsilniejsza funkcja YoBit i jest sedno jej działalności. \ r \ n \ r \ n Analiza giełdy YoBit ujawnia, że ​​obsługuje ona kryptosferę za pośrednictwem prawie 500 aktywnych rynków (493 +) i wielu par walutowych (7000 +), obejmujących zarówno krypto-to- pieniądze kryptowalutowe i fiducjarne na kryptowaluty. \ r \ n \ r \ nPoza obsługą pieniądza fiducjarnego, anonimowość i prostota wymiany to także ogromne zalety, które YoBit dostarcza swoim klientom od lat. \ r \ n \ r \ nZbyt wiele giełd kryptowalut narusza prawa do prywatności swoich użytkowników przy użyciu procedur KYC. Jako giełda kryptowalut, która myśli o prawach swoich użytkowników, YoBit nie poprosi Cię o wiele informacji i możesz handlować anonimowo bez przechodzenia jakichkolwiek kontroli KYC. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBezpieczeństwo jest jednym z największych problemów, jeśli chodzi o giełdy kryptowalut. W ciągu ostatnich kilku lat hakowanie zaszkodziło wielu giełdom i zawsze było koszmarem dla wszystkich początkujących. \ R \ n \ r \ nYoBit ma udokumentowane doświadczenie w byciu wolnym od hacków. Hakerzy nie mieli szczęścia zaatakować platformę. Ta czysta wydajność uczyniła YoBit jedną z najbardziej udanych wymian kryptowalut. \ R \ n \ r \ nIstnieje około dziewięciu kryptowalut i walut fiducjarnych zatwierdzonych na platformie jako depozyty. \ R \ n \ r \ nPo dokonaniu wpłaty, możesz zacząć handlować parami walutowymi. YoBit obsługuje wpłaty i wypłaty zarówno w kryptowalutach, jak i fiat. Klienci mogą używać karty VISA \ / Mastercard, Payeer, AdvCash i Perfect Money do wymiany walut fiducjarnych z giełdą. \ R \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? V = pR0hgc3cuEU&feature = emb_logo \ r \ nŚrodowisko handlowe \ r \ nSieć handlowa YoBit umożliwia natychmiastową realizację zleceń handlowych. Nawet przy dużej rozbieżności w kosztach związanych ze zdarzeniami, silnik handlowy zapewnił doskonałą wydajność. \ R \ n \ r \ nWykresy świecowe zostaną załadowane po wybraniu pary pieniężnej, a użytkownik zgodzi się na wymianę. Yobit pobiera obecnie co najmniej 0,2% za transakcje. Opłata jest dodawana do wielkości partii podczas tworzenia zamówienia. Transakcja przebiega następnie zgodnie z warunkami i środkami na koncie. \ R \ n \ r \ nW przypadku wypłat YoBit obciąży Cię 0,0005 BTC, jeśli dokonasz wypłaty BTC. W porównaniu z wieloma innymi giełdami jest to świetna okazja, zwłaszcza gdy YoBit oferuje niskie minimalne wpłaty i wypłaty. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW Yobit zlecenia handlowe są usprawnione i proste kupowanie \ / sprzedaż zleceń na platformie może być realizowana szybko. Umożliwia to natychmiastową wymianę. \ R \ n \ r \ n Sama liczba par handlowych na giełdzie jest jedną z niesamowitych rzeczy w Yobit, ponieważ obsługuje on dużą liczbę aktywnych par handlowych na swojej giełdzie kryptowalut. \ r \ n \ r \ nMożesz handlować wszystkimi głównymi walutami, a także altcoinami, o których niewiele osób wiedziałoby. W zdecydowanej większości giełd kryptowalut te pomniejsze pary altcoin nie są uwzględniane. \ R \ nFunkcje specjalne \ r \ nSpecjalne funkcje platformy YoBit odróżniają ją od wielu innych platform. \ R \ n \ r \ nOto niektóre z ekskluzywnych funkcji, które YoBit oferuje swoim klientom: \ r \ n \ r \ n \ tYoBit Invesbox: umożliwia inwestorom zamianę aktywów zastępczych na programy inwestycyjne. Yobit zabezpiecza tokeny dla klientów. Długość tych inwestycji również jest różna. Ponieważ YoBit ceni bezpieczeństwo i wiarygodność swojej giełdy kryptowalut, istnieje kilka reguł stworzonych w celu ochrony inwestycji użytkowników. Na przykład maksymalny zwrot z inwestycji w Investbox wynosi około 5% rocznie. dla każdego użytkownika. \ r \ n \ tCoinsInfo Sekcja: zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o różnych walutach, którymi można handlować na giełdzie. Prawdziwy entuzjasta kryptowalut będzie miał trudności z zignorowaniem tej sekcji. W CoinsInfo możesz odkryć różne pomysły na każdą pojedynczą monetę, w tym numery monet PoW \ / PoS, wzory, podaż pieniądza i symbole giełdowe. Może nie być interesujący dla zwykłych inwestorów, ale dla tych, którzy chcą głębiej zrozumieć określoną kryptowalutę, te informacje będą niezbędne. \ R \ n \ Portfele tYoBit: obejmują wszystkie portfele kryptowalut, których użytkownicy mogą używać jako waluty bazowej , z kryptowaluty, sald użytkowników i historii handlu. Depozyty wygenerowane z innych portfeli kryptowalut byłyby automatycznie deponowane w portfelach. Użytkownicy nie będą musieli martwić się o zakłócenia w systemie administracyjnym YoBit. Portfele YoBit \ u2019s dają również użytkownikom możliwość ukrycia portfeli z zerowym saldem. \ R \ n \ tAddToken: jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą, aby ich token był wymieniony na YoBit. Proces wystawiania na sprzedaż jest dość prosty i musisz wypełnić formularz, aby nim zarządzać. \ R \ n \ r \ n \ r \ nDodatkowe funkcje \ r \ nJeśli handel jest potężnym rdzeniem YoBit \ u2019, to gra jest Yobit \ u2019s specjalność. \ r \ n \ r \ nYoBit oferuje gry kryptograficzne YoPony i Dice, w których możesz spróbować szczęścia i zarabiać Bitcoiny. We współpracy z forum CryptoTalk, giełda organizuje również nagradzaną kampanię, w której użytkownicy mogą potencjalnie otrzymać nagrody w BTC, po prostu publikując wiadomości na tym forum. \ R \ nMinimalny interfejs \ r \ nYobit jest wyposażony w minimalistyczny interfejs, oparty na mocny silnik. Celem jest zachęcenie przedsiębiorcy do pracy bez rozpraszania się przez niepotrzebne dodatkowe funkcje. Gwarantuje to 100% koncentrację użytkowników na handlu i jest idealne również dla nowych handlowców. \ R \ nWsparcie społeczności i obsługi klienta \ r \ nUżytkownicy mogą uzyskać wsparcie od społeczności YoBit, a także od obsługi klienta YoBit. Dzięki jednej z największych społeczności w Telegramie z pewnością znajdziesz pomocne informacje i wsparcie od ponad 80 000 osób na czacie w języku angielskim i około 60 000 na czacie rosyjskim. Jeśli potrzebujesz konkretnej pomocy od zespołu YoBit, bezpośrednie prywatne wiadomości są również dostępne w Telegramie 24 \ / 7. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo prostu zacznij komunikować się z administratorami lub pisać na czacie grupowym i zespół wsparcia składający się z ponad 10 profesjonalnych administratorów jest gotowy do udzielenia odpowiedzi i szybkiego rozwiązania Twoich problemów. \ r \ n \ r \ nJęzyki angielski, rosyjski i chiński są dostępne na YoBit, więc bariera językowa nie jest dużym problemem dla większości poważnych Języki. Dodatkowo czat na żywo YoBit jest dostępny w języku niemieckim i arabskim, co ułatwia globalny dostęp dla wszystkich użytkowników z dowolnego miejsca. \ R \ nYoBit: The Rundown \ r \ nMimo to, że jest jedną z najstarszych platform wymiany, YoBit jest trudny do pokonania. Ma solidne zaplecze ze zgrabnym interfejsem, który jest prosty w użyciu. Dostarcza wysokiej jakości doświadczenie handlowe od wielu lat i bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo. \ R \ n \ r \ nOto niektóre z rzeczy, które sprawiają, że YoBit jest świetną giełdą: \ r \ n \ r \ n \ t 2014 \ r \ n \ tNigdy nie został zhakowany \ r \ n \ tOferuje wiele tokenów, w tym małe altcoiny \ r \ n \ tMoże pomóc Ci wystawić token \ r \ n \ tSolidny silnik handlowy, który zapewnia szybkie transakcje \ r \ n \ tDodatki takie jak gry i inwestycje \ r \ n \ r \ nW wielu recenzjach na Trustpilot wskazano, że platforma jest świetna w użyciu, a proces uwierzytelniania jest szybki. Co więcej, darmowe monety to specjalne oferty YoBit, które są dużym punktem sprzedaży. \ R \ n \ r \ nUżytkownicy mogą również grać w BTC w platformowych grach w kości za określoną kwotę. \ R \ n \ r \ nYoBit pobiera opłaty od animatorów rynku i graczy rynkowych 0,20% opłat. Kolejną dużą zaletą, której nauczyliśmy się z recenzji użytkowników, jest to, że bezpieczeństwo i łatwość użytkowania są zawsze gwarantowane, a wypłata i wpłata zajmuje mniej czasu. \ R \ n \ r \ nNie tylko YoBit zyskuje pozytywne recenzje od Trustpilota, ale wymiana jest również mocno sugerowana przez Revain, inną godną zaufania witrynę, na której możemy liczyć, jeśli chodzi o technologię i produkty blockchain. \ r \ n \ r \ nPonadto YoBit zajmuje wysokie pozycje w CryptoGeek & Crypto Wisser i 10. miejsce według Coinmarketcap. Fakt, że giełda pozwala na handel mnóstwem tokenów, jest również świetny, ponieważ wiele innych giełd po prostu nie oferuje takiego poziomu możliwości handlowych. \ R \ n \ r \ nOczywiście nie ma jednego rozmiaru -wszystkie giełdy kryptowalut. Jeśli szukasz świetnej giełdy, która ma wiele tokenów do handlu, a także akceptuje depozyty w walucie fiducjarnej, warto zajrzeć do YoBit. Ma również niskie opłaty, co sprawia, że ​​cały proces handlu jest jeszcze łatwiejszy. \ R \ nOdwiedź Yobit","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2020-05-14"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map