Recenzja Prime XBT: Wymiana handlowa kryptowalutami z dźwignią 100x

Recenzja PrimeXBT

Prime XBT to platforma handlowa uruchomiona w 2019 roku, która pozwala handlowcom skorzystać z możliwości handlu Bitcoinem i innymi głównymi kryptowalutami z dźwignią.

Szybko stali się jednym z głównych graczy w branży handlu z marżą, przejmując ciężkie firmy, takie jak BitMex.

Giełda ma na celu przezwyciężenie typowych problemów innych platform, w tym długich procesów zatwierdzania KYC, nieoczekiwanych przestojów, niskiej płynności, problemów z handlem na rynkach, które zawodzą, ograniczonych typów zleceń, słabego doświadczenia użytkownika i wysokich opłat transakcyjnych.

Zamiast tego PrimeXBT oferuje niesamowitą dźwignię finansową, bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, ogromną płynność i wolumeny handlowe. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Recenzja Prime XBT

Odwiedź PrimeXBT

Dźwignia Prime XBT

Dźwignia to jedna z wielu funkcji, których szukają zaawansowani inwestorzy, ale większość platform oferuje bardzo ograniczoną dźwignię, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. PrimeXBT wyróżnia się, oferując dźwignię 1: 100.

Oznacza to, że za każdego 1 $ otrzymujesz siłę kupna lub sprzedaży wartą 100 $. Zasadniczo daje to dostęp do większej pozycji rynkowej, dzięki czemu możesz osiągnąć jeszcze większe zyski, a nawet straty.

Dźwignia finansowa jest jedną z kluczowych cech PrimeXBT i jedną z jego głównych funkcji. Witryna oferuje również szczegółowe wyjaśnienie dźwigni finansowej na swojej stronie internetowej, aby pomóc tym, którzy nie w pełni rozumieją.

To wyjaśnienie obejmuje przykład z BTC / USD.

  • W tym przykładzie załóżmy, że każdy bitcoin kosztuje 10 000 USD, a jego cena wzrosła o 5 procent podczas inwestycji.
  • Gdybyś miał skorzystać z tradycyjnej wymiany bez dźwigni, mógłbyś kupić 10 BTC za 100 000 USD (10 x 10 000 USD).
  • Jeśli cena wzrosłaby o 5 procent, Twój BTC byłby warty 10500 USD każdy, więc jeśli je sprzedasz, zarobisz 5000 USD z inwestycji w wysokości 100000 USD.

W przeciwieństwie do tego, gdybyś miał dokonać tej samej transakcji na PrimeXBT z jego dźwignią 1: 100, musiałbyś zapłacić tylko 1 procent pozycji 100 000 USD, co oznacza inwestycję w wysokości 1000 USD z góry.

W tej samej sytuacji oznacza to, że nadal zarobiłbyś 5000 USD, ale zainwestowałbyś tylko 1000 USD. Innymi słowy, możesz znacznie pomnożyć swoje zyski przy tej samej wysokości kapitału początkowego.

Przewaga

PrimeXBT wyjaśnia niektóre zalety handlu z dźwignią finansową, w tym możliwość powiększania zysków, możliwości dźwigni finansowej (możliwość uwolnienia kapitału, który można wykorzystać na inną inwestycję) oraz możliwość zyskania, gdy rynek spada.

W PrimeXBT dostępny jest również wygodny kalkulator dźwigni, dzięki czemu możesz obliczyć swoją siłę nabywczą na podstawie dostępnego kapitału.

Pamiętaj tylko, że korzystanie z dźwigni finansowej zwiększa potencjalny zasięg Twoich środków i potencjalne zyski, ale także zwiększa potencjalne straty.

W związku z tym zawsze powinieneś zachować ostrożność, korzystając z maksymalnej dźwigni oferowanej w PrimeXBT. Biorąc to pod uwagę, osoby z doświadczeniem handlowym i wiarą w swoje metody uważają dźwignię za niezwykle przydatne narzędzie.

Czerpanie korzyści z ruchów rynkowych

Ponieważ rynek kryptowalut nie zawsze rośnie, PrimeXBT oferuje metody zarabiania niezależnie od tego, czy rynek idzie w górę, czy w dół. Możesz handlować dowolną z najpopularniejszych kryptowalut i zabezpieczać istniejące zasoby lub czerpać zyski z wzrostów lub spadków na rynku.

Innymi słowy, z PrimeXBT możesz iść długo lub krótko. Kupowanie ma miejsce, gdy idziesz długo, podczas gdy sprzedajesz, gdy idziesz krótko. Aby zająć długą pozycję, kupiłbyś Bitcoin i obserwował, jak Twoje konto rośnie, podczas gdy cena BTC rośnie.

W takim przypadku spadek ceny BTC spowodowałby spadek wartości na Twoim koncie. W przeciwieństwie do tego możesz zająć pozycję krótką, co oznacza, że ​​otwierasz pozycję, która zwiększy swoją wartość, jeśli cena BTC spadnie.

Proft z Market Ups & amp; Downs

Możesz zobaczyć konkretne przykłady z obliczeniami dla każdego z tych typów transakcji na PrimeXBT. Znajdują się tam również informacje na temat obliczania zysków, dzięki czemu możesz zrozumieć, co się dzieje na Twoim koncie. Aby obliczyć zysk lub stratę, wystarczy wziąć różnicę w cenach otwarcia i zamknięcia i pomnożyć tę wartość przez wielkość pozycji. Jeśli połączysz to z dźwignią, możesz zwiększyć rozmiar swojej pozycji.

Prime XBT Trading

Oprócz możliwości zajmowania długich lub krótkich pozycji i korzystania z dźwigni do 1: 100, PrimeXBT wyróżnia się na wiele sposobów. Posiada bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, który można w pełni dostosować i obsługuje wiele monitorów.

Platforma handlowa jest najlepszą w swojej klasie opcją, ponieważ jest bezpieczna, niezawodna i szybka. Jest wystarczająco prosty do zrozumienia dla początkujących, ale zawiera zaawansowane narzędzia, których chcą profesjonalni handlowcy.

Narzędzia do tworzenia wykresów są szczególnie przydatne w przypadku różnych typów wykresów, szeregu narzędzi do rysowania i wskaźników oraz opcji handlu bezpośrednio z wykresu. PrimeXBT oferuje również bardzo niskie opłaty transakcyjne. Zauważysz proste i niskie stawki prowizji, więc nie ma żadnych niespodzianek. Dodatkowo PrimeXBT oferuje wąskie spready.

Platforma handlowa PrimeXBT

Możesz podgląd platformy transakcyjnej na żywo PrimeXBT, aby dowiedzieć się, jak to działa, zanim otworzysz konto. Wersja demonstracyjna platformy jest niesamowicie podobna do wersji rzeczywistej.

Jedyna różnica występuje w samej dolnej części ekranu oznaczonej „Pozycje”. Jeśli masz rachunek rzeczywisty, zobaczysz listę pozycji z następującymi kolumnami dla każdej z nich: symbol, identyfikator pozycji, czas i data, strona, rozmiar, cena wypełnienia, aktualna cena, take profit, stop loss i zysk / strata.

Ponieważ wersja zapoznawcza nie jest powiązana z kontem, ta sekcja jest zamazana, a nad nią znajdziesz opcję logowania lub rejestracji.

Ekran handlu

Ogólnie rzecz biorąc, platforma handlowa jest dokładnie tym, czego oczekujesz, ponieważ jest bardzo podobna do stron handlowych, do których są przyzwyczajeni doświadczeni inwestorzy. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz listę par kryptowalut.

Należą do nich LTC / USD, BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD i XRP / USD. Dla każdego możesz zobaczyć cenę kupna, cenę sprzedaży i zmienić. Liczby te są oznaczone kolorem białym, zielonym lub czerwonym.

Zgodnie z oczekiwaniami, kolor zielony oznacza wzrost, a kolor czerwony oznacza spadek.

Kliknięcie dowolnej z wymienionych tutaj par spowoduje przejście do ekranu, na którym możesz kupić lub sprzedać dane krypto. Wyświetli ceny kupna i sprzedaży, a także najniższą i najwyższą cenę pary.

Poniżej tej sekcji, nadal po lewej stronie ekranu, zobaczysz Księgę Zamówień. Księga zamówień wyświetla informacje dla dowolnej pary walutowej, którą ostatnio wybrałeś w lewym górnym rogu. Dzieli się na sprzedaż i zakupy. Miłym akcentem w tej książce zamówień jest to, że oprócz listy ilości i cen wyświetla również wizualną reprezentację za pomocą wykresów w tle w kolorze zielonym i czerwonym. W ten sposób można od razu zobaczyć aktualne trendy.

Główną sekcją strony handlowej jest aktualny wykres, który znajduje się bezpośrednio po prawej stronie list kryptowalut i księgi zamówień i zajmuje większość strony. W lewym górnym rogu wykresu jest wyświetlana para handlowa, którą reprezentuje.

Możesz to zmienić, klikając pole, w którym jest wymienione i wpisując nową parę (zauważysz sugestie autouzupełniania) lub klikając parę po lewej stronie w sekcji listy kryptowalut.

Wykresy handlowe na PrimeXBT

Domyślnym ustawieniem wykresu handlowego PrimeXBT jest wykres świecowy. Jest oznaczony kolorem zielonym i czerwonym z cenami na osi pionowej i czasem na osi poziomej. Najechanie kursorem na dowolny punkt na wykresie pokaże konkretną datę i godzinę, a także otwarcie, maksimum, minimum, zamknięcie i wartość.

Możesz zwiększyć lub zmniejszyć wyświetlany zakres czasu, dostosowując wykres czasu bezpośrednio pod głównym wykresem. W górnej części wykresu znajdziesz większość ustawień.

Istnieje rozwijane menu, które pozwala zmienić odstępy świeczników. Wartość domyślna to 5 minut, ale możesz też wybrać 1, 15 lub 30 minut; 1, 2 lub 4 godziny; lub 1 dzień, tydzień lub miesiąc. Po lewej stronie znajduje się opcja przełączania z wykresu świecowego na wykres liniowy lub słupkowy.

Wykres handlowy

Obok tego znajdziesz opcje dotyczące celowników. Możesz także wybrać długie lub krótkie i spośród 13 wskaźników, linii i narzędzi do dodania. Należą do nich między innymi linia trendu, kanał trendu i promienie Fibonacciego.

Zaawansowanych handlowców zainteresuje sekcja Studia, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem ikony probówki po prawej stronie powyższych opcji i po lewej stronie Studiów. Możesz wybrać jedno z kilkudziesięciu dostępnych badań lub dodać je we własnym badaniu. Użyj do pięciu na raz.

Istnieją dwie metody handlu z PrimeXBT. Możesz kliknąć parę po lewej stronie strony i wypełnić pole, które się pojawi. Możesz też skorzystać z sekcji w lewym górnym rogu wykresu, bezpośrednio pod nazwą pary.

Złożyć zamówienie

Opłaty PrimeXBT & Limity

PrimeXBT pobiera dwa rodzaje opłat, transakcję i finansowanie typu overnight. Ponieważ instrumenty są produktami lewarowanymi, finansujesz wartość handlową poprzez finansowanie overnight.

Ten koszt finansowania zewnętrznego (finansowania) zależy od płynności instrumentu bazowego. Jeśli otworzysz i zamkniesz pozycję lewarowaną w tym samym dniu handlowym, nie będziesz podlegać finansowaniu jednodniowemu.

Symbol Opłata transakcyjna Finansowanie / dzień Długie finansowanie / dzień KrótkieBTC / USD ETH / USD LTC / USD XRP / USD EOS / USD
0,05% -3,9 USD za 1 BTC -3,9 USD za 1 BTC
0,05% -0,13 USD za 1 ETH -0,13 USD za 1 ETH
0,05% -0,03 USD za 1 LTC -0,03 USD za 1 LTC
0,05% -0,00038 USD za 1 XRP -0,00038 USD za 1 XRP
0,05% -0,0025 USD za 1 EOS -0,0025 USD za 1 EOS

Limit zaangażowania to ograniczenie wielkości pozycji, które każdy klient może utrzymywać w PrimeXBT. Platforma handlowa nie pozwoli klientom na składanie zamówień, które przekroczą limit, jeśli zostaną wykonane.

Ograniczenie jest ustalane przez dział zarządzania ryzykiem PrimeXBT i zależy od takich czynników, jak płynność instrumentu, zmienność i inne warunki rynkowe.

Symbol Min. wielkość zamówienia min. zmiana wielkości zamówienia Maks. wielkość pojedynczej transakcji Max. narażenieBTC / USD ETH / USD LTC / USD XRP / USD EOS / USD
0,01 BTC 0,01 BTC 15 BTC -3,9 USD za 1 BTC
0,01 ETH 0,01 ETH 200 BTC -0,13 USD za 1 ETH
0,01 LTC 0,01 LTC 650 LTC -0,03 USD za 1 LTC
1 XRP 0,01 XRP 55000 XRP -0,00038 USD za 1 XRP
1 EOS 0,01 EOS 8500 XRP -0,0025 USD za 1 EOS

Wniosek

PrimeXBT stworzyli solidną ofertę w zatłoczonej przestrzeni handlu kryptowalutami.

Platforma handlowa jest łatwa w użyciu, a PrimeXBT wyróżnia się na tle konkurencji niskimi prowizjami, wąskimi spreadami i wiodącą w klasie dźwignią 1: 100. Giełda została oficjalnie otwarta w zeszłym roku i ugruntowała dobrą reputację w branży.

Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów giełd oferujących dźwignię finansową, radzimy postępować ostrożnie, jeśli wcześniej nie handlowałeś w ten sposób. Bardzo łatwo jest popełnić błąd i w ten sposób zostać zlikwidowany i stracić kryptowalutę, zwłaszcza jeśli używasz dużej dźwigni finansowej.

Zaktualizowaliśmy tę recenzję na rok 2020 i teraz jesteśmy znacznie bardziej pewni, że polecimy ją naszym czytelnikom.

Odwiedź PrimeXBT

PrimeXBT

src = “~ images \ prime-xbt-review-cryptocurrency-trading-exchange-with-100x-leverage.gif”

alt = “PrimeXBT”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Niskie opłaty
  • Dostępna dźwignia
  • Dostępne wpłaty kartą kredytową
  • System skierowania
  • Konta anonimowe

Cons

  • Nieregulowany
  • Wsparcie emailowe

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"PrimeXBT","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 02 \ /primexbt-review.gif","opis":"Prime XBT to platforma handlowa uruchomiona w 2019 roku, która pozwala handlowcom skorzystać z możliwości handlu Bitcoinem i innymi głównymi kryptowalutami z dźwignią. Szybko stali się jednym z głównych graczy w branży handlu z marżą, przejmując ciężkie potyczki, takie jak BitMex. Wymiana ma na celu przezwyciężenie wspólnych problemów innych…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"PrimeXBT","reviewBody":"Prime XBT to platforma handlowa uruchomiona w 2019 r., Która pozwala inwestorom wykorzystać możliwość handlu Bitcoinem i innymi głównymi kryptowalutami z dźwignią. \ R \ n \ r \ n Szybko stali się jednym z głównych graczy w branży handlu z depozytem zabezpieczającym. na dużych platformach, takich jak BitMex. \ r \ n \ r \ nGiełda ma na celu przezwyciężenie typowych problemów innych platform, w tym długich procesów zatwierdzania KYC, nieoczekiwanych przestojów, niskiej płynności, problemów z handlem na rynkach, które zawodzą, ograniczone typy zleceń, słabe doświadczenie użytkownika i wysokie opłaty handlowe. \ r \ n \ r \ nZamiast tego PrimeXBT oferuje niesamowitą dźwignię, bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, ogromną płynność i wolumeny handlowe. Przeczytaj naszą pełną recenzję. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź PrimeXBT \ r \ n \ r \ nDźwignia Prime XBT \ r \ n \ r \ nDźwignia to jedna z wielu funkcji, które zwykle szukają zaawansowani inwestorzy dla, ale większość platform oferuje bardzo ograniczoną dźwignię, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. PrimeXBT wyróżnia się, oferując dźwignię 1: 100. \ r \ n \ r \ nOznacza to, że za każdego 1 USD otrzymujesz siłę kupna lub sprzedaży wartą 100 USD. Zasadniczo daje to dostęp do większej pozycji rynkowej, dzięki czemu możesz osiągać jeszcze większe zyski lub nawet straty. \ R \ n \ r \ nDźwignia jest jedną z kluczowych cech PrimeXBT i jedną z jej głównych funkcji. Witryna oferuje również szczegółowe wyjaśnienie dźwigni finansowej na swojej stronie internetowej, aby pomóc tym, którzy nie do końca ją rozumieją. \ R \ n \ r \ nTo wyjaśnienie zawiera przykład z BTC \ / USD na przykład. \ R \ n \ r \ n \ W tym przykładzie załóżmy, że każdy bitcoin kosztuje 10 000 USD, a jego cena wzrosła o 5% podczas Twojej inwestycji. \ r \ n \ tJeśli korzystasz z tradycyjnej wymiany bez dźwigni, możesz kupić 10 BTC za 100 000 USD (10 x 10 000 USD) . \ r \ n \ tJeśli cena wzrosła o 5 procent, Twój BTC byłby warty po 10 500 USD każdy, więc jeśli je sprzedasz, zarobisz 5000 USD na inwestycji w wysokości 100 000 USD. \ r \ n \ r \ nW przeciwieństwie do gdybyś dokonał takiej samej transakcji na PrimeXBT z jego dźwignią 1: 100, musiałbyś zapłacić tylko 1 procent pozycji 100 000 USD, co oznacza inwestycję w wysokości 1000 USD z góry. \ r \ n \ r \ nW tej samej sytuacji oznacza to nadal zarobiłbyś 5000 $, ale zainwestowałbyś tylko 1000 $. Innymi słowy, możesz znacznie pomnożyć swoje zyski przy tej samej wysokości kapitału początkowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrimeXBT wyjaśnia niektóre zalety handlu z dźwignią, w tym możliwość powiększania zysków , możliwości dźwigni finansowej (możliwość uwolnienia kapitału, który możesz wykorzystać na kolejną inwestycję) oraz możliwość zyskania, gdy rynek spada. \ r \ n \ r \ nW PrimeXBT jest również wygodny kalkulator dźwigni, dzięki czemu możesz dowiedzieć się Twoja siła nabywcza oparta na dostępnym kapitale. \ r \ n \ r \ nPamiętaj tylko, że korzystanie z dźwigni finansowej zwiększa potencjalny zasięg Twoich środków i potencjalne zyski, ale także zwiększa potencjalne straty. \ r \ n \ r \ nW związku z tym należy zawsze zachować ostrożność podczas korzystania z maksymalnej dźwigni oferowanej w PrimeXBT. Biorąc to pod uwagę, osoby z doświadczeniem handlowym i wiarą w swoje metody uważają dźwignię za niezwykle przydatne narzędzie. \ R \ nZyski z ruchów rynkowych \ r \ nPonieważ rynek kryptowalut nie zawsze rośnie, PrimeXBT oferuje metody zarabiania niezależnie od tego, czy rynek jest w górę lub w dół. Możesz handlować dowolną z najpopularniejszych kryptowalut i zabezpieczyć istniejące zasoby lub czerpać zyski ze wzrostów lub spadków na rynku. \ R \ n \ r \ nInnymi słowy, możesz zająć pozycję długą lub krótką z PrimeXBT. Kupowanie ma miejsce, gdy idziesz długo, a sprzedaż, gdy idziesz krótko. Aby przejść długą pozycję, kupiłbyś Bitcoin i obserwowałbyś wzrost wartości swojego konta, podczas gdy cena BTC rośnie. \ R \ n \ r \ nW takim przypadku spadek ceny BTC spadłby na Twoje konto. W przeciwieństwie do tego możesz zająć pozycję krótką, co oznacza, że ​​otworzysz pozycję, która zwiększy swoją wartość, jeśli cena BTC spadnie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz wyświetlić konkretne przykłady z obliczeniami dla każdy z tych typów transakcji na PrimeXBT. Znajdują się tam również informacje na temat obliczania zysków, dzięki czemu możesz zrozumieć, co się dzieje na Twoim koncie. Aby obliczyć zysk lub stratę, wystarczy wziąć różnicę w cenach otwarcia i zamknięcia i pomnożyć tę wartość przez wielkość pozycji. Jeśli połączysz to z dźwignią, możesz zwiększyć rozmiar swojej pozycji. \ R \ nDoskonałe transakcje XBT \ r \ nOprócz możliwości zajmowania pozycji długich lub krótkich i korzystania z dźwigni do 1: 100, PrimeXBT wyróżnia się na wiele sposobów . Posiada bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, który można w pełni dostosować i obsługuje wiele monitorów. \ R \ n \ r \ nPlatforma handlowa jest najlepszą w swojej klasie opcją, ponieważ jest bezpieczna, niezawodna i szybka. Jest wystarczająco prosty do zrozumienia dla początkujących, ale zawiera zaawansowane narzędzia, których chcą profesjonalni handlowcy. \ R \ n \ r \ nNarzędzia do tworzenia wykresów są szczególnie przydatne w przypadku różnych typów wykresów, szeregu narzędzi do rysowania i wskaźników oraz opcji prawidłowego handlu z wykresu. PrimeXBT oferuje również bardzo niskie opłaty transakcyjne. Zauważysz proste i niskie stawki prowizji, więc nie ma żadnych niespodzianek. Dodatkowo PrimeXBT oferuje wąskie spready. \ R \ nPlatforma handlowa PrimeXBT \ r \ nMożesz przejrzeć platformę handlową PrimeXBT na żywo, aby poczuć, jak to działa, zanim otworzysz konto. Wersja demonstracyjna platformy jest niewiarygodnie podobna do rzeczywistej wersji. \ R \ n \ r \ n Jedyną różnicą jest to, że w dolnej części ekranu jest oznaczona jako \ u201cPozycje. \ U201d Jeśli masz konto na żywo, zobaczysz lista pozycji z następującymi kolumnami dla każdej z nich: symbol, identyfikator pozycji, czas i data, strona, rozmiar, cena wypełnienia, cena bieżąca, take profit, stop loss i P \ / L. \ r \ n \ r \ nPo wersja zapoznawcza nie jest powiązana z kontem, ta sekcja jest zamazana, a nad nią znajduje się opcja logowania lub rejestracji. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOgólnie rzecz biorąc, platforma handlowa jest dokładnie to, czego oczekujesz, ponieważ jest bardzo podobny do stron handlowych, do których przyzwyczajeni są doświadczeni inwestorzy. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz listę par kryptowalut. \ R \ n \ r \ nNależą do nich LTC \ / USD, BTC \ / USD, ETH \ / USD, EOS \ / USD i XRP \ / USD. Dla każdego możesz zobaczyć cenę kupna, cenę sprzedaży i zmienić. Liczby te są oznaczone kolorem białym, zielonym lub czerwonym. \ R \ n \ r \ n Zgodnie z oczekiwaniami, kolor zielony oznacza wzrost, a czerwony oznacza spadek. \ R \ n \ r \ nKliknięcie dowolnej z wymienionych tutaj par spowoduje przeniesie Cię do ekranu, który pozwala Ci kupić lub sprzedać dane krypto. Wyświetli ceny kupna i sprzedaży, a także najniższą i najwyższą cenę pary. \ R \ n \ r \ nPoniżej tej sekcji, wciąż po lewej stronie ekranu, zobaczysz Książkę zamówień. Księga zamówień wyświetla informacje dla dowolnej pary walutowej, którą ostatnio wybrałeś z lewego górnego rogu. Dzieli się na sprzedaż i zakupy. Miłym akcentem w tej księdze zamówień jest to, że oprócz listy ilości i cen wyświetla również wizualną reprezentację za pomocą wykresów w tle w kolorze zielonym i czerwonym. W ten sposób można od razu zobaczyć aktualne trendy. \ R \ n \ r \ nGłówną sekcją strony handlowej jest rzeczywisty wykres, który znajduje się bezpośrednio po prawej stronie list kryptowalut i księgi zamówień i zajmuje większość Strona. W lewym górnym rogu wykresu jest wyświetlana para handlowa, którą reprezentuje. \ R \ n \ r \ nMożesz to zmienić, klikając pole, w którym jest wymieniona i wpisując nową parę (zauważysz sugestie autouzupełniania) lub kliknięcie pary po lewej stronie w sekcji listy kryptowalut. \ r \ nWykresy handlowe na PrimeXBT \ r \ nDomyślnym ustawieniem wykresu handlowego PrimeXBT jest wykres świecowy. Jest oznaczony kolorem zielonym i czerwonym z cenami na osi pionowej i czasem na osi poziomej. Najechanie kursorem na dowolny punkt na wykresie pokaże konkretną datę i godzinę, a także otwarcie, maksimum, minimum, zamknięcie i wartość. \ R \ n \ r \ nMożesz zwiększyć lub zmniejszyć wyświetlany zakres czasu, dostosowując czas wykres bezpośrednio pod głównym wykresem. W górnej części wykresu znajduje się większość ustawień. \ R \ n \ r \ nDostępne jest menu rozwijane, które umożliwia zmianę odstępów czasu świec. Wartość domyślna to 5 minut, ale możesz też wybrać 1, 15 lub 30 minut; 1, 2 lub 4 godziny; lub 1 dzień, tydzień lub miesiąc. Po lewej stronie znajduje się opcja przełączania z wykresu świecowego na wykres liniowy lub słupkowy. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPonadto znajdziesz opcje dotyczące krzyża nitkowego. Możesz również wybrać długie lub krótkie i spośród 13 wskaźników, linii i narzędzi do dodania. Należą do nich między innymi linia trendu, kanał trendu i promienie Fibonacciego. \ R \ n \ r \ nZaawansowani traderzy będą zainteresowani sekcją Badania, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem ikony probówki po prawej stronie powyżej opcji i po lewej stronie Studiów. Możesz wybrać jedno z kilkudziesięciu dostępnych badań lub dodać je we własnym badaniu. Użyj do pięciu na raz. \ R \ n \ r \ nIstnieją dwie metody handlu z PrimeXBT. Możesz kliknąć parę po lewej stronie strony i wypełnić pole, które się pojawi. Możesz też skorzystać z sekcji w lewym górnym rogu wykresu, bezpośrednio pod nazwą pary. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Opłaty PrimeXBT & Limity \ r \ nPrimeXBT pobiera dwa rodzaje opłat, handel i finansowanie z dnia na dzień. Ponieważ instrumenty są produktami lewarowanymi, finansujesz wartość handlową poprzez finansowanie overnight. \ R \ n \ r \ nTen koszt pożyczki (finansowania) zależy od płynności instrumentu bazowego. Jeśli otworzysz i zamkniesz pozycję lewarowaną w tym samym dniu handlowym, nie podlegasz finansowaniu przez noc. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSymbol \ r \ nOpłata handlowa \ r \ nFinansowanie \ / dzień Długie \ r \ nFinansowanie \ / dzień Krótkie \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n 0,05% \ r \ n- 3,9 $ za 1 BTC \ r \ n- 3,9 USD za 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0,05% \ r \ n- 0,13 USD za 1 ETH \ r \ n- 0,13 USD za 1 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n 0,05% \ r \ n- 0,03 USD za 1 LTC \ r \ n- 0,03 USD za 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ /USD\r\n0,05%\r\n- $ 0,00038 za 1 XRP \ r \ n- 0,00038 $ za 1 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n0,05% \ r \ n- 0,0025 USD za 1 EOS \ r \ n- 0,0025 USD za 1 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Limit ekspozycji to ograniczenie wielkości pozycję, którą każdy klient może utrzymać dzięki PrimeXBT. Platforma handlowa nie pozwoli klientom na składanie zleceń, które przekroczą limit, jeśli zostaną wykonane. \ R \ n \ r \ nOgraniczenie jest ustalane przez dział zarządzania ryzykiem PrimeXBT i zależy od takich czynników, jak płynność instrumentu, zmienność i inne warunki rynkowe. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSymbol \ r \ nMin. wielkość zamówienia \ r \ nMin. zmiana wielkości zamówienia \ r \ nMaks. wielkość pojedynczej transakcji \ r \ nMaks. ekspozycja \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n0,01 BTC \ r \ n0,01 BTC \ r \ n15 BTC \ r \ n- 3,9 $ za 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0.01 ETH \ r \ n0.01 ETH \ r \ n200 BTC \ r \ n- 0,13 $ za 1 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n0,01 LTC \ r \ n0,01 LTC \ r \ n650 LTC \ r \ n- 0,03 USD za 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ / USD \ r \ n1 XRP \ r \ n0,01 XRP \ r \ n55000 XRP \ r \ n- 0,00038 USD za 1 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n1 EOS \ r \ n0,01 EOS \ r \ n8500 XRP \ r \ n- 0,0025 USD za 1 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nPrimeXBT stworzył solidną ofertę w zatłoczonym handlu kryptowalutami space. \ r \ n \ r \ n Platforma handlowa jest łatwa w użyciu, a PrimeXBT wyróżnia się na tle konkurencji niskimi prowizjami, wąskimi spreadami i wiodącą w klasie dźwignią 1: 100. Giełda została oficjalnie otwarta w zeszłym roku i ugruntowała dobrą reputację w branży. \ R \ n \ r \ n Podobnie jak w przypadku wszystkich typów giełd oferujących dźwignię finansową, radzimy postępować ostrożnie, jeśli nie dokonałeś transakcji w ten sposób wcześniej. Dość łatwo jest popełnić błąd i skończyć z likwidacją i utratą kryptowaluty w ten sposób, zwłaszcza jeśli korzystasz z dużej dźwigni finansowej. \ R \ n \ r \ n Zaktualizowaliśmy tę recenzję na rok 2020 i teraz jest o wiele więcej z pewnością polecimy je naszym czytelnikom. \ r \ nOdwiedź PrimeXBT","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2021-01-04"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map