Recenzja Superorder

Superorder to platforma handlowa nowej generacji, która współpracuje z jednymi z największych giełd kryptowalut na świecie. Platforma oferuje handlowcom kryptowalut bardzo potrzebne narzędzia i kilka interesujących nowych pomysłów na handel kryptowalutami.

Handel kryptowalutami przyjął się w wielkim stylu, ale wiele giełd po prostu nie oferuje niektórych z najbardziej podstawowych funkcji handlowych, które zawiera prawie każda inna platforma handlowa w uznanej społeczności finansowej.

Może się wydawać, że funkcje oferowane przez platformę handlową nie są tak ważne, ale mogą zawrzeć lub złamać transakcję. Funkcje takie jak trailing stop i zlecenia z limitem są powszechne w uznanym świecie finansowym, ale w świecie handlu kryptowalutami mogą być trudne do znalezienia.

Recenzja Superorder

Superorder stworzył platformę handlową, która może łatwo łączyć się z wieloma giełdami kryptograficznymi i znacznie ułatwić handel na nich. Pozwala także użytkownikom z łatwością tworzyć automatyczne algorytmy handlowe.

Odwiedź Superorder

Platforma handlowa Superorder

Nie ma co do tego wątpliwości, Superorder stworzył platformę handlową, która wypełnia luki dla handlowców kryptowalut. W tej chwili Superorder współpracuje z Binance i Bittrex, a zespół w Superorder pracuje nad dodaniem obsługi innych głównych giełd kryptowalut.

Świat kryptowalut jest zdecentralizowany, co było dużym atutem dla pierwszej generacji użytkowników kryptowalut. Wielu osobom spodobał się fakt, że nie ma kontrahenta zapewniającego stabilność systemu kryptowalut (jak banki centralne w ustalonym systemie finansowym), ale brak centralizacji nie jest idealny dla traderów.

Funkcje Superorder

Główne giełdy kryptowalutowe handlują między sobą, ale te połączenia nie są tak solidne, jak te, które istnieją na światowych giełdach. Handlowcy otrzymają różne ilości płynności w zależności od używanej giełdy, co może być problematyczne w przypadku większych zamówień lub gdy rynki szybko się zmieniają.

Superorder rozwiązuje to wyzwanie, a także wbudował na swojej platformie mnóstwo przydatnych (niektórzy twierdzą, że są konieczne) funkcji.

Zaawansowane narzędzia rynkowe

Superorder dodał funkcje, z których każdy trader może korzystać na swojej platformie. Ponadto platforma oferuje handlowcom zwiększoną funkcjonalność dzięki opcjom, takim jak dłuższe okresy wykresów i śledzenie portfela. Oto kilka przydatnych narzędzi, które Superorder oferuje swoim klientom.

Typy zamówień nadrzędnych

Handel z prostymi zleceniami kupna i sprzedaży może być dobry dla inwestorów hobbystów, ale zaawansowani inwestorzy potrzebują dostępu do lepszych typów zleceń. Superorder dodał zlecenia z limitem, takie jak Take Profit i Stop Loss do swojej gamy narzędzi handlowych.

Jeśli chcesz móc odejść od terminala handlowego i nie martwić się, że wrócisz i zobaczysz swoje konto na poziomach, które uważałeś za niemożliwe, konieczne są zlecenia stop-loss. To samo dotyczy zleceń typu take profit, dlatego są one wbudowane w prawie każdą platformę transakcyjną w ustalonym systemie finansowym.

Superorder obejmuje również zlecenia trailing stop loss, które są niezwykle przydatne do śledzenia trendów w strategiach handlowych. Gdy transakcja przebiega po twojej myśli i dodajesz do swojej pozycji, może to być dużo pracy.

Trader musi stale aktualizować swoje poziomy stop loss, aby poważny huśtawka nie zniweczyła zgromadzonych zysków. Oznacza to siedzenie przy terminalu i ręczne przesuwanie zleceń stop-loss w górę. Trailing stop loss znacznie to ułatwia poprzez automatyzację procesu.

Zautomatyzowane strategie handlowe

Superorder stworzył narzędzie, które pozwala traderom na łatwą automatyzację handlu bez żadnego kodowania. Korzystając z prostego, wizualnego interfejsu, inwestorzy mogą łączyć wiele funkcji w dowolny logicznie możliwy sposób.

Narzędzie do automatyzacji może używać następujących poleceń:

 • Kup na rynku
 • Market Sell
 • Stop Loss
 • Czekaj na stawkę
 • Zmiana stawki
 • Limit Kup
 • Limit sprzedaży
 • Sprzedaj Trailing Stop
 • Kup Trailing Stop

Załóżmy, że chcesz zautomatyzować popularną technikę handlową, która przynosi dochody. Zamiast kodować go w terminalu handlowym, łatwo jest go rozłożyć za pomocą automatycznego narzędzia handlowego Superorder.

Wszystkie działania są przedstawione jako niebieskie kule i można je wizualnie połączyć na dwuwymiarowej płaszczyźnie. Po stworzeniu automatycznej strategii, po prostu naciśnij przycisk odtwarzania, a ona przejmie stamtąd.

Rozpoczynanie i zatrzymywanie nowej strategii automatycznego handlu jest również proste. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania lub pauzy, a strategia zacznie handlować lub czekać. Następnie możesz zapisać strategie, które Ci odpowiadają, a nawet udostępnić je innym użytkownikom Superorder!

Instrukcje: uruchamianie strategii handlowej za pomocą Superorder

Narzędzie do tworzenia strategii handlowych, które Superorder oferuje swoim klientom, jest bardzo proste w użyciu. Aby rozpocząć, musisz połączyć swoje konto handlu giełdowego, wprowadzając klucze API w sekcji ustawień Superorder.

Ustawienia konta

Następnie możesz odwiedzić terminal i tworzyć swoje strategie.

Strategia

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące proste kroki:

 1. Zacznij od stworzenia nowego szablonu dla swojej strategii
 2.  Następnie nazwij strategię, wybierz coś, co pasuje do jej celu
 3. Naciśnij przycisk +, aby dodać pierwszy element. Wait for Rate to wspólny pierwszy element
 4. Teraz określ parę monet, operator (>, >=, <., <=) i oceń, którą chcesz
 5. Następnym elementem, który dodasz, będzie prawdopodobnie Market, Limit Buy lub Sell
 6. Teraz po prostu określ, ile chcesz kupić lub sprzedać daną parę monet
 7. Jeśli chcesz, możesz zmodyfikować strategię za pomocą innych zleceń, takich jak Stop Loss lub dowolny Fork

Po wykonaniu tych kroków zautomatyzowana strategia jest gotowa do wdrożenia na giełdach. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć play, a automatyczna strategia zrobi resztę!

Pamiętaj, że platforma Superorder jest w stanie obsługiwać więcej niż jedną strategię automatycznego handlu naraz, dzięki czemu możesz bez problemu handlować na wielu rynkach automatycznie

Trailing Stopops może przynieść więcej pieniędzy

Może być kuszące, aby zablokować zysk i wycofać swoją pozycję z rynku. Jeśli korzystasz z interfejsu handlowego giełdy, lepszym pomysłem może być zamknięcie pozycji, ponieważ wiele z nich nie oferuje zaawansowanych typów zleceń, które mogą pomóc zwiększyć Twoje zyski handlowe.

Superorder obejmował zlecenia kroczące stop-loss dla swoich klientów i mogą one mieć duży wpływ na Twój handel. Gdy pozycja stanie się zyskowna, można aktywować zlecenia trailing stop-loss (lub zostaną aktywowane, jeśli je skonfigurujesz).

Trailing stop loss automatycznie przesunie twoje poziomy stop loss w górę (lub w dół, jeśli jesteś krótki), gdy rynek się porusza. Gdy rynek przestanie podążać w kierunku, który przynosi zysk, poziom Stop Loss przestanie się zmieniać. Jeśli rynek poruszy się w przeciwnym kierunku, Twoja pozycja zostanie sprzedana na wybranym przez Ciebie poziomie.

Nie ma powodu, aby nie używać zleceń trailing stop loss, jeśli handlujesz w oparciu o dynamikę rynku i mogą one pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy na wygrywających pozycjach.

Przydatne funkcje Superorder dla każdego

Superorder wbudował również kilka przydatnych funkcji na swojej platformie, które będą mile widziane przez prawie każdego, kto inwestuje lub handluje kryptowalutą.

Jednym z najbardziej przydatnych narzędzi, które zawiera Superorder, jest narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwoli Ci zobaczyć całe portfolio kryptowalut na pierwszy rzut oka. Zamiast przeglądać każdą giełdę, z której korzystasz, Superorder pozwala spojrzeć na wszystkie Twoje pozycje naraz (na obsługiwanych przez nie giełdach).

Posiadanie kompleksowego widoku portfela jest niezwykle wygodne i pozwala wykryć wszelkie pozycje, które urosły zbyt duże, lub transakcje przegrane, które mogły pozostać niezauważone.

Wykresy z dłuższymi ramami czasowymi

Wykresy są jednym z najważniejszych narzędzi dla każdego inwestora, ale wiele giełd kryptowalut po prostu nie daje inwestorom wystarczających możliwości w zakresie długoterminowych wykresów. Superorder rozwiązał ten problem i daje swoim klientom możliwość tworzenia wykresów na równi z innymi profesjonalnymi platformami handlowymi.

Świat handlu kryptowalutami jest wciąż młody, a Superorder pomaga wypełnić niektóre luki, które uniemożliwiają traderom dawanie z siebie wszystkiego. Wykresy długoterminowe oznaczają lepszy obraz reakcji rynków w ciągu ostatnich kilku lat, co może pomóc traderom w podejmowaniu lepszych decyzji.

Opłaty za superorder

Każdy może zarejestrować się w Superorder i skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, po tym okresie będziesz musiał przejść na płatne konto. Ich konto Pro kosztuje wtedy 19,99 USD miesięcznie lub 190,99 USD rocznie (oszczędzając 48,89 USD) i obejmuje:

 • 10 jednocześnie działających strategii
 • Rozszerzone ramy czasowe wykresów
 • Dostęp do 2 giełd
 • Priorytetowe wsparcie przez e-mail

Opłaty za superorder

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, możesz skontaktować się z nimi, a oni stworzą dla Ciebie niestandardowy plan, który zaczyna się od 500 USD rocznie.

Wniosek

Superorder zawiera wiele funkcji w swojej w pełni funkcjonalnej platformie handlu kryptowalutami. Nadal jest rozwijany, a wkrótce do platformy zostaną prawdopodobnie dodane inne duże giełdy kryptowalut.

Dla handlowców, którzy potrzebują dostępu do zestawu profesjonalnych narzędzi, Superorder ma wiele sensu. Ludzie, którzy zaprojektowali platformę, zdają się rozumieć, czego potrzebują handlowcy i zbudowali platformę, która daje handlowcom kryptowalut narzędzia dostępne na ugruntowanych rynkach finansowych..

Jedyną prawdziwą wadą platformy jest to, że nie działa ona z niektórymi z najpopularniejszych giełd kryptowalut, takich jak Coinbase. Gdy Superorder trochę się rozrośnie i doda więcej wymian, trudno będzie znaleźć w nim jakieś wady.

Nawet w dzisiejszym stanie Superorder jest świetną platformą handlową. Narzędzia automatyzacji, które opracował Superorder, są niezwykle przydatne i ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze Superorder doda do platformy w przyszłości.

Odwiedź Superorder

Superorder

19,99

src = “~ images \ superorder-review-crypto-trading-terminal-with-automation.gif”

alt = “Recenzja Superorder”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

10,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Wsparcie wymiany

6.0 / 10

Projekt

10,0 / 10

Plusy

 • Dobrze zaprojektowany
 • System oparty na chmurze
 • Prosty w użyciu
 • Rozsądne opłaty

Cons

 • Brak giełd

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Superorder","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 05 \ /superorder-review.gif","opis":"Superorder to platforma handlowa nowej generacji, która współpracuje z jednymi z największych giełd kryptowalut na świecie. Platforma oferuje handlowcom kryptowalut bardzo potrzebne narzędzia i kilka interesujących nowych pomysłów na handel kryptowalutami. Handel kryptowalutami przyjął się w dużym stopniu, ale wiele giełd po prostu nie oferuje większości…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"19,99","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"Superorder","reviewBody":"Superorder to platforma handlowa nowej generacji, która współpracuje z jednymi z największych giełd kryptowalut na świecie. Platforma oferuje handlowcom kryptowalut bardzo potrzebne narzędzia i kilka interesujących nowych pomysłów na handel kryptowalutami. \ R \ n \ r \ nHandlowanie kryptowalutami zyskało na popularności, ale wiele giełd po prostu nie oferuje niektórych z najbardziej podstawowych funkcje handlowe, które zawiera prawie każda inna platforma handlowa w uznanej społeczności finansowej. \ r \ n \ r \ n Może się wydawać, że funkcje oferowane przez platformę transakcyjną nie są tak ważne, ale mogą zawierać lub przerywać transakcję. Funkcje takie jak trailing stop i zlecenia z limitem są powszechne w uznanym świecie finansowym, ale w świecie handlu kryptowalutami mogą być trudne do znalezienia. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSuperorder stworzył transakcję platforma, która może łatwo łączyć się z wieloma giełdami kryptograficznymi i znacznie ułatwić handel na nich. Pozwala także użytkownikom z łatwością tworzyć automatyczne algorytmy handlowe. \ R \ nOdwiedź Superorder \ r \ n \ r \ nSuperorder Trading Platform \ r \ nNie ma co do tego wątpliwości, Superorder stworzył platformę handlową, która wypełnia luki handlowcy kryptowalut. W tej chwili Superorder współpracuje z Binance i Bittrex, a zespół w Superorder pracuje nad dodaniem obsługi innych głównych giełd kryptowalut. \ R \ n \ r \ nŚwiat kryptowalut jest zdecentralizowany, co było dużym atutem dla pierwszej generacji użytkowników kryptowalut. Wielu osobom podobał się fakt, że nie ma kontrahenta zapewniającego stabilność systemu kryptowalut (jak banki centralne w ustalonym systemie finansowym), ale brak centralizacji nie jest idealny dla traderów. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWiększe giełdy kryptowalut prowadzą handel między sobą, ale te połączenia nie są tak solidne, jak te, które istnieją na światowych giełdach. Handlowcy otrzymają różne ilości płynności w zależności od używanej przez nich giełdy, co może być problematyczne w przypadku większych zleceń lub gdy rynki szybko się zmieniają. \ R \ n \ r \ nZamówienie superpasuje do tego wyzwania, a także stworzyło mnóstwo przydatnych (niektóre twierdzą, że jest to konieczne). \ r \ nZaawansowane narzędzia rynkowe \ r \ nSuperorder dodał funkcje, z których każdy inwestor może korzystać na swojej platformie. Ponadto platforma oferuje handlowcom zwiększoną funkcjonalność dzięki opcjom, takim jak dłuższe okresy wykresów i śledzenie portfela. Oto kilka przydatnych narzędzi, które Superorder oferuje swoim klientom. \ R \ nTypy zleceń superorder \ r \ nTradowanie z prostymi zleceniami kupna i sprzedaży może być w porządku dla inwestorów hobbystów, ale zaawansowani traderzy potrzebują dostępu do lepszych typów zleceń. Superorder dodał zlecenia z limitem, takie jak Take Profit i Stop Loss do jego szeregu narzędzi handlowych. \ R \ n \ r \ nJeśli chcesz móc odejść od terminala handlowego i nie martwić się o powrót do swojego konta na poziomy, które uważałeś za niemożliwe, zlecenia stop-loss są konieczne. To samo dotyczy zleceń typu take profit, dlatego są one wbudowane w prawie każdą platformę transakcyjną w istniejącym systemie finansowym. \ R \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? V = aa20RGsBrXA \ r \ n \ r \ nSuperorder obejmuje również zlecenia trailing stop loss, które są niezwykle przydatne w przypadku trendów podążających za strategiami handlowymi. Gdy transakcja przebiega po twojej myśli i dodasz do swojej pozycji, może to być dużo pracy. \ R \ n \ r \ n Inwestor musi stale aktualizować swoje poziomy stop loss, aby poważny swing nie zlikwidował skumulowanych zyski. Oznacza to siedzenie przy terminalu i ręczne przesuwanie zleceń stop-loss w górę. Trailing stop loss znacznie to ułatwia, automatyzując proces. \ R \ nAutomatyczne strategie handlowe \ r \ nSuperorder stworzył narzędzie, które pozwala traderom na łatwą automatyzację transakcji bez żadnego kodowania. Korzystając z prostego, wizualnego interfejsu, inwestorzy mogą łączyć wiele funkcji w dowolny logicznie możliwy sposób. \ R \ n \ r \ nNarzędzie do automatyzacji może używać następujących poleceń: \ r \ n \ r \ n \ tKup na rynku \ r \ n \ tSprzedaż rynkowa \ r \ n \ tZatrzymaj stratę \ r \ n \ tCzekaj na kurs \ r \ n \ tZmiana stawki \ r \ n \ tZmiana limitu \ r \ n \ tOgraniczona sprzedaż \ r \ n \ tSprzedaż krocząca stop \ r \ n \ tKup Trailing Stop \ r \ n \ r \ n Załóżmy, że chcesz zautomatyzować popularną technikę handlową, która przynosi Ci dochody. Zamiast kodować go w terminalu handlowym, łatwo jest go rozłożyć za pomocą narzędzia do automatycznego handlu Superorder. \ R \ n \ r \ nWszystkie działania są przedstawione jako niebieskie kulki i możesz je wizualnie połączyć na dwójce -wymiarowa płaszczyzna. Po utworzeniu automatycznej strategii po prostu naciśnij przycisk odtwarzania, a ona przejmie stamtąd. \ R \ n \ r \ nUruchamianie i zatrzymywanie nowej strategii automatycznego handlu jest również proste. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania lub pauzy, a strategia zacznie handlować lub czekać. Następnie możesz zapisać strategie, które Ci odpowiadają, a nawet podzielić się nimi z innymi użytkownikami Superorder! \ R \ nJak to zrobić: Uruchom strategię handlową z Superorder \ r \ nKonstruktor strategii handlowych, który Superorder oferuje swoim klientom, jest bardzo prosty w użyciu. Aby rozpocząć, musisz podłączyć swoje konto handlu giełdowego, wprowadzając klucze API w sekcji ustawień Superorder. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz wtedy odwiedzić terminal i tworzyć swoje strategie . \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące proste kroki: \ r \ n \ r \ n \ tZacznij od stworzenia nowego szablonu dla swojej strategii \ r \ n \ t \ u00a0Następnie nazwij strategię, wybierz coś, co pasuje do jej celu \ r \ n \ tNaciśnij przycisk +, aby dodać pierwszy element. Oczekiwanie na kurs jest wspólnym pierwszym elementem \ r \ n \ tTeraz określ parę monet, operator (>, >=, <., <=) i kurs, który chcesz \ r \ n \ t Następnym elementem, który dodasz, będzie prawdopodobnie rynek, kup z limitem lub sprzedaż \ r \ n \ tTeraz określ, ile chcesz kupić lub sprzedać dowolną parę monet \ r \ n \ tJeśli chcesz, możesz zmodyfikować strategię za pomocą innych zleceń, takich jak Stop Loss lub dowolny Fork \ r \ n \ r \ nPo wykonaniu tych kroków Twoja automatyczna strategia jest gotowa do wdrożenia na giełdach. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk odtwarzania, a automatyczna strategia zrobi resztę! \ R \ n \ r \ nPamiętaj, że platforma Superorder może obsługiwać więcej niż jedną strategię automatycznego handlu naraz, dzięki czemu możesz handlować na wielu rynkach automatycznie bez problemu \ r \ nZatrzymanie się na kolejce może przynieść więcej pieniędzy \ r \ nZnakowanie zysku i usunięcie pozycji z rynku może być kuszące. Jeśli korzystasz z interfejsu handlowego giełdy, lepszym pomysłem może być zamknięcie pozycji, ponieważ wiele z nich nie oferuje zaawansowanych typów zleceń, które mogłyby pomóc zwiększyć Twoje zyski handlowe. \ R \ n \ r \ nZamówienie obejmuje trailing stop- zlecenia strat dla swoich klientów i mogą mieć duży wpływ na Twój handel. Gdy pozycja stanie się zyskowna, można aktywować zlecenia trailing stop-loss (lub zostaną aktywowane, jeśli je skonfigurujesz). \ R \ n \ r \ nTrailing stop loss automatycznie podniesie (lub spadnie) poziomy stop loss, jeśli jesteś niski), gdy rynek się porusza. Gdy rynek przestanie podążać w kierunku, który przynosi zysk, poziom Stop Loss przestanie się zmieniać. Jeśli rynek poruszy się w przeciwnym kierunku, Twoja pozycja zostanie sprzedana na wybranym przez Ciebie poziomie. \ R \ n \ r \ nNie ma powodu, aby nie używać zleceń trailing stop loss, jeśli handlujesz w oparciu o dynamikę rynku, a one może pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy na wygrywających pozycjach. \ r \ nPrzydatne funkcje Superorder dla każdego \ r \ nSuperorder wprowadził także kilka przydatnych funkcji na swojej platformie, które będą mile widziane przez prawie każdego, kto inwestuje lub handluje kryptowalutą. \ r \ n \ r \ nJednym z najbardziej przydatnych narzędzi, które zawiera Superorder, jest narzędzie do zarządzania portfelem, które pozwoli Ci zobaczyć całe portfolio kryptowalut na pierwszy rzut oka. Zamiast przeglądać każdą giełdę, z której korzystasz, Superorder pozwala spojrzeć na wszystkie Twoje pozycje naraz (na obsługiwanych przez nie giełdach). \ R \ n \ r \ nPosiadanie kompleksowego widoku portfela jest niezwykle wygodne i umożliwia możesz wykryć pozycje, które urosły zbyt duże lub transakcje przegrane, które mogły pozostać niezauważone. \ r \ n Wykresy dłuższych ram czasowych \ r \ nWykresy są jednym z najważniejszych narzędzi dla każdego inwestora, ale wiele giełd kryptowalut po prostu nie nie daje inwestorom wystarczającej ilości długoterminowych możliwości wykresów. Superorder rozwiązał ten problem i daje swoim klientom możliwość tworzenia wykresów na równi z innymi profesjonalnymi platformami handlowymi. \ R \ n \ r \ nŚwiat handlu kryptowalutami jest wciąż młody, a Superorder pomaga wypełnić niektóre luki, które utrzymują handlowcy od dawania z siebie wszystkiego. Wykresy długoterminowe oznaczają lepszy obraz reakcji rynków w ciągu ostatnich kilku lat, co może pomóc traderom w podejmowaniu lepszych decyzji. \ R \ nOpłaty za zamówienie \ r \ nKażdy może zarejestrować się w Superorder i skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, po tym okresie będziesz musiał przejść na płatne konto. Ich konto Pro kosztuje wtedy 19,99 USD miesięcznie lub 190,99 USD rocznie (oszczędzając 48,89 USD) i obejmuje: \ r \ n \ r \ n \ t10 jednocześnie działających strategii \ r \ n \ tRozszerzone ramy czasowe wykresów \ r \ n \ tDostęp do 2 giełdy \ r \ n \ tPriorytetowa pomoc przez e-mail \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJeśli potrzebujesz więcej, możesz się z nimi skontaktować, a oni stworzą dla Ciebie niestandardowy plan, który zaczyna się od 500 USD za rok. \ r \ nWnioski \ r \ nSuperorder zawiera wiele funkcji w swojej w pełni funkcjonalnej platformie handlu kryptowalutami. Nadal jest rozwijany, a inne duże giełdy kryptowalut prawdopodobnie wkrótce zostaną dodane do platformy. \ R \ n \ r \ nDla traderów, którzy potrzebują dostępu do zestawu profesjonalnych narzędzi, Superorder ma duży sens. Wydaje się, że ludzie, którzy zaprojektowali platformę, rozumieją, czego potrzebują handlowcy, i stworzyli platformę, która daje handlowcom kryptowalutowym narzędzia dostępne na ustalonych rynkach finansowych. \ R \ n \ r \ nJedynym prawdziwym minusem platformy jest to, że nie nie współpracuje z niektórymi z najpopularniejszych giełd kryptowalut, takich jak Coinbase. Gdy Superorder nieco się rozrośnie i doda więcej giełd, trudno będzie znaleźć w nim jakieś wady. \ R \ n \ r \ nNawet w dzisiejszym stanie Superorder jest świetną platformą handlową. Narzędzia automatyzacji opracowane przez Superorder są niezwykle przydatne i ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze Superorder doda do platformy w przyszłości. \ R \ nOdwiedź Superorder","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2019-05-15"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me