PayPro ICO

PayPro szczyci się tym, że jest pierwszym rynkiem finansowym w formie zdecentralizowanej, autonomicznej organizacji, czyli DAO. Dzięki PayPro każda zdecentralizowana aplikacja może oferować swoje usługi. Zespół odpowiedzialny za PayPro postrzega to jako niezłą zaletę dla użytkowników, ponieważ dApps konkurują między sobą, aby zobaczyć, kto zostanie Twoim dostawcą, zamiast konkurować z innymi klientami, aby znaleźć odpowiedniego. Ponieważ PayPro należy do sektora finansowego, jest to ostry kontrast w stosunku do tego, jak obecnie działają banki.

PayPro

Aby osiągnąć ten cel, PayPro zacznie od zbudowania uniwersalnego portfela, który może przechowywać wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty, a także wszystkie rodzaje tokenów ERC-20. Gdy portfel będzie gotowy, zespół przejdzie do budowy rynku.

Dlaczego PayPro jest konieczne?

Według białej księgi zespół PayPro widzi swoją przyszłość jako miejsce w świecie, w którym inteligentne kontrakty są wykorzystywane do codziennych czynności, w tym do ubezpieczeń, handlu i korzystania ze zdecentralizowanej mocy komputera. Przy tak dużej decentralizacji zespół postrzega bankowość tą samą drogą.

Obecne usługi bankowe zmierzają w kierunku decentralizacji dzięki światowym inicjatywom i dApps. Jednak problem polega na tym, że nie ma wspólnej platformy, na której użytkownicy mogliby przeglądać, porównywać i uzyskiwać dostęp do wszystkich tych aplikacji dApps. Zespół przewiduje, że platforma PayPro stanie się platformą działającą w podobny sposób do funkcji Google Play dla aplikacji na Androida, ale w świecie dApps dla sektora finansowego.

Ponieważ coraz więcej inteligentnych kontraktów jest używanych, PayPro umożliwi użytkownikom przechowywanie wszystkich walut i inteligentnych kontraktów w jednym portfelu, eliminując potrzebę posiadania wielu portfeli. Ostatecznym celem, jak wspomniano powyżej, jest stworzenie zdecentralizowanego rynku finansowego, który pozwala użytkownikom zarządzać i przechowywać wszystkie aktywa kryptograficzne, w tym inwestycje, waluty i pożyczki. PayPro będzie pierwszym, który zaoferuje tego typu rynek.

Kto się za PayPro?

Dyrektorem generalnym PayPro jest Pablo Ruiz, który posiada wykształcenie prawnicze i tytuł magistra zarządzania, a także poprzednią firmę na swoim koncie. Dyrektor finansowy, Gabriel Llambias, ma ponad 10-letnie doświadczenie w bankowości i pomógł założyć kolejną firmę. CTO, Enric Giribet, ma niecałe 10 lat doświadczenia w programowaniu, w tym wiele lat w programowaniu na blockchainie.

Zespół PayPro

Roger Baiget jest młodszym programistą, pracował w Accenture i studiował inżynierię telekomunikacyjną. Doradca marketingowy, Jonas Karlberg, założył AmaZix, wiodącą firmę zajmującą się zarządzaniem społecznością i zaangażowaniem, która była kluczowa dla wielu udanych sprzedaży tokenów. Wreszcie Josep Sanjuas jest doradcą technicznym; ma doktorat Doktor nauk komputerowych oraz startup z zakresu analizy ruchu w sieci IP.

Co zrobi portfel?

Portfel od PayPro będzie działał jak inne portfele na rynku, ale będzie oferował dodatkową korzyść w postaci przechowywania wszystkich tokenów ERC-20 i popularnych kryptowalut. Jest to ostry kontrast w stosunku do istniejących portfeli, które zwykle przechowują tylko kilka kryptowalut. Aby stworzyć portfel, zespół zintegruje Ethereum z systemem. Po zakończeniu portfel może korzystać z rynku do inwestowania w platformy finansowania społecznościowego. Wszelkie tokeny otrzymane z inwestycji byłyby również przechowywane w portfelu, co oznacza, że ​​można tam przechowywać wszystkie zobowiązania i aktywa kryptograficzne. Główną walutą w portfelu będzie PayPro Token, który będzie można łatwo wymienić na inne waluty.

Marketplace & amp; Portfel

Co zrobi rynek?

Zdecentralizowany rynek finansowy będzie pierwszym tego rodzaju. Rynek będzie miał dwie warstwy decentralizacji, aby podążać za celami deweloperów. Na początek zbudują go na Ethereum w formie zdecentralizowanej organizacji autonomicznej. Aby spełnić wymagania DAO, aplikacja będzie open source z autonomicznym działaniem. Użycie tokena kryptograficznego nagrodzi współpracowników, jednocześnie umożliwiając użytkownikom dostęp do aplikacji. Aby oddzielić PayPro od dApps i pozwolić mu zaklasyfikować go jako DAO, rynek samodzielnie podejmuje decyzje i ma kapitał wewnętrzny.

Ponadto PayPro nie będzie oferować własnych usług, tak jak zrobiłaby to scentralizowana platforma. Zamiast tego zaprosi dApps finansowe do oferowania swoich usług bez procesu weryfikacji. Wykorzystuje to decentralizację, umożliwiając dApps konkurowanie o Ciebie.

Rynek

Co już osiągnęło PayPro?

9 stycznia 2015 roku narodził się PayPro. Członkowie zespołu mieli ostateczny cel, jakim było stworzenie banku, ale postanowili zacząć od narzędzia płatniczego. Zespół uruchomił narzędzie w maju 2016 r., Gdy uzyskał zezwolenie brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego na instytucję płatniczą. Do maja 2017 roku PayPro miał na swoim koncie cały rok transakcji, przy 100 firmach korzystających z narzędzia i miesięcznych transakcjach o wartości 500 000 euro..

W kwietniu 2017 roku członkowie zespołu zdecydowali, że chcą rozwijać swoją ofertę. Zaczęli analizować, jak myśleli, że banki będą w przyszłości. Doprowadziło to do wydania ich portfela na iOS w listopadzie tego roku. Ten uniwersalny portfel jest już w stanie przechowywać Bitcoiny. Tylko w tym roku, począwszy od 8 stycznia, PayPro miał przedsprzedaż ICO. Główna sprzedaż ICO rozpoczęła się 15 stycznia.

Jak wygląda plan działania na przyszłość?

Następna wielka rzecz dla PayPro będzie w lipcu 2018, kiedy zespół ma nadzieję uruchomić rynek. W międzyczasie programiści będą nadal okresowo aktualizować portfel, dodając funkcje zwiększające jego użyteczność.

Oś czasu PayPro

Co powinieneś wiedzieć o ICO i tokenie?

Jak wspomniano, główna sprzedaż ICO rozpoczęła się 15 stycznia. Minimalna inwestycja to 0,5 ETH. ICO pozwoli zespołowi odpowiedzialnemu za PayPro zebrać fundusze niezbędne do zbudowania platformy. PayPro Token, PIP, jest flagową walutą w ekosystemie platformy. Dostawcy otrzymają PIP sprzedając swoje usługi użytkownikom, a każda usługa na rynku będzie opłacana w PIP. Będzie również drugi token, zPIP, który pozwoli społeczności powiązać wartość z usługami, które otrzymują. Te zPIP będą integralną częścią systemu oceny dApps.

Aktualizacja: Sprzedaż tokenów kończy się 26 lutego o godzinie 21:00.

Tokensale

Wniosek

Chociaż istnieje wiele portfeli i platform płatniczych dostępnych jako dApps i DAO, PayPro będzie oferować wyjątkową perspektywę. Po uruchomieniu marketplace powinien okazać się niezwykle przydatny dla tych, którzy chcą skorzystać z istniejących lub nowo uruchomionych dApps, ale wolą mieć możliwość przeglądania wszystkich opcji w jednym miejscu.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me