Jak dlouho trvá let z Prahy do Santorini?

Jak dlouho trvá let z Prahy na Santorini

Jednosměrný přímý let mezi městy Praha a Santorini trvá přibližně 2.7 hod.
Archiv

Jak se letí na Santorini

Do Santorini není přímý let a nejčastěji se létá z pražského letiště s přestupem v Německu. Pro nalezení nejlepšího ideálního letu nás kdykoliv kontaktujte.
Archiv

Kam se letí 2 hodiny

Doba letu letadlem do vybraných dovolenkových destinací:

Místo odletu Země příletu Doba letu Vzdálenost
doba letu z Prahy na Korfu 2:00 h 1 435 km
doba letu z Prahy na Sardinii – Olbia 2:05 h 1 300 km
doba letu z Prahy na Lefkadu 2:10 h 1 348 km
doba letu z Prahy do Bulharska – Burgas 2:15 h 1 450 km

Kam se letí 6 hodin

Do severní Afriky, na Blízký Východ a na některé ostrovy Atlantského oceánu trvá let zhruba 4-6 hodin. Do populárních destinací v Asii a Severní Americe musíte většinou počítat s dlouhým letem.

Jak dlouho trvá let na Zakynthos

Nejrychlejší přímý let z Praha do Zakynthos Island trvá 2 hodin(y) a 25 minut. Vzdálenost letu mezi Praha a Zakynthos Island je 913 mil (nebo 1,469 km).

Odkud letet na Santorini

Letecky. Na ostrově můžete využít pouze jedno mezinárodní letiště Santorini-Thira (JTR). Vzhledem k tomu, že Santorini je převážně letní destinací, proto naprostou většinu přímých letů ze Evropy najdete pouze během letních měsíců, případně mezi dubnem a říjnem.

Kdo léta na Santorini

Přímý let trvá okolo dvě a půl hodiny. Lety na Santorini z našich končin nabízejí zejména společnosti Eurowings, Niki Luftfahrt, Air Berlin, Vueling Airlines a SWISS International Air Lines.

Jak se dostat ze Santorini na Kretu

Nejrychlejší cesta mezi Kréta a Kykladské ostrovy je Santorini (Thira) s dobou plavby přibližně 1 hodina 40 minut. S tolika plavbami v nabídce to usnadňujeme tím, že porovnáváme všechny podobné trasy pouze v jednom vyhledávání, takže můžete rychle a snadno najít přesně to, co hledáte.

Jak dlouho trvá let z Prahy na ostrov Kos

Jednosměrný přímý let mezi městy Praha a Kós trvá přibližně 2.8 hod. Jaká je vzdálenost letu Praha – Kós Letecká vzdálenost mezi městy Praha – Kós je 1802 km.

Jak dlouho trvá let na Tenerife

Z pražského ruzyňského letiště odlétá každý týden spoj s místem přistání Kanárské ostrovy. Celková doba letu je asi 4 hodiny a 30 minut. K cestě je nutný platný cestovní pas.

Jak dlouho trvá let do Řecka z Ostravy

Let z města Ostrava do země Řecko

Nejlevnější letenka, kterou jsme našli 2 051 Kč
Průměrná délka letu 2 hod. 21 min.
Nejlevnější měsíc k odletu březen
Kam vyrazit 39
Nejoblíbenější letecká společnost Smart Wings

Kde je Thira

Théra (řecky Θήρα) nebo také Santorini (řecky Σαντορίνη) je řecký ostrov v jižní části souostroví Kyklady v Egejském moři. Spolu se čtyřmi ostrůvky tvoří souostroví a obec Santorini. Ostrov Théra má rozlohu 79,194 km². Nachází se 110 km severně od Kréty a 220 km jihovýchodně od Athén.

Jak se nejlépe dostat na Krétu

V hlavní turistické sezoně jsou z ČR na Krétu vypravovány přímé charterové spoje, a to z Prahy, Brna i Ostravy. Lety zajišťuje několik společností, tradičně České aerolinie (ČSA) a Smartwings (Travel Service). Pravidelné lety na Krétu z ČR organizovány nejsou.

Kam s dětmi na Krétu

Chania s dětmiBenátský přístav v Chanii.Vydejte se na výšlap na horu Pachnes.Archeologické muzeum Chania.Pláž Elafonissi.Soutěska Samaria.Minojské 3D muzeum.Botanický park a zahrady v Chanii.

Jak dlouho trvá let na Sardinii

Doba letu na Sardinii

Sardinie je od Prahy vzdušnou čarou vzdálená asi 1 080 km, což znamená, že let Praha – Sardinie trvá zhruba 2 hodiny. Doba letu do Olbie je cca o 10-15 minut kratší než doba letu do Cagliari.

Jak dlouho trvá let do Marsa Alam

Doba letu / Doprava

Do Marsa Alam Vám let potrvá přibližně 4 hodiny. Vzdálenost mezi Prahou a Marsa Alam je 3 236 km.

Jak dlouho trvá cesta na Rhodos

Jak dlouho trvá let z Praha do Rhodos 2 hodin/y a 50 minut/y je průměrná doba letu Praha – Rhodos.

Jak dlouho trvá let na Korsiku

Korsiku mají v oblibě i našinci. Levné letenky na Korsiku nejčastěji koupíte z Prahy či Vídně. Průměrná délka letu je přibližně tři a půl hodiny obvykle s jedním přestupem.

Co si přivézt ze Santorini

Můžeme Vám doporučit vyhlášené řecké víno či panenský olivový olej, bylinky nebo koření. Setkáte se zde s tradičními řemeslnickými výrobky, v jejichž výrobních dílnách si také můžete prohlédnout celý výrobní proces. Na ostrově najdete rovněž repliky zlatnických výrobků a šperků nalezených v mínojských palácích.

Který řecký ostrov je nejkrásnější

Nejkrásnější řecké ostrovy

Kromě Kefalonie se také Skiathos a Lefkada osvědčily jako perfektní pro ty, kteří nechtějí hluk, ale hledají odpočinek bez davů turistů. V anketě skončila na druhém místě Lefkada – pro svou zeleň, krásné pláže a fascinující hrad ze 14.

Kdo léta na Krétu

Levné letenky na Krétu lze rezervovat například z Prahy a Vídně, odkud provozuje přímé lety společnost Eurowings. S jedním přestupem můžete letět například i s Austrian Airlines nebo řeckými aerolinkami Aegean, či Olympic. Přímý let na Krétu trvá přibližně 2 hodiny.

Jak autem do Řecka

V souvislosti s pandemií koronaviru má Severní Makedonie a Albánie stále uzavřené hranice. Proto je momentálně jedinou možnou variantou, jak cestovat autem do Řecka, cesta přes Bulharsko. Jediným prozatím otevřeným hraničním přechodem z Bulharska do Řecka je využít přechod Kulata–Promachonas (viz detail trasy níže).

Jaká část Kréty je nejhezčí

Za nejkrásnější lokalitu na tomto oblíbeném řeckém ostrově bývá považováno město Chania a jeho široké okolí včetně mnoha pláží. Formálně se jedná o celý region pokrývající nejzápadnější část Kréty.

Kde je lepší na Krétě sever nebo jih

Většina letovisek se nachází na severu Kréty, kde jsou lepší podmínky ke koupání, především pozvolně se svažující pobřeží. Jih ostrova je naopak charakteristický strmým pobřežím s útesy. Kréta je jedním z nejteplejších míst Řecka i celé Evropy.

Jak dlouho trvá let na Sicilii

Sicílie je totiž pořád relativně blízko, konkrétně je to od Prahy vzdušnou čarou přesně 1 329 kilometrů daleko. To znamená, že doba letu z Prahy na Sicílii je 2 hod a 15 minut.