Jak můžu vrátit hru na Steamu?

Jak vrátit hru na Steam

Přejděte na stránky help.steampowered.com a přihlaste se ke svému účtu služby Steam.Po přihlášení vyberte možnost. Nákupy.Vyhledejte nákup, za který chcete vrátit peníze a klikněte na něj.Zvolte problém, jaký máte s daným produktem (resp.Následně klikněte na tlačítko.

Kdy můžu vratit hru na Steamu

Za stáhnutelný obsah zakoupený v obchodě služby Steam lze získat peníze zpět, pokud od jeho zakoupení uplynulo maximálně čtrnáct dní, uživatel měl produkt, pro který byl obsah vydán, od zakoupení obsahu spuštěný maximálně dvě hodiny a obsah nebyl nijak spotřebován, změněn nebo převeden na jiný účet.

Jak darovat zakoupenou hru na Steamu

Pak se přesuňte do nákupního košíku a u hry zvolte možnost Zakoupit jako dárek. Nyní si ze seznamu přátel vyberte, komu chcete hru darovat. Využít můžete také naplánování doručení, kdy se hra dotyčnému doručí ve vámi zvoleném termínu. Poté už stačí pouze stisknout tlačítko Pokračovat a vyplnit krátký vzkaz.

Jak prodat hru na Steam

A teď už k samotnému jádru dotazu „jak prodat hru na Steamu“. Prodej her jako takový není bohužel po koupi na Steamu možný. Zakoupením hry se totiž licence přenáší přímo na majitele daného účtu a není možné ji žádným způsobem přenést.
Archiv

Jak dlouho trvá Refund na Steamu

Peníze za schválené žádosti o vrácení peněz se na Vašem účtu objeví do 7 dnů, avšak pokud Vám mají být peníze vráceny prostřednictvím původního, mezinárodního způsobu platby, je možné, že celý proces zabere delší dobu. Pokud jste peníze neobdrželi do 7 dnů, kontaktujte přímo svoji banku.

Jak napsat na podporu Steam

Přidejte ve svém e-mailovém klientu adresy [email protected] a [email protected] ke kontaktům či ověřeným uživatelům.

Jak získat body na Steam

Získávejte body nakupováním nebo přispíváním do komunity služby Steam. Používejte tyto body pro přizpůsobení služby Steam nebo odměňování uživatelů. Za každých utracených $1.00 získáte 100 bodů. Body získáte za nákup libovolné hry, DLC, hardwaru, aplikace, soundtracku nebo herní položky.

Jak si poslat peníze ze Steamu na paypal

Nejde. Jediný co můžeš udělat je, že si něco koupíš na steamu a pak to prodáš na externí stránce.

Jak kontaktovat podporu služby Steam

Jak kontaktuji podporu služby Steam Pro pomoc se svými problémy navštivte stránky https://help.steampowered.com. Tyto stránky Vám pomohou problémy vyřešit svépomocí nebo Vám umožní kontaktovat tým podpory služby Steam.

Na co jsou Steam body

Kdykoli nakoupíte ve službě Steam, budou Vám dle utracené částky připsány věrnostní body. Tyto body lze následně ve věrnostním obchodu směnit za různé komunitní položky.

Jak získat věrnostní body

Body získáte za nákup libovolné hry, DLC, hardwaru, aplikace, soundtracku nebo herní položky. Směňujte věrnostní body za unikátní položky a přizpůsobte si profil a konverzace ve službě Steam dle svých představ.

Co je služba Steam

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a nově i softwaru. Zajišťuje také multiplayerové a komunikační zázemí pro nadšené hráče. Jeho používáním zároveň odpadá jakákoliv starost o složité updatování zakoupených produktů.

Jak si vylepsit profil na Steamu

Poté, co se přihlásíte, si rozklikněte váš profil a můžete přes tlačítko "create" přejít do editoru a začít tvořit. Můžete si změnit barvy okrajů, pozadí, přidat si vlastní obrázek do rohu, změnit si barvu pošty, barvu a styl písma a dokonce i intenzitu a barvu stínování. Kreativní lidé si zkrátka vyhrají.

Jak hrat na Fortune za body

Velice jednoduše. Až si vložíš své tipy na tiket, stačí při vkladu zaškrtnout políčko Zaplatit … body. Místo tří teček se ti automaticky zobrazí počet věrnostních bodů, za které si vsadíš, vše se odvíjí od zvolené částky.

Na co jsou ČD body

České dráhy nabízí na svém webu věrnostní program ČD body. Zjednodušeně řešeno, při nákupu jízdenek, přes e-shop českých drah se vám přičítají body za každou koupenou jízdenku. Za každých 10 utracených korun se vám připočítá jeden bod. Získané body se připíšou na váš virtuální účet, kde zůstanou 24 měsíců.

Jak zrušit účet na Steam

Přihlaste se ke svému účtu služby Steam, otevřete červené upozornění ve vrchní části stránky/klienta a klikněte na tlačítko „Zrušit“. Budu moci svůj účet případně obnovit Ne, jakmile je účet služby Steam jednou smazán, není jej možné obnovit.

Na co se používá Steam karta

Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Dárková karta Steam 100 Eur převede 100 eur přímo na váš účet služby Steam, takže si můžete koupit, cokoli si budete přát z nabídky herního obsahu služby Steam! Taková částka vám umožní nakoupit poměrně velké množství her nebo bude velkolepým dárkem k narozeninám!

Jak si vystavit hru na Steamu

Poté, co se přihlásíte, si rozklikněte váš profil a můžete přes tlačítko "create" přejít do editoru a začít tvořit. Můžete si změnit barvy okrajů, pozadí, přidat si vlastní obrázek do rohu, změnit si barvu pošty, barvu a styl písma a dokonce i intenzitu a barvu stínování.

Jak zvýšit úroveň na Steamu

Kdo může zvyšovat svoji úroveň ve službě Steam Každý, kdo nemá omezený účet, může vytvářením odznaků a nakupováním her zvyšovat svoji úroveň ve službě Steam.

Na co jsou Vernostni body na Fortune

Kromě úhrady tiketů můžete body z věrnostního systému uplatnit v eshopu Fortuny, kde na vás čekají nejrůznější bonusy a sportovní předměty. Široká nabídka sportovních příležitostí, jistota domácí sázkové kanceláře a skvělá mobilní aplikace.

Co jsou Vernostni body na Fortune

Co to jsou Fortuna věrnostní body Fortuna věrnostní body jsou jakousi virtuální měnou, za kterou můžeš v sázkové kanceláři Fortuna uzavírat sázky. Získáváš jí formou různých Fortuna bonusových akcí a můžeš s ní nakládat podobně jako s penězi, ne ale úplně.

Jak získat ČD body

Věrnostní program ČD Body je určen pouze pro fyzické osoby nakupující v e-shopu ČD a nemohou ho využívat zákazníci využívající výhody korporátního e-shopu ČD.Zaregistrujte se.Aktivujte si věrnostní program ČD Body.Sbírejte body za nákupy v e-shopu.Vyberte si odměnu za nasbírané body.

Jak koupit skupinovou jízdenku

Při cestování skupin 20 a více osob je nutné cestu objednat nejpozději 72 hodin před jízdou prostřednictvím objednávkového formulářeobjednávkového formuláře, u pokladní přepážky ČD nebo telefonicky na Centrálním zákaznickém servisu na čísle 221 111 122.

Jak poslat peníze na Steam

Stačí se přihlásit do služby Steam, vybrat přítele a zvolit částku. Zbytek už nechte na nás. Někdy je však lepší dárek předat osobně. Pro takové případy lze v obchodech po celém světě sehnat fyzické dárkové kupony různých hodnot.

Kde koupit Steam kartu

To znamená, že nákup a používání dárkové karty Steam Wallet je zcela bezpečné. A konečně, pro ty, kteří se ptají, kde koupit dárkové karty Steam, je odpověď velmi jednoduchá – můžete to udělat na Steam nebo koupit Steam dárkovou kartu online zde na Eneba za mnohem nižší cenu!