Jak na O2?

Jak sledovat O2

Digitální televizi O2 TV naladíte i přes počítač v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí se přihlásit ke svému účtu na www.o2tv.cz. Mobilní O2 TV aplikace je dostupná pro telefony iOS a Android včetně Huawei. O2 TV běží na internetu od O2 i od jiných poskytovatelů.
Archiv

Jak sledovat O2 TV v mobilu

Aplikace původní O2 TV

Aplikace je dostupná pro platformy Android 5.0 a vyšší, nebo iOS 11.0 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout na Obchod Play / App Store. Do aplikace O2 TV se přihlásíte pomocí O2 ID a hesla. V sekci dole vyberte platformu, kterou používáte v mobilu.

Jak se přihlásit do O2

Stačí zavolat na linku *77 (z mobilu) nebo 800 111 777 (z pevné linky) a my vám pošleme nový odkaz. Bez dokončené registrace se do Moje O2 nepřihlásíte.

Jak se dostat do menu O2 TV

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na „ikonu profilu“. V levém menu vyberte „Přihlášená zařízení“. Teď se vám zobrazí seznam všech zařízení přihlášených k vašemu účtu O2 TV. Uvidíte tu taky, na kterém zařízení probíhá aktuální sledování O2 TV.
Archiv

Proč mi nejde O2 TV

Ta bývá způsobená vzdáleností nebo překážkami mezi televizí a modemem, signál někdy ruší i okolní Wi-Fi sítě na 2,4GHz frekvenci. Pokud se problém vyskytuje i po připojení televize přes kabel nebo se přes kabel nemůžete připojit, ověřte diagnostikou O2 Internetu rychlost připojení vašeho zařízení.

Jak zapojit O2 TV přes Wi-Fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Jaký je rozdíl mezi O2 TV a O2 TV Air

Není to jediný rozdíl v servisu pro zákazníky mezi klasickou O2TV a O2TV Air. O2TV přes set-top-box zpřístupňuje kanály ve vysokém rozlišení. O2 Videotéka je stejně jako televizní vysílání dostupná na velké obrazovce televizoru. Navíc nejde o jedinou video-on-demand službu.

Jak naladit O2

Digitální televizi O2 TV naladíte i přes počítač v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí se přihlásit ke svému účtu na www.o2tv.cz. Mobilní O2 TV aplikace je dostupná pro telefony iOS a Android včetně Huawei. O2 TV běží na internetu od O2 i od jiných poskytovatelů.

Jak zjistit vyúčtování O2

Své vyúčtování najdete v Moje O2, odkud si ho můžete vytisknout. Pokud byste potřebovali poslat opis poštou, počítejte s tím, že jde o službu zpoplatněnou podle ceníku. Objednat si ji můžete: telefonicky na 800 02 02 02 (ze zahraničí +420 720 720 720).

Jak dát O2 TV na televizi

Jak instalovat aplikaci O2 TV

Pokud v liště „Aplikace“ nemáte aplikaci O2 TV, je potřeba ji nainstalovat. Najeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj. Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“. Potvrďte tlačítkem OK.

Jak nahlásit poruchu O2

bezplatná Zelená linka: 800 33 00 33 nebo *83

volba v IVR 3 Pro poruchy / podvolba 2 Mobilní poruchy pokud jste dotazování „Systémem pro rozpoznávání lidského hlasu“, sdělte: PORUCHA MOBILNÍ SLUŽBY, poté budete spojení se specialistou.

Jak restartovat O2 TV

Reset u nové O2 TV 2.0Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na ikonu profilu.V levém menu vyberte „Nastavení systému“.Dál pokračujte na „Předvolby zařízení“.Ve spodní části nabídky vyberte „Obnovit nastavení“.Pokračujte na tlačítko „Obnovit“.

Jak koupit O2 TV na den

Diváci tak od 31. března najdou sportovní obsah kanálu O2 TV Free, prostřednictvím služby O2 TV Sport Na den, v HbbTV výhradně v aplikaci na TV Prima. Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den.

Jak funguje 02 TV

Přes HDMI (případně SCART) kabel si zákazník propojí set-top box se svou televizí. Následně zařízení připojí k internetu. Pak stačí už jen televizi zapnout a zadat přihlašovací údaje ke službě O2 TV Air M. Nový set-top-box pořídíte za 1999 Kč, přičemž služba O2 TV vyjde na 399 Kč měsíčně.

Kde najdu fakturu O2

Všechna vyúčtování za posledních 18 měsíců najdete v Moje O2. Jsou k dispozici v PDF formátu i v on-line podobě. Dokumenty, které budete potřebovat, si můžete vytisknout nebo třeba uložit do počítače. Zjistíte tu taky, jestli některá z vašich faktur není po splatnosti.

Jak zjistit dluh u O2

Operátor v rámci programu spustil web www.cistystul.cz, na kterém zákazníci najdou návod na ověření, zda mají všechny závazky vyrovnané, a postup v případě dluhu. Zákazníci O2 mají k dispozici přehled všech vyúčtování v online samoobsluze Moje O2, která je dostupná pro rezidentní zákazníky, podnikatele i menší firmy.

Jak stáhnout aplikaci na televizi

Procházení aplikacíZ plochy Google TV přejděte nahoře na kartu Aplikace.Pokud chcete procházet aplikace, přejetím nahoru nebo dolů vyhledejte různé kategorie.Vyberte požadovanou aplikaci nebo hru.Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aplikaci nebo ji zakupte.

Kam volat na O2

Telefonicky – zavolejte nám na bezplatnou linku 800 02 02 02. Jste podnikatel Využijte zákaznickou linku 800 203 203 (ze zahraničí +420 720 720 720). Písemně – pošlete nám dopis s reklamací na adresu O2 Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, Za Brumlovkou 266/2, 140 22 Praha 4 – Michle.

Proč mi nejdou data O2

Zkuste SIM kartu vložit do jiného zařízení (např. do chytrého telefonu nebo tabletu) a vyzkoušejte, jestli internet na zařízení funguje správně. Pokud na jiném zařízení internet funguje a zároveň jste v předchozím kroku ověřili, že je nastavení vašeho modemu správné, bude závada v modemu.

Jak zapojit televizi přes internet

Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.

Jak zapojit O2 TV přes wi fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Jak připojit O2 TV přes kabel

Podle typu televize propojte televizor a set-top box pomocí HDMI kabelu nebo AV RCA kabelu. Pokud máte modem od O2, v set-top boxu zapojte ethernetový kabel do zdířky LAN, v modemu potom do zdířky LAN 2 (TV).

Jak zapojit 02 TV

Vezměte HDMI kabel, který je součástí balíčku a zapojte ho do set-top-boxu. Dále do set-top-boxu zapojte ethernetový kabel a propojte ho s modemem. Další možností je použití kratšího žlutého ethernetového kabelu, který jste dostali s modemem. Kabel zasuňte do zdířky modemu, která je označena TV.

Jak zaplatit fakturu O2

Za vyúčtování můžete platit několika způsoby. Nejpohodlnější pro vás je inkaso. Stačí si ho jednou nastavit, a platba za fakturu bude odcházet každý měsíc automaticky. Platit můžete i přímo v Moje O2 přes Apple Pay, Google Pay, platební kartu, nebo platební tlačítko vaší banky.

Jak zjistit jestli mám dluhy

První a jednou z nejoblíbenějších možností, jak zjistit své dluhy, je na většině pobočkách České pošty se službou Czech POINT. Na přepážce stačí požádat o výpis z Centrální evidence exekucí, který stojí v době, kdy píšeme tento článek, 50 Kč za jednu stránku.