Jak přidat BCC do Outlooku?

Jak poslat email více lidem najednou aby se neviděli

Pokud chcete přidat více příjemců, oddělte jednotlivá jména nebo e-mailové adresy čárkami. Také můžete na možnosti Komu, Kopie nebo Skrytá kopie kliknout a přidat příjemce, případně spravovat štítky kontaktů. Pokud potřebujete poslat e-mail většímu počtu lidí, můžete také vytvořit skupinu.

Jak připnout mail v Outlooku

Připnutí zprávy

Poznámka: Jestliže chcete připnout zprávu nebo zobrazit připnuté zprávy, musí být doručená pošta seřazena podle data. V horní části seznamu zpráv vyberte Filtr a změňte způsob řazení doručené pošty. V seznamu zpráv umístěte ukazatel myši na zprávu a zobrazte možnost připnutí.

Jak poslat pozvánku v Outlooku

Na kartě Domů klikněte na Schůzka. Pokud chcete poslat pozvánku z účtu, který není vaším výchozím účtem, vyberte účet ze seznamu Od . Do pole Komu zadejte jména lidí nebo zdroje, které mají být součástí schůzky.

Jak naplánovat schůzku v Outlooku

Žádost o schůzku můžete vytvořit jedním z následujících způsobů:Ve složce Doručená pošta vyberte Nové položky > Schůzka nebo použijte klávesovou zkratku CTRL + SHIFT + Q.V kalendáři vyberte Nová schůzka nebo použijte klávesovou zkratku CTRL + SHIFT + Q.

Jak skrýt příjemce e-mailu Outlook

Vytvořte novou e-mailovou zprávu. Na pravém konci řádku Komu vyberte Skrytá. Do pole Skrytá přidejte příjemce, napište zprávu a až budete připravení, vyberte Odeslat.

Jak poslat více mailu najednou

V nabídce Domů klikněte na Přeposlání nebo stiskněte kombinaci kláves Ctrl+F na klávesnici. Otevře se nová zpráva s vybranými zprávami jako přílohami. Zadejte adresu a vytvořte tuto novou zprávu a klikněte na Odeslat.

Jak si zorganizovat Outlook

Klikněte pravým tlačítkem na zprávu a vyberte Upřesnit akce > Vytvořit pravidlo. Zvolte složku, do které se mají přesouvat všechny zprávy od tohoto odesílatele nebo skupiny odesílatelů, a pak vyberte OK. Pravidlo se použije pro všechny příchozí zprávy.

Kde je v Outlooku nastavení

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.

Jak udělat online schůzku

Vytvoření schůzky v aplikaci Google MeetSpusťte aplikaci Meet .Vpravo dole klepněte na Nový .Klepněte na. Vytvořit novou schůzku. Pokud chcete sdílet odkaz na schůzku, vyberte odpovídající možnost: Kopírovat. Odkaz můžete poslat e-mailem nebo textovou zprávou. Sdílet.

Jak napsat žádost o schůzku

Obracím se na vás s žádostí o schůzku ohledně [téma]. Mám volno na [datum] na adrese [čas] nebo [datum] na adrese [čas]. Mohu vytvořit schůzku prostřednictvím [aplikace]. Dejte mi vědět, jestli vám některý z těchto termínů vyhovuje.

Jak vytvořit místnost v Outlooku

Pro rezervaci zasedací místnosti spusťte Outlook ve vašem počítači. Přejděte do sekce Kalendář. Pomocí tlačítka Nová událost otevřete okno pro zadání dalších parametrů schůzky. Vyplňte datum a čas schůzky, toto jsou důležité údaje na základě, kterých následně bude probíhat výběr vhodné zasedací místnosti.

Jaký je rozdíl mezi umístěním adresáta do pole Komu kopie či skrytá kopie

Jaký je rozdíl mezi kopií a skrytou kopií Rozdíl je patrný po doručení zprávy. Zpráva se doručí všem adresátům uvedeným v kopii i skryté kopii, ale všichni adresáti uvidí pouze osoby uvedené v řádku kopie, nikoli osoby v řádku skrytá kopie.

Jak přiložit Soubor k mailu

Posílání příloh v důvěrném režimuNa počítači otevřete Gmail.Klikněte na Nová zpráva.Klikněte na ikonu kancelářské sponky .Vyberte soubory, které chcete nahrát.V pravém dolním rohu okna klikněte na Zapnout důvěrný režim .Nastavte datum vypršení platnosti a heslo.Klikněte na Uložit.

Jak hromadné přeposlat emaily

Jak s novou funkcí hromadně přeposlat starší e-mailyOznačte vybrané e-maily.Přetáhněte je do okna rozepsané zprávy.E-maily se přiloží jako přílohy.

Jak nastavit oznámení Outlook

Vyberte Soubor > Možnosti > Pošta. V části Doručení zprávy zaškrtněte políčko Zobrazovat upozornění na ploše a potom vyberte OK.

Jak přidat seznam účet do Outlook

Pokud budete chtít v Outlooku používat i další účet, například účet Seznam, tak v horní liště po levé straně klikněte na Soubor. V informacích klikněte na Přidat účet.

Jak zahajit schuzku

Zahájení videoschůzky z GmailuOtevřete Gmail.V sekci Meet klikněte na Nová schůzka.Volbou Odeslat pozvánku odešlete pozvání na schůzku jako odkaz nebo e-mailem.Až budete připraveni se připojit, klepněte na Připojit se ke schůzce.

Jak přidat doplněk Teams do Outlooku

Opětovné povolení doplňku Schůzka v Teams:V Outlooku vyberte Soubor > Možnosti > Doplňky > Spravovat, vyberte Zakázané položky a pak Přejít.Pokud se v části Zakázané položky zobrazí Teams , vyberte ji a pak vyberte Povolit.Restartujte Outlook a ověřte, jestli doplněk funguje.

Jak napsat email o schůzku

Mám volno na [datum] na adrese [čas] nebo [datum] na adrese [čas]. Mohu vytvořit schůzku prostřednictvím [aplikace]. Dejte mi vědět, jestli vám některý z těchto termínů vyhovuje.

Jak odmítnout pracovní schůzku

Ať přijdete či nikoli, vždy upřímně poděkujte dané osobě za to, že vás pozvala. Dejte jí najevo, že je to pro vás čest a radost, že si o vás myslí tolik dobrého, že jste vůbec nějakou pozvánku dostali. Buďte upřímní. V případě, že jste už někdy "mlžili" o pravých důvodech odmítnutí, skončete s tím.

Co to je BCC

"Blind carbon copy", zkráceně Bcc, neboli skrytá kopie. Má v e-mailové komunikaci podobné použití jako Cc, ale o něco specifičtější. Příjemce také informujete o situaci, o které se diskutuje, ale adresy, které jsou přidány do pole skryté kopie, nebudou viditelné pro ostatní příjemce.

Jak funguje skrytá kopie Outlook

Pokud přidáte jméno příjemce do pole Skrytá (slepá kopie) v e-mailové zprávě, kopie zprávy se odešle příjemci, ale toto jméno se ostatním příjemcům zprávy nezobrazí. Jakmile pole Skrytá zapnete, bude se zobrazovat pokaždé, když vytváříte zprávu, dokud ho zase nevypnete.

Jak vložit PDF do Outlooku

Klikněte na Vytvořit ze souboru > Procházet. Vyhledejte soubor PDF, který chcete vložit, a klikněte na tlačítko Otevřít. Klikněte na OK.

Jak poslat soubor přes Outlook

Nahrajte soubor do cloudové služby, jako je OneDrive nebo Dropbox. Poznámka: Služba, kterou používáte, vygeneruje odkaz pro přístup k souboru. Váš příjemce může otevřít odkaz a stáhnout si soubor. Po nahrání souboru zkopírujte odkaz a vložte ho do e-mailové zprávy.

Jak hromadné přeposlat emaily Outlook

Pokud chcete vybrat souvislé skupiny zpráv, klikněte na jednu ze zpráv, stiskněte a podržte klávesu SHIFT a potom klikněte na poslední zprávu v seznamu. V nabídce Domů klikněte na Přeposlání nebo stiskněte kombinaci kláves Ctrl+F na klávesnici.