Jak si udělat linky?

Jak udělat ze stinu linky

Budete potřebovat jen vhodné stíny, štěteček a jednoduchý trik od vizážistky Lindy Valsami.Budete potřebovat:Postup:Trochu vody nalijte do kalíšku nebo do misky a štětec do ní namočte.Na mokrý štětec naberte dostatečné množství vybraného stínu.Těsně nad řasami namalujte klasickou linku; případně postup opakujte.
Archiv

Jak si zvýraznit oči

Vyberte si světlé oční linky (v bílém nebo světle růžovém odstínu) a aplikujte je podél vnitřní linie řas. Díky světlé barvě budou vaše oči vypadat větší a navíc zamaskujete potenciální zarudlost. Pro extra efekt naneste podél horní linie řas černé linky. Delší řasy = opticky větší oči.

Jak nakreslit oční linky

Jak vytvořit výsledný tvar oční linky

Přiložte hrot fixu na místo, kde jste skončili a veďte jej směrem nahoru. Vůbec se nebojte zvolit úhel, který bude opravdu hodně šikmý. Linka musí vést nahoru, aby lichotila oku a opticky ho zvětšila.

Jak používat tužku na oči

Pokud spěcháte, je tužka pro vás tím pravým. Když je barevná, tak opticky nahradí i oční stíny. Práce s ní je jednoduchá – namalujte si linku nad horní řasy. Pokud se vám bude třást ruka, tak si loket položte na stůl a lépe se vám bude malovat, když si prsty lehce natáhnete vnější koutek.

Jak líčit převislá víčka

Drobnější štětec na stínování použijte na jemné vykonturování oka a pozvednutí spadlého koutku. Nanášejte stín těsně do záhybu. Docílíte tím pozvednutí horního víčka a zvětšení oka. Jakmile máte hotovo, vezměte do ruky větší štětec na stínování a vše detailně zapracujte tak, aby vznikly plynulé, nenápadné přechody.

Jak si vyrobit oční stíny

Při výrobě očních stínů se přidává řepný prášek, kakaový prášek, který vytváří růžový odstín. Při použití kurkumy docílíte žluté barvy, s pomocí kakaa vznikne hnědý odstín. Kombinovat můžete různé prášky, abyste docílili požadované barvy a vzhledu.

Jak se líčit kdyz jsou povislá víčka

Základní pravidlo je přepadlé víčko „ignorovat“ a víčka si líčit. „Nejlepší bude, když se budete líčit s očima otevřenýma, jako když koukáte přímo před sebe – tak vás totiž uvidí většina lidí. Někdo má pocit, že líčení je pak moc tmavé.

Jak se nalíčit po 50

Co se týče líčení, klade důraz především na jemnost a kvalitní kosmetiku: „Doporučuji nepoužívat příliš umělé či křiklavé barvy, ale vyjít z neutrálních přírodních tónů. Vyvarovala bych se mastných make-upů, lesklých stínů… Vše by se mělo líčit v matných barvách.

Jak udělat Kourovou linku

V prvním veďte linku z vnitřního koutku směrem do středu, ve druhém z vnějšího koutku směrem do středu. Nezapomeňte tužkou vyplnit i mezery mezi řasami – jedině tak řasy opticky zahustíte. K barevným linkám nepoužívejte příliš výrazné oční stíny a rtěnky.

Jak na černé oční linky

Tip: Precizní tenké linky

Černé tenké linky jsou klasika, nikdy s nimi nešlápnete vedle. Základní černá linka podtrhne tvar oka a oko otevře. Pokud chcete linku méně výraznou, veďte ji těsně nad řasami.

Jak zvýraznit zapadlé oči

Jak líčit zapadlé oči Naučte se to!Rozjasněte oko.Použijte bílou tužku na oči.Nebojte se černé linky.Využijte optickou iluzi.Používejte třpytivé stíny.Vsaďte na kvalitní řasenku.

Jak se líčit kdyz mám malé oči

Pokud jste zdědila malé oči, můžete je zvětšit a prozářit použitím stínů světlé barvy. Při kombinaci světlých a tmavých odstínů nanášejte světlejší odstín blíže k oku. Tmavou barvu nikdy nedotahujte až k obočí. Bělmo zdůrazníte světlým stínem v jemné lince na horním víčku, na spodní víčko použijte světlou tužku.

Co dělat se spadlými víčky

Zkuste chvíli zaměřovat zrak mezi bližším a vzdálenějším objektem. Zavřete oči a pod víčky je natáčejte co nejvíce nahoru a dolů. Po chvíli změňte otáčení a snažte se směřovat oči co nejvíce doleva a doprava. Pokud cítíte únavu, zavřete oči, překryjte je dlaněmi a chvíli relaxujte.

Jak líčit spadla víčka

Očím s přepadlým víčkem sluší jemnné kouřové líčení. Po nanesení světlého očního stínu si proto vemte do ruky střední odstín a ten naneste na nadočnicový oblouk. Postupujte přes převislé víčko směrem ven od oka ke spánkům. Do vnějšího koutku oka pak použijte tmavý stín, díky tomu se oko opticky zvedne.

Jak se líčit v 60 letech

Volte lehčí složení

Chyba: Dámy ve zralém věku často používají silně krycí make-up, jak jsou zvyklé z mládí. Jenomže ten na vrásky spíše upozorní, než aby je zakryl. Rada: Volte lehčí složení make-upů a opatrně pracujte s pudrem. Produkce mazu již není tak velká, proto není potřeba tolik zmatňovat.

Jak líčit zralou pleť

Sjednocení podpoříme nanesením světlého stínu na celé víčko.Víčka musíte sjednotit pigmentovaným primerem.Vyhněte se třpytivým stínům, povadlým víčkům příliš nelichotí.Dodáme hloubku oka pomocí stínu ve vnějším oku.Řasy opticky zahustíte nakreslením linky do řasové linie.Tvářenka dodá zralé pleti šťávu.

Jak se líčit ve 30

30+: Oční linky podle BB

Šedé a stříbrné oční stíny jsou stále módní, stejně tak tvar kočičích očí, které nosila už Brigitte Bardot. Při líčení vám pomůže černá kajalová tužka. * Do vnitřního koutku nanášejte vždy světlý stín, na střed a pak směrem ven zvolte tmavý stín a trošku jej vytáhněte k obočí.

Jak si nalíčit oči tužkou

Líčení očí s bílou tužkou

Prsty trochu stáhnete spodní víčko dolů a tužkou vymalujete úzkou linku až za linií řas. Dávejte si jen dobrý pozor, abyste neublížila očím. Tímto způsobem získáte rozzářenější pohled a oči opticky zvětšíte. Dále můžete tužku na oči použít také do vnitřních koutků očí.

Jak se přirozeně nalíčit

„Módní jsou velmi přirozené, ideálně širší obočí, sjednocená pleť a perfektně vykreslené syté rty, oči jen s jemnou řasenkou a béžovými stíny,“ radí vizážistka Simona Bártová, která tvrdí, že i minimalistický makeup vyžaduje svoje. Intenzitu denního líčení doporučuje testovat na mužském okolí.

Jak se Licit kdyz jsou povislá víčka

Základní pravidlo je přepadlé víčko „ignorovat“ a víčka si líčit. „Nejlepší bude, když se budete líčit s očima otevřenýma, jako když koukáte přímo před sebe – tak vás totiž uvidí většina lidí. Někdo má pocit, že líčení je pak moc tmavé.

Proč padají víčka

Sval zdvihající víčko může být oslaben i v důsledku některých onemocnění, jako je cukrovka nebo nádor v oku. Možných spouštěčů je ale mnohem víc – patřit sem může také třeba úraz hlavy, mozková mrtvice nebo dlouhodobé neuromuskulárním onemocnění myasthenia gravis, které způsobuje rozsáhlou svalovou slabost.

Jak vypadat v 50 letech

Máme 5 nejlepších tipů a rad přímo pro vás jak si stále zachovat váš osobitý báječný vzhled i v 50.Vraťte se k základům.Investujte do šatníku.Rovnováha a proporce jsou klíčovéDržte se módních trendůČerná není vždy nejlepší

Jaký make-up po 40

Ideální tvářenka je krémová, která nezvýrazňuje vrásky a kterou jde do pleti snadno zapracovat. Zralé pleti zpravidla nejvíce sluší světlejší odstíny. Pokud máte studený podtón, volte tvářenku spíše do růžova, teplejšímu podtónu bude slušet meruňkový odstín.

Jak rozzářit oči

Pokud chcete svůj pohled zvýraznit a rozzářit, chce to KONTRAST. Zapomeňte tedy na tón v tónu. A to zejména u modrých a zelených očí, kdy by monochromní stíny potlačily jejich přirozenou barvu. – Modré oči: Jejich krásu zvýrazní měděné, zlaté, béžové a dokonce oranžové stíny.

Jak používat oční stíny v tužce

Smíchejte Oční stíny v tužce v hnědém a švestkovém odstínu a dodejte linii vnitřních řas dramatický nádech černé pomocí Voděodolné tužky na oči. Oční stíny v tužce v hnědém odstínu naneste podél linie horních řas a k vnějšímu koutku oka a pak pomocí štětce rovnoměrně rozetřete.