Jak sloučit obrázek a textové pole?

Jak vložit obrázek vedle textu

Vyberte obrázek nebo objekt. Přejděte na Formát obrázku nebo Formát obrazce a vyberte Uspořádat > Zalamovat text. Pokud je okno dostatečně široké, Wordzalamovat text přímo na kartě Formát obrázku. Zvolte možnosti obtékání, které chcete použít.

Jak vložit obrázek do textu

V dokumentu klikněte na místo, kam chcete vložit obrázek. Na kartě Vložení klikněte na Obrázky. Vyberte možnost, kterou chcete použít pro vkládání obrázků.

Jak vložit obrázek pod text ve Wordu

Na kartě Vložení klikněte ve skupině Text na Textové pole a potom v dolní části nabídky klikněte na Nakreslit textové pole. Zadejte text, který se má zobrazit v textovém poli, a přetáhněte textové pole na požadované místo nad obrázkem.

Jak spojit obrázky ve Wordu

Sloučení obrazcůVyberte obrazce, které chcete sloučit: Stiskněte a podržte klávesu Shift a pak vyberte jednotlivé obrazce.Na kartě Formát obrazce ve skupině Vložit obrazce vyberte Sloučit obrazce a pak vyberte požadovanou možnost.Vyberte požadovanou možnost Sloučit.

Jak udělat z textu obrázek

Vyberte text, který chcete „vyfotografovat“ a stiskem klávesové zkratky Ctrl-C jej zkopírujte do schránky. Spusťte program Malování, aplikaci, která je standardní součástí operačního systému Windows, a stiskem klávesové zkratky Ctrl-V vložte text jako obrázek a soubor uložte.

Jak nastavit obrázek jako pozadí ve Wordu

Přejděte na Návrh nebo Rozložení avyberte Vodoznak. Vyberte Obrázek > Vyberte obrázek, projděte si soubory obrázků a zvolte obrázek, který chcete použít. Vyberte Vložit. Pokud chcete obrázek pozadí zobrazit v plné intenzitě barev, zrušte zaškrtnutí políčka Zesvětlit.

Jak vložit obrázek do textu e mailu

Vložení obrázku do textu e-mailové zprávy

Umístěte kurzor na místo, kde se má ve zprávě obrázek zobrazit. Vyberte Vložit > Obrázky. V umístění na počítači nebo v online umístění souborů vyhledejte obrázek, který chcete vložit. Vyberte obrázek a potom zvolte Vložit.

Jak ve Wordu otočit obrázek

Vyberte objekt, který chcete otočit. Přejděte na Formát obrazce, Nástroje kreslení nebo Nástroje obrázku > Formát. Vyberte Otočita pak vyberte Další možnosti otočení. V podokně nebo dialogovém okně, které se otevře, zadejte velikost otočení objektu do pole Otočení.

Jak zamknout obrázek ve Wordu

Pokud chcete zajistit, aby obrázek zůstal na svém obrázku i v případě, že je text kolem něj odstraněný, můžete jeho ukotvení zamknout:Vyberte obrázek.Vyberte ikonu Možnosti rozložení.Vyberte Zobrazit další apak vyberte Zamknout ukotvení.

Jak spojit obrázek s textem

Stiskněte a podržte Ctrl a postupně vyberte obrazce, obrázky a další objekty, které chcete seskupit. Možnost Zalamovat text pro každý objekt musí být jiná než Rovnoběžně s textem. Další informace naleznete v tématu Obtékání textu. skupiny a pak vyberte Seskupit.

Jak převést obrázek na text

Extrahování textu z jednoho obrázkuKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak vytáhnout z obrázku text

Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat.

Jak dát obrázek do popředí

Přesunutí objektuVyberte objekt.Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte požadovanou možnost: Směr. Vyberte tuto možnost. Přenést do popředí > Přenést do popředí: Přesune objekt na nejvyšší vrstvu ve štosu. Přenést blíž: Přesune objekt ve štosu o jednu vrstvu výše. Přenést do pozadí >

Jak vložit obrázek na pozadí

Vyberte Návrh >Formát pozadí. V podokně Formát pozadí vyberte Výplň obrázku nebo textury. Vyberte Soubor. V dialogovém okně Vložit obrázek zvolte obrázek, který chcete použít, a pak vyberte Vložit.

Jak vložit obrázek do podpisu e mailu

Přidání loga nebo obrázku do podpisu

Otevřete novou zprávu a pak vyberte Podpis > Podpisy. V poli Vyberte podpis, který chcete upravit , zvolte podpis, do kterého chcete přidat logo nebo obrázek. , vyhledejte soubor obrázku a vyberte Vložit.

Jak na email seznamu přidat do podpisu obrázek

Do podpisu lze vložit pouze obrázek, který je umístěn trvale na internetu!Kliknout na zubaté kolečko vpravo nahoře a vybrat položku NastaveníNajít na stránce níže Nastavení a tam položku Podpis a v liště ikonek nad okénkem kliknout na ikonu Vložit obrázek.

Jak ve Wordu označit obrázek

Vyberte objekt (tabulku, rovnici, obrázek nebo jiný objekt), ke kterému chcete přidat titulek. Na kartě Reference klikněte ve skupině Titulky na tlačítko Vložit titulek. V seznamu Popisek vyberte popisek, který nejlépe popisuje objekt, například Obrázek nebo Rovnice.

Jak Otočit obrázek

Najeďte ukazatelem myši nad obrázek. V jeho dolní části se objeví dvě tlačítka se šipkami. Vyberte buď Otočit obrázek o 90 stupňů doleva nebo Otočit obrázek o 90 stupňů doprava. Pokud chcete, aby se provedené otočení obrázku zachovalo, klikněte na Uložit.

Jak překrýt obrázky

Povolení překrývání obrázkůVyberte obrázek.Vyberte ikonu Možnosti rozložení.Vyberte Zobrazit další.Na kartě Umístění ve skupině Možnosti v dolní části zaškrtněte políčko Povolit překrývání.Opakujte postup pro každý obrázek, u kterého chcete povolit překrývající se obrázky.

Jak seskupit obrázek s titulkem

Funkce Vložit titulek v Word usnadňuje systematicky přidávat titulky k obrázkům v dokumentu. V jiných Office aplikacích, jako je PowerPoint, přidáte textové pole vedle obrázku ručně a pak seskupíte textové pole a obrázek.

Jak spojit dva obrázky do jednoho ve Wordu

Seskupení obrazců, obrázků a dalších objektůStiskněte a podržte klávesu CTRL a klikněte na obrazce, obrázky nebo jiné objekty, které chcete seskupit. Abyste mohli tlačítko Seskupit povolit, budete muset vybrat víc obrazců, obrázků nebo objektů.Vyberte tlačítko Uspořádat a zvolte Seskupit.

Jak převést PNG na text

OCR PNG To Text Converter je bezplatná aplikace pro provádění online OCR na obrázky a dokumenty, které nahrajete. Převeďte své obrazové soubory na text, který můžete upravovat bez instalace, zcela zdarma na jakémkoli operačním systému a platformě.

Jak převést fotku do formátu JPG

Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru.

Jak udělat z fotky text

Živý text můžeš používat i v aplikaci Fotoaparát nebo při používání Fotoaparátu v aplikacích jako Poznámky nebo Připomínky. Namiř fotoaparát na fotku nebo obrázek s textem a pak stiskni tlačítko Živý text.

Jak vytvořit PDF soubor z obrázku

Online převod souboru obrázku do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubor s obrázkem, který chcete převést do PDF. Aplikace Acrobat obrázek po nahrání automaticky převede. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.