Jak zjistit heslo od O2?

Jak se dostat do Moje O2

Přejděte na o2tv.cz a vpravo nahoře klikněte na Přihlásit. K přihlášení použijte O2 ID (vaše e-mailová adresa) a heslo. Tyto přihlašovací údaje jsou totožné pro přihlášení do samoobsluhy Moje O2.

Jak se přihlásit do aplikace O2

Aplikaci O2 TV 2.0 si můžete stáhnout dle platformy na Obchod Play / App Store. K přihlášení použijte O2 ID (vaše e-mailová adresa) a heslo.

Jak změnit jméno a heslo Wi-Fi O2

Vstupte do nabídky WiFi nastavení. Ve „WiFi nastavení“ můžete změnit název Wi-Fi sítě a heslo (pro změnu hesla je nutné odškrtnout pole „náhodné heslo“ a pro nové heslo nepoužívejte diakritiku) pro WiFi sítě 2.4GHz a 5GHz. Taky tu můžete WiFi sítě vypnout. Změny potvrďte kliknutím na tlačítko „Uložit“.

Proč mi nejde O2 TV

Ta bývá způsobená vzdáleností nebo překážkami mezi televizí a modemem, signál někdy ruší i okolní Wi-Fi sítě na 2,4GHz frekvenci. Pokud se problém vyskytuje i po připojení televize přes kabel nebo se přes kabel nemůžete připojit, ověřte diagnostikou O2 Internetu rychlost připojení vašeho zařízení.

Co je to 02 id

Bankovní identita BankID slouží k ověření vaší totožnosti, proto ji můžete využít pro podpis nové smlouvy nebo k přihlášení do samoobsluhy Moje O2 Family.

Kde najdu kód O2 vyhody

OKU kód pro zákazníky s předplacenou GO kartou (kredit)

Pro získání OKU kontaktujte operátora telefonicky na čísle *11 nebo přes chat v on-line samoobsluze O2 dostupné na https://moje.o2.cz/.

Jak dát heslo k Wi-Fi

Možnost změny jména a hesla Wi-Fi naleznete v WLAN SSID nastavení. Síť, kterou chcete upravit si rozkliknete modrou šipkou a nový název Wi-Fi napíšete do SSID Název a heslo vepište do WPA Passphrase. Nezapomeňte změny uložit tlačítkem Uložit/Použít.

Jak zjistit heslo O2 Smart Box

Je potřeba jít do Wi-Fi a síť, tam kliknout na Pokročilé nastavení sítě a tam na nastavení LAN. Pak to vygeneruje heslo, kterým se dá přihlásit do webové administrace.

Jak spustit O2 TV v televizi

Jak instalovat aplikaci O2 TV na Android TVNajeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj.Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“.Šipkou nahoru a poté doleva najeďte na „Vyhledávání“, klikněte a zadejte O2 TV.Automaticky vám najede aplikace O2 TV.

Jak restartovat O2 TV

Reset u nové O2 TV 2.0Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na ikonu profilu.V levém menu vyberte „Nastavení systému“.Dál pokračujte na „Předvolby zařízení“.Ve spodní části nabídky vyberte „Obnovit nastavení“.Pokračujte na tlačítko „Obnovit“.

Jak zapojit O2 TV přes wi fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Jak zjistit heslo pro komunikaci O2 Family

Vyplňte identifikační údaje. Na email jsme vám zaslali odkaz na reset hesla. Postupujte, prosím, dle instrukcí v emailu.

Jak zjistit heslo na Wi-Fi o2 Smart box

Kde najdu jméno a heslo na Wi-Fi Přihlašovací údaje (jméno a heslo) ke své domácí Wi-Fi síti najdete na spodní nebo zadní straně modemu.

Jak zjistit zapomenuté heslo na routeru

Krok 1: Na přihlašovací stránce klikněte na odkaz Forgot Password.Krok 2: Zadejte své uživatelské jméno pro TP-LINK ID (e-mailová adresa) a klikněte na Send případně OK.Krok 3: Přejděte do složky Doručená pošta ve vašem mailu, přečtěte si pokyny k vytvoření nového hesla.

Jak se pripojit na O2 Smart Box

Krok 1: Zapojení O2 Smart Boxu

Kabel z telefonní zásuvky zapojte přímo do O2 Smart Boxu, do zdířky s názvem „DSL“. Připojte napájecí adaptér (IN 12V = 2,5A). O2 Smart Box zkontroluje přístup k internetu (akce může trvat cca 3 minuty). Vyčkejte, až se O2 Smart Box aktualizuje.

Co je to Smart box O2

O2 Smart Box umí přes mobilní aplikaci vytvořit speciální Wi‑Fi pro hosty, kterým nechcete sdělovat své heslo, a kterou můžete kdykoliv vypnout bez jakéhokoliv vlivu na svou domácí síť.

Jak zapojit O2 TV přes Wi-Fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Jak sledovat O2 TV na více zařízeních

O2 TV můžete sledovat na jednom zařízení, nebo (pokud máte aktivní balíček Rodinné sledování) až na třech zařízeních současně. Pro ukončení přehrávání je potřeba v zařízení opustit aplikaci O2 TV nebo zařízení vypnout. „Odstranit“ zařízení ze seznamu ve Správě zařízení nestačí.

Jak zapojit televizi přes internet

Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.

Jak dostat O2 do TV

Digitální televizi O2 TV naladíte i přes počítač v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí se přihlásit ke svému účtu na www.o2tv.cz. Mobilní O2 TV aplikace je dostupná pro telefony iOS a Android včetně Huawei. O2 TV běží na internetu od O2 i od jiných poskytovatelů.

Jak změnit heslo na O2 TV

Pokud jste na přihlašovací stránce O2 TV, klikněte na „Zapomenuté heslo“. Případně si heslo obnovte přes tenhle odkaz. Vyplňte e-mail (O2 ID), který jste použili při registraci do Moje O2 a klikněte na „Poslat e-mailem“. Na e-mail vám pošleme odkaz, přes který si nastavíte nové heslo pro přihlášení do O2 TV (Moje O2).

Jak se dostat do O2 Family

Při vstupu do samoobsluhy Moje O2 Family zvolte přihlášení přes BankID. Následně vyberte ověření prostřednictvím své banky a po přesměrování na její stránky odsouhlaste předání údajů. Po tomto kroku se dostanete do samoobsluhy Moje O2 Family již jako přihlášený účastník.

Kde najdu OKU kód u O2 Family

Zákazníci s předplacenou kartouKontaktujte svého operátora telefonicky na čísle *11. Po ověření prostřednictvím telefonního hovoru vám bude OKU kód zaslán formou SMS.Napište operátorovi přes chat v internetové samoobsluze Moje O2 na internetové stránce moje.o2.cz, po zadání PUK kódu vám bude OKU kód zaslán formou SMS.

Jak se dostat do nastavení routeru O2

Do internetového prohlížeče zadejte adresu http://10.0.0.138/. Zobrazí se vám okno pro přihlášení do konfigurace modemu. Přihlaste se do konfigurace modemu: Pokud jste nikdy předtím neměnili heslo, najdete ho na štítku na spodní straně modemu.

Jak nastavit heslo na Wi-Fi router

Možnost změny jména a hesla Wi-Fi naleznete v WLAN SSID nastavení. Síť, kterou chcete upravit si rozkliknete modrou šipkou a nový název Wi-Fi napíšete do SSID Název a heslo vepište do WPA Passphrase. Nezapomeňte změny uložit tlačítkem Uložit/Použít.