Kde se vysila Česká Liga?

Kde sledovat fotbalové ligy

Vysílání fotbalové Ligy mistrů v České republice se v ročníku 2022/23 zhostily kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Podívejte se, jak tyto stanice naladíte.

Kde sledovat zdarma ceskou ligu

Všechna utkání můžete sledovat zcela zdarma na Fortuna TV. Zároveň u nich můžete sázet v LIVE sázkách. A co víc, živé přenosy lze samozřejmě sledovat i v mobilní aplikaci Fortuny.

Kde sledovat fotbal dnes

Většina fotbalových přenosů je právě na kanálech Nova Sport, některé zápasy je ale možné sledovat i přímo na TV Nova. To byl třeba případ Superpoháru UEFA. Zároveň Nova nabízí určitou porci zápasů i prostřednictvím online streamovací služby Voyo.

Kdo vysílá Fortuna ligu

Nehledejte sportovní přenosy v zákoutích internetu. Sledujte fotbalová utkání a sportovní zápasy vysílané stanicí O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis nebo ČT Sport přímo v prohlížeči nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu.
Archiv

Kde je Nova Sport 3

Pro sledování zápasů MBA potřebujete programy Nova Sport 1, 2, 3 nebo 4, které naladíte u poskytovatelů O2, T-Mobile nebo Telly. Fanoušci Euroligy budou moci sledovat zápasy na kanálech Premier Sport 1, 2 nebo O2 TV Sport.

Co je premiér Sport 2

Co vysílá nová stanice Premier Sport 2 Především přímé přenosy hvězdné UEFA Champions League, část zápasů EFL Skybet Championship. Z jiných sportů přímé přenosy a záznamy NFL – National Football League a Euroliga basketbal . Pro větší sportovní požitek můžete vysílání sledovat v rozlišení obrazu HD.

Kde davaji Fortuna ligu

Sledování živých přenosů z Fortuna ligy je možné i v televizi – utkání najdete živě na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Jak se můžu koukat na Premier League zdarma

Zápasy Realu Madrid, Barcelony a dalších klubů můžete sledovat na televizních kanálech Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 1 a 2. Jde ovšem o placené stanice. Skvělou alternativou jsou proto online streamy zdarma, které je možné sledovat u Sazkabetu. Ke sledování těchto livestreamů si stačí založit účet.

Kde se vysílá Slavie

Zápas Slavia – Plzeň můžete sledovat v livestreamu ZDE, a to i s českým komentářem. Fortuna TV nabízí všechna utkání nejvyšší fotbalové ligy. V televizi bude jako obvykle přenášet tento šlágr stanice O2 TV Sport, která je ovšem placená.

Kde sledovat Ligu mistrů 2023

V současné chvíli je na našem trhu možné sledovat Ligu mistrů na čtyřech TV stanicích.Nova Sport 3.Nova Sport 4.Premier Sport 1.Premier Sport 2.

Kde se bude vysilat Evropska liga

V sezoně 2023/2024 můžete přenosy Evropské ligy zdarma sledovat na České televizi, která utkání nabízí i na své platformě ČT sport Plus. Evropskou ligu můžete sledovat také na placených televizních kanálech Sport1 a Sport2.

Kdo vysila ligu narodu

Utkání českého týmu v Lize národů vysílá televizní stanice ČT sport. Česká televize zároveň nabízí živé přenosy na platformě ČT sport Plus. Vybraná utkání dalších reprezentací pak můžete sledovat na placených televizních kanálech Sport1 a Sport2. To platí i pro play-off Ligy národů v červnu 2023.

Kde chytit Nova Sport 3 a 4

Pro sledování zápasů MBA potřebujete programy Nova Sport 1, 2, 3 nebo 4, které naladíte u poskytovatelů O2, T-Mobile nebo Telly. Fanoušci Euroligy budou moci sledovat zápasy na kanálech Premier Sport 1, 2 nebo O2 TV Sport.

Kde naladit Sport 2

Sportovní televize Sport 1 a Sport 2 naladíte i v srpnu samozřejmě i tak, jak jste zvyklí. Sport 1 na pozici 67 a Sport 2 na pozici 68. Stanici Sport 1 najdete i na pozici 100.

Kde sledovat sporty

Mimo zmiňovaných lze sledovat sport například na Sport1, Sport2, RTVS, Eurosport, Oragne Sport, Livesport, Seznam TV, sport.cz, Digi Sport, SazkaBet, Oktagon.TV, Premier Sport, Golf Channel atd.

Jak sledovat Premier League v ČR

Premier League je plná napínavých zápasů, skvělých fotbalistů a neuvěřitelných momentů. Pro fanoušky fotbalu je sledování Premier League skutečným zážitkem. V České republice je možné sledovat Premier League na kanálu Canal+ Sport, který je dostupný u několika poskytovatelů televizního vysílání.

Kde v Cesku sledovat Premier League

RT @viksenalfc: Arsenal čeká zítra přátelák proti Norimberku! Všechny zápasy anglické Premier League budou živě vysílány exkluzivně na programu CANAL+ Sport, který je dostupný v internetové televizi Skylink Live TV v programových balíčcích CANAL+ a KOMBI+.

Kde vysilaji derby

derby pražských S bude možné sledovat prostřednictvím streamu na Fortuna TV. Livestream můžete sledovat zcela zdarma.

Kde sledovat Slavia Vyskov

Kde živě sledovat utkání Slavia Praha vs. Vyškov V televizi tentokrát ne, využít lze live stream. Na MOL Cup vlastní z televizních vysílatelů práva pouze veřejnoprávní ČT Sport.

Na jakém programu je Liga mistrů

Liga mistrů TV přenosy: Nova Sport, Premier Sport, O2 TV

V současné chvíli je na našem trhu možné sledovat Ligu mistrů na čtyřech TV stanicích. Během základních hracích skupin tyto placené sportovní kanály pokrývaly 6 z 8 utkání v každém hracím dni. Ve vyřazovací fázi vám pak v přímém přenosu nabídnou všechny zápasy.

Kde vysílají finále Ligy mistrů 2023

Pokud jde o živé přenosy z Ligy mistrů, tak ty v sezoně 2023/24 na českém území najdete na čtyřech televizních stanicích. Konkrétně jde o Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Kde se hraje UEFA 2023

Fotbalová asociace České republiky bude ve středu 7. června 2023 hostit finále Evropské konferenční ligy UEFA, ve kterém se utkají Fiorentina a West Ham. Zápas se bude hrát v Eden Areně, tedy na stadionu SK Slavia Praha.

Kdo má Sport 1

Stanice Sport1 a Sport2 spadají pod skupinu AMC, která se s O2 TV nedohodla na další spolupráci. Od 1. července 2021 tedy jejich programy zmizely z nabídky O2 TV. Největším tahákem kanálů Sport1 a Sport2 jsou závody Formule 1.

Jak naladit O2 TV sport v televizi

Digitální televizi O2 TV naladíte i přes počítač v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí se přihlásit ke svému účtu na www.o2tv.cz. Mobilní O2 TV aplikace je dostupná pro telefony iOS a Android včetně Huawei. O2 TV běží na internetu od O2 i od jiných poskytovatelů.

Proč není na VOYO Nova Sport 3

Televize Nova zároveň provozuje streamovací platformu Voyo. Na ní ale v současné době stanice Nova Sport 3 a 4 neběží. Na Voyu ovšem mimo jiné najdete kanály Nova Sport 1 a 2. Tato streamovací platforma bohužel není zdarma, lze ji pořídit od 159 Kč na měsíc.