Kdo dabuje Wesley Snipes?

Koho dabuje Švehlík

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Koho dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Koho dabuje Soukup

Nadaboval Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise, Roberta Redforda, Sylvestera Stallona a mnoho dalších. Mezi nejoblíbenější práce Pavla Soukupa však patří dabování francouzských filmů a komentování dokumentů.

Kdo dabuje čeští dabéři

Casting

pí. Zlata Adamovská = Meryl Streepová, Kim Basingerová
p. Viktor Preiss = Michael Douglas, Robin Williams
p. Pavel Rímský = Sylvester Stallone
p. Jan Schánilec = Jack Nicholson, Bud Spencer
p. Pavel Soukup = Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson

ArchivPodobné

Co dabuje Michal Holán

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Koho dabuje Vladimír Beneš

Významnou součástí Benešovy práce je dabing, jeho hlasem promlouvají například Richard Gere nebo Pierce Brosnan, velké dabingové příležitosti mu přinášejí také zahraniční seriály (například Kriminálka Las Vegas).

Kdo dabuje Alzák

BOHDAN TŮMA vypráví o dabování Alzáka: Jak moc toho lituje (Patreon bonus) – YouTube.

Co dabuje Filip Švarc

Filip Švarc je jedním z těch, které znáte. Jeho hlasem u nás mluví třeba Collin Farrel, Paul Bettany, Ashton Kutcher či Chris Rock a mnoho dalších Asiatů, Hispánců a černochů. Díky následující srdcové sedmičce máte možnost poznat nejen jeho filmové chutě, ale pro zvídavé poodkryjeme i jeho pravou identitu.

Koho dabuje Alexej Pysko

Českému televiznímu divákovi je především znám jako dabér. Nejvíce je spjat s hollywoodským hercem Brucem Willisem, kterému hlas propůjčil v naprosté většině jeho snímků. Namluvil i postavu policisty Billyho Rosewooda v podání Judge Reinholda v trilogii Policajt v Beverly Hills.

Kdo mluví Pierra Richarda

Jeho hlas mají televizní diváci spojený také s dabingem. Poprvé Petr Oliva nadaboval Pierra Richarda v komedii Roztržitý z roku 1970. Poté už byl s tímto francouzským hercem zcela spjat. Čeští televizní diváci slyšeli jeho hlas i v české verzi seriálu Profesionálové, daboval ale třeba i Roberta Redforda.

Koho dabuje Stepnicka

Jiří Štěpnička propůjčil svůj hlas nejen Neilu Dudgeonovi, ale i Harrisonu Fordovi, Stevenu Segalovi či Michaelu Douglasovi. „Třeba skvělý herec Jiří Sovák natočil spoustu děl s postsynchrony, ale dabovat neuměl.

Kdo dabuje Will Smith

NEČUM NA MĚ SHOW: Jim Carrey i Will Smith: Dabér Bohdan Tůma předvádí dabing svých nejlepších postav – YouTube.

Kdo dabuje Bena jagera

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.

Kdo dabuje měla Gibsona

Jiří Schwarz

Ve čtvrtek ráno s námi vstával báječný člověk, jehož hlas důvěrně znáte. Dabuje Mela gibsona, Patricka Swayzeho a v neposlední řadě i Gladiátora Russela Crowa.

Kdo dabuje Jima Carreyho v masce

Dokázal si získat i respekt kritiky za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na Měsíci či Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků a herců všech dob. Do češtiny jej nejčastěji dabuje Bohdan Tůma.

Kdo dabuje Simíra v Kobře 11

Semir Gerkhan
Ztvárnil Erdogan Atalay
Namluvil Bohdan Tůma
Informace o postavě
Pohlaví muž

Koho dabuje Filip Jančík

Jeho kultovní postavy píšou dějiny. Dylan z Beverly Hills 90210, Cody z Kroku za krokem, Bradley Cooper, Colin Farrel a další dlouhá řada notoricky známých jmen. V dabingovém rejstříku má Filip Jančík tolik kultovních postav a filmů, že přechází zrak.

Koho dabuje jagelka

Mezi zahraniční herce, které často dabuje, patří Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Orlando Bloom, Brendan Fraser, David Faustino, Serge Falck. Kromě mnoha dalších nadaboval také Brandona Calla jako J.T. (džejtýho) Lamberta v seriálu Krok za krokem a důstojníka gestapa Otto Flicka v britském sitcomu Haló, haló!.

Koho dabuje Pavel Rímský

Pavel Rímský
Rodiče Pavel Rímský
Příbuzní Petr Rímský (bratr)
Český dabing Morgan Freeman Robert De Niro Sylvester Stallone Scooby-Doo Samuel L. Jackson
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo nejčastěji dabuje herce Bruce Willise

Českému televiznímu divákovi je především znám jako dabér. Nejvíce je spjat s hollywoodským hercem Brucem Willisem, kterému hlas propůjčil v naprosté většině jeho snímků.

Koho dabuje Petr Oliva

Oliva v dabingu propůjčil hlas například Pierru Richardovi, Robertu Redfordovi, Paolu Villaggimu či Bodiemu z britského seriálu Profesionálové. "Tato zpráva nás velice zasáhla. Petře, budeme vždy vzpomínat s láskou. Nikdy nám nepřestanete chybět!" uvedlo divadlo.

Kdo dabuje r geera

Richard Gere je do češtiny vetšinou dabovaný právě Vladislavem Benešem.

Kdo nejčastěji dabuje Bruce Willise

Českému televiznímu divákovi je především znám jako dabér. Nejvíce je spjat s hollywoodským hercem Brucem Willisem, kterému hlas propůjčil v naprosté většině jeho snímků. Namluvil i postavu policisty Billyho Rosewooda v podání Judge Reinholda v trilogii Policajt v Beverly Hills.

Kdo mluví Jim Carrey

Dokázal si získat i respekt kritiky za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na Měsíci či Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků a herců všech dob. Do češtiny jej nejčastěji dabuje Bohdan Tůma.

Kdo dabuje Toma Kranicha

Nadaboval také Alana Rickmana v roli Severuse Snapea ve filmech o Harrym Potterovi, Reného Steinkeho (komisař Tom Kranich) v seriálu Kobra 11 (2000–2003, 2005–2007), nebo Antonia Banderase v roli Kocoura v Botách ve filmu Kocour v Botách: Poslední Přání (2022).