Jaké jsou nejzajímavější kurzy na zápas Vémola vs. Kincl 2

Zápas Karlos Vémola vs. Patrik Kincl 2: informace, kurzy
💪Váhová kategorie: Střední váha (do 83,9 kg)
✅Kurzy Tipsportu: K. Vémola 1,90 vs. P. Kincl 1,90 Kompletní nabídka kurzů ZDE
📺Živý přenos: TV Tipsport, PPV Oktagon

Kde sledovat zápas vémoly

Vy si tento turnaj plný známých jmen, jako jsou Vémola, Škvor, Mikulášek či Magard můžete užít živě a zdarma dnes od 18:00 v online livestreamu na TV Tipsport. Noví zákazníci zde navíc po dokončení rychlé registrace dostávají příjemný bonus 300 Kč. Další možností, jak sledovat Oktagon, je placené Pay Per View.

Jak dopadl zápas vémoly

Extrémně očekávaný zápas Karlos “Terminátor” Vémola vs. Patrik Kincl je za námi. Vítězem se stal po třech kolech na body Karlos Vémola a potvrdil tak svoji pozici české jedničky ve váze do 84kg.
Archiv

Kdy začíná OKTAGON

OKTAGON 45: Štvanice Special | Pátek | 28.7

Sobotní turnaj na pražské Štvanici pod otevřeným nebem je beznadějně VYPRODANÝ! Pro obrovský zájem fanoušků OKTAGON přidal další turnaj, který se uskuteční o den dříve – tedy v PÁTEK 28.7.2023.

Kdo vyhrál Kincl nebo Vémola

Kincl porazil Vémolu, Glismann a Kozma postoupili v Tipsport Gamechangeru. Máme za sebou veľkolepý turnaj OKTAGON 43 v Prahe. V hlavnom zápase porazil Patrik Kincl Karlosa Vémolu a obhájil titul v kategórii do 84 kilogramov.. více.

Jak dlouho trvá OKTAGON

Zápas bude trvat 3 kola po 3 minutách a v případě remízy se zápas rozhodne v extra kole navíc (extraround), které bude mít rovněž 3 minuty. Vážení probíhá vždy v den zápasu.

Kde sledovat OKTAGON dnes

Všech 7 turnajů budete moci sledovat pomocí placených PPV online přenosů na OKTAGON.TV. O všech dalších možnostech vysílání budeme ještě informovat na našich sociálních sítích. Všechny akce proběhnou samozřejmě BEZ přítomnosti diváků a za dodržení všech vyžadovaných pravidel.

Kdo vyhrál Vémola

Co má Vemola s ocima

Oční vadou trpí už od dětství… „Mám tupozrakost, nevidím na dálku.

Jak dlouho trvá zápas OKTAGON

Jak dlouho trvá MMA zápas

Netitulový zápas trvá tři kola po třech minutách s minutovou pauzou mezi koly. Titulové zápasy trvají pět kol po střech minutách s minutovou pauzou mezi koly. Jediným, kdo může zastavit zápas je ringový rozhodčí. Rozhodčí může brát ohled na doporučení lékaře, případně sekundantů bojovníka (vhozený ručník).

Kdo je Patrik Kincl

Šampion střední váhy OKTAGONu a jeden z nejlepších, nejznámějších a nejtechničtějších českých zápasníků. Během kariéry prošel několika zahraničními organizacemi a nastoupil také do titulového zápasu střední váhy polské organizace KSW. Již 2x obhájil titul šampiona. Bitva Kincl vs.

Co se nesmí v MMA

Zakázané technikyÚder hlavou.Píchání do očíKousáníPlivání na soupeře.Tahání za vlasy.Fishhooky.Útoky na genitálie.Strkání prstů do tržných ran soupeře.

Kdo vymyslel OKTAGON

OKTAGON MMA je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Zakladatelé a zároveň jeho majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

Jak sledovat OKTAGON na televizi

Členové OKTAGON.TV CLUB získají přístup k přednostnímu nákupu lístků na OKTAGON turnaje v aplikaci OKTAGON MMA, kterou je možné stáhnout v App Store (iOS) a Google Play (Android), kde je nutné být přihlášený pod stejným emailem jako na webu OKTAGON TV.

Proč Vémola šilhá

Od malička trpí tupozrakostí a špatně vidí na dálku. Ale dioptrie se českému Terminátorovi podařilo postupem času výrazně snížit z 11 na 4. Jedná se spíše o estetickou záležitost, neboť i po zlepšení stavu Vémola stále šilhá na jedno oko. Jeho pohled tak působil ještě hrozivěji, ale zápasník se rozhodl oči i opravit.

Kde žije Vémola

Vémola žije střídavě v Londýně a v Praze. Jeho koníčkem je chov velkého množství druhů vzácných motýlů, ryb a především žraloků. Má také psa a krokodýla, kterého koupil pro svého syna. V roce 2016 byl v Anglii odsouzen k jednomu roku odnětí svobody za pěstování drog, ve vězení strávil nakonec jen půl roku.

Jak vzniká tupozrakost

Příčinou tupozrakosti bývá většinou dioptrická vada oka (nejčastěji dalekozrakost, někdy i astigmatismus) nebo velký rozdíl v dioptrických vadách obou očí. Někdy je příčinou tupozrakosti také vrozený šedý zákal či jiná onemocnění oka, která brzdí nebo úplně znemožňují správný vývoj zrakových funkcí.

Odkud pochazi Vemola

Karlos „Terminátor“ Vémola, vlastním jménem Karel Vémola, (* 1. července 1985 Olomouc) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA), bývalý kulturista, zápasník a člen Sokolu.

Kdo je majitel Oktagonu

Proč seděl Kincl

Známý český MMA zápasník Patrik Kincl je pověstný vtipálek, který se rád směje, ale za jeho úsměvem je ukryté i těžké životní období, kdy si kvůli vydírání, ublížení na zdraví a omezování osobní svobody pobyl dva roky ve vězení.

Odkud je Kincl

Patrik Kincl z královéhradeckého Goodluck gymu je talentovaný a cílevědomý sportovec. Na svůj věk je již zkušený zápasník MMA, který získal několik cenných vítězství nejen v domácí, ale i zahraniční „kleci“. Do svého sportu a svých cílů opravdu vkládá vše!

Co se děje při ko

Postižený zápasník obdrží úder na hlavu (nejčastěji na spodní čelist) natolik silný, že mu způsobí otřes mozku – v důsledku toho ztrácí orientaci a nemůže se udržet na nohou (tzv. knockdown). Rozhodčí pak musí posoudit, zda je sportovec schopen znovu se zapojit do zápasu.

Co je knock out

Technický knockout (TKO) znamená ukončení ze strany rozhodčího nebo jiného soudce (oficiální lékař bojovníka nebo bojovníkův cornerman), kdy se stanoví, že bojovník nemůže pokračovat v utkání. TKO může být také prohlášen, pokud bojovník ztrácí 15 bodů na zápas.

Kde sledovat zapas Vemola vs Marpo

vs. vs. Hlavní karta turnaje Oktagon: Marpo vs. Vémola pak bude vidění pouze na placeném live streamu přes platformu Oktagon TV.