Který los je nejlepší?

Kde si nechat vyplatit los

Vsadili jste na prodejním místě nebo koupili los Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jaká je šance na výhru v losů

Jak vybírat stírací losy Jaké jsou ty nejlepší

STÍRACÍ LOS CENA ŠANCE NA VÝHRU
Zlato a diamanty – 1. edice 300 Kč 38,76%
Maxi zlatá rybka – 1. edice 200 Kč 38,31%
Maxi černá perla – 3. edice 200 Kč 36,63%
Perfektní dárek – 1. edice 500 Kč 36,17%

Archiv

Které stírací losy nejvíce vyhrávají 2023

*️⃣ Jaký stírací los má nejvyšší šanci na výhru Nejvyšší šanci na výhru máte s losem Brilianty od Sazky, se kterým máte téměř 40% šanci na výhru. Více o nejlepších stíracích losech se dočtete v článku.
Archiv

Kde koupit los perfektní dárek

Koupit si je můžete na pobočkách Tipsportu a Chance, na pobočkách České pošty a trafikách Geco.

Jaké jsou výhry ve Sportce

O co jde v doplňkové hře Šance

Výherní pořadí Shoda s vylosovaným šestičíslím Výhra v Kč
1. shoduje se všech šest čísel Jackpot, min. 200.000
2. shoduje se koncové pětičíslí 100 000
3. shoduje se koncové čtyřčíslí 10 000
4. shoduje se koncové trojčíslí 1 000

Jaký los nejvíce vyhrává

Sazka losy, které vyhrávají miliony a víc

Za nejlepší stírací losy Sazky jsou dlouhodobě považovány Maxi zlatá rybka, Maxi černá perla a Zlato a diamanty. Patří zároveň mezi losy, které vyhrávají nejčastěji, což znamená, že právě s těmito losy máte nejvyšší pravděpodobnost vyhrát.

Jak zjistit jestli je los výherní

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

Jak si vyrobit stírací los

Nejprve místo s textem, které má být skryté, pokresli bílou voskovou nebo přelep průhlednou lepící páskou . Smíchej si jar a akrylovou barvu v poměru 1:2. Takhle namíchanou barvu nanes štětcem na místo, které chceš zakrýt v dostatečné vrstvě, aby text neprosvítal. Zhruba za 2-3 hodinky barva zaschne a je hotovo.

Jak darovat stírací losy

Lidé se často v internetových diskusích o online stíracích losech ptají na možnost darovat je někomu blízkému. To ale možné není. Elektronické losy stíráte online přímo ze svého účtu, nelze je tedy poslat nikomu jinému, a to ani v případě, že by dotyčný také vlastnil účet u Sazky.

Jak zjistit výhru ve Sportce

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Kdo vyhrál v Eurojackpotu

První příčku stále drží výherce z Pardubického kraje, který si v květnu 2015 přišel na pohádkových 2,466 miliardy korun, a zařadil se tak do klubu miliardářů po bok Henrimu. V Eurojackpotu ale výhry šplhají i mnohem výš. Nejvyšší jackpot téměř tři miliardy korun padl v létě 2022 v Dánsku.

Jaké čísla padnou ve Sportce

Snad každý z nás někdy snil o neobyčejné výhře a vsadil si "Sportku". Nejčastěji tažená čísla ve Sportce jsou 6, 40, 19, 12, 47 a 46. Číselná kombinace 1, 2, 3, 4, 5 a 6 zatím nepadla ani jednou, nejzajímavější číselná řada 2, 4, 6, 8, 12 a 24 byla vylosována v listopadu 2004.

Jaká je šance vyhrát na los

Celková částka, kterou můžete vyhrát, je sedm milionů korun, a to nejlepší teprve přijde! Papírový stírací los pořídíte za báječnou stokorunu. Vytisknut byl asi milion kuponů, z čehož zhruba tři sta padesát tisíc bylo výherních. Tím se dostáváme na takřka 34% šanci na výhru, což je velice slibné.

Jak vyhrát na los

Barva na stíracích losech musí být naprosto neprůhledná, aby ji nešlo například prosvítit velmi silným světlem. Na stírací vrstvě se nesmí vyskytnout ani mikrotrhlinky, přes které by šlo los snáze prosvítit.

Jak vyrobit vlastní los

Smíchej si jar a akrylovou barvu v poměru 1:2. Takhle namíchanou barvu nanes štětcem na místo, které chceš zakrýt v dostatečné vrstvě, aby text neprosvítal. Zhruba za 2-3 hodinky barva zaschne a je hotovo. Pro začištění okrajů orámuj natřenou část fixem.

Který los vyhrává

Sazka losy, které vyhrávají miliony a víc

Za nejlepší stírací losy Sazky jsou dlouhodobě považovány Maxi zlatá rybka, Maxi černá perla a Zlato a diamanty. Patří zároveň mezi losy, které vyhrávají nejčastěji, což znamená, že právě s těmito losy máte nejvyšší pravděpodobnost vyhrát.

Co je lepsi Sportka nebo Eurojackpot

Co si vybrat, EuroJackpot nebo Sportku Pokud je pro vás prioritní cena sloupečku, levnější je jednoznačně Sportka. V EuroJackpotu ale máte vyšší pravděpodobnost stát se milionářem, přestože je šance na výhru jackpotu vyšší ve Sportce.

Co se stane když vyhraju Eurojackpot

Výhra z Eurojackpotu je osvobozena od daní, na účet ji tak dostanete celou! Má to ale háček, výhry nad 5 milionů korun musíte oznámit finančnímu úřadu, a to nejpozději do termínu pro podání daňového přiznání. Jinak vás mohou úředníci pokutovat, a to částkou ve výši až 15 procent z výhry.

Jak Sazka vyplácí výhry

Finanční výhry do výše 500 000 Kč budou automaticky připsány na váš herní účet. Finanční výhry nad 500 000 Kč jsou připsány na váš herní účet nejpozději následující pracovní den po jejich vzniku. V případě věcných výher je výplata výhry závislá na zvoleném způsobu výplaty.

Jaký los koupit

Jak si vybrat správný los

Název losu Společnost Výherní jistina (částka určená na výhry)
Maxi prachy FORTUNA 60 %
Hráčův klub TIPSPORT 59,70 %
Stírací losy v ceně 100 Kč
Vánoční překvapení SAZKA 61,60 %

Jak se vyrábí stírací los

Materiál stíracích losů

Na výrobu stíracího losu se nejčastěji používá tvrdý papír nebo výjimečné plastová hmota. Tento korpus je doplněný o neprůhlednou látku zakrývající informace o výhře. Neprůhledná látka je obvykle tvořena z latexu, který se dá snadno seškrábat a je odolný proti různým oděrům.

Který los nejčastěji vyhrává

Za nejlepší stírací losy Sazky jsou dlouhodobě považovány Maxi zlatá rybka, Maxi černá perla a Zlato a diamanty. Patří zároveň mezi losy, které vyhrávají nejčastěji, což znamená, že právě s těmito losy máte nejvyšší pravděpodobnost vyhrát.

Kdy se plati daň z výhry

Výhra v loterii a tombole je zdaněná v okamžiku, kdy hodnota jednotlivé výhry přesáhne jeden milion korun. Daň pak činí 15 % z výhry. Pokud se tedy na jednoho člověka usměje v loterii štěstí dvakrát za jedno zdaňovací období s výhrou např. 600 000 korun, nic danit nemusí.

Kde koupit los

Losy zakoupíte na všech prodejních místech Sazky, na pobočkách České pošty nebo v trafikách.

Jak se daní výhry v loterii

Výhry z loterie a tomboly jsou daněny srážkovou daní, tj. daň odvádí ten, kdo výhru vyplácí. Tento příjem je však možné (nikoliv povinně) zahrnout do daňového přiznání k dani z příjmů a započíst sraženou daň oproti celkové daňové povinnosti.