Blockstack i Lambda School łączą siły w programie dApp Coding Program

Blockstack Lambda

Zdecentralizowana firma informatyczna i dappowa Blockstack PBC łączy siły z ukierunkowaną na kodowanie szkołą Lambda – w której uczniowie nie płacą z góry, ale po ukończeniu studiów – na nowy program edukacyjny do budowania dappów.

Blockstack Lambda

Program, który został ujawniony 13 sierpnia, pozwoli uczniom Lambdy zdobyć doświadczenie w korzystaniu z narzędzi programistycznych Blockstack, jak wyjaśnił szef działu rozwoju Blockstack Patrick Stanley we wtorkowym poście na blogu:

„W ramach partnerstwa Lambda School będzie ściśle współpracować z Blockstack PBC, aby udostępniać materiały edukacyjne i aktywne sesje szkoleniowe dla uczniów, które przygotują ich do tworzenia aplikacji przy użyciu narzędzi programistycznych i sieci Blockstack typu open source. Te aplikacje koncentrują się na bezpieczeństwie, prywatności i własności danych dzięki wykorzystaniu zdecentralizowanego systemu nazw domen Blockstack, zaszyfrowanej pamięci w prywatnej chmurze i stosowanej kryptografii. ”

Warto zauważyć, że wszyscy uczniowie, którzy przystąpią do nowego skoordynowanego programu start-upów, będą jednocześnie uczestniczyć w wewnętrznym programie App Mining firmy Blockstack, w którym programiści mogą zarabiać na tworzeniu zdecentralizowanych aplikacji przy użyciu infrastruktury Blockstack.

Historia partnerstwa dwóch startupów:

– Szkoła Lambda, odkrywając na nowo sposób działania uniwersytetów i ucząc nowych pokoleń umiejętności programowania

– Blockstack, wymyślenie na nowo sposobu działania przetwarzania w chmurze i udostępnienie programistom odpowiednich narzędzi do Web 3.0

Dalej! &# 128640; https://t.co/hm0J8TlYrB pic.twitter.com/H05NhPOmMl

– Muneeb (@muneeb) 13 sierpnia 2019 r

Obecnie App Mining wypłaca około 200 000 USD miesięcznie – choć liczba ta może wzrosnąć nawet o 400 procent do następnej wiosny, ponieważ więcej tokenów Blockstack’s Stacks (STX) zostanie zainwestowanych w kampanię, podała firma w lipcu ogłoszenie.

„Jest to rodzaj programu, który chciałbym, aby był dostępny dla mnie, kiedy byłem młodym studentem, i nie mam wątpliwości, że wyciągnięte tutaj lekcje pomogą uczniom Lambda School osiągnąć sukces, gdy rozpoczynają nowe kariery, a nawet zakładają nowe firmy”, Blockstack PBC powiedział w wiadomościach dyrektor generalny Muneeb Ali.

Austen Allred, współzałożyciel i dyrektor generalny Lambdy, zauważył, że współpraca pozwoli uczniom Lambda na zarabianie pieniędzy, gdy będą zapisywać się do wciągającej szkoły online.

„Daje uczniom Lambda School bezpośrednią ścieżkę do zdobycia doświadczenia w rozwoju w świecie rzeczywistym, jednocześnie zarabiając dodatkowy dochód za swoją pracę” – powiedział Allred.

Blockstack niedawno uzyskał kwalifikację SEC do oferty tokenów

Wcześniej tego lata kierownictwo Blockstack ujawniło, że startup uzyskał zgodę amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na zaoferowanie swoich tokenów STX amerykańskim inwestorom w publicznej sprzedaży.

Po raz pierwszy w historii oferta kryptowaluty otrzymała kwalifikację SEC. W szczególności SEC zakwalifikowała wynikającą z tego ofertę stosów do ram regulacyjnych regulacyjnych A + – pierwsza oferta publiczna (IPO), z której mogą skorzystać małe firmy w celu pozyskania funduszy.

W tym czasie zespół Blockstack powiedział, że inne projekty kryptograficzne mogą wykorzystać swoje podejście z SEC jako przykładem do naśladowania i że kamień milowy był krokiem naprzód dla kryptoekonomii jako całości:

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z amerykańskimi organami regulacyjnymi w celu ustalenia ram prawnych dla naszej oferty tokenów, ponieważ chcieliśmy otworzyć naszą ofertę tokenów dla ogółu społeczeństwa, bez wykluczania Stanów Zjednoczonych. Uważamy, że była to trudniejsza, ale lepsza droga. Mamy nadzieję, że te ramy regulacyjne zdemokratyzują dostęp do naszej sieci i że inne projekty mogą potencjalnie wykorzystać nasze ramy prawne jako przykład ”.

Po kwalifikacji Blockstack nie tracił czasu na rozpoczęcie sprzedaży STX, która rozpoczęła się 11 lipca. Ponadto firma wykorzystała tę ofertę jako okazję do przeznaczenia kolejnych 12 milionów dolarów STX na swój program App Mining.

Kilka dni po rozpoczęciu kwalifikowanej sprzedaży publicznej firma kryptograficzna ujawniła swój konkretny plan działania w celu zwiększenia miesięcznych wypłat z App Mining do równowartości 1 miliona USD w STX:

„W listopadzie planujemy zwiększyć miesięczną wypłatę do 500 000 USD, w całości opłaconą w STX (planujemy wycofać BTC). W lutym spodziewamy się wzrostu do 700 000 USD w STX, a ostatecznie do 1 000 000 USD w STX do maja 2020 r. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map