Chainlink (LINK): Latanie wysoko na obecnym rynku kryptowalut w wiadomościach o partnerstwie

Analiza cen Chainlink

Chainlink (LINK), zdecentralizowany projekt oprogramowania pośredniego Oracle, który pomaga inteligentnym kontraktom współdziałać z danymi w świecie rzeczywistym, był jednym z najlepiej wykonujących się projektów kryptograficznych w 2019 roku..

Oczywiście bitcoin (BTC) był ostatnio liderem w kryptoekonomii, zyskując 11 procent w ciągu tygodnia, 18 procent w miesiącu i 73 procent w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Jednak LINK podaje podobnie optymistyczne liczby – cena kryptowaluty wzrosła o 43 procent w ciągu tygodnia, o 29 procent w ciągu miesiąca i 54 procent w naturze w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Analiza cen Chainlink

Krypto, które obecnie cieszy się kapitalizacją rynkową w wysokości około 240 milionów USD, jest obecnie wyceniane na 0,068 USD – obecnie ponad połowę swojej wszechczasów najwyższej ceny 1,28 USD, która została osiągnięta podczas szczytu ostatniej hossy w kryptoekonomii w styczniu 2018.

Gdy ekosystem kryptowalut zaczął ponownie stawać się byczy, ceny wielu z najlepszych monet zaczęły wykazywać nowe oznaki życia na rynku. Ale LINK, ogólnie rzecz biorąc, mniej znany projekt, był ostatnio jednym z lepszych – dlaczego?

Odpowiedź na to pytanie jest niewątpliwie kombinacją rzeczy. Po pierwsze, Chainlink zajmuje się zdecentralizowanymi wyroczniami, które mogą doprowadzić do wprowadzenia technologii inteligentnych kontraktów do głównego nurtu. To także największy i najbardziej renomowany projekt pracujący nad wyroczniami, a mistrz techniczny Chainlink Siergiej Nazarow jest szanowanym umysłem w ekosystemie.

Czynnikiem z pewnością w grę jest mały, słabszy status Chainlink. Handlowcy prawdopodobnie postrzegali LINK jako monetę, która może rosnąć wyżej i szybciej niż 10 najlepszych projektów kryptograficznych, które już mają ugruntowaną pozycję. W związku z tym Chainlink może obecnie zapewnić bardziej agresywny zakład niż inne monety.

Inną dynamiką, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że zespół Chainlink po cichu gromadzi partnerstwa w całej przestrzeni. Odszyfruj niedawno profil tych partnerstw, których jest obecnie około 30.

Hedera Hashgraph i Chainlink współpracują

Najnowsze ogłoszenie o współpracy Chainlink pojawiło się 9 maja, kiedy zespół i twórcy zdecentralizowanej księgi Hedera Hashgraph zdeklarowany podpisali umowę.

W szczególności umowa będzie oznaczać, że Chainlink pomoże wdrożyć swoją sieć wyroczni w księdze Hedera Hashgraph zorientowanej na przedsiębiorstwa. W związku z tym osoby piszące inteligentne kontrakty Hashgraph będą mogły w przyszłości wykorzystać wyrocznie Chainlink.

Konsensus Hedera Hashgraph

Przeczytaj: Co to jest Hedera Hashgraph?

Jordan Fried – wiceprezes Hedera ds. Globalnego rozwoju biznesu – pochwalił współpracę jako postęp w zakresie możliwości inteligentnych kontraktów w ogóle:

„Inteligentne kontrakty już zaczęły zmieniać świat oraz sposób, w jaki organizacje i osoby fizyczne prowadzą działalność, a sieć wyroczni Chainlink jest kluczowym elementem infrastruktury, która jeszcze bardziej ulepsza możliwości inteligentnych kontraktów”.

Zespół Hedera zauważył również, że ten zespół dałby Chainlink ekspozycję technologiczną na niektóre z „największych globalnych przedsiębiorstw” działających obecnie.

POŁĄCZ monetę do obejrzenia w alternatywnym cyklu sezonu?

Nadal trwa debata, czy kryptoekonomia weszła w pełnoprawny cykl hossy. Jeśli jednak tak jest, Chainlink wydaje się być rodzajem monety, na którą warto zwrócić uwagę.

Chris Burniske, partner w firmie venture capital Placeholder, niedawno nakreślił, jak bitcoin wydaje się najpierw rosnąć, w którym to momencie traderzy dzielą swoje zyski na altcoiny, które są postrzegane jako „przygnębione” – tj. Niedowartościowane.

2 / Cykl wielorybów od $ BTC do "alts" którzy są w depresji (wybierz swój alt).

Te "alts" rajd trudniejszy niż BTC, ponieważ są bardziej ryzykowni, zyskując * w kategoriach BTC *.

Wieloryby mogą wtedy spieniężyć swoje "alts" na więcej BTC, niż zaczęli. A więc oni "zrobić BTC" &# 128578;

– Chris Burniske (@cburniske) 10 maja 2019 r

W swoim powiązanym wątku na Twitterze Burniske nie wspomniał o żadnym konkretnym altcoinie z nazwy – „wybierz swój alt”, powiedział.

Jednak możliwe warunki tinderbox wokół Chainlink sprawiają, że jest to dokładnie ten rodzaj „przygnębionego” altcoina, który mógłby pomóc w przewodzeniu kolejnemu cyklowi altcoinów w kryptoekonomii, jeśli cena bitcoina będzie nadal rosła.

Nic nie jest gwarantowane w kryptowalutach i nie można powiedzieć, co stanie się dalej na tych rynkach. Ale przynajmniej jasne jest, że Chainlink to interesujący projekt do obejrzenia w przyszłości.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map