Karta Coinbase

Tej wiosny Coinbase wprowadził kartę debetową do kryptowalut w Wielkiej Brytanii, co okazało się dość popularne wśród brytyjskich użytkowników i przygotowało grunt pod przyszłe rozszerzenia..

Teraz siła amerykańskiej giełdy kryptowalut rzeczywiście konsoliduje ten impet w rozwijaniu usługi kart debetowych Visa w szeregu nowych krajów europejskich – a mianowicie Francji, Niemiec, Irlandii, Włoch, Holandii i na razie Hiszpanii, wszystkich największych na kontynencie gospodarki i największe centra kryptowalut.

Karta Coinbase

Wiele powiedziano o kryptowalutach, które nie są łatwo wydawane, ale poza raczkującą kryptoekonomią, więc program Coinbase Card jest krokiem w przeciwnym kierunku – sprawia, że ​​płacenie za codzienne wydatki z posiadanych kryptowalut Coinbase jest łatwe i znajome, tj. Nie do odróżnienia od korzystania z banku karta debetowa powiązana z kontem z funkcjami PIN i bankomatem.

Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Irlandia, Holandia – wydawaj kryptowaluty w dowolnym miejscu i czasie. Karta Coinbase jest już dostępna w 6 nowych krajach. Podążać @CoinbaseCard aktualizacje i nowości. https://t.co/euKSlLpHAp pic.twitter.com/Gcymune503

– Coinbase (@coinbase) 12 czerwca 2019 r

Aby otrzymać kartę, potencjalni użytkownicy w nowo zatwierdzonych krajach muszą poprosić o kartę w aplikacji mobilnej Coinbase, a następnie wpisać się na listę oczekujących. Jak wyjaśniła giełda w swoim ogłoszeniu:

„Po zamknięciu listy oczekujących Twoje saldo kryptowalut przechowywane w Coinbase będzie natychmiast dostępne do wykorzystania za pośrednictwem wirtualnej karty w aplikacji, a zbliżeniowa karta Coinbase zostanie wysłana pocztą”.

Dzięki zezwoleniu na udział w siedmiu krajach, najnowsze europejskie osiągnięcia usługi Coinbase Card ponownie przygotowały grunt pod dalszą ekspansję. W wiadomościach dyrektor generalny Coinbase U.K. Zeeshan Feroz powiedział, że kierownictwo giełdy „będzie przyglądać się wszystkim naszym kluczowym rynkom, w tym USA”, w przyszłości.

Warto zauważyć, że szersze zmiany dotyczące kart debetowych Coinbase pojawiają się po tym, jak największy de facto konkurent, Binance, umożliwił zakupy kryptowalut kart kredytowych w styczniu.

Oczywiście nie są też „wstępnie załadowane” programy kart, ale oba wdrożenia są prawdopodobnie ogólnymi krokami w tym kierunku. Współtwórca Ethereum, Vitalik Buterin, napisał latem ubiegłego roku, że wstępnie załadowane karty kryptowalut mogą pomóc wprowadzić kryptowaluty do serca głównego nurtu społeczeństwa:

„Myślę, że zbyt duży nacisk kładzie się na BTC / ETH / jakiekolwiek fundusze ETF, a niewystarczający nacisk na ułatwianie ludziom kupowania od 5 do 100 USD w kryptowalutach za pomocą kart w sklepach narożnych. Ta pierwsza jest lepsza do pompowania ceny, ale ta druga jest znacznie lepsza do rzeczywistego przyjęcia ”.

To powiedziawszy, wypadki Coinbase i Binance na arenę kart sugerują, że takie wstępnie załadowane karty, nad którymi pracują już firmy takie jak Tangem, również zobaczą ich popularność i perspektywy, przynajmniej podczas gdy ekosystem kryptowalut jest wciąż tak raczkujący..

Nigdy nie było nudno w Coinbase Roundup

Jako jedna z największych giełd kosmicznych, Coinbase ma sposób, aby pozostać w nagłówkach.

Dzień po dodaniu EOS do swoich platform konsumenckich na początku tego miesiąca giełda wprowadziła EOS na pokład swojego edukacyjnego ramienia Coinbase Earn, dając użytkownikom szansę na zarobienie kryptowaluty o wartości do 10 USD.

Wymiana nastąpiła kilka dni później, dodając Dai do Coinbase Earn, swojego inauguracyjnego dodatku stablecoin. Coinbase wcześniej dodał Dai do Coinbase.com i jego aplikacji mobilnych pod koniec maja.

Co więcej, w maju ujawniono, że Coinbase Custody, dział zarządzania aktywami giełdy w chłodni, oficjalnie osiągnął kamień milowy w postaci zarządzanych aktywów cyfrowych o wartości 1 miliarda dolarów. W marcu Coinbase Custody zaczął oferować wsparcie dla usług stakingu dla klientów platformy Tezos (XTZ).

Niedawno nastąpił również okres zmian w firmie. W zeszłym miesiącu prezes i dyrektor operacyjny Coinbase, Asiff Hirji, ustąpił z tych stanowisk zaledwie kilka dni po odejściu dyrektora ds. Technologii firmy Balaji Srinivasan. Wiceprezes ds. Biznesu i danych w Coinbase, Emilie Choi, przejęła stery jako dyrektor operacyjny.

Wymiana wywołała również falę na początku roku, ponieważ wymieniła XRP i Stellar lumens Ripple (XLM).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me