Darmowa kryptowaluta: kompletny przewodnik po tym, jak zarabiać darmowe kryptowaluty

Bezpłatna kryptowaluta

Ostatnie kilka lat przyniosło wzrost ogólnej świadomości społecznej na temat kryptowalut na całym świecie. W zamian większa liczba osób wyraziła zainteresowanie zakupem lub zarabianiem walut cyfrowych.

Kupując swoją ulubioną monetę za pośrednictwem giełdy jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem wejścia na rynek kryptowalut, ta branża jest pełna niespodzianek – dlatego zauważalną ilość monet można zarobić za darmo.

W związku z tym w tym artykule zostaną omówione główne metody, które można wykorzystać w celu uzyskania darmowego krypto. Pamiętaj, że większość z tych metod wymaga trochę wysiłku, ponieważ nic nigdy nie jest naprawdę darmowe. Jednak metody te nie pociągają za sobą konieczności pracy w pełnym wymiarze godzin ani nie oznaczają żadnych inwestycji pieniężnych z Twojej strony.

Darmowe kryptowaluty z Coinbase Earn

Coinbase jest w dużej mierze postrzegany jako jedna z najpopularniejszych giełd cyfrowych walut, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż platforma ułatwia zakup i sprzedaż kryptowalut, oferuje również swoim użytkownikom możliwość zarobienia kilku monet, w tym między innymi Orchid, Tezos, Dai, EOS, Stellar, Zcash, Basic Attention Token i Ox.

Coinbase ZarabiajDarmowe kryptowaluty w Coinbase Zarabiaj.

Na przykład w tej chwili możesz zarobić za darmo następujące kryptowaluty:

 • Orchidea: użytkownicy mogą zarobić do 52 dolarów OXT po ukończeniu bezpłatnego kursu, który ma nauczyć Cię podstaw tej monety skoncentrowanej na prywatności;
 • Tezos: ukończenie kursu na Tezos i poznanie jego otwartości, bezpieczeństwa lub możliwości aktualizacji da ci 6 $ XTZ;
 • Dai: podobna oferta kursów jest również dostępna dla Dai, co daje uczestnikom kursu 20 USD DAI;
 • EOS: możesz zarobić do 50 USD EOS, kończąc kurs na tej monecie i dowiadując się więcej o jej celu, jakim jest ułatwianie tworzenia aplikacji opartych na łańcuchu bloków;
 • Stellar Lumens: ukończenie szybkiego kursu, w jaki sposób Stellar łączy systemy płatności, banki i osoby fizyczne, przyniesie Ci 50 USD XLM;
 • Zcash: ta moneta znana jest ze swojej filozofii prywatności – ukończenie kursu zapewni Ci nieujawnioną liczbę tokenów ZEC;
 • Podstawowy żeton uwagi: BAT o wartości 8 USD można zarobić czytając wizję BAT dotyczącą naprawiania sieci;
 • 0x: co nie mniej ważne, zdobycie wiedzy na temat koncepcji przyszłej sieci opartej na tokenach OX zapewni Ci kilka tokenów ZRX.

Pamiętaj, że te kursy mają pewien haczyk. Musisz być posiadaczem konta wymiany Coinbase, na które zostaną przelane wszystkie tokeny.

Zarejestruj się w Coinbase Earn

Zdobywanie darmowych kryptowalut przez Airdrops

Airdropy to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod zarabiania dodatkowej kryptowaluty, zwłaszcza w postaci nowo ogłoszonych tokenów. Idea airdropów jest dość prosta – nowatorskie i nowo uruchomione projekty decydują się na wykorzystanie airdropów jako skutecznej strategii marketingowej, mającej na celu wzbudzenie zainteresowania społeczności kryptowalutowej.

Udział w zrzutach z pewnością będzie dość prosty. Wiąże się to z posiadaniem aktywnego portfela Ethereum zgodnego z ERC-20, adresu e-mail, konta Telegram, aw niektórych przypadkach konta na Twitterze.

Gdy te kryteria zostaną spełnione, będziesz musiał poszukać początkowych ofert monet (ICO), ofert tokenów bezpieczeństwa (STO) i start-upów opartych na tokenach, które ogłosiły nadchodzący zrzut..

Większość z tych platform będzie wymagać rejestracji poprzez podanie adresu ERC-20 i adresu e-mail. W celach marketingowych niektóre airdropy mogą wymagać śledzenia ich na Twitterze lub dołączenia do grupy czatu Telegram. Dzięki temu jesteś na bieżąco i szybko dowiadujesz się o nowościach dotyczących tokena.

Ostatnio KYC&Przepisy dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy nałożyły na wiele zrzutów lotniczych obowiązek żądania danych identyfikacyjnych. Wynika to z potencjału prania pieniędzy związanego z tymi wydarzeniami. Dlatego jeśli chcesz chronić swoją prywatność w Internecie, zrzuty lotnicze mogą nie być dla Ciebie najlepszym wyborem.

Ostatnio wielu dostawców portfeli, takich jak Blockchain.com zaczęli sponsorować zrzuty lotnicze.

Blockchain AirdropsZarejestruj się za darmo crypto Airdrops

Innymi słowy, jesteś ogłaszany za każdym razem, gdy start-up partnera przetrzymuje zrzut swoich nowych tokenów i możesz je zdobyć bezpośrednio w portfelu. Podobnie, istnieje wiele stron internetowych, które przeszukują sieć w poszukiwaniu nowych zrzutów lotniczych. Dzięki temu będziesz jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o nadchodzących zrzutach.

Wykorzystywanie zleceń za darmowe monety

Zlecenia są dość podobne do zrzutów lotniczych, w tym sensie, że reprezentują darmowe monety rozdawane przez twórców projektów kryptograficznych. Jest jednak jedna kluczowa różnica – nagrody zazwyczaj oznaczają, że wykonujesz jakąś pracę w zamian za monetę.

Mając to na uwadze, oto główne typy zleceń wraz z krótkim opisem każdego z nich:

Nagrody za błędy

Kampanie nagród za błędy są generalnie dobrze płatne, ale dotyczą tylko osób posiadających umiejętności rozwojowe. Programiści na całym świecie aktywnie próbują złamać kod platform internetowych, jednocześnie testując pod kątem potencjalnych błędów.

W związku z tym firmy oparte na kryptowalutach i łańcuchach bloków mogą prowadzić kampanie nagród, w których programiści analizują funkcjonalność platformy i zgłaszają wszelkie błędy.

W ciągu ostatnich kilku lat miało miejsce wiele przypadków, w których hakerzy w białych kapeluszach odkryli luki lub poważne błędy w platformach internetowych. W zamian za tę usługę i na podstawie powagi wykrytej luki, firmy mogą zaoferować dziesiątki tysięcy dolarów jako odszkodowanie.

Kampanie sygnowane

Ta strategia marketingowa jest często wdrażana na forach takich jak Bitcointalk. W zamian za comiesięczną nagrodę, użytkownicy forum dodają określony podpis, promując w ten sposób pośrednio produkty i usługi firmy kryptograficznej.

Większość firm prowadzących kampanie podpisów wymaga od użytkowników forum wyższego poziomu członkostwa, który można uzyskać dzięki częstym postom wysokiej jakości. W zamian za zakup miejsca na podpis firmy oferują miesięczną premię w tokenach.

Crypto BountiesLiczne programy nagród na Bitcointalk

Tłumaczenia

Start-upy kryptowalut są zawsze zainteresowane tłumaczeniem ich treści na wiele języków. Ponieważ wiele start-upów działa z ograniczonym budżetem, dobrym sposobem na to jest zlecenie zlecenia tłumaczeniowego. Tutaj rodzimi użytkownicy tłumaczą określone fragmenty tekstu w zamian za kilka tokenów.

Media społecznościowe, obrazy, posty na blogu i nagrody wideo

Na koniec mamy też inne nagrody promocyjne. Niektóre firmy mogą poprosić Cię o napisanie i opublikowanie pozytywnego artykułu na temat ich usług, podczas gdy inne mogą wymagać edycji filmów, udostępniania postów w mediach społecznościowych lub tworzenia obrazów promocyjnych.

Opierając się na tych aspektach, nagrody faktycznie stanowią metodę zarabiania darmowych żetonów, ale oznaczają rzeczywistą pracę. Na szczęście praca jest na ogół dość łatwa (pomijając zlecenia błędów) i można ją dość szybko zakończyć.

Potencjał zarobkowy marketingu afiliacyjnego i poleceń

W tej chwili większość ekspertów definiuje marketing afiliacyjny jako proces związany z promocją produktów i usług różnych firm, w zamian za prowizję od każdej sprzedaży.

Niedawny Praca badawcza doszli do wniosku, że wydatki afiliantów z siedzibą w USA mogą osiągnąć 6,8 mld USD do końca 2020 r.

W związku z tym marketing afiliacyjny stanowi znaczący strumień przychodów dla wielu firm, zwłaszcza tych, które działają w ekosystemie online.

Dlatego ma sens tylko to, że wiele firm związanych z kryptowalutami i blockchainem uruchomiło własne kampanie marketingu afiliacyjnego. Zaangażowanie jest z pewnością proste – w większości przypadków potrzebujesz konta i spersonalizowanego łącza, które można udostępniać w Internecie.

Każda usługa lub produkt zakupiony za pomocą linku partnerskiego lub kodu polecającego zostanie przypisany procentowi sprzedaży.

Marketing afiliacyjny może zapewnić Ci darmową kryptowalutę, o ile jesteś aktywny online. Oznacza to udostępnianie linku jako części wartościowych treści na różnych platformach, takich jak fora dyskusyjne kryptowalut, Reddit, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram lub Twój osobisty blog.

Możliwości są nieskończone. Twój sukces zależy bezpośrednio od liczby odbiorców i ogólnego zasięgu online. Oznacza to jednak, że aby uzyskać tę darmową kryptowalutę, należy wykonać rzeczywistą pracę. Z drugiej strony, gdy linki są aktywne, marketing afiliacyjny staje się lukratywnym źródłem pasywnego dochodu, który można wykorzystać przez dłuższy czas.

Aby spojrzeć z perspektywy, oto kilka kampanii afiliacyjnych związanych z kryptowalutami:

 • Coinbase: jeśli nowi użytkownicy zarejestrują się za pomocą spersonalizowanego linku partnerskiego, jesteś uprawniony do uzyskania 50% opłat pobieranych przez platformę wymiany za wszystkie transakcje;
 • TREZOR: ta platforma oferuje 10% sprzedaży netto realizowanej przez użytkowników, którzy zarejestrowali się za pomocą Twojego polecenia;
 • Księga główna: ten program partnerski obiecuje kredyt od 12% do 15% całej sprzedaży;
 • LocalBitcoins: możesz oczekiwać, że zarobisz 20% opłaty transakcyjnej związanej z każdą transakcją przeprowadzaną przez poleconych użytkowników;
 • Binance: ta platforma wymiany oferuje 20% -40% prowizji od opłat transakcyjnych.

Należy pamiętać, że niniejsze warunki mogą być jednostronnie modyfikowane przez witrynę internetową. Dlatego zawsze zaleca się, abyś dołożył należytej staranności i dokładnie zbadał warunki marketingu afiliacyjnego związane z każdym z przykładów podanych powyżej..

Ponadto należy pamiętać, że ta lista nie jest wyczerpująca – w rzeczywistości na rynku są obecnie setki możliwości afiliacyjnych związanych z kryptowalutami.

Z pewnością nie jest niczym niezwykłym, że marketing afiliacyjny staje się głównym źródłem dochodów, zwłaszcza jeśli jest prowadzony właściwie. Ludzie zarabiają setki tysięcy dolarów miesięcznie dzięki strategiom marketingu afiliacyjnego.

Biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o rynku walut cyfrowych, Twój potencjał dochodowy jest dodatkowo zwiększony przez zmienność cen kryptowalut.

Oznacza to jednak, że traktujesz to jako pracę na pełny etat, dopóki wystarczająca liczba linków nie zostanie opublikowana w sieci.

Inne bezpłatne oferty kryptowalut

Szybkie wyszukiwanie prawdopodobnie ujawni wiele innych darmowych źródeł kryptowalut. Oto kilka przykładów, które uważamy za istotne:

Crypto.com

Ta firma zajmująca się kryptograficznymi kartami debetowymi uruchomiła system zwrotu gotówki, który umożliwia użytkownikom zarabianie tokenów za każdy dokonany zakup. Wartości wahają się od 1% do 5%, ale użytkownicy mogą również spodziewać się kilku ofert na platformach stron trzecich, takich jak Netflix, Spotify, Expedia lub Airbnb;

Celsius Network

Ta platforma pożyczkowa pozwala użytkownikom zdeponować kryptowalutę i zarabiać odsetki, gdy inni użytkownicy ją pożyczają. Reklamuje się jako bezpieczna metoda zarabiania pasywnego za pomocą istniejących monet;

Wirex

Kolejna firma obsługująca cyfrowe karty walutowe, Wirex reklamuje schemat zwrotu gotówki w wysokości 0,5% oparty na bitcoinach przy wszystkich zakupach dokonanych za pomocą karty.

Hazard kryptowalutowy

Hazard kryptowalutowy może również służyć jako metoda zarabiania darmowych monet, ale należy zachować szczególną ostrożność, jeśli zdecydujesz się postawić swoje monety. Pamiętaj, że większość kasyn oferuje krany kryptograficzne, które dają pewną ilość darmowych monet za każdym razem, gdy ktoś je kliknie (są one jednak zaprogramowane pod kątem nadużyć i służą jako metoda zachęcania użytkowników do kontynuowania gry).

Jeśli zdecydujesz się spróbować szczęścia w kasynie, upewnij się, że wybierasz platformę, która opiera się na protokole, który można udowodnić. W przeciwnym razie możesz narazić się na sfałszowane gry, które skazane są na kradzież ciężko zarobionych kryptowalut.

Miej oko na oszustwa

W ciągu ostatnich kilku lat popularność rynku kryptowalut wzrosła wykładniczo. Wzrost świadomości społecznej był napędzany głównie przez dużą zmienność i rekordowe ceny.

Mając to na uwadze, rynek jest nadal postrzegany jako sposób na szybkie wzbogacenie się. Chociaż kryptowaluty mają znaczny potencjał do zarabiania pieniędzy, to postrzeganie to doprowadziło do pojawienia się wielu oszustw, których celem jest wyłudzenie pieniędzy..

Zawsze, gdy zajmujesz się kryptowalutami, warto pamiętać o dwóch aspektach: jeśli oferta brzmi zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest. Ponadto nigdy nie powinieneś ryzykować więcej, niż możesz stracić.

Praktyki w zakresie cyberbezpieczeństwa nakazują, aby zawsze przeprowadzać dogłębne badania dowolnej platformy lub usługi, z której zdecydujesz się skorzystać. Podobnie, nigdy nie należy ujawniać swoich danych osobowych ani kluczy prywatnych osobom trzecim.

Ochrona przed oszustwami i innymi formami oszukańczej działalności w zasadzie nie istnieje, podczas gdy transakcje są nieodwracalne, dlatego należyta staranność jest niezbędna.

Podsumowanie

W oparciu o wszystko, co zostało podkreślone w tym przewodniku, większość ludzi dzieli tylko kilka kliknięć od zdobycia darmowej kryptowaluty.

Istnieją setki, jeśli nie tysiące ofert, z których możesz skorzystać, a większość z nich wiąże się z niewielką ilością pracy. O

Z drugiej strony ci, którzy poważnie podchodzą do tworzenia strumienia dochodu opartego na kryptowalutach, będą szczęśliwi, wiedząc, że marketing afiliacyjny i polowanie na bounty to wysoce lukratywne źródła pasywnego dochodu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map