Przewodnik dla początkujących po SOOM: płatności i czwarta platforma Blockchain-as-a-Service

Soom

Fundacja SOOM to firma z siedzibą w Szwajcarii oraz SOOM Tech, centrum badawczo-rozwojowe z siedzibą w Singapurze. Wspólnie stworzyli ekosystem SOOM i 4th Blockchain, który jest platformą Blockchain-as-a-Service, która, jak mają nadzieję, przezwycięży wiele przeszkód stojących przed obecną technologią blockchain.

Soom

Fundacja SOOM przedstawia kilka kluczowych problemów z obecną technologią blockchain, w tym ograniczoną prędkość operacyjną, dużą ilość zużytej energii i ograniczone zastosowania praktyczne. Fundacja SOOM i SOOM Tech tworzą kompleksowy ekosystem blockchain, który rozwiązuje te problemy. Powinien zapewnić większe bezpieczeństwo i skalowalność, co z kolei powinno zwiększyć potencjał łańcucha bloków.

Co to jest 4th Blockchain?

4. Blockchain to kompleksowy ekosystem blockchain, który tworzy SOOM. Jest to platforma Blockchain-as-a-Service, która powinna być w stanie zaspokoić potrzeby różnych organizacji, które chcą skorzystać z blockchain. W szczególności może pomóc tym, którzy chcą ominąć obciążenia i koszty związane z opracowywaniem, konserwacją i aktualizacjami zaplecza złożonej sieci węzłów. 4. Blockchain posiada wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają wspierać projekty oparte na smartfonach, jak również te bardziej konwencjonalne.

Tylko niektóre z tych potencjalnych projektów obejmują systemy płatności, nieruchomości, telekomunikację, usługi bankowe i zarządzanie łańcuchem dostaw. Dodatkowo czwarty ekosystem Blockchain umożliwi kopanie za pomocą telefonu przy jednoczesnej minimalizacji opłat transakcyjnych, zwiększeniu szybkości działania i poprawie bezpieczeństwa.

4th Blockchain

Co stworzyła technologia SOOM?

SOOM Tech łączy blockchain z koncepcjami czasu / przestrzeni, aby dostarczyć 4. Blockchain z niezawodnymi zabezpieczeniami i zwiększoną szybkością przetwarzania. Wykorzystuje algorytmy, które opierają się na wartościach czasu i przestrzeni do określania pozycji na żywo i znaczników czasu. Istnieje 512 węzłów konserwacji, ponieważ czas zabezpieczenia jest często spotykany wśród rozwiązań do przechowywania danych w łańcuchu bloków.

SOOM Tech dostarczy również dodatkowe rozwiązania pod klucz dla branż i przedsiębiorstw każdej wielkości, które chcą dodać technologię blockchain do swoich usług. SOOM Tech pracuje również nad stworzeniem SOOM miner, SOOM X-POS i SOOM Mobile Phone.

Algorytmy konsensusu

SOOM Tech stworzył dwa innowacyjne nowe algorytmy konsensusu, które pozwalają na mobilne wydobywanie, Proof of Transaction (POT) i Proof of Group Stake (POGS). Celem tych algorytmów jest umożliwienie wszystkim użytkownikom smartfonów skorzystania z wyjątkowych wyników blockchain.

Węzeł Light to portfel, który nie obsługuje funkcji Block Sync, na przykład portfel mobilny. Pełny węzeł to taki, który obsługuje synchronizację bloków i obejmuje portfele systemów Windows i Linux. Tylko pełne węzły mogą stać się bramami, generując bloki POGS / POT i zarządzając grupami.

Jaki rodzaj zabezpieczeń zapewnia SOOM?

Oprócz konwencjonalnego podwójnego systemu bezpieczeństwa, SOOM dodał dodatkową warstwę zabezpieczeń, aby zapobiec hakowaniu smartfonów podczas transakcji. To dodatkowe zabezpieczenie jest możliwe dzięki utworzeniu prywatnego klucza grupowego, który jest odnawiany po utworzeniu każdego nowego bloku.

SOOM Coin & I CO

Moneta SOOM jest rodzimą walutą dla 4th Blockchain i będzie kluczem do dostępu do przyszłych usług. W sumie jest 1 438 000 000 monet. Spośród nich 430 milionów trafia do społeczności, z czego 400 milionów w ramach zrzutu, a 30 milionów w przedsprzedaży. 640 382 000 monet SOOM jest przeznaczonych na dalszy rozwój, 18 mln na akcje promocyjne, 159 618 000 na rezerwę wydobywczą, a 190 mln na zespół i radców prawnych.

Soom Coin

Ze środków zebranych ze sprzedaży SOOM Coin 46 procent trafi na rozwój czwartego Blockchaina. Następnie 20% przeznacza się na działalność operacyjną, 15% na marketing, 10% na rezerwę, 5% na partnerstwa strategiczne, 2% na działalność prawną, a 2% na cele charytatywne..

Portfel SOOM

Portfel SOOM wciąż znajduje się w pierwszej fazie rozwoju i jest metodą bezpiecznego przechowywania monet SOOM na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym w łatwy w użyciu sposób. Gdy 4th Blockchain zostanie uruchomiony, portfel SOOM stanie się uniwersalnym portfelem, który zaspokoi potrzeby codziennych klientów. Pozwoli to klientom płacić za codzienne wydatki przy użyciu preferowanej przez nich kryptowaluty.

SOOMPAY

SOOMPAY z siedzibą w Korei Południowej to firma obsługująca płatności mobilne, która zapewnia obsługę głównych chińskich usług płatności mobilnych, w tym UnionPay QuickPass, Wechatpay i Alipay. Sprzedawcy korzystający z SOOMPAY otrzymają automatyczne rozliczenie transakcji w swojej lokalnej walucie.

To, co SOOM już osiągnęło?

W październiku 2017 roku SOOMPAY otworzył swoje biuro w Seulu. W listopadzie w Szwajcarii została otwarta Fundacja SOOM. W grudniu tego roku odbyła się 4. Międzynarodowa Konferencja Blockchain w Dżedżu. W styczniu 2018 roku SOOM otworzył sklep R&D centrum w Pangyo. W lutym uczestniczył w konferencji poświęconej technologii i usług w Makau; 4. konferencja technologii Blockchain w Hanoi w Wietnamie; oraz seminarium poświęcone technologii i usług SOOMPAY w Phnom Penh w Kambodży.

W marcu otwarto centralę w Las Vegas w stanie Nevada i Tokio w Japonii, a także oddział firmy. W kwietniu nawiązano współpracę z Vimo w Wietnamie i Visa w Japonii, a także seminarium poświęcone technologii i usług SOOMPAY w Chinach oraz przesłanie do ICO. W czerwcu SOOM zorganizował czwartą konferencję technologiczną Blockchain w Chinach. W lipcu ogłosił partnerstwo z Lotte w Wietnamie.

Mapa drogowa SOOM

W sierpniu 2018 r. Rozpocznie się operacja SOOMPAY w Wietnamie, a we wrześniu operacja w Japonii i Rosji. W październiku obejmie Koreę. W grudniu 2018 r. Odbędzie się rocznicowa konferencja w Dżedżu, wprowadzenie czwartego łańcucha blokowego w Korei i operacja SOOMPAY w Kambodży.

W styczniu 2019 czwarty Blockchain zostanie wprowadzony w Japonii, a operacja SOOMPAY rozpocznie się w Makau w marcu. W czerwcu w Japonii i Chinach zostaną wprowadzone X-POS. We wrześniu 2019 roku SOOM przeprowadzi IPO w Australii i rozpocznie prowadzenie SOOMPAY w Stanach Zjednoczonych. Do grudnia 2019 roku X-POS zostanie wprowadzony na całym świecie, SOOMPAY zadebiutuje operacyjnie, odbędzie się międzynarodowa konferencja.

Wniosek

SOOM pracuje nad stworzeniem czwartej platformy Blockchain, nowego ekosystemu dla Blockchain-as-a-Service, który ma na celu przezwyciężenie wielu problemów z obecnymi blockchainami, takich jak skalowalność i czasy przetwarzania. Fundacja SOOM osiągnęła już spory postęp i ma jasne plany na przyszłość.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map