Shopin

Shopin tworzy zdecentralizowany rynek za pomocą łańcucha bloków. Platforma zapewni uniwersalny profil kupującego, który pozwoli na wysoce spersonalizowane doświadczenie zakupowe w oparciu o historię zakupów i preferencje. Shopin ma na celu rozwój gospodarki detalicznej, która jest bardziej zrównoważona i pozwala sprzedawcom detalicznym stać się silniejszymi dzięki współpracy z konsumentami.

Shopin

Siedziba Shopin znajduje się na Brooklynie w Nowym Jorku. Projekt ma wsparcie ze strony Galaxy Investment Partners, Passport, Nima Capital, Outbound Ventures i Block One Capital. Ma inwestorów aniołów z ZocDoc, Google, założycieli DocuSign, Wiser i nie tylko.

Shopin został już doceniony za swój projekt i ICO. Do tej pory zdobył już tytuł numer 5 Top ICO na Davos d10e, Best ICO na North American Bitcoin Conference 2018, Best ICO and Startup według CoinAgenda Global oraz Najbardziej obiecujący ICO 2018 od Bitcoinference.

Jaki jest cel Shopin?

Shopin ma kilka głównych celów, z nadrzędną wizją jednoczenia klientów i sprzedawców detalicznych za pomocą spersonalizowanej analizy danych w celu stworzenia bardziej zrównoważonej gospodarki detalicznej. Obejmuje to cel ożywienia branży detalicznej poprzez nową gospodarkę opartą na danych, która może zwiększyć liczbę konwersji transakcyjnych. Shopin ma również na celu poprawę zrozumienia klientów przez detalistów, sprawdzając ich ceny, preferencje, style i historię zakupów. Jednocześnie platforma chce wymieniać uczciwą wartość kupującym w zamian za ich dane za pomocą kryptowaluty i oddawać społeczności obracającej się wokół Ethereum, aby pomóc w zrównoważonym, ciągłym rozwoju.

Jak działa Shopin?

Dzięki Shopin zarówno kupujący, jak i sprzedawcy mają dostęp do narzędzi i funkcji. Kupujący otrzymują:

 • Szybka płatność
 • Korzystanie z silnika rekomendacji
 • Wygodna lista życzeń, którą można udostępniać
 • Nie ma więcej formularzy do wypełnienia
 • Możliwość udostępniania profili
 • Portfel na żetony Shopin

Sprzedawcy otrzymują:

 • Zachęty związane z kryptowalutą
 • Personalizacja gry IQ
 • Informacje na poziomie SKU
 • Sztuczna inteligencja
 • Dane z poprzednich zakupów
 • Możliwość ponownego nawiązania kontaktu z klientami

Jakie korzyści przyniesie kupującym Shopin?

Ci, którzy zdecydują się robić zakupy za pomocą Shopin, będą mieli długą listę korzyści. Dzięki Shopin kupujący mają pełną kontrolę nad swoimi danymi. Otrzymują nagrody w postaci kryptowaluty za zaangażowanie w reklamy, lojalność i treści. Użytkownicy mogą również korzystać z zakupów dostosowanych do indywidualnych potrzeb w handlu detalicznym i Internecie, rabatów dostosowanych do ich osobistych nawyków dotyczących wydatków oraz możliwości zarządzania dostępem sprzedawców detalicznych do ich aktualnych danych osobowych. Kupujący mogą zarabiać kryptowalutę, gdy zdecydują się pozwolić sprzedawcom detalicznym na dostęp do swoich danych, a następnie używać tego krypto u sprzedawców. Platforma obsługuje również udostępnianie profili innym osobom, ułatwiając znajomym i rodzinie znalezienie prezentów dla bliskich.

Shopin

Jakie korzyści przynosi Shopin detalistom i marketerom?

Detaliści i marketerzy również czerpią korzyści z korzystania z Shopin dzięki takim funkcjom, jak możliwość korzystania z API w celu uzyskania dostępu i korzystania z preferencji weryfikowanych przez kupujących. Pozwala to na spersonalizowane i wciągające wrażenia, które pokochają kupujący, co zachęca ich do zakupu, zwiększając sprzedaż.

Dzięki Shopin sprzedawcy detaliczni mogą przedstawiać lepsze rekomendacje produktów oraz poprawiać bezpieczeństwo i łatwość transakcji. Platforma pozwala również sprzedawcom detalicznym nagradzać klientów sztuczną inteligencją i technologią blockchain, zachęcając ich do zakupów.

Ogólnie rzecz biorąc, Shopin umożliwia sprzedawcom:

 • Zwiększ zaangażowanie, uzyskując dostęp do preferencji zweryfikowanych przez kupujących.
 • Korzystaj z aktualnych danych kupujących, aby tworzyć potężne silniki rekomendacji.
 • Zmniejsz zwroty.
 • Zwiększ ROI z komunikacji i marketingu dzięki aktualnym i rzetelnym danym o kupujących.
 • Ciesz się natychmiastową zgodnością z RODO.

Jakie są kluczowe cechy architektury Blockchain firmy Shopin?

Blockchain Shopin pozwala na miliony transakcji obejmujących dane w każdej sekundzie. Ekosystem obejmuje również interoperacyjność tokenów dzięki swapom Atomic, wymianie wartości między sprzedawcami detalicznymi a kupującymi, a także potężnemu silnikowi rekomendacji opartemu na sztucznej inteligencji.

Jak Shopin już udowodnił swoją funkcjonalność?

W przeciwieństwie do innych projektów blockchain, które wciąż próbują wprowadzić funkcjonalny produkt, Shopin sprawdził się już w swoim programie pilotażowym. To była współpraca z Bed Bath & Beyond i Ermenegildo Zegna. Każdy ze sprzedawców zaprosił swoich zarejestrowanych klientów do stworzenia profilu Shopin, co doprowadziło do zarejestrowania się 719 000 osób. Następnie Shopin wykorzystał dane dotyczące zakupów i osobiste preferencje, aby dostarczyć wyselekcjonowane rekomendacje nowo zarejestrowanym klientom. Doprowadziło to do 22-procentowego wzrostu konwersji i dodatkowych 14,7 mln USD sprzedaży. Z 719 000 osób, które stworzyły profile Shopin, 72 000 zaprosiło kolejnych użytkowników, co dało 65 000 dodatkowych użytkowników.

Jak wygląda mapa drogowa Shopin?

Mapa drogowa Shopin rozpoczęła się w lutym 2017 r., Kiedy Eran i Divakar utworzyli zespół, którego celem było stworzenie uniwersalnego profilu kupującego, który mógłby poprawić konwersje. W maju 2017 r. Shopin zintegrował sprzedawców detalicznych z silnikiem przetwarzania i pracował nad wdrażaniem kupujących za pośrednictwem UI / UX Alpha V0.1.

W czerwcu pojawiła się wersja 1.0 mechanizmu przetwarzania i standaryzacja danych katalogu produktów w wersji 1.0. W sierpniu Shopin opublikował oficjalny dokument, dodał zachęty związane z kryptowalutami i blockchainem, dodał narzędzie do wyszukiwania produktów dla silnika przetwarzania i pracował nad wdrożeniem kupujących, opracowując aplikację dla kobiet.

We wrześniu 2017 r. Oficjalnie utworzono i zarejestrowano Shopin, utworzono zespół, a strona internetowa sprzedaży tokenów uruchomiła wersję 1.0. Wtedy też rozpoczęła się przedsprzedaż generowania tokenów. W październiku pojawiła się Alpha V0.2 UI / UX, a listopad zawiera więcej członków zespołu i nowe logo. Również w tym miesiącu zespół uczestniczył w różnych wydarzeniach i zaczął zdobywać nagrody.

Shopin Roadmap

W grudniu silnik rekomendacji otrzymał Training A.I. Modele i Shopin osiągnęły ponad 1 milion transakcji na sekundę. Wtedy też ukończono Wire Frame dla Alpha V0.2 dla Shopper Onboarding. W styczniu 2018 r. Opracowano profile Shopin i ponownie uruchomiono stronę internetową.

Męska i damska Onboarding Alpha V0.2 została opracowana w lutym z ciągłymi testami sztucznej inteligencji. modele dla silnika rekomendacji. W marcu rozpoczęło się wydarzenie związane z generowaniem tokenów publicznych, wizualne wprowadzenie profilu kupującego i nie tylko.

Do maja Shopin pracował nad rozwojem aplikacji mobilnych i przeprowadzaniem testów detalicznych z silnikiem rekomendacji. W lipcu zaczęły się już rekomendacje dla określonych kategorii zakupów.

Wniosek

Shopin przyniesie korzyści zarówno kupującym, jak i detalistom, usprawniając zakupy i zapewniając spersonalizowane rekomendacje. Platforma ma już setki tysięcy użytkowników i dużą skalowalność. Kupujący mogą zdobywać nagrody, wciąż kontrolując swoje dane, a sprzedawcy detaliczni zauważą wyższy zwrot z inwestycji. Shopin ma już kilka kategorii operacyjnych zaleceń, a kolejne mają pojawić się w nadchodzących miesiącach.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me