Jeśli chcesz handlować walutami cyfrowymi w zaciszu własnego domu, musisz upewnić się, że korzystasz z platformy, która jest pełna narzędzi, spostrzeżeń i oczywiście – konkurencyjnych opłat i prowizji.

Mając to na uwadze, doświadczeni inwestorzy często korzystają z kilku giełd, aby uzyskać dostęp do określonych rynków i par lub skorzystać z możliwości arbitrażu. Jednak przejście od giełdy do wymiany może być zarówno uciążliwe, jak i czasochłonne.

Pamiętając o tym, Bitsgap umożliwia połączenie wszystkich giełd w jednym miejscu. Wiąże się to z wieloma dodatkowymi punktami – takimi jak możliwość łatwego wykonywania strategii arbitrażowych i wdrażania zaawansowanych botów do jednoczesnego handlu na wielu platformach.

W związku z tym Bitsgap ewoluował, aby sprostać wielu potrzebom i oczekiwaniom handlowców kryptowalut.

W tej recenzji Bitsgap odkrywamy wszystko, co trzeba wiedzieć o usługach wymiany krzyżowej oferowanych przez dostawcę.

Odwiedź Bitsgap

Bitsgap w skrócie

Bitsgap jest reklamowany jako nowy sposób handlu na wielu giełdach poprzez znajdowanie najlepszych kursów i efektywne zarządzanie portfelem. Platforma umożliwia przeniesienie wszystkich tych elementów pod jeden dach, zapewniając dostęp z jednego konta za jednym kliknięciem przycisku. Posiada starannie zaprojektowane funkcje, które pozwolą Ci:

 • Szybko porównuj kursy z wielu cyfrowych rynków walutowych
 • Handluj i natychmiast przełączaj się między różnymi giełdami
 • Śledź swoje inwestycje
 • Podstawowe i zaawansowane typy zleceń
 • Skorzystaj z różnicy cen między giełdami przy użyciu arbitrażu
 • Przetestuj swoje strategie za pomocą konta demo bez ryzykowania kapitału

Obecnie Bitsgap jest zintegrowany z 30 giełdami, w tym Binance, Kraken, Bitfinex i innymi. Handlowcy mają dostęp do ponad 10000 par kryptowalut i kilku wskaźników technicznych do formułowania strategii. Platforma oferuje zoptymalizowany i intuicyjny interfejs zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Platforma handlowa Bitsgap All-in-onePlatforma handlowa Bitsgap All-in-one

Co możesz zrobić z Bitsgap?

Poniżej przedstawiamy niektóre z głównych funkcji dostępne w Bitsgap.

Handlowy

Sekcja handlowa Bitsgap zawiera elegancki interfejs, który jest w pełni funkcjonalny. Aby Twoje doświadczenie handlowe było tak płynne, jak to tylko możliwe, Bitsgap oferuje następujące możliwości i funkcje:

 • Wykresy TradingView
 • Ponad 100 wskaźników technicznych
 • Konfigurowalne typy wykresów
 • Wizualizacja handlu za pomocą wykresów

Obszar handlu zawiera interaktywny ekran wykresu, w tym ostatnie transakcje i otwarte zlecenia. Możesz także zarządzać saldem na każdej z połączonych giełd, śledzić wszystkie otwarte pozycje i przeglądać historię transakcji.

Ekran handluEkran handlu

Interfejs umożliwia łatwe przełączanie się między różnymi giełdami, klikając nazwę platformy nad ekranem wykresu.

Bitsgap utworzył również różne zlecenia handlowe, aby zapewnić Ci większą kontrolę nad swoimi przedsięwzięciami związanymi z handlem kryptowalutami.

 • Zlecenia Stop-Loss i Take-Profit aby ograniczyć straty w przypadku pogorszenia się handlu.
 • Zakon Cienia który pozwala na wymianę z księgi zleceń giełdy – z zamówieniami realizowanymi tylko po osiągnięciu ustalonej ceny. Zamówienie będzie istniało wyłącznie dzięki instrukcjom przesłanym za pośrednictwem API, ale będzie ukryte przed innymi handlowcami.
 • Zlecenia Stop Limit są realizowane po ustalonej cenie, po której zlecenie traktowane jest jako zlecenie z limitem kupna lub sprzedaży po cenie limit.
 • Zlecenia rynkowe umożliwia natychmiastową realizację zleceń po najlepszej dostępnej cenie rynkowej.

Ponadto Bitsgap zapewnia również zestaw analitycznych narzędzi handlowych do badania wydajności wszystkich popularnych par handlowych. Możesz zintegrować opcję ustawiania ram czasowych, wyboru stylu wykresu i pracy z różnymi wskaźnikami.

Bot handlu kryptowalutami

Plik Bot handlowy Bitsgap to unikalna funkcja, która pozwala w pełni wykorzystać wysoce niestabilny rynek kryptowalut. Bot zapewnia, że ​​Twoje inwestycje są rozłożone proporcjonalnie w wybranym zakresie, dzięki czemu możesz osiągać niewielkie, ale częste zyski przy każdym ruchu na rynku. Gdy cena osiągnie żądany zakres, zlecenia są realizowane i składane są nowe.

Bot zapewni, że w oparciu o aktualne ceny, Twoje zlecenia kupna i sprzedaży zostaną automatycznie dostosowane, aby znaleźć najlepsze możliwości. Najważniejszą zaletą jest to, że bot wykonuje Twoje transakcje natychmiastowo.

Bot handlu kryptowalutamiBot handlu kryptowalutami

W związku z tym masz szansę na skorzystanie nawet z najmniejszych ruchów cen na rynku – jednocześnie ograniczając straty. Twoje inwestycje są rozdzielane w oparciu o strategię sieci, dzieląc przedział cenowy na wiele poziomów lub sieci.

Na platformie Bitsgap dostępne są dwie strategie botów. Po pierwsze, „klasyczny” bot używa tej samej kwoty równowartości w walucie bazowej w każdej siatce. Oznacza to, że na każdym poziomie kupuje i sprzedaje taką samą ilość waluty bazowej.

Strategia „SBOT” kupuje i sprzedaje różne ilości waluty bazowej na każdym poziomie siatki. Zapewnia jednak również równą dystrybucję inwestycji.

Aby móc korzystać z usługi botów handlowych, musisz mieć minimalną ilość dostępnych środków. Kwotę tę określają:

 • Minimalna wielkość zamówienia wybranej pary na danej giełdzie
 • Liczba zamówień złożonych przez bota

Gdy połączysz swoje API giełdy z botem handlowym Bitsgap, możesz wybrać bota do pracy nad strategią handlową według twoich preferencji. Bitsgap skonfigurował już kilka predefiniowanych strategii sprawdzonych w testach historycznych.

Jeśli chcesz przetestować nową strategię lub upewnić się, że wszystko działa płynnie, funkcja backtest może pokazać, jak Twój bot zareaguje na zmiany rynkowe.

Ponieważ bot handlowy może być używany w połączeniu z innymi funkcjami, nie będziesz wybierać między dwiema różnymi opcjami platformy. Zamiast tego zwiększy Twoje szanse na zysk, jednocześnie czyniąc platformę bardziej atrakcyjną dla użytkowników, którzy codziennie dokonują wielu transakcji.

Sygnały

Sygnały w jaki sposób Bitsgap informuje Cię o istotnych zmianach rynkowych. Te powiadomią Cię o anomaliach cenowych. Jeśli nastąpi jakikolwiek znaczący ruch wartości kryptowaluty, zostaniesz o tym ostrzeżony. Pomoże Ci to pozostać na szczycie wszystkich par handlowych i szybko podjąć działania, jeśli rynek pójdzie na Twoją korzyść lub na niekorzyść.

SygnałySygnały

Bitsgap zebrał dane na temat trendów różnych par handlowych kryptowalut. Jeśli jakakolwiek moneta zacznie wykazywać nieprawidłowości od zwykłego wzoru, zostanie wpisana na listę sygnałów. Ponadto platforma wykorzystuje również wskaźniki techniczne do weryfikacji, czy szybki ruch można uznać za sygnał handlowy.

Sygnały transakcyjne Bitsgap są bardzo przydatne, aby pomóc handlowcom ustawić odpowiednie zlecenia stop-loss i take-profit, aby ograniczyć ryzyko. Możesz filtrować to, co stanowi dla Ciebie sygnał, na podstawie siły sygnału, zwiększenia procentu, wymiany i czasu.

Crypto Arbitrage

Handel na różnych giełdach może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Jednak może to być bardzo korzystne w korzystaniu z możliwości arbitrażu.

Na przykład, powiedzmy, że kupujesz kryptowalutę na jednej giełdzie, na której cena jest niższa. Możesz zyskać przewagę, sprzedając tę ​​samą ilość tej samej kryptowaluty na innej giełdzie, na której cena jest wyższa.

Możliwości arbitrażuMożliwości arbitrażu

Jest to znane jako arbitraż kryptograficzny. Zwykle jest to zbiór zleceń handlu kryptowalutami tej samej pary, które odbywają się w tym samym czasie, ale na dwóch różnych giełdach. Chociaż może to wydawać się prawie niemożliwe do zrobienia ręcznie, Bitsgap sprawia, że ​​wygląda to na łatwe, łącząc moc swojego zautomatyzowanego i opartego na sztucznej inteligencji systemu.

W Bitsgap potencjał arbitrażu jest obliczany na podstawie salda Twojego konta. Możesz także wybierać między kryptowalutami a kryptowalutami i kryptowalutami, aby mieć możliwość arbitrażu fiat.

Biorąc pod uwagę różne opłaty i prowizje pobierane przez konkurencyjne giełdy, Bitsgap uwzględni to w swoim szacowanym procencie zysku. To sprawia, że ​​proces jest bardziej wydajny, umożliwiając kontynuację transakcji arbitrażowej, jeśli liczby się kumulują.

Portfolio Bitsgap

Innym obszarem, w którym świeci Bitsgap, jest jego rozległy funkcja zarządzania portfelem. Za każdym razem, gdy dodasz klucz API do giełdy, portfele handlowe stają się do Twojej dyspozycji.

Zarządzanie portfelemZarządzanie portfelem

Twoje portfolio Bitsgap:

 • Automatycznie aktualizuj wszystkie transakcje
 • Wykonuj śledzenie na podstawie historii handlu
 • Ułatw dostęp do wszystkich swoich zasobów kryptograficznych
 • Oferuj podgląd transakcji, wyników i sald w czasie rzeczywistym.

Przede wszystkim imponujące jest to, że możesz wyodrębnić te portfele do swojego systemu. Możesz dostosowywać i filtrować raporty, aby przeglądać i analizować swoje transakcje na poszczególnych giełdach.

Konto demo Bitsgap

Ważne jest, aby podkreślić wartość korzystania z konta demo podczas handlu. Ponieważ coraz więcej nowych traderów wkracza na scenę handlu kryptowalutami, ta cząstka staje się coraz ważniejsza.

Bitsgap obiekt demonstracyjny jest wyposażony w symulowane „papierowe pieniądze” i umożliwia handel bez ryzyka finansowego.

Poprzez konto demo Bitsgap możesz:

 • Uzyskaj dostęp do 5 wiodących giełd kryptowalut
 • Poćwicz handel z 5 BTC w wirtualnych funduszach
 • Doświadcz handlu w warunkach rynkowych na żywo
 • Przetestuj strategie handlowe
 • Wypróbuj sygnały, handluj botami i arbitrażem.

Jak Bitsgap zapewnia bezpieczeństwo

Gdy powierzasz swoje pieniądze jakiejkolwiek usłudze, musisz zachować szczególną ostrożność, upewniając się, że Twój kapitał jest w dobrych rękach. Albo nie, w przypadku Bitsgap.

Platforma podkreśla, że ​​Ty i tylko Ty macie dostęp do swoich środków. Bitsgap szczegółowo wyjaśnił, w jaki sposób rozwiązuje problemy związane z bezpieczeństwem w różnych obszarach.

Dostęp do konta

Wszystkie próby logowania są zabezpieczone, aw przypadku próby z nieznanego urządzenia lub lokalizacji natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail. System autoryzuje również tymczasową blokadę zarówno z Twojego API, jak i konta, jeśli będą powtarzane nieudane próby logowania.

Ponadto zachęcamy do korzystania z 2FA na koncie Bitsgap i powiązanym identyfikatorze e-mail. Zapewni to dodatkową warstwę bezpieczeństwa Twoich funduszy i danych osobowych.

Bezpieczeństwo BitsgapBezpieczeństwo Bitsgap

Klucze API

Twoje środki są zabezpieczone na odpowiedniej giełdzie i połączone tylko za pośrednictwem w pełni zaszyfrowanych kluczy API. Te interfejsy API umożliwiają Bitsgap wykonywanie transakcji i zbieranie informacji w Twoim imieniu. Poza tym API nie dostarcza żadnych danych osobowych.

Wszystkie formy przekazywanych informacji są szyfrowane i chronione przez zaporę ogniową. Mówiąc prościej, oznacza to, że Bitsgap nie może przeglądać ani wyodrębniać poufnych informacji przechowywanych na danej giełdzie.

To Ty decydujesz o ustawieniach swojego klucza API. Jeśli masz włączone opcje wypłaty, Twój klucz API nie zostanie zaakceptowany. Twój portfel wymiany będzie przechowywał środki i nie możesz dokonywać żadnych wypłat ani wpłat za pośrednictwem Bitsgap.

Bezpieczeństwo pracowników

Pracownicy mają dostęp tylko do swoich specjalizacji. Żadne informacje o koncie ani dane wrażliwe nie są przesyłane poza sieć firmy ani do osób trzecich.

System i serwer

Bitsgap używa szyfrowania RSA 2048 we wszystkich swoich usługach. Generalnie większość banków i innych instytucji finansowych używa szyfrowania 1024-bitowego, podczas gdy Bitsgap podkreśla, że ​​zapewniają one podwójną ochronę.

Ceny Bitsgap

Myślisz o użyciu Bitsgap? Jeśli tak, będziesz mieć do wyboru kilka planów – zarówno bezpłatnych, jak i płatnych.

Ceny BitsgapCeny Bitsgap

Darmowy plan za 0 USD

Darmowy plan to w rzeczywistości plan próbny dostępny do użytku przez 14 dni. Wszystkie standardowe funkcje są zawarte w tym planie, wraz z miesięcznym limitem handlowym wynoszącym 1000 USD. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z tej bezpłatnej wersji próbnej, aby zrozumieć, jak działa platforma, zanim zdecydujesz się na płatną wersję.

Plan podstawowy za 19 USD miesięcznie

Konto podstawowe ma wszystkie standardowe funkcje i pozwala na nieograniczoną liczbę wymian. Istnieje jednak limit handlowy w wysokości 25 000 USD.

Uzyskujesz również dostęp do swojego portfela cross-Exchange i możesz ustawić sygnały transakcyjne i rozszerzone typy zleceń. Opcja handlu demo jest również dostępna wraz z dwoma aktywnymi automatycznymi botami handlowymi.

Plan zaawansowany za 44 USD miesięcznie

To konto zapewnia wszystkie korzyści planu podstawowego, z miesięcznym limitem handlowym wynoszącym 100 000 USD. Zwiększa się również liczba aktywnych botów handlowych z 2 do 5. Ponadto możesz również skorzystać z usług arbitrażu Bitsgap.

Plan Pro w cenie 110 USD miesięcznie

Plan Pro jest najbardziej odpowiedni dla traderów, którzy szukają nieograniczonych limitów na nieograniczonych giełdach. Możesz także skonfigurować 15 aktywnych botów do handlu w warunkach rynkowych na żywo. Właściciele Planu Pro również otrzymają priorytetowe wsparcie.

Uwaga: Bistgap nie pobiera żadnych opłat za żadne transakcje. Wszystkie jej usługi są objęte miesięczną opłatą abonamentową. Wszelkie opłaty za transakcje są nakładane przez odpowiednią giełdę, na której handlujesz.

Jak zacząć korzystać z Bitsgap

Twoja podróż handlowa w Bitsgap zaczyna się od trzech prostych kroków.

Proces rejestracji można zakończyć, podając swój identyfikator e-mail i ustawiając hasło. Będziesz musiał tylko potwierdzić swój identyfikator e-mail, aby zakończyć konfigurację.

Ponadto możesz również połączyć swoje konto z Google lub Facebookiem i uzyskać dostęp za pośrednictwem kont danych logowania na odpowiedniej platformie.

Interfejsy API można uzyskać z kont giełdowych. Wszystkie operacje handlowe na Bitsgap są przetwarzane za pomocą Twojego unikalnego klucza API. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych sposobów korzystania z dowolnej platformy, ponieważ nie upoważnia nikogo innego do uzyskania dostępu do twoich funduszy lub danych.

Czy warto użyć Bitsgap?

Warto zauważyć, że Bitsgap przeszedł długą drogę od czasu swojego uruchomienia. Priorytetem numer jeden platformy jest zapewnienie, że jej funkcje są zgodne ze standardami branżowymi, jeśli nie o krok do przodu.

Jego funkcja API została wykorzystana w celu wypełnienia luki technologicznej między giełdami, a także zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa. Tam, gdzie jej brakuje, znajduje się w dziale zasobów.

Chociaż istnieje dedykowana baza wiedzy, nadal nie zapewnia ona kompleksowego przeglądu sposobu korzystania z oprogramowania. To powiedziawszy, jeśli naprawdę chcesz wypróbować platformę, bezpłatna wersja próbna powinna zapewnić lepsze zrozumienie działania jej funkcji.

Będziesz musiał mieć konta założone osobno na każdej giełdzie, co oznacza, że ​​będziesz musiał zdeponować środki na każdej platformie. Bitsgap nie jest licencjonowany przez żadne organy regulacyjne, więc miej to na uwadze.

Istnieją jednak obszary, w których Bitsgap naprawdę świeci.

 • Łatwa konfiguracja i integracja z giełdami
 • W pełni zautomatyzowane boty handlowe
 • Bezpieczny handel dzięki 2048-bitowemu szyfrowaniu
 • Rozbudowane zarządzanie portfelem
 • Otrzymuj informacje handlowe
 • Dostępność predefiniowanych strategii rynkowych
 • Długa lista obsługiwanych walut i giełd

Biorąc pod uwagę, że Bitsgap ma na celu uczynienie handlu kryptowalutami bardziej dostępnym, byłoby również wspaniale mieć aplikację mobilną, aby uzyskać dostęp do wszystkich usług w podróży.

Bitsgap: Werdykt?

Handel kryptowalutami jest obecnie głównym nurtem, co oznacza, że ​​rośnie zapotrzebowanie na technicznie zaawansowane usługi handlowe. Jeśli szukasz połączenia zaawansowanych narzędzi handlowych, wskaźników technicznych i łatwości użytkowania, warto rozważyć Bitsgap.

Ogólnie rzecz biorąc, Bitsgap to bezpieczna, w pełni zaszyfrowana platforma do handlu. Algorytm zautomatyzowanego handlu jest wyraźnie wyjątkową korzyścią, która pozwala generować stały przepływ dochodów przy bardzo niewielkim ryzyku.

Platforma zapewnia również kilka sposobów kontrolowania transakcji za pomocą różnych zleceń rynkowych i strategii wyjścia.

Biorąc pod uwagę, jak daleko zaszła platforma, można tylko oczekiwać, że Bitsgap wprowadzi więcej zasobów w przyszłości. Podsumowując, możesz bardzo niewiele ryzykować, wypróbowując platformę za pośrednictwem jej 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Odwiedź Bitsgap

Bitsgap

src = “~ images \ bitsgap-review-cryptocurrency-trading-arbitrage-signal-trading-bots.gif”

alt = “Bitsgap”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • 14-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Łatwy w użyciu & Czysty interfejs
 • Wiele funkcji
 • Rozsądne ceny

Cons

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Nowsza platforma

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Bitsgap","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 09 \ /bitsgap-review.gif","opis":"Jeśli chcesz handlować walutami cyfrowymi w zaciszu własnego domu, musisz upewnić się, że korzystasz z platformy, która jest pełna narzędzi, spostrzeżeń i oczywiście – konkurencyjnych opłat i prowizji. Mając to na uwadze, doświadczeni handlowcy często korzystają z kilku giełd, aby uzyskać dostęp do określonych rynków i par,…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Kane Pepi"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"Bitsgap","reviewBody":"Jeśli chcesz handlować walutami cyfrowymi w zaciszu własnego domu, musisz upewnić się, że korzystasz z platformy, która jest pełna narzędzi, spostrzeżeń i oczywiście – konkurencyjnych opłat i prowizji. \ R \ n \ r \ nMówiąc to na uwadze, doświadczeni inwestorzy często korzystają z kilku giełd, aby uzyskać dostęp do określonych rynków i par lub skorzystać z możliwości arbitrażu. Jednak przejście od giełdy do wymiany może być zarówno kłopotliwe, jak i czasochłonne. \ R \ n \ r \ nMając to na uwadze, Bitsgap umożliwia połączenie wszystkich giełd w jednym miejscu. Ma to wiele zalet – takich jak możliwość łatwego wykonywania strategii arbitrażowych i wdrażania zaawansowanych botów do jednoczesnego handlu na wielu platformach. \ R \ n \ r \ nW związku z tym Bitsgap ewoluował, aby sprostać wielu potrzebom i oczekiwania inwestorów kryptowalutowych. \ r \ n \ r \ nW tym przeglądzie Bitsgap odkrywamy wszystko, co trzeba wiedzieć o usługach cross-Exchange oferowanych przez dostawcę. \ r \ nOdwiedź Bitsgap \ r \ n \ r \ nBitsgap at a Rzut oka \ r \ nBitsgap jest reklamowany jako nowy sposób handlu na wielu giełdach poprzez znajdowanie najlepszych kursów i efektywne zarządzanie portfelem. Platforma umożliwia przeniesienie wszystkich tych elementów pod jeden dach, zapewniając dostęp z jednego konta za jednym kliknięciem przycisku. Posiada starannie zaprojektowane funkcje, które umożliwią: \ r \ n \ r \ n \ tSzybkie porównywanie kursów z wielu cyfrowych rynków walutowych \ r \ n \ tHandlowanie i natychmiastowe przełączanie się między różnymi giełdami \ r \ n \ tŚledź swoje inwestycje \ r \ n \ tPodstawowe i zaawansowane typy zleceń \ r \ n \ t Skorzystaj z różnicy cen między giełdami przy użyciu arbitrażu \ r \ n \ t Przetestuj swoje strategie za pomocą konta demo bez ryzykowania kapitału \ r \ n \ r \ nObecnie Bitsgap jest zintegrowany z 30 giełdami, w tym Binance, Kraken, Bitfinex i nie tylko. Handlowcy mają dostęp do ponad 10000 par kryptowalut i kilku wskaźników technicznych do formułowania strategii. Platforma oferuje zoptymalizowany i intuicyjny interfejs zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCo możesz zrobić z Bitsgap? \ R \ nPoniżej odkrywamy niektóre z głównych funkcji dostępnych w Bitsgap. \ R \ nTrading \ r \ nSekcja handlowa w Bitsgap zawiera elegancki interfejs, który jest w pełni funkcjonalny. Aby Twoje doświadczenie handlowe było tak płynne, jak to tylko możliwe, Bitsgap oferuje następujące możliwości i funkcje: \ r \ n \ r \ n \ tTradingView wykresy \ r \ n \ t Ponad 100 wskaźników technicznych \ r \ n \ tDostępne typy wykresów \ r \ n \ tWizualizacja handlu za pomocą wykresów \ r \ n \ r \ nObszar handlu zawiera interaktywny ekran wykresu, w tym ostatnie transakcje i otwarte zlecenia. Możesz także zarządzać saldem na każdej z połączonych giełd, śledzić wszystkie otwarte pozycje i przeglądać historię transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nInterfejs umożliwia łatwe przełączanie się między różnymi giełdami, klikając na nazwie platformy nad ekranem wykresu. \ r \ n \ r \ nBitsgap skonfigurował również różne zlecenia handlowe, aby dać Ci większą kontrolę nad swoimi przedsięwzięciami związanymi z handlem kryptowalutami. \ r \ n \ r \ n \ tStop-Loss and Take- Zlecenia zysku, aby ograniczyć straty w przypadku pogorszenia się transakcji. \ R \ n \ tZamówienie cienia, które umożliwia wymianę książki zamówień giełdy – z zamówieniami realizowanymi tylko po osiągnięciu ustalonej ceny. Zlecenie będzie istnieć wyłącznie dzięki instrukcjom przesłanym za pośrednictwem API, ale będzie ukryte przed innymi handlowcami. \ R \ n \ t Zlecenia z limitem zatrzymania są realizowane po ustalonej cenie, po której to zlecenie jest traktowane jako zlecenie z limitem kupna lub sprzedaży na limit ceny. \ r \ n \ t Zlecenia rynkowe umożliwiają natychmiastową realizację zleceń po najlepszej dostępnej cenie rynkowej. \ r \ n \ r \ nPonadto Bitsgap zapewnia również zestaw narzędzi analitycznych do badania wydajności wszystkich popularnych par handlowych . Możesz zintegrować opcję ustawiania ram czasowych, wybierania stylu wykresu i współpracować z różnymi wskaźnikami. \ R \ nBot handlowy kryptowalut \ r \ nBot handlowy Bitsgap to unikalna funkcja, która pozwala maksymalnie wykorzystać wysoce niestabilny rynek kryptowalut . Bot zapewnia, że ​​Twoje inwestycje są rozłożone proporcjonalnie w wybranym zakresie, dzięki czemu możesz osiągać niewielkie, ale częste zyski przy każdym ruchu na rynku. Gdy cena osiągnie żądany zakres, zamówienia są realizowane, a nowe są składane. \ R \ n \ r \ nBot zapewni, że w oparciu o aktualne ceny, Twoje zlecenia kupna i sprzedaży zostaną automatycznie dostosowane, aby znaleźć najlepsze możliwości. Najważniejszą zaletą jest to, że bot wykonuje Twoje transakcje natychmiastowo. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW związku z tym masz szansę skorzystać nawet z najmniejszych zmian cen na rynku – \ u00a0 przy jednoczesnym ograniczeniu strat. Twoje inwestycje są rozdzielane na podstawie strategii gridowej, dzieląc przedział cenowy na wiele poziomów lub sieci. \ R \ n \ r \ nNa platformie Bitsgap dostępne są dwie strategie botów. Po pierwsze, bot \ u2018Classic \ u2019 używa tej samej kwoty równowartości waluty bazowej w każdej siatce. Oznacza to, że na każdym poziomie kupuje i sprzedaje tę samą ilość waluty bazowej. \ R \ n \ r \ nStrategia \ u2018SBOT \ u2019 kupuje i sprzedaje różne ilości waluty bazowej na każdym poziomie sieci. Zapewnia jednak równą dystrybucję inwestycji. \ R \ n \ r \ nAby móc korzystać z usługi botów handlowych, musisz mieć minimalną ilość dostępnych środków. Kwotę tę określa: \ r \ n \ r \ n \ tMinimalna wielkość zamówienia wybranej pary na danej giełdzie \ r \ n \ tLiczba zamówień złożonych przez bota \ r \ n \ r \ nGdy już to zrobisz połączyłeś swoje API giełdy z botem handlowym Bitsgap, możesz wybrać bota do pracy nad strategią handlową według twoich preferencji. Bitsgap skonfigurował już kilka wstępnie zdefiniowanych strategii sprawdzonych podczas testowania wstecznego. \ R \ n \ r \ nJeśli chcesz przetestować nową strategię lub upewnić się, że wszystko działa płynnie, funkcja testu historycznego może pokazać, jak Twój bot zareaguje na rynek zmiany. \ r \ n \ r \ nPonieważ bota handlowego można używać w połączeniu z innymi funkcjami, nie będziesz wybierać między dwiema różnymi opcjami platformy. Zamiast tego zwiększy Twoje szanse na zysk, jednocześnie sprawiając, że platforma będzie bardziej atrakcyjna dla użytkowników, którzy codziennie dokonują wielu transakcji. \ R \ nSygnały \ r \ nSygnały to sposób, w jaki Bitsgap informuje Cię o znaczących zmianach na rynku. Te powiadomią Cię o anomaliach cenowych. Jeśli nastąpi jakikolwiek znaczący ruch wartości kryptowaluty, zostaniesz o tym ostrzeżony. Pomoże Ci to pozostać na szczycie wszystkich par handlowych i szybko podjąć działania, jeśli rynek pójdzie na Twoją korzyść lub na niekorzyść. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap zebrał dane dotyczące trendów różne pary handlowe kryptowalut. Jeśli jakakolwiek moneta zacznie wykazywać nieprawidłowości od zwykłego wzoru, zostanie wpisana na listę sygnałów. Ponadto platforma wykorzystuje również wskaźniki techniczne do weryfikacji, czy szybki ruch można uznać za sygnał handlowy. \ R \ n \ r \ n Sygnały handlowe Bitgapa są bardzo przydatne, aby pomóc traderom w ustawieniu odpowiednich zleceń stop-loss i take-profit, aby ograniczyć swoje ryzyko. Możesz filtrować to, co stanowi dla Ciebie sygnał, na podstawie siły sygnału, zwiększenia wartości procentowej, wymiany i czasu. \ R \ nArbitraż kryptograficzny \ r \ nTradowanie na różnych giełdach może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Jednak może to być bardzo korzystne w korzystaniu z możliwości arbitrażu. \ R \ n \ r \ nNa przykład, powiedzmy, że kupujesz kryptowalutę na jednej giełdzie, na której cena jest niższa. Możesz zyskać przewagę, sprzedając tę ​​samą ilość tej samej kryptowaluty na innej giełdzie, na której cena jest wyższa. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Jest to znane jako arbitraż kryptograficzny. Zwykle jest to zbiór zleceń handlu kryptowalutami tej samej pary, które odbywają się w tym samym czasie, ale na dwóch różnych giełdach. Chociaż może to wydawać się prawie niemożliwe do zrobienia ręcznie, Bitsgap sprawia, że ​​wygląda to na łatwe, łącząc moc swojego zautomatyzowanego i opartego na sztucznej inteligencji systemu. \ R \ n \ r \ nW Bitsgap potencjał arbitrażu jest obliczany na podstawie salda konta. Możesz także wybierać między kryptowalutami i kryptowalutami, a kryptowalutami – możliwości arbitrażu fiducjarnego. \ R \ n \ r \ n Biorąc pod uwagę różne opłaty i prowizje pobierane przez konkurencyjne giełdy, Bitsgap uwzględni to w swoim szacowanym procencie zysku. To sprawia, że ​​proces jest bardziej wydajny, umożliwiając kontynuację transakcji arbitrażowej, jeśli liczby się kumulują. \ R \ nBitsgap Portfolio \ r \ nInnym obszarem, w którym świeci Bitsgap, jest jego rozbudowana funkcja zarządzania portfelem. Za każdym razem, gdy dodasz klucz API do giełdy, portfele handlowe stają się do Twojej dyspozycji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTwój portfel Bitsgap: \ r \ n \ r \ n \ tAutomatycznie aktualizuj wszystkie transakcje \ r \ n \ tWykonuj śledzenie na podstawie historii transakcji \ r \ n \ tUłatw dostęp do wszystkich swoich aktywów kryptograficznych \ r \ n \ tZapewnij podgląd transakcji, wyników i sald w czasie rzeczywistym. \ r \ n \ r \ nPrzede wszystkim imponujące jest to, że możesz wyodrębnić te portfele do swojego systemu. Możesz dostosowywać i filtrować raporty, aby przeglądać i analizować swoje transakcje na poszczególnych giełdach. \ R \ nKonto demo Bitgap \ r \ nWażne jest, aby podkreślić wartość korzystania z konta demo podczas handlu. Ponieważ coraz więcej nowych inwestorów wkracza na scenę handlu kryptowalutami, ten szczegół staje się coraz ważniejszy. \ R \ n \ r \ nFunkcja demonstracyjna Bitsgap jest fabrycznie załadowana symulowanymi pieniędzmi papierowymi \ u2019 i pozwoli Ci handlować zerowe ryzyko finansowe. \ r \ n \ r \ nZa pomocą konta demo Bitsgap możesz: \ r \ n \ r \ n \ tZyskać dostęp do 5 wiodących giełd kryptowalut \ r \ n \ t Ćwicz handel z 5 BTC w wirtualnych środkach \ r \ n \ t Doświadczenie w handlu w warunkach rynkowych na żywo \ r \ n \ tTestuj strategie handlowe \ r \ n \ tWypróbuj sygnały, handluj botami i arbitrażem. \ r \ n \ r \ nJak Bitsgap zapewnia bezpieczeństwo \ r \ nGdy ufasz jakimkolwiek obsługując swoje pieniądze, musisz zachować szczególną ostrożność, upewniając się, że Twój kapitał jest w bezpiecznych rękach. Lub nie, w przypadku Bitsgap. \ R \ n \ r \ nPlatforma podkreśla, że ​​Ty i tylko Ty macie dostęp do swoich funduszy. Bitsgap szczegółowo opisał, w jaki sposób rozwiązuje problemy związane z bezpieczeństwem w różnych obszarach. \ R \ nDostęp do konta \ r \ nWszystkie próby logowania są zabezpieczone, aw przypadku próby z nieznanego urządzenia lub lokalizacji natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail. System autoryzuje również tymczasową blokadę zarówno z Twojego API, jak i konta, jeśli będą powtarzające się nieudane próby logowania. \ R \ n \ r \ nPonadto zachęcamy do korzystania z 2FA dla konta Bitsgap i powiązanego identyfikatora e-mail. Zapewni to dodatkową warstwę bezpieczeństwa Twoich funduszy i danych osobowych. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKlucze API \ r \ nTwoje fundusze są zabezpieczone w odpowiedniej giełdzie i połączone wyłącznie za pośrednictwem w pełni zaszyfrowanych kluczy API. Te interfejsy API umożliwiają Bitsgap wykonywanie transakcji i zbieranie informacji w Twoim imieniu. Poza tym interfejs API nie dostarcza żadnych danych osobowych. \ R \ n \ r \ nWszystkie formy przesyłanych informacji są szyfrowane i chronione przez zaporę. Mówiąc najprościej, oznacza to, że Bitsgap nie może przeglądać ani wyodrębniać poufnych informacji przechowywanych na danej giełdzie. \ R \ n \ r \ nTo Ty decydujesz o ustawieniach swojego klucza API. Jeśli masz włączone opcje wypłaty, Twój klucz API nie zostanie zaakceptowany. Twój portfel wymiany będzie przechowywał środki i nie możesz dokonywać żadnych wypłat ani wpłat za pośrednictwem Bitsgap. \ R \ nBezpieczeństwo pracowników \ ​​r \ nPracownicy mają dostęp tylko do ich obszaru specjalizacji. Żadne informacje o koncie ani poufne dane nie są przesyłane poza sieć firmową ani do osób trzecich. \ R \ nSystem i serwer \ r \ nBitsgap używa szyfrowania RSA 2048 we wszystkich swoich usługach. Generalnie większość banków i innych instytucji finansowych używa szyfrowania 1024-bitowego, podczas gdy Bitsgap podkreśla, że ​​oferują one podwójną ochronę. \ R \ nCena Bitgap \ r \ nMyślisz o użyciu Bitsgap? Jeśli tak, będziesz mieć do wyboru kilka planów – zarówno bezpłatnych, jak i płatnych. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPlan bezpłatny za 0 USD \ r \ nPlan bezpłatny to w rzeczywistości dostępny plan próbny do użytku przez 14 dni. Wszystkie standardowe funkcje są zawarte w tym planie, wraz z miesięcznym limitem handlowym wynoszącym 1000 USD. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z tej bezpłatnej wersji próbnej, aby zrozumieć, jak działa platforma, zanim zdecydujesz się na płatną wersję. \ R \ nPlan podstawowy za 19 USD miesięcznie \ r \ nKonto podstawowe zawiera wszystkie standardowe funkcje i umożliwia angażować się w nieograniczoną wymianę. Istnieje jednak limit handlowy w wysokości 25 000 USD. \ R \ n \ r \ nUzyskujesz również dostęp do swojego portfela na różnych giełdach i możesz ustawić sygnały transakcyjne i rozszerzone typy zleceń. Opcja handlu demo jest również dostępna wraz z dwoma aktywnymi automatycznymi botami handlowymi. \ R \ nPlan zaawansowany za 44 $ miesięcznie \ r \ nTo konto zapewnia wszystkie korzyści planu podstawowego, z miesięcznym limitem handlowym wynoszącym 100 000 $. Nastąpił również wzrost liczby aktywnych botów handlowych z 2 do 5. Ponadto możesz również skorzystać z usług arbitrażu Bitsgap. \ R \ nPlan Pro za 110 $ miesięcznie \ r \ nPlan Pro jest najbardziej odpowiedni dla handlowców którzy szukają nieograniczonych limitów na nieograniczonych giełdach. Możesz także skonfigurować 15 aktywnych botów do handlu w warunkach rynkowych na żywo. Właściciele planu Pro również otrzymają priorytetowe wsparcie. \ R \ n \ r \ nUwaga: Bistgap nie pobiera żadnych opłat za żadne transakcje. Wszystkie jej usługi są objęte miesięczną opłatą abonamentową. Wszelkie opłaty za transakcje są nakładane przez odpowiednią giełdę, na której handlujesz. \ R \ nJak zacząć korzystać z Bitsgap \ r \ nTwoja podróż handlowa w Bitsgap zaczyna się od trzech prostych kroków. \ R \ n \ r \ n \ tUtwórz swoje konto użytkownika \ r \ n \ tPodłącz swoje interfejsy API giełdy. \ r \ n \ tRozpocznij handel \ r \ n \ r \ nProces rejestracji można zakończyć, wprowadzając swój identyfikator e-mail i ustawiając hasło. Będziesz musiał tylko potwierdzić swój identyfikator e-mail, aby zakończyć konfigurację. \ R \ n \ r \ nDodatkowo możesz również połączyć swoje konto z Google lub Facebookiem i uzyskać dostęp za pośrednictwem kont danych logowania na odpowiedniej platformie. \ R \ n \ r \ nInformacje API można uzyskać z kont na giełdzie. Wszystkie operacje handlowe na Bitsgap są przetwarzane za pomocą Twojego unikalnego klucza API. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych sposobów korzystania z dowolnej platformy, ponieważ nie upoważnia nikogo innego do uzyskiwania dostępu do Twoich funduszy lub danych. \ R \ nCzy warto skorzystać z Bitsgap? \ R \ nWarto zauważyć, że pojawił się Bitsgap długa droga od jej uruchomienia. Priorytetem numer jeden platformy jest zapewnienie, że jej funkcje są zgodne ze standardami branżowymi, jeśli nie o krok do przodu. \ R \ n \ r \ nFunkcja API została wykorzystana w celu wypełnienia luki technologicznej między giełdami, a także zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo. Tam, gdzie jej brakuje, znajduje się w dziale zasobów. \ R \ n \ r \ nMimo że istnieje dedykowana Baza wiedzy, nadal nie zapewnia kompleksowego przeglądu sposobu korzystania z oprogramowania. To powiedziawszy, jeśli naprawdę chcesz wypróbować platformę, bezpłatna wersja próbna powinna zapewnić lepsze zrozumienie działania jej funkcji. \ R \ n \ r \ nPotrzebne będzie osobne konto na każdej giełdzie, co oznacza, że będzie musiał zdeponować środki na każdej platformie. Bitsgap nie jest licencjonowany przez żadne organy regulacyjne, więc miej to na uwadze. \ R \ n \ r \ nJednak są pewne obszary, w których Bitsgap naprawdę się wyróżnia. \ R \ n \ r \ n \ tŁatwa konfiguracja i integracja z giełdami \ r \ n \ tW pełni zautomatyzowane boty handlowe \ r \ n \ tBezpieczny handel z 2048-bitowym szyfrowaniem \ r \ n \ tEkstensywne zarządzanie portfelem \ r \ n \ tOsiągaj wgląd w transakcje \ r \ n \ tDostępność predefiniowanych strategii rynkowych \ r \ n \ tDługa lista obsługiwanych walut i giełd \ r \ n \ r \ n Biorąc pod uwagę, że Bitsgap ma na celu uczynienie handlu kryptowalutami bardziej dostępnym, wspaniale byłoby również mieć aplikację mobilną, aby uzyskać dostęp do wszystkich usług w podróży. \ r \ nBitsgap: Werdykt? \ r \ n Handel kryptowalutami jest obecnie głównym nurtem, co oznacza, że ​​rośnie zapotrzebowanie na technicznie zaawansowane usługi handlowe. Jeśli szukasz połączenia zaawansowanych narzędzi handlowych, wskaźników technicznych i łatwości użytkowania, warto rozważyć Bitsgap. \ R \ n \ r \ nOgólnie rzecz biorąc, Bitsgap to bezpieczna iw pełni zaszyfrowana platforma do handlu. Algorytm automatycznego handlu jest wyraźnie wyjątkową korzyścią, która pozwala generować stały przepływ przychodów przy bardzo niewielkim ryzyku. \ R \ n \ r \ n Platforma zapewnia również kilka sposobów kontrolowania transakcji poprzez różne zlecenia rynkowe i strategie wyjścia. \ r \ n \ r \ n Biorąc pod uwagę, jak daleko zaszła platforma, można tylko oczekiwać, że Bitsgap wprowadzi więcej zasobów w przyszłości. Podsumowując, niewiele ryzykujesz, wypróbowując platformę w ramach jej 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. \ R \ nOdwiedź Bitsgap","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Kane Pepi"},"Data opublikowania":"2021-01-06"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me