Jak najít Majitelé AirPods?

Jak odstranit majitelé AirPods

Odeberte AirPods ze svého Apple ID

Nový majitel je tak může spárovat se svým Apple ID a využívat všechny funkce, včetně služby Najít. AirPods můžete odebrat ze svého Apple ID na iPhonu, iPadu nebo Macu, který je přihlášený pomocí Apple ID. Ke zrušení párování stačí odebrat AirPods z Apple ID na jednom zařízení.

Co delat kdyz jsem ztratil AirPods

Vyberte v něm kartu zařízení, na které se zobrazí různá zařízení Apple nakonfigurovaná s aplikací. Najděte své AirPods – měla by se zobrazit jejich poloha. V situaci, kdy najdete jen jedno sluchátko, vložte jej do pouzdra a obnovte aplikaci Najít. Následně se zobrazí poloha druhého sluchátka.

Jak zjistit majitele AirTagu

Klepněte na oznámení. Otevře se webová stránka s informacemi o AirTagu, včetně jeho sériového čísla a posledních čtyř číslic telefonního čísla osoby, která ho zaregistrovala. Pokud majitele znáte, může vám to pomoct ho najít. Možná byste si měli udělat snímek obrazovky, abyste měli informace zdokumentované.

Jak odblokovat AirPods

Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko. Počkejte 30 sekund. Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.

Jak resetovat AirPody do tovarniho nastaveni

Jak resetovat AirPodsVložte sluchátka do pouzdra.Ujistěte se, že jsou sluchátka i pouzdro alespoň částečné nabitéOtevřete víko pouzdra.Podržte minimálně na 15 sekund tlačítko na zadní straně pouzdra.Dioda uvnitř pouzdra třikrát blikne červeně a poté začne blikat bíle.AirPods jsou resetované

Co udělat před prodejem AirPods

Uvedení AirPods do jejich původního stavu

Zároveň musí být jak sluchátka sama o sobě, tak i nabíjecí pouzdro nabité. Než se tedy pustíte do resetu, tak je nezapomeňte nabít. Pokud na AirPodech máte obal, tak jej sundejte. Poté stačí na zadní straně lokalizovat malý čudlík v podobě kolečka.

Jak najit doma AirPody

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci Najít , klepněte na Zařízení a potom na název svých AirPodů. Klepněte na Přehrát zvuk a pak klepnutím na Levý nebo Pravý na jednom z nich vypněte přehrávání zvuku.

Jak přidat AirPods do najít

Přidání AirPodů, Apple Watch nebo sluchátek Beats do služby NajítPřejděte do Nastavení > Bluetooth.Klepněte na tlačítko Další informace vedle zařízení v seznamu.Přejděte dolů na službu Najít.Ujistěte se, že je služba Najít zapnutá.

Jak daleko dosahne AirTag

Baterie v AirTagu vydrží cca jeden rok. Maximální dosah sledování pomocí Bluetooth se odhaduje na přibližně 100 metrů.

Jak resetovat AirTag

Teprve pak ho můžete použít se svými zařízeními. AirTag resetujete takto: Zatlačte u AirTagu na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a otáčejte jím proti směru hodinových ručiček až na doraz. Odstraňte kryt a vyndejte baterii.

Jak kalibrovat AirPods

Na vašem iPhonu běžte do Nastavení -> Bluetooth -> A klepněte na ikonu s informacemi u vašich AirPodů. Ve spodní části obrazovky vyberte Ignorovat. Nechte nabíjecí pouzdro AirPodů stále otevřené. Stiskněte a držte 15 sekund tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra.

Jak odhlásit AirPods z iCloudu

Vypněte zařízení nebo vložte AirPods do pouzdra. Abyste mohli zařízení odebrat ze seznamu, musí být offline. V aplikaci Najít zařízení na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, které chcete odebrat.

Jak najít AirPods bez krabicky

Otevřete aplikaci „Najít“ na vašem zařízení s iOS. Klepněte na kartu „Zařízení“. Vyberte své AirPods z seznamu zařízení. Pokud jsou vaše AirPods připojeny k vašemu zařízení, uvidíte na mapě jejich aktuální polohu.

Jak vypnout AirPods

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > [vaše AirPody]. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. Klepněte na Potlačování hluku, Režim propustnosti nebo Vypnuto.

Kde jsou moje AirPody

Na iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Najít, klepněte na Zařízení a potom na název svých AirPodů Pro. Na mapě se zobrazí poloha obou AirPodů Pro a nabíjecího pouzdra.

Co delat kdyz mi ukradnou iPhone

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta. Ale stále můžete ochránit svůj účet, i když jste nezapnuli funkci Najít.

Co vše umí AirTag

AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíš, kde máš rodinu a kamarády.

Jak spojit AirTag

Přidání AirTaguPřejděte na plochu iPhonu.Vyjměte z AirTagu záslepku baterie (pokud ji obsahuje) a pak ho podržte poblíž iPhonu.Klepněte na volbu Připojit na displeji iPhonu.Vyberte ze seznamu název nebo použijte volbu Vlastní název, zadejte libovolný název a vyberte emotikon.

Kam schovat AirTag v autě

Kam Apple AirTag schovat

Především musíme zloději co nejvíce znesnadnit přístupnost k zařízení, aby potřeboval hodně času na jeho odstranění. Jako vhodná se jeví hůře přístupná místa pod čalouněním, pod karoserií či podlahou kufru.

Jak odstranit AirPods z účtu

Odebrání zařízení ze seznamu ZařízeníVypněte zařízení nebo vložte AirPods do pouzdra. Abyste mohli zařízení odebrat ze seznamu, musí být offline.V aplikaci Najít zařízení na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, které chcete odebrat.Klikněte na Odstranit z účtu.

Co delat kdyz ztratím sluchátka

Co dělat, pokud jste ve svém bytě ztratili sluchátkaJdi do nastavení.Vyhledejte „Bluetooth → Bluetooth headset → Sluchátka a reproduktory“.Najděte své zařízení v seznamu.Klikněte na „Připojit“.Po připojení dejte povel k vyslání signálu – tímto způsobem je rychle najdete.

Jak poznám že jsou AirPods nabité

Když jsou AirPody v pouzdru a je otevřené víčko, ukazuje kontrolka stav nabití AirPodů. Když AirPody nejsou v pouzdru, ukazuje kontrolka stav pouzdra. Zelená znamená plně nabito a oranžová znamená, že zbývá míň než jedno plné nabití.

Jak najit ukradene AirPody

Vyhledání AirPodů v aplikaci NajítOtevřete aplikaci Najít.Vyberte kartu Zařízení.Vyberte AirPody. Pod každým zařízením uvidíte buď polohu, nebo text „Poloha nezjištěna“.

Jak lokalizovat Apple

Na zařízení s operačním systémem Android otevřete webový prohlížeč a přesuňte se na stránky icloud.com. Jakmile tak učiníte, tak se přihlaste pomocí vašeho Apple ID. Po přihlášení se zobrazí seznam aplikací, ve kterém je nutné se přesunout do aplikace Najít iPhone.

Jak zjistit komu patří iPhone

Stačí vyslovit frázi „Who does this iPhone belong to “ a Siri vám vypíše všechny informace, které si majitel vyplnil do svého kontaktu. Na uzamknutém zařízení zobrazí jen jeho jméno, fotografii a jeho telefonní čísla.