Jak poznat originál Michael Kors peněženku?

Jak poznat originální kabelku Michael Kors

Při nákupu originální kabelky od značky Michael Kors vám prodejce věnuje malou brožurku, tzv. „care card. “ Na štítku uvnitř kabelky najdete rovněž autentický QR kód. Neděste se, objevíte-li na štítku „Made in China.
ArchivPodobné

Jak poznat že je kabelka Fejk

Zipy, loga a doplňky

Velmi důležité je také sledovat ostatní věci, které neodmyslitelně patří ke každé kabelce, jako jsou kovové štítky, které jsou většinou ve tvaru samotného loga, nebo zipy. U názvu značky dělají padělatelé největší chyby. Některé padělky mají dokonce zaměněna písmena nebo mají špatný styl písma.
Archiv

Jak poznat pravou Pradu

7 způsobů, jak rozeznat pravou kabelku od padělkuVšímejte si detailů Renomované oděvní domy pečlivě zkoumají každý kus ještě předtím, než ho vyšlou do světa.Zkontrolujte sponky, zipy a knoflíky.Osahejte materiál.Ověřte název značky.Najděte sériové číslo.Prozkoumejte baleníZjistěte, co je pro značku typické

Co je data code

Datacode. Data cody jsou nejen ochranným prvkem originálních kabelek, obvykle nesou i informaci o původu zboží, tedy kdy, případně kde, bylo vyrobeno (obě informace nesou například data cody kabelek Louis Vuitton).

Jak poznat originální kabelku Dior

Pět znaků pravé kabelky

Samozřejmě padělanou. Plastové kartičky, které přikládá třeba Prada nebo Dior, nejsou unikátní. Nesou maximálně název a katalogové číslo, případně informaci o místě nákupu. Žádný papír, doklad ani kartička nemůže zaručit originalitu kabelky," zdůrazňuje Šárka Rychtářová.

Jak ověřit pravost kabelky

Pečlivě si prohlédněte sponky, knoflíky a zipy. Věnujte pozornost i takovým drobnostem, jako jsou zipy, knoflíky nebo sponky na kabelce.Osahejte si materiál. Luxusní kabelky jsou zpravidla vyrobené z pravé kůže.Prověřte si název značky.Najděte sériové číslo.Všímejte si i drobných detailů

Jak poznat originál Burberry

Všechny originální tašky mají na levé straně vyryto „Burberry – London“ a kovové části jsou vždy ve zlatém nebo stříbrném odlesku s úhledně vyraženým slovem Burberry. Nezapomínejte, že většina Burberry kabelek je velká a objemná, pokud narazíte na minikabelku, pak je to nejspíš fake.

Jak poznat originál značky

Originální zboží je mívá podšité a límečky samy drží tvar. Veškeré texty na oblečení pak mají stejný typ písma a jsou kvalitně vyvedeny. Co se týče kabelek, ty mají svůj speciální poznávací prvek, kterým je vyražené sériové číslo. Pokud ho v kabelce nenajdete, ruce od ní pryč.

Co je Data code

Datacode. Data cody jsou nejen ochranným prvkem originálních kabelek, obvykle nesou i informaci o původu zboží, tedy kdy, případně kde, bylo vyrobeno (obě informace nesou například data cody kabelek Louis Vuitton).

Jak poznat originál Gant

U originálu je průhlednost tkaniny minimální. I límečky u pánských trik mnohé odhalí. Originální zboží je mívá podšité a límečky samy drží tvar. Veškeré texty na oblečení pak mají stejný typ písma a jsou kvalitně vyvedeny.