Kdo hraje Grubera ve zlatě labutí?

Kdo hraje Záhoře ve zlatě labutí

Pokud sledujete seriál Zlatá labuť, určitě vnímáte napjaté vztahy mezi Markem Záhořem a Petrem Kučerou, které hrají Jan Dolanský a Adam Vacula. Ve dvacátém dílu dojde gentlemanu Petrovi trpělivost a drzého zloděje a kolaboranta Marka si pěkně podá.

Kdo hraje Grubera

Gruber s Evou v lese Zatímco v první řadě Zlaté labutě se děj odehrává především uvnitř obchodního domu, druhá řada přinese více venkovních lokací. Beáta Kaňoková, představitelka prodavačky Evy, která se chce stát herečkou, sdílela fotografii, na níž je velitel Gestapa Gruber v podání Jaroslava Plesla v lese na koni.
Archiv

Kdo hraje Markétu že zlaté labutě

Markéta Dietrichová (Barbora Bočková) se v seriálu Zlatá labuť dlouho potýkala s kašlem, který sváděla na pouhé nachlazení. Postupně ale začalo vycházet najevo, že je to mnohem horší.

Kdy končí Zlatá labuť

​Vláda nad obchodním domem

První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. A konec první řady bude pro některé postavy dramatický.

Kdo hraje v labutí

Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková a Marta Dancingerová hrají ve Zlaté labuti Alenu, Evu a Báru, tři ženy, které pracují v módním oddělení a které jsou kamarádky. Herečky spolu proto často natáčí a na Instagramu Lewandowská zveřejnila fotografii pořízenou přímo na place. Na ní sedí všechny tři na kole.

Kdy bude 2 série Zlatá labuť

Zlatá labuť – Série 2 (S02) (2023) | ČSFD. cz.

Kdo hraje Kristýnu v zlaté labutí

Diváci pozorně sledují příběhy jednotlivých postav ve Zlaté labuti a všimli si, že otec Kristýny (Ema Businská) je docela cholerik.

Jak se jmenuje doktor z hor

Obsazení filmu Doktor z hor: Nové příběhy

Hans Sigl .. Dr. Martin Gruber
Heiko Ruprecht .. Hans Gruber
Monika Baumgartner .. Elisabeth Gruberová
Ronja Forcher .. Lilli Gruberová
Natalie O'Hara .. Susanne Dreiseitlová

Kdo režíroval Zlatou labuť

Zlatou labuť režírují Braňo Holiček spolu s Biserem A. Arichtevem. Seriál Zlatá labuť režírujete oba, přičemž ve druhé půlce ledna za sebou máte dohromady už šedesát natáčecích dnů. Jak jste si práci rozdělili

Kdy bude druhá série Zlatá labuť

Zlatá labuť – Série 2 (S02) (2023) | ČSFD. cz.

Kdy vychazi Zlatá labuť na Voyo

Diváci jej budou moci sledovat každý čtvrtek od 2. února a vždy o týden dříve na Voyo. Zlatá labuť bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným obchodním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupů a luxusu v tehdejším Československu.

Kdy bude pokracovat Zlatá labuť

dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta. Premiérové díly seriálu Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na TV Nova a v týdenním předstihu na Voyo.

Kdo dabuje doktora Grubera

Re: Doktor z hor: Nové příběhy / Der Bergdoktor

K Marku Kellerovi neexistuje skutečně lepší dabér, než Jakub Saic. Díky Primo, a jen tak dál.

Kde se natáčel film Doktor z hor

Hlavní město Innsbruck a Hall v Tyrolsku také sloužilo jako filmová místa. Seriál se zde natáčel v letech 1992-1997 a sledovanost měl v německu přes 10 milionů diváků každý týden.

Kdy vychází Zlatá labuť na Voyo

Diváci jej budou moci sledovat každý čtvrtek od 2. února a vždy o týden dříve na Voyo. Zlatá labuť bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným obchodním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupů a luxusu v tehdejším Československu.

Kdy opakují Zlatou labuť

Celý seriál zhlédnete zdarma online na Voyo

Nova vysílá premiérovou epizodu a každé další pokračování Zlaté labutě vždycky ve čtvrtek.

Kdy bude dalsi díl Zlate labute

Zlatá labuť (2023) | ČSFD.

Kde se točí Zlatá labuť

Seriál se natáčel v ateliérech společnosti Dramedy Studios v pražských Letňanech, kde byly vystavěny kulisy obchodního domu. V jejich prostorách se také odehrála středeční tisková konference TV Nova k jarním pořadům hrané tvorby.

Kde sledovat Zlatou labuť

První a poslední díl na TV Nova – program

Slovenská TV Markíza uvedla dvanáctidílný seriál o bratislavském obchodním domě Dunaj, sesterská TV Nova nabízí pražskou Zlatou labuť. Nový český seriál zhlédnete buďto v klasické televizi, nebo v internetové videotéce Voyo.

Na kterém programu je Zlatá labuť

Zlatá labuť (1) na Nova| TV program – programy více než 100 televizních stanic.

Kdo hraje Doktora z hor

Rakouský herec Hans Sigl je nedílnou součástí krajiny kolem Ellmau stejně jako vrchol Wilder Kaiser, který se tyčí nad vesnicí. Sigl hraje hlavní roli v oblíbeném televizním seriálu Doktor z hor, který se odehrává v tomto regionu.

Kde se natáčel Doktor z hor Nové příběhy

Nové příběhy Doktora z hor se už dlouho natáčejí v obci Wilden Kaiser.

Kdy se otevrela Zlatá labuť

Zlatá labuť se představila 26. ledna 2023 v pražské Lucerně.

Kdy bude 2 série Zlate labute

Zlatá labuť – Série 2 (S02) (2023) | ČSFD. cz.

Kdo hraje v bile labutí

Děj tvůrci zasadili do prostředí obchodního domu éry Protektorátu Čechy a Morava. Hrají Marta Dancingerová, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowská, Kristýna Ryška, Adam Vacula, Robert Mikluš, Petr Kostka, Daniela Kolářová, Tomáš Töpfer a další. Zlatá labuť se představila 26. ledna 2023 v pražské Lucerně.