Recenzja Pokket

POKKET to konto oszczędnościowe dla osób, które chcą zarabiać na swoich zasobach w kryptowalutach. Kryptowaluta i tokeny cyfrowe zapewniają świetny sposób na dywersyfikację z dala od systemu waluty fiducjarnej, ale uzyskanie zwrotu wolnego od ryzyka za pomocą zdecentralizowanych aktywów jest nadal nowym wyzwaniem.

Chociaż kryptowaluty mają wiele aspektów waluty fiducjarnej, generalnie nie oferują odsetek bez dodatkowej pracy. Jest to jeden z obszarów, który sprawia, że ​​POKKET jest bardzo potężną nową platformą.

POKKET to platforma depozytowa, która działa z kryptowalutą i daje posiadaczom tokenów sposób na zarabianie pieniędzy na swoich tokenach bez spekulacji. Sytuacja w zakresie globalnych stóp procentowych nie jest świetna dla inwestorów o stałym dochodzie i bardzo trudno jest znaleźć aktywa, które zapewniają przyzwoite zyski.

Zapewnienie ludziom możliwości zarabiania na odsetkach od ich aktywów kryptograficznych jest dużym krokiem w dojrzałości kryptowalut jako klasy aktywów. Utworzony w 2018 roku i oficjalnie uruchomiony w połowie 2019 roku POKKET nabrał rozpędu jako platforma, która pomaga ludziom tworzyć inwestycje kryptograficzne o stałym dochodzie.

Co to jest POKKET?

POKKET posiada zespół specjalistów finansowych, którzy urzeczywistniają jego cele. Jego zespół ma solidnych wykonawców z branży finansowej, a także specjalistów ds. Oprogramowania i technologii informatycznych, którzy pracują na jego platformie.

Niektóre z największych korporacji w USA, takie jak Citigroup, JPMorgan, Morgan Stanley, Microsoft i GE, również współpracują z POKKET. Pod względem zasobów ludzkich i powiązań branżowych POKKET to wspaniała firma, która ma wiele do zaoferowania.

Co oferuje PokketCo oferuje Pokket

Wraz z rozwojem instrumentów finansowych specyficznych dla kryptowalut, operacje POKKET są w stanie dać inwestorom szansę na uzyskanie dobrych stóp procentowych, co jest prawie niemożliwe do znalezienia na większości innych rynków.

POKKET ustala swoje stopy procentowe codziennie o godzinie 07:00 rano, więc inwestorzy dokładnie wiedzą, co otrzymają. Do tej pory stawki platformy wahały się od niskiego 0,5% do szczytowego 250%, średnia wartość wynosi 30%.

W świecie, w którym najbardziej zaufane obligacje rządowe są na poziomie 1% lub poniżej, możliwość uzyskania 30% stopy procentowej jest po prostu niesamowita. POKKET ułatwia uruchomienie kryptowalut bez podejmowania ryzykownych pozycji spekulacyjnych.

Utwórz konto

Jak więc zacząć inwestować z POKKETEM?

 • Adres e-mail to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z POKKET.
 • Po zakończeniu procesu rejestracji e-mailowej możesz przenieść swoje krypto-aktywa do wirtualnego portfela, utworzyć lokatę terminową i czekać, aż zysk z inwestycji w POKKET trafi prosto do Twojej cyfrowej kieszeni.
 • Sprawy stają się prostsze, ponieważ możesz zarządzać swoim kontem POKKET bez konieczności podawania swojego imienia i nazwiska ani żadnego procesu KYC, a ustalenie stałego salda oszczędności za pomocą POKKET jest całkowicie bezpłatne.
 • Jeśli chodzi o wypłaty, POKKET nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty za wypłatę, więc będziesz musiał po prostu zapłacić wszelkie koszty, jakie blockchain nakłada na Twoją transakcję.

POKKET: Jak to działa?

Strukturyzowane produkty finansowe to rynkowe instrumenty inwestycyjne stworzone w celu umożliwienia generowania zwrotów z instrumentów, które na ogół nie są oprocentowane.

Ponieważ kryptowaluta zmierza w kierunku masowej adopcji, popyt na strukturyzowane produkty finansowe prawdopodobnie wzrośnie. Rozumiejąc tę ​​potrzebę, POKKET ma na celu przeniesienie ich do świata kryptowalut, a także stworzenie sposobu dla inwestorów na zabezpieczenie pozycji lub innych zaawansowanych transakcji finansowych.

Inwestorzy na platformie mają różne opcje do wyboru od samego początku. POKKET oferuje listę ponad 30 popularnych kryptowalut i musisz wybrać jeden z nich dla każdego depozytu.

Niektóre z oferowanych zwrotówNiektóre z oferowanych zwrotów

Przez ustalony okres 7 dni będziesz otrzymywać od POKKET odsetki od zainwestowanych aktywów cyfrowych. Każdego dnia o określonej porze stopa procentowa jest wyświetlana wraz ze zdeponowanymi stałymi oszczędnościami. Za każdym razem, gdy rosną stałe oszczędności, zabezpieczenie zostanie zabezpieczone na poziomie 110% wartości twojego tokena.

POKKET wykorzysta rynek do tworzenia zwrotów i określenia twoich oszczędności i zainteresowania oryginalnym tokenem lub TUSD (TrueUSD to stablecoin, utworzony na platformie Trust Token, który umożliwia konwersję 1 TUSD na 1 USD).

Istnieją 2 wyniki wpłaty za pomocą POKKETU:

 • Cena rynkowa tokena wynosi 110%: otrzymujesz początkowy token i zyskujesz zysk z zapisanego tokena.
 • Cena rynkowa tokena przekracza 110%: uzyskujesz ten sam wynik co pierwszy, a także dodajesz 10% w TUSD.

Łączną kwotę finansowania TUSD ogólnie przydzieloną w ramach stałego depozytu można zobaczyć na koncie pod nagłówkiem „Stałe depozyty”. Audyt można przeprowadzić w dowolnym momencie bez ryzyka transakcji.

POKKET Security

Bezpieczeństwo jest jednym z największych problemów związanych z zasobami cyfrowymi.

Świat był świadkiem szybkich innowacji w nauce i technologii, a także ich zastosowania w finansach i ekonomii. Płatności za pomocą e-portfela są wdrażane na całym świecie, zwłaszcza w krajach rozwiniętych.

Podstawową misją POKKET jest zapewnienie bezpieczeństwa swoim klientom i ich zasobom cyfrowym.

 • Firma korzysta z zimnego portfela, który jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania kryptowaluty w większości swoich zasobów.
 • Ponadto POKKET nie wymaga przechowywania żadnych danych osobowych na swoich serwerach poza adresem e-mail. Gwarantuje to, że w przypadku włamania do serwera przez hakerów jest niewiele danych, które mogą ukraść złoczyńcy..
 • Zimne portfele (zwane również portfelami sprzętowymi) utrzymują wszystkie klucze prywatne w trybie offline. W najpoważniejszych przypadkach awarii systemu hakerzy nie mają szans na zaatakowanie Twoich zasobów, ponieważ nie ma wystarczającej liczby kluczy prywatnych.
 • Co więcej, zimny portfel jest również wyposażony w wielowarstwową produkcję, która oferuje obsługę różnych haseł. Nie musisz się martwić, ponieważ wszystkie potencjalne zagrożenia są pod kontrolą, a zespół jest gotowy rozwiązać wszelkie pojawiające się problemy, przynajmniej w najlepszy możliwy sposób w branży.
 • Technologia zimnego portfela POKKET jest dostarczana z dwoma kluczami prywatnymi offline i w wielu lokalizacjach, prawie gwarantując ochronę zasobów i co najmniej jedną kopię zapasową w poważnych sytuacjach.
 • Kiedy tworzysz stałą wpłatę, Twoje pieniądze są zastawione przez POKKET, a zabezpieczenie jest przechowywane offline, aby uniknąć kradzieży. POKKET będzie przechowywać 110% pieniędzy klientów plus odsetki, więc aktywa i zarobki klientów są chronione przed wahaniami rynkowymi.

Czy POKKET ma dla Ciebie sens?

POKKET ma innowacyjny model biznesowy, który rozwiązuje jeden z największych problemów inwestorów kryptowalutowych: brak zwrotu wolnego od ryzyka. Chociaż firma, którą stworzył POKKET, nie jest wolna od ryzyka, jest bardzo bliska dostarczenia kryptograficznego odpowiednika funduszu rynku pieniężnego lub funduszu obligacji.

Zwroty, które przyniesie POKKET, są różne i zależą od warunków rynkowych. Inwestorzy nie będą mogli liczyć na znaną stopę procentową na przestrzeni lat, ale stosunkowo wysoki poziom zainteresowania, które płaci platforma, rekompensuje to, ile odbija się.

POKKET to bardzo interesująca platforma, która umożliwia spłatę odsetek za szereg aktywów kryptograficznych i nie wymaga mnóstwa bzdur KYC, aby rozpocząć. Poważnie traktuje również bezpieczeństwo, co jest świetne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o platformie lub założyć konto, po prostu kliknij tutaj.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me