Jak zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoin: 10 sposobów na zarabianie kryptowaluty

Jak zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoin

Istnieje wiele sposobów zarabiania Bitcoinów online. Niestety, tak jak w prawdziwym życiu, nie ma czegoś takiego jak darmowy obiad. Każdy sposób zarabiania Bitcoinów online będzie wymagał czegoś w zamian, niezależnie od tego, czy jest to Twój czas, Twoja wiedza, czy moc obliczeniowa komputera.

Niektóre z opisanych poniżej metod będą wymagały minimalnego wysiłku, ale przyniosą również minimalne korzyści. Inne sposoby zarabiania Bitcoinów online mogą być bardziej lukratywne, ale będą wymagać od ciebie pewnego poziomu wiedzy i doświadczenia na temat branży i rynku.

Dlatego, chociaż niektórym może się wydawać, że Bitcoin i ogólnie kryptowaluta są łatwym sposobem zarabiania pieniędzy, nie jest to tak łatwe, jak niektórzy mogliby się spodziewać bez wymaganej wiedzy (zasada, która nie jest zaskakująca, może być zastosowana w każdej branży)..

Jeśli jednak jesteś zainteresowany zarabianiem Bitcoinów online, warto rozważyć niektóre z poniższych opcji, od najmniej trudnych (i najmniej płatnych!) Do bardziej znaczących ról dostępnych w ekosystemie Bitcoin.

Coinbase Zarabiaj

Prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na zarobienie darmowej kryptowaluty jest teraz skorzystanie z Coinbase Earn. Jak zapewne wiesz, Coinbase to jeden z największych i najłatwiejszych sposobów zakupu Bitcoina i innych kryptowalut.

Coinbase Zarabiaj

W zeszłym roku uruchomili nową inicjatywę o nazwie Coinbase Earn, jest to program, w którym można zarobić wiele różnych kryptowalut, oglądając filmy edukacyjne o każdej krypto, a następnie odpowiadając na pytania wielokrotnego wyboru.

Oferowane monety zmieniają się, dlatego najlepiej jest zarejestrować się i wziąć udział w tych, które są dostępne, i od czasu do czasu zwracać uwagę na ich e-maile, dodając nowe.

To łatwy sposób na zarobienie kilkuset dolarów kryptowaluty, którą możesz następnie wypłacić lub sprzedać za fiat na platformie.

Zarejestruj się w Coinbase Earn

Pożyczki Bitcoin

Na pożyczkach Bitcoin można zarobić potencjalnie znaczne kwoty, ale istnieje również znaczne ryzyko. Pożyczki bitcoinowe są zwykle realizowane za pośrednictwem stron pośredniczących, takich jak Blockfi i Nexo, a koncepcja jest tak prosta, jak się wydaje.

Przeczytaj naszą pełną recenzję BlockFi tutaj.

Recenzja BlockFiBlockFi: kryptolany

Działasz jako bank, pożyczając Bitcoiny innej osobie na określonym poziomie zainteresowania. Ponieważ rynek jest nieuregulowany, poziomy oprocentowania są na ogół znacznie wyższe niż standardowa stopa bankowa, co oznacza, że ​​istnieje potencjał do wysokich zwrotów.

Jednak z drugiej strony nieuregulowany charakter transakcji oznacza, że ​​w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie spłaci Ci Bitcoinów, masz niewielką możliwość skorzystania z możliwości wyegzekwowania pożyczki..

Zmienność i ryzyko związane z rynkiem pożyczek Bitcoin oznacza, że ​​prawdopodobnie jest to rynek dostępny tylko dla bardzo dużych posiadaczy Bitcoin, ze względu na poziom ryzyka i potencjalny koszt egzekwowania pożyczki, jeśli coś pójdzie nie tak. Jednak przy prawidłowej obsłudze istnieje ogromny potencjał rynku w tym sektorze.

Recenzja Nexo

Przeczytaj naszą recenzję Nexo tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczek Bitcoin, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem.

Zarobki mikro

Chociaż mikro-zarobki są najłatwiejszą metodą zarabiania Bitcoinów, jest to również prawdopodobnie najbardziej czasochłonna ze wszystkich omawianych metod, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość pieniędzy do zarobienia..

Strony internetowe z mikro-zarobkami płacą w Bitcoinach za wykonanie małych zadań. W zamian możesz otrzymać (bardzo) małą ilość Bitcoinów. Najpopularniejsze formy mikro zarobków to:

Witryny internetowe płatne za kliknięcie

Jak sugeruje nazwa, strony te płacą użytkownikom w Bitcoin za odwiedzanie określonych witryn lub przeglądanie określonych reklam. Istnieje wiele stron internetowych PTC, które płacą znikome kwoty w Bitcoin za kliknięcia i wyświetlenia, przy czym Ads4BTC jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najpopularniejszym.

Ta strona internetowa umożliwia użytkownikom wybór między wyświetlaniem reklam trwających 5 sekund, 10 sekund lub 20 sekund, z różnymi opłatami za każdą z nich.

Opierając się na cenach oferowanych przez Ads4BTC, gdybyś miał 20-sekundowe reklamy wyświetlane przez cały dzień, zarobiłbyś mniej niż 10 USD dziennie, więc może to nie być opłacalna opcja dla większości.

Krany Bitcoin

Kran Bitcoin to rodzaj strony internetowej, która rozdaje niewielkie ilości Bitcoin swoim użytkownikom, a właściciele zarabiają na umieszczaniu reklam w swojej witrynie i płacą osobom, które odwiedzają reklamy lub wypełniają ankiety.

Branża ta stanowi obecnie ponad 50% ruchu na wiodących stronach internetowych Bitcoin. Krany pozwalają odwiedzającym zarobić procent z Bitcoinów, które przekazują odwiedzającym, których przyciągniesz.

Doprowadziło to do tego, że użytkownicy używają rotatora kranów Bitcoin, który pozwala użytkownikom szybko surfować po różnych kranach i zarabiać prowizję za pośrednictwem linków obrotowych dla każdego odwiedzanego kranu..

Jednak podobnie jak na stronach internetowych PTC, baterie Bitcoin nie są realistycznym sposobem na zarobienie dobrych pieniędzy, a nawet najlepsze rotatory do kranów są nadal stosowane, co pozwala użytkownikom zarabiać nie więcej niż 1-2 USD dziennie..

Krany Bitcoin

Micro Jobs

Zadania mikro to małe zadania, które można wykonać za niewielkie ilości Bitcoinów. Strony internetowe, takie jak Coinworker oferować takie zadania, które mogą obejmować po prostu przetestowanie wtyczki, aby sprawdzić, czy jest ona zgodna z przeglądarką, lub po prostu ponowne przesłanie postu.

Ponownie, pieniądze są niewielkie, ale istnieje potencjał, aby zarobić trochę więcej niż baterie stron internetowych PTC.

Coinworker

Pisanie o Bitcoinie

Jeśli posiadasz wiedzę na temat Bitcoin, jesteś entuzjastą branży kryptowalut w ogóle oraz chcesz i jesteś w stanie podzielić się swoją wiedzą, możesz również zarabiać Bitcoin, robiąc to.

Kwota, którą można zarobić, pisząc o Bitcoinie, jest różna, ale może być dość lukratywna w zależności od poziomu wiedzy, jaką masz na ten temat.

Kampanie podpisów BitcoinTalk

Plik Forum BitcoinTalk Kampania Signature płaci użytkownikom za pisanie postów na forum BitcoinTalk, które zawiera kampanię produktową w podpisie. Poziomy płatności zależą od poziomu członkostwa na forum BitcoinTalk, przy czym bardzo mało Bitcoinów jest dostępnych dla użytkowników, którzy nie są pełnoprawnymi członkami forum (aby uzyskać pełne członkostwo, potrzebujesz co najmniej 120 postów).

Większość kampanii ma również określone wymagania dotyczące plakatów, takie jak minimalny limit słów lub wymóg, aby żadne reklamy nie były bezpośrednio umieszczane w postach. Ponadto niektóre kampanie mogą obejmować minimalną i / lub maksymalną tygodniową liczbę postów.

Kwota pieniędzy, jaką można zarobić na tych kampaniach, różni się w zależności od liczby wysokiej jakości postów, które możesz napisać jako użytkownik, które osiągną minimalną liczbę słów.

W zależności od kampanii możesz zarobić 50-100 $ za 24 godziny pracy, nie licząc postów potrzebnych do uzyskania pełnego członkostwa na forum.

Ponadto, ze względu na to, że niektóre kampanie działają tylko z maksymalną liczbą postów tygodniowo, dochody w ramach kampanii mogą być niewystarczające, aby zarobić znaczne kwoty.

Zlecenia Bitcointalk

Wiele nowych firm kryptowalutowych oferują również „Bounties” do wykonywania innych zadań, takich jak tworzenie filmów na YouTube, blogowanie i publikowanie w mediach społecznościowych.

Będziesz zarabiać różne kwoty w zależności od liczby obserwujących, więc warto zbudować swoje konta na Facebooku lub Twitterze i uczestniczyć w różnych kampaniach.

Zwykle otrzymasz zapłatę po zakończeniu ICO i otrzymasz część monety lub tokena od firmy, którą pomogłeś promować.

Pisanie do blogów i serwisów informacyjnych

W tym momencie zaczyna rosnąć potencjał zarabiania dobrych pieniędzy, chociaż jednocześnie rosną odpowiednie wymagania dotyczące wiedzy o Bitcoinie..

Istnieje stale rosnąca liczba blogów i witryn z wiadomościami, które wymagają oddanych pisarzy do omawiania Bitcoin i innych kryptowalut, a w zależności od poziomu zrozumienia twojego tematu, istnieje wirtualna nieograniczona liczba opcji dostępnych dla pisarzy, z autorami dobrej jakości płacone od 30-100 $ za 1000 słów.

Na tym poziomie pisarze mogą również wybrać swoje metody płatności, czy to w Bitcoin, czy w walucie fiducjarnej. Strony internetowe, takie jak Koinalność to dobre miejsce, aby zacząć, jeśli szukasz pracy piszącej o Bitcoin online.

Koinalność

Marketing afiliacyjny

Jeśli wybierzesz ścieżkę pisania dla Bitcoin, a Twój blog lub witryna odniesie sukces, istnieje potencjał do zarabiania pieniędzy dzięki marketingowi afiliacyjnemu Bitcoin. Jest to forma marketingu, w której możesz otrzymać określony procent prowizji za każde polecenie, które przyniesiesz do istniejącej firmy Bitcoin.

Jeśli firma prowadzi program partnerski, a Twój blog jest czytany przez wystarczającą liczbę osób, które prowadzą linki do firmy i kupują oferowany produkt, wówczas prowizje mogą być potencjalnie nieograniczone, przy minimalnych nakładach innych niż przygotowanie oryginalnego posta na blogu.

Świadcz usługi związane z Bitcoinem

Jeśli chodzi o kryptowaluty, jeśli Twój poziom wiedzy jest bardziej po stronie technicznej niż po stronie pisania, istnieje wiele możliwości zaangażowania się w projekty rozwoju kryptowalut.

Większość firm działających obecnie w branży kryptowalut to start-upy z ograniczoną infrastrukturą. Dlatego często potrzebują wszystkiego, od programistów, przez twórców stron internetowych, po ekspertów od wydobycia, po marketerów internetowych.

W zależności od wielkości start-upu taka rola może być różna, od zlecenia na zlecenie, które można wykonać zdalnie, lub alternatywnie może to być praca na pełen etat.

Kwota, jaką można zarobić na roli takiej jak ta, jest oczywiście zależna od rodzaju roli, poziomu wiedzy fachowej, którą wnosisz do roli, oraz liczby godzin, które będziesz poświęcać tej roli.

Kopalnia bitcoinów

Pierwsi zwolennicy branży Bitcoin wnieśli znaczące opłaty za wydobycie Bitcoin. Wydobywanie bitcoinów to proces, w którym tworzone są nowe monety.

Wydobycie jest prowadzone przy użyciu określonych programów komputerowych i wykorzystuje moc obliczeniową komputera górnika.

Na początku wydobywanie bitcoinów było stosunkowo proste, a najwcześniejsi górnicy byli w stanie wydobywać tysiące i tysiące bitcoinów przy ograniczonych wydatkach.

Jednak w tym samym czasie wartość Bitcoina nie była tak blisko obecnego poziomu, jak obecnie, a zatem wszelkie duże zyski z wydobycia zaczęły się pojawiać dopiero kilka lat po tym, jak wartość Bitcoina zaczęła rosnąć..

Środowisko górnicze Bitcoin

W dzisiejszych czasach wydobywanie bitcoinów jest znacznie trudniejsze. Każdy wydobywany bitcoin wymaga większej mocy obliczeniowej, dlatego wydobywanie bitcoinów wymaga teraz znacznej mocy obliczeniowej i nie można go już wykonać bez specjalistycznego sprzętu.

Ponadto koszty energii elektrycznej używanej do zasilania tego sprzętu są fenomenalne, ponieważ obecnie szacuje się, że wydobywanie bitcoinów zużywa taką samą moc dziennie, jak kraj wielkości Maroka..

Z tego powodu większość wydobycia bitcoinów została przejęta przez firmy, które mogą czerpać zyski ze skali, kupując duże ilości sprzętu przetwarzającego po obniżonej cenie, a także lokalizując się w obszarze z wyjątkowo tanią energią elektryczną..

Z tego powodu Chiny są zdecydowanie największym krajem wydobywczym bitcoinów (wydobywają ponad 60% bitcoinów), za nimi plasują się Gruzja, Szwecja i Stany Zjednoczone..

Handel bitcoinami

Istnieje ogromny potencjał do zarabiania pieniędzy na handlu Bitcoinami, ale wymaga to poziomu wiedzy i wiedzy na temat rynku w taki sam sposób, jak handel na każdym innym rynku finansowym.

Ponadto rynek kryptowalut jest niezwykle niestabilny i dlatego może nie odpowiadać gustom i apetytowi na ryzyko każdego. Pierwszym problemem związanym z handlem jest to, że prawie wszystkie giełdy handlowe działają za pośrednictwem Bitcoin lub Ethereum, co oznacza, że ​​jeśli chcesz handlować kryptowalutą i nie posiadasz żadnej, prawdopodobnie będziesz musiał posiadać niektóre (z pewnymi wyjątkami).

Kryptowaluta Day Trading

Strony internetowe, takie jak Coinbase czy CEX, pozwalają użytkownikom kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub alternatywnie kupować za pomocą przelewu bankowego. Po zakupie możesz przenieść swój Bitcoin na dowolną giełdę, na której chcesz działać. Jeśli chcesz rozważyć handel, oto kilka opcji:

Dzień sesyjny

Day trading polega na kupowaniu i sprzedawaniu Bitcoinów tego samego dnia na podstawie niewielkich, krótkoterminowych wahań cen na rynku. Takie wahania mogą wynikać z trendów rynkowych lub po prostu plotek. Handlowcy mogą handlować Bitcoinami z innymi kryptowalutami lub z walutami fiducjarnymi, takimi jak dolar amerykański.

Handel botami

Uruchamianie własnego bota Bitcoin Trading to zaawansowana metoda, która może przynieść dobre zyski, jeśli zostanie wykonana prawidłowo.

Napisaliśmy tutaj kompletny przewodnik po handlu botami, który pokaże Ci metody i zalety zarabiania bitcoinów i innych kryptowalut w ten sposób. Oto niektóre z bardziej popularnych platform i botów do wykorzystania:

3Commas

3Commas to bardzo popularny bot handlowy, który współpracuje z wieloma giełdami, w tym Bittrex, BitFinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, GDAX, Cryptopia, Huobi i YOBIT.

Bot działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnym urządzeniem, ponieważ jest to usługa internetowa, dzięki czemu możesz monitorować swój pulpit handlowy na urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych i laptopach.

3Commas Review

Pozwala ustawić cele Stop-Loss i Take-Profit, a także ma aspekt handlu społecznościowego, który pozwala na kopiowanie działań najbardziej skutecznych traderów.

Aby uzyskać więcej informacji o 3Commas, zapoznaj się z naszą pełną recenzją tutaj.

Odwiedź 3Commas

Cryptohopper

Cryptohopper to oparty na chmurze bot handlowy, co oznacza, że ​​może handlować kryptowalutą 24 godziny na dobę, niezależnie od tego, czy jesteś przy komputerze, czy nie. System umożliwia handel na wskaźnikach technicznych lub subskrybowanie sygnalizatora, który wysyła sygnały kupna.

Według ich witryny internetowej „są pierwszym i jedynym zautomatyzowanym botem do handlu kryptowalutami, który integruje profesjonalne sygnały zewnętrzne”.

Recenzja Cryptohopper

Aby uzyskać więcej informacji o Cryptohopper, zobacz naszą pełną recenzję tutaj.

Odwiedź Cryptohopper

CryptoTrader

Bot CryptoTrader to oparty na chmurze bot handlowy, który zapewnia użytkownikom w pełni zautomatyzowane rozwiązania handlowe, nie wymagając od nich instalowania bota we własnym systemie.

CryptoTrader oferuje „rynek” strategii, który umożliwia użytkownikom kupowanie ich ulubionej strategii handlowej lub alternatywnie sprzedaż strategii opracowanych przez siebie.

Sprawdziliśmy również CryptoTrader tutaj.

CryptotraderKontrakty na różnicę

Chociaż kontrakty CFD są podobne do handlu dziennego, nie obejmują faktycznego kupowania ani sprzedawania bitcoinów. Zamiast tego kupujesz kontrakt na Bitcoin, co oznacza, że ​​w rzeczywistości nie musisz posiadać ani przechowywać żadnego Bitcoina.

Jedną z zalet tego jest to, że możesz skrócić Bitcoin, co oznacza, że ​​jeśli cena spadnie, Twój zysk wzrośnie, co pozwoli Ci zabezpieczyć swoje transakcje.

Najlepsi brokerzy ForexPrzeczytaj: Najlepsi brokerzy Forex

Jedną z wad jest to, że nie masz kontroli nad Bitcoinem, z którym handlujesz, ponieważ nie jesteś właścicielem żadnego Bitcoina ani kontrolerem klucza prywatnego. Dlatego może być używany tylko do celów handlowych.

Więcej o kontraktach CFD tutaj.

Opcje binarne

Opcje binarne (tak zwane, ponieważ jedyną opcją jest wygrana lub przegrana) to strategia handlowa, która pozwala przewidzieć, czy cena Bitcoina wzrośnie lub spadnie w określonym czasie.

Jeśli wzrost lub spadek nastąpi w wyznaczonym okresie, otrzymasz wypłatę uzgodnioną przy zawieraniu opcji. Jeśli tak się nie stanie, stracisz inwestycję.

Niedawno przejrzeliśmy IQ Option, która jest największą witryną do handlu opcjami binarnymi.

Wniosek

Chociaż nie są one wyczerpujące, są to jedne z najpopularniejszych sposobów zarabiania w Internecie. Jak zauważono na początku, nie ma czegoś takiego jak darmowy Bitcoin i trzeba będzie coś dać w zamian, bez względu na to, czy jest to czas, wiedza czy jedno i drugie.

Jednak przy stale rozwijającym się rynku zapotrzebowanie na wiedzę o Bitcoinie i produkty związane z Bitcoinem oznacza, że ​​nigdy nie było lepszego czasu na zaangażowanie się w Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map