Czym jest QASH

QUOINEX jest pierwszą japońską giełdą regulowaną przez Japan Financial Services Agency, JFSA, utworzoną przez spółkę-matkę QUOINE. Zespół z powodzeniem uruchomił giełdę kryptowalut, która należy do największych w kraju. Następnie pracowali nad stworzeniem globalnej platformy płynności dla inwestorów kryptowalut, wydawców tokenów i klientów, którzy chcą skorzystać z nowej generacji usług finansowych, znanej jako Platforma LIQUID. Całość zasilana jest przez token QASH.

Quoinex Exchange

Podczas sprzedaży tokenów QASH pod koniec 2017 roku QUOINE zebrał 350 milionów QASH. Każdy QASH jest równy 0,001 ETH. Jako środek bezpieczeństwa dla posiadaczy tokenów, wszystkie tokeny QASH muszą być zakupione za pośrednictwem Konto QRYPTOS. Chociaż niektórym inwestorom może się to wydawać irytujące, jest to przemyślana decyzja dotycząca ograniczenia zagrożeń bezpieczeństwa, na jakie narażeni są użytkownicy.

Ciekły

QUOINE zwraca uwagę, że każdego dnia dochodzi do większej liczby cyberataków, podszywaczy i hacków, co prowadzi do kradzieży milionów dolarów. Zespół uważa, że ​​ta luka wynika z braku środków bezpieczeństwa umożliwiających inwestorom deponowanie i przekazywanie środków. Zamiast ignorować odpowiednie kontrole klienta (KYC) i używać tylko jednego publicznie opublikowanego adresu dla funduszy (który może zostać sfałszowany przez hakerów), QUOINE wymaga od współpracowników korzystania z własnej platformy handlowej (QRYPTOS) podczas sprzedaży tokenów.

W jaki sposób brak płynności powoduje problemy?

Głównym problemem, który QUOINE ma rozwiązać za pomocą platformy LIQUID, jest brak płynności wszystkich zasobów. Zespół zwraca uwagę, że zasoby płynności są bardzo ograniczone, i to tylko w dwóch głównych obszarach. Rynki rozwinięte z samodzielnymi giełdami mają własne zamknięte pule płynności, ale nierezydenci nie mają do nich dostępu. Rynki wschodzące, które są obecnie niedostatecznie obsługiwane przez niepłynne waluty lokalne, muszą wchodzić w interakcje z większymi pulami płynności, aby skorzystać z kryptowalut we własnej walucie lokalnej, zapewniając inną metodę uzyskiwania płynności. Jednak proces jest okrężny i skomplikowany.

Płynność

Jak QUOINE to rozwiązuje?

QUOINE rozwiąże problem braku płynności, tworząc pojedynczą platformę handlową, która jest pozyskiwana z całego świata, zwaną World Book, oraz powiązany pakiet usług, znany jako Prime Brokerage. Narzędzia te łączą pełną globalną sieć wypełnioną giełdami kryptograficznymi, zapewniając najwyższy poziom płynności na wszystkich rynkach.

Jakie kluczowe technologie są wykorzystywane przez LIQUID?

Na platformie LIQUID, która łączy World Book i Prime Brokerage, QUOINE wykorzystuje wiele technologii i metod. Mechanizm dopasowywania został stworzony od podstaw w oparciu o dziesięciolecia doświadczenia w dziedzinie technologii finansowych. Może przetwarzać kilka milionów transakcji na sekundę, zapewniając hiperskalowalność i reputację jednego z najbardziej zaawansowanych silników dopasowujących.

Platforma

QUOINE zdaje sobie sprawę, że zarządzanie fiat jest prawdopodobnie najbardziej restrykcyjnym ograniczeniem płynności rynkowej, ale ma rozwiązanie. Stworzyła sieć relacji nawiązanych z bankami na całym świecie. W ciągu ostatnich trzech lat nawiązał relacje z instytucjami finansowymi w takich obszarach, jak Stany Zjednoczone, Japonia, Europa, Filipiny, Singapur, Indonezja i Tajwan..

Inteligentny system routingu zamówień QUOINE zapewnia niskie opóźnienia i informacje w czasie rzeczywistym dla każdej z głównych giełd na całym świecie. System automatycznie kieruje zamówienia w celu wyszukania dostępnych dopasowań na światowych giełdach.

Wreszcie, Prime Brokerage będzie zawierał linie kredytowe. Dzięki tym funkcjom fiat i kryptowalut klienci mogą wykorzystać istniejące salda, aby uzyskać lepsze możliwości handlowe i mogą wykorzystać swój wybór krypto lub fiat jako zabezpieczenia.

Czym LIQUID wyróżnia się na tle innych podobnych produktów?

Istnieje kilka innych platform, które mają na celu osiągnięcie płynności, jaką oferuje QUOINE za pomocą LIQUID, ale wszystkie nie spełniają wymagań. Poza konkurencją tylko Omega One ma zagregowany portfel zamówień, ale brakuje mu przeliczania walut w czasie rzeczywistym, zarządzania fiat i tworzenia rynku. Tylko Salt ma linię kredytową. W rzeczywistości LIQUID jest jedyną platformą, która ma wszystkie te elementy, wraz z w pełni funkcjonalnym inteligentnym routingiem zamówień i dopasowanym silnikiem, dostarczając kompletny pakiet.

Co to jest QASH i jak go wykorzystasz?

QUOINE postrzega QASH jako preferowany token płatności dla szeregu usług finansowych, w podobny sposób jak Bitcoin, ale w sektorze finansowym. Użyteczność QASH będzie rosła w miarę, jak coraz więcej start-upów fintech, partnerów i instytucji finansowych będzie stosować go jako metodę płatności. Posiadacze tokenów będą mogli handlować QASH na wszystkich głównych giełdach, płacić nim za wszystkie usługi QUOINE i używać go w formie tokena płatniczego dla szeregu innych instytucji finansowych.

QASH

Jak wygląda alokacja QASH?

Teraz w pierwszym roku 35 procent tokenów QASH jest oferowanych w sprzedaży publicznej. Dwadzieścia procent trafia do udziałowców i zarządu QUOINE, 30 procent do ekosystemu i społeczności, a 15 procent do nabywców instytucjonalnych i partnerów strategicznych, którzy są właścicielami długoterminowymi. Za pięć lat ta dystrybucja powinna się zmienić i tylko 20 procent dla zarządu i akcjonariuszy, a pozostałe 80 procent będzie dostępne publicznie.

Połowa wpływów ze sprzedaży QASH zostanie przeznaczona na płynność. Kolejne 20 procent zostanie przeznaczone na rozwój produktu, a 15 procent na każdą regulację prawną i operacje.

Jak kupić QASH

Nie możesz kupić QASH za pomocą waluty „Fiat”, więc musisz najpierw kupić inną walutę – najłatwiej kupić Bitcoin lub Ethereum, które możesz zrobić w Coinbase za pomocą przelewu bankowego lub zakupu kartą debetową / kredytową, a następnie handlować tym QASH na giełdzie, na której znajduje się token. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak go kupić.

Zarejestruj się w Coinbase

Kupującym po raz pierwszy kryptowalutę zalecamy skorzystanie z Coinbase, aby dokonać pierwszego zakupu – jest łatwy w użyciu, w pełni regulowany przez rząd USA, dzięki czemu wiesz, że jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej renomowanych miejsc do zakupu kryptowaluty. Coinbase oferuje możliwość zakupu Bitcoin, Litecoin i Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub poprzez wysłanie przelewu bankowego. Opłaty są wyższe w przypadku kart, ale walutę otrzymasz natychmiast.

Podczas rejestracji będziesz musiał przeprowadzić weryfikację tożsamości, ponieważ muszą przestrzegać surowych wytycznych finansowych.

Upewnij się, że korzystasz z naszego linku do rejestracji, gdy dokonasz pierwszego zakupu o wartości 100 USD, otrzymasz 10 USD w postaci darmowych bitcoinów.

Strona internetowa Coinbase

Aby rozpocząć, kliknij przycisk „Zarejestruj się”, gdzie zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wybrać hasło.

Kup Ethereum

W Coinbase przejdź do zakładki „Kup / Sprzedaj” u góry, wybierz „Ethereum”, wybierz metodę płatności i wprowadź kwotę, którą chcesz kupić – możesz podać kwotę w dolarach amerykańskich lub liczbę Ether.

Kup Etherum

Zostaniesz poproszony o potwierdzenie transakcji, jeśli płacisz kartą, być może będziesz musiał przeprowadzić weryfikację u dostawcy karty. Gdy to zrobisz, Twój Ethererum zostanie dodany do Twojego konta.

Kup QASH na giełdzie

Możesz teraz wysłać swój eter na giełdę w celu wymiany na tokeny QASH, jest on dostępny na następujących giełdach:

Co znajduje się w mapie drogowej LIQUID?

QUOINE osiągnął już wiele dzięki LIQUID. W pierwszym kwartale 2018 roku uruchomi wersję beta bezpośredniego dostępu do rynku dla LIQUID. W II kwartale nastąpi oficjalna premiera QUOINE LIQUID. Trzeci kwartał zapewni bezpośredni dostęp do rynku, a oferta prime brokerage pojawi się w czwartym kwartale. WI kwartale 2019 roku rozszerzy usługę o bankowość inwestycyjną i zarządzanie aktywami. Blockchain QASH zostanie uruchomiony w drugim kwartale 2019 roku, a pełną bankowość licencji osiągnie do trzeciego kwartału

Mapa drogowa

Wniosek

QUOINE cieszy się dobrą reputacją dzięki licencji udzielonej przez Financial Services Agency of Japan i przestrzeganiu wysokich standardów zgodności na całym świecie. Dzięki LIQUID ma na celu rozwiązanie problemów w tradycyjnej bankowości związanych z brakiem płynności, zapewniając korzyści wszystkim zaangażowanym, szczególnie tym, którzy posiadają kryptowalutę.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me