Pożyczki Bankera: unikalne rozwiązanie dla pożyczek kryptograficznych

Bankera

To tylko kwestia czasu, zanim pożyczki oparte na kryptowalutach staną się rzeczą. Jednym z takich dostawców, który niedawno wszedł na ten innowacyjny rynek, jest Pożyczki Bankera.

Platforma została uruchomiona pod koniec 2019 roku i oferuje linie kredytowe zabezpieczone kryptowalutami od zaledwie 25 EUR do nawet 1 mln EUR.

Chcesz się dowiedzieć, czy pożyczki Bankera są odpowiednie dla Twoich potrzeb w zakresie finansowania kryptowalut? Przeczytaj naszą szczegółową recenzję.

Co to są pożyczki Bankera?

Krótko mówiąc, Bankera to platforma internetowa, która umożliwia uzyskanie linii kredytowej w zamian za zastawienie posiadanych kryptowalut jako zabezpieczenia. W tym sensie platforma działa w podobny sposób jak tradycyjna pożyczka zabezpieczona, o ile wysokość zabezpieczenia będzie decydować o tym, ile możesz pożyczyć.

Strona domowa Bankera Loans

W przypadku pożyczek Bankera zaczyna się od 25 euro i może wzrosnąć do maksymalnie 1 miliona euro. Ponieważ wkrótce omówimy, odsetki, które płacisz za swoją linię kredytową kryptowalut, będą zależeć od wielu zmiennych. Na najniższym końcu możesz uzyskać APR w wysokości 6,95%, jeśli linia kredytowa jest oparta na LTV (kredyt do wartości) wynoszącym 25% lub mniej, a Ty pożyczysz 5000 EUR lub więcej.

Z wyższej półki zapłacisz do 16,95% RRSO, jeśli potrzebujesz LTV między 50% a 75% i pożyczysz mniej niż 1000 EUR. Niezależnie od kwoty, jaką chcesz pożyczyć, wszystkie pożyczki udzielane są na okres 12 miesięcy. Możesz jednak spłacić pożyczkę wcześniej bez dodatkowych kosztów lub potencjalnie przedłużyć ją dalej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów korzystania z alternatywnego pożyczkodawcy, takiego jak Bankera Loans, jest to, że możesz wybrać, w jaki sposób chcesz otrzymać środki. Na przykład masz wybór, czy środki z pożyczki zostaną zapłacone w kryptowalucie lub zdeponowane na Twoim koncie bankowym w euro.

Na koniec należy również zauważyć, że Bankera ma swój własny token cyfrowy. Znany jako token bankiera (BKN), daje możliwość dalszego obniżenia stóp procentowych.

Teraz, gdy masz już krótki przegląd tego, czym są pożyczki Bankera, w następnej sekcji zbadamy bardziej szczegółowo, jak działa proces finansowania.

Jak działają pożyczki Bankera?

Oto proces krok po kroku, jak linia kredytowa Bankera Loans będzie działać w praktyce.

Krok 1: oceń, ile chcesz pożyczyć

Przede wszystkim kwota, którą będziesz mógł pożyczyć za pośrednictwem Bankera Loans, będzie zależeć od wartości twojego zabezpieczenia. Podobnie jak w przypadku większości pożyczek zabezpieczonych w tradycyjnym sektorze, opiera się to na wartości LTV aktywów bazowych.

Na przykład, powiedzmy, że masz 1 BTC. Dla uproszczenia przyjmiemy, że aktualna wartość BTC wynosi 10 000 EUR. Bankera Loans oferuje LTV do 75% na swoich liniach kredytowych, co oznacza, że ​​możesz pożyczyć maksymalnie 7500 € (75% z 10000 €).

Krok 2: zdeponuj swoje zabezpieczenie

Kiedy już zdecydujesz, ile chcesz pożyczyć, będziesz musiał zdeponować swoje zabezpieczenie. Zawsze będzie to kryptowaluta, a konkretna moneta, której możesz użyć, będzie zależeć od wybranego pakietu pożyczki.

Niemniej jednak proces wpłaty działa w podobny sposób, jak zewnętrzna wymiana kryptowalut, o ile będziesz musiał przelać monety na swój unikalny adres portfela Bankera Loans. Gdy wpłyną środki, będziesz mógł zacząć wykorzystywać swój limit kredytowy.

Krok 3: Wypłać swoje fundusze pożyczki

Ważne jest, aby pamiętać, że nie masz obowiązku rozpocząć wyczerpywania linii kredytowej Bankera Loans. Wręcz przeciwnie, jeśli na dalszym etapie zdecydujesz, że nie chcesz już niczego pożyczać, możesz po prostu wycofać swoje zabezpieczenie z powrotem.

Mając to na uwadze, będziesz mieć możliwość ściągnięcia środków pożyczki w walucie fiducjarnej lub kryptowalutach. Jeśli wybierzesz drugą opcję, musisz mieć konto bankowe denominowane w euro.

Gdy tylko zaczniesz zmniejszać swoją linię kredytową, od pożyczonej kwoty zostaną naliczone odsetki.

Jak spłacić linię kredytową?

Co miesiąc będziesz musiał spłacać co najmniej kwotę odsetek. Termin płatności przypada na ten sam dzień, w którym wypłaciłeś pieniądze, ale miesiąc później.

Jeśli chodzi o dokonanie płatności, po raz kolejny masz dwie możliwości. Dla tych, którzy chcą trzymać się waluty fiducjarnej, możesz dokonać spłaty za pośrednictwem swojego europejskiego konta bankowego. Zanim to zrobisz, musisz zweryfikować swoją tożsamość.

Bankera Rates

Alternatywnie możesz spłacić odsetki za pomocą obsługiwanej kryptowaluty.

Zwróć uwagę; musisz również obserwować wartość swojego zabezpieczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabezpieczeń pożyczek, które są denominowane w walucie fiducjarnej, wartość Twoich zasobów kryptowalutowych będzie rosła i spadała. W związku z tym istnieje ryzyko likwidacji zabezpieczenia, jeśli LTV kredytu osiągnie 90% lub więcej.

W takim przypadku Bankera Loans prawdopodobnie spróbuje sprzedać Twoje zabezpieczenie na otwartym rynku, aby pokryć to, co jesteś winien. W związku z tym zaleca się doładowanie pozycji zabezpieczenia, aby upewnić się, że środki nie zostaną zlikwidowane.

Pakiety finansowania w Bankera Loans

Bankera Loans oferuje trzy różne pakiety pożyczek – z których każdy ma różne stopy procentowe.

Oto podsumowanie tego, co musisz wiedzieć.

Najniższe stawki:

Aby otrzymać najniższe oprocentowanie linii kredytowej, musisz utrzymywać LTV na poziomie niższym o 25%. W ten sposób otrzymasz 6,95% za pożyczkę w wysokości 5000 EUR lub więcej oraz 8,95% za pożyczki w przedziale od 1000 do 5000 EUR.

Pożyczki o wartości poniżej 1000 EUR przyciągną odsetki w wysokości 10,95%

Będziesz mieć możliwość zdeponowania swojego zabezpieczenia w BTC, ETH, XEM lub DASH.

Najbardziej popularny:

 Jeśli potrzebujesz współczynnika LTV między 25% a 50%, będziesz musiał zapłacić wyższą stopę procentową. Pożyczki poniżej 1000 euro kosztują 13,95%, podczas gdy pożyczki w wysokości 5000 euro lub więcej kosztują 9,95%.

Jeśli pożyczysz od 1000 do 5000 EUR, będzie to kosztować 11,95% odsetek. Zwróć uwagę; będziesz mógł wpłacić BTC lub ETH tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na ten pakiet.

Maksymalne LTV:

Jeśli chcesz pożyczyć kwotę LTV, która wynosi od 50% do 75%, zapłacisz najwyższe stawki oferowane przez Bankera Loans.

Pożyczki poniżej 1000 euro kosztują 16,95%, podczas gdy pożyczki od 1000 do 5000 euro kosztują 14,95%.

Wreszcie pożyczki w wysokości 5000 EUR lub więcej mają oprocentowanie w wysokości 12,95%. Ponownie, Twoje zabezpieczenie musi zostać opłacone w BTC lub ETH.

Niezależnie od tego, który pakiet wybierzesz, możesz pożyczyć od 25 do 1 miliona euro i zdecydować się na otrzymanie środków z pożyczki w kryptowalucie lub euro.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w Bankera Loans jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty elektronicznej.

Werdykt?

Podsumowując, Pożyczki Bankera to godna uwagi opcja, jeśli chcesz pożyczyć od 25 do 1 miliona EUR i chętnie umieszczasz swoje zasoby w kryptowalutach jako zabezpieczenie.

Podczas gdy najniższe stawki są zarezerwowane dla osób poszukujących współczynnika LTV na poziomie 25% lub niższym, platforma może ułatwić pożyczki do 75%.

Najbardziej atrakcyjnym punktem sprzedaży Bankera Loans jest to, że masz możliwość przeniesienia środków na konto bankowe denominowane w euro lub za pośrednictwem kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map