Xaya ICO: Provably Fair, Unstoppable & Serverless Blockchain Gaming Platform

XAYA

Xaya odnosi się do siebie jako „prawdziwa gra typu blockchain” i jest w pełni otwartą platformą utrzymywaną przez współpracowników wraz z Autonomous Worlds Ltd. Platforma umożliwia programistom, którzy używają sprawdzonych technologii, które są recenzowane, umieszczanie swoich gier w pełni w łańcuchu bloków. Będąc już w łańcuchu bloków, Xaya pozwala tym grom działać w sposób dający się udowodnić, niepowstrzymany i bezserwerowy, który jest opłacalny dla graczy dzięki modelowi „play-to-zarabian” do wydobywania ludzi. Ten model wyszukiwania ludzi został po raz pierwszy udowodniony przez Huntercoin ponad cztery lata temu.

XAYA

Xaya rozpoczęła się w 2013 roku pod nazwą Chimaera. W tym czasie członkowie zespołu programowali dla Namecoin i aktywnie tworzyli pierwszą w historii grę opartą na łańcuchu bloków, „Chronokings”. Ta gra miała małe wydanie alfa, a następnie pierwsze pełne wydanie poprzez eksperyment Huntercoin. To była skromna wersja bez marketingu, ale odniosła natychmiastowy sukces. Huntercoin był pionierem kryptowalut opartych na wielu algorytmach, co doprowadziło do tego, że F2Pool przeprowadził połączone wydobycie SHA-256d oraz notowanych na giełdzie HUC firm Scrypt i Poloniex. Huntercoin udowodnił również wcześniej wspomniany model wyszukiwania ludzi dla dających się udowodnić uczciwych gier, które działają autonomicznie w łańcuchu bloków. Gra miała trwać tylko rok, ale ludzie nadal z niej korzystają i zarabiają na graniu.

Prawdziwa gra Blockchain

Xaya uważa, że ​​to prawdziwa gra w łańcuchu bloków dzięki możliwości zapewnienia rzeczywistej własności zasobów, w pełni zdecentralizowanych wirtualnych światów, braku centralnych serwerów i nowych gatunków gier. Ponadto technologia Xaya pozwala na tworzenie ogromnych światów gier z nieograniczoną skalowalnością, wsparciem dla milionów graczy w jednym świecie gry i pozbawioną zaufania rozgrywkę w czasie rzeczywistym.

Narzędzia programistyczne

Dzięki Xaya programiści mają wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia i uruchamiania gier bezserwerowych na Xaya. Istnieje wiele dokumentacji, wraz z SDK / API, pomocą techniczną i przykładami. Ze względu na konfigurację Xaya nie ma potrzeby polegania na skomplikowanych inteligentnych umowach, a programiści mogą używać wybranego przez siebie języka.

Technologia Xaya Blockchain

Zespół Xaya wprowadził eksperyment Huntercoin jako część projektu znanego wówczas jako Chimaera w 2013 roku. Od tego eksperymentu zespół kontynuuje rozwój technologii blockchain, wprowadzając różne innowacje. Przez lata Xaya włożyła wiele wysiłku w badania i rozwój, których kulminacją była platforma Xaya z niepowstrzymanymi i bezserwerowymi grami, pozwalająca na tysiące gier z milionami graczy.

funkcje

Kluczowe cechy Xaya

Xaya w pełni wykorzystuje technologię blockchain w grach, zmieniając światy gier w różne zdecentralizowane autonomiczne wszechświaty, które są odporne na cenzurę, są niepowstrzymane i bezserwerowe.

Xaya zawiera również platformę używaną do zasobów w grze, która pozwala na prawdziwe posiadanie przedmiotów w grze. Gracze doceniają to, co daje deweloperom lojalnych klientów. System zarządzania aktywami firmy Xaya jest łatwy w użyciu. Podobnie jak inne funkcje, może być używany z dowolnym językiem programowania.

Platforma Xaya zawiera również bramkę płatniczą, która eliminuje oszustwa i wysokie opłaty za przetwarzanie płatności. Nie ma potrzeby polegania na stronie trzeciej, a przetwarzanie płatności jest szybkie.

Wydobywanie ludzi to kolejna kluczowa cecha Xaya i jest to nowy gatunek gier. W przypadku wyszukiwania ludzi sukces gracza determinuje propagację łańcucha bloków i dystrybucję nagród w grach online.

Xaya obejmuje również DR, zdecentralizowaną rzeczywistość, która uzupełnia AR i VR, tworząc niepowstrzymane wirtualne światy bez władz centralnych. Osoby zaangażowane w świat obliczają stan danego świata.

Kanały gier na Xaya to sieci peer-to-peer, które są podobne do gamifikowanych sieci błyskawic. Różne kanały gry umożliwiają wielu graczom uczestniczenie w nieuzasadnionej rozgrywce w czasie rzeczywistym.

Wreszcie Xaya korzysta z handlu atomowego, który był pionierem w Namecoin. Ten rodzaj handlu zapewnia bezpieczny handel wirtualnymi aktywami, bez możliwości oszustwa.

Charakterystyka Xaya

Ten bezpieczny handel jest kluczową cechą Xaya, ponieważ gwarantuje zero oszustw w przypadku bezfunkcyjnego, bezpiecznego handlu. Dotyczy to handlu walutami i aktywami w grze. Xaya jest również skalowalna, ponieważ została zaprojektowana od podstaw, aby umożliwić praktycznie nieograniczone transakcje na światach gry. Aby zwiększyć skalowalność Xaya, została ona zaprojektowana specjalnie dla MMO, gier online dla wielu graczy, działających 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Brakuje też serwerów dzięki temu, że gry Xaya działają na blockchainie.

Charakterystyka

Dzięki Xaya prawdziwa własność aktywów staje się możliwa. Umożliwia kupowanie, sprzedawanie i handel, a także grabieże w zdecentralizowanych światach. Gry na Xaya są uczciwe, bez szans na oszustwo. Zamiast tego ci, którzy używają Xaya, mogą udowodnić, że wygrali lub wykonali zadanie dzięki blockchain.

Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki Xaya dzięki niestandardowej metodzie wydobywania PoW i połączonemu wydobywaniu SHA-256d, które chronią górnicy Bitcoin. Ta kombinacja oznacza, że ​​osiągnięcie 51-procentowego ataku jest prawie niemożliwe.

Z punktu widzenia programisty Xaya jest łatwy w użyciu, ponieważ nie musisz uczyć się żadnych nowych języków. Zamiast tego możesz użyć wybranego języka programowania do zbudowania gry. Xaya API umożliwia przesyłanie i odbieranie danych dotyczących łańcucha bloków bez żadnej wiedzy na temat łańcucha bloków lub inteligentnych kontraktów.

Portfel Xaya

Portfel Xaya jest dostępny do pobrania już, co ułatwia bezpieczne przechowywanie monet HODL. Portfel jest nieśmiertelny na blockchainie, pozwala zarejestrować unikalną nazwę awatara i pozwala na grę z portfela do gier.

Portfel XAYA

Szczegóły sprzedaży tokenów

Xaya zakończyła już przedsprzedaż swojej monety, CHI, zbierając ponad 2,5 miliona dolarów. Główna sprzedaż publiczna rozpocznie się 7 września. Minimalny wkład podczas sprzedaży wynosi 200 EUR, a dostępny jest sztywny limit 150 milionów tokenów. Po sprzedaży wszelkie niesprzedane tokeny zostaną spalone.

CHI może być używany do tworzenia kont, przeprowadzania transakcji na kontach, kupowania lub wypożyczania aktywów i kont gier, przeprowadzania transakcji w grach lub transakcji monetami oraz prowadzenia sprzedaży społecznościowej napędzanej CHI. Z tokenów CHI 40,5% jest przeznaczonych na sprzedaż tokenów, 10% na firmę, 4,5% na migawkę HUC, 3,5% na kampanię premiową, 1,5% na doradców / inne osoby i 40% na dowód pracy.

Wniosek

Xaya dostarcza niestandardowy łańcuch bloków, który pozwala na „prawdziwą grę w łańcuchu bloków”, która jest bezserwerowa, uczciwa, bezpieczna i łatwa w konfiguracji. Wykorzystuje metodę wyszukiwania ludzi sprawdzoną przez Huntercoin i zostanie zbudowana wokół kanałów gier. Znaczna część technologii Xaya jest już gotowa, a sprzedaż tokenów dopiero się zaczyna.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map