Recenzja TradeSanta

Zautomatyzowane narzędzia handlowe są na topie. TradeSanta to nowa, oparta na chmurze, zautomatyzowana platforma handlowa, która ma mnóstwo funkcji. Platforma współpracuje z Binance, Bittrex, Bitfinex i HitBTC, ale w przyszłości może rozszerzyć obsługiwane giełdy.

Giełdy kryptowalut zazwyczaj nie oferują handlowcom wielu narzędzi. Obsługują również tylko podstawowe typy zleceń, co może być dużym problemem dla zaawansowanych traderów. Istnieje rosnąca fala zautomatyzowanych platform transakcyjnych i wszystkie mają różne narzędzia.

TradeSanta daje inwestorom zaawansowane opcje handlowe oraz możliwość atomowego wchodzenia i wychodzenia zarówno z długich, jak i krótkich pozycji. Cała platforma została zbudowana tak, aby była prosta w użyciu. TradeSanta oferuje opcje wsparcia, jeśli ich automatyczny kreator nie jest w stanie pomóc swoim klientom zaaklimatyzować się do platformy.

Recenzja TradeSanta

Odwiedź TradeSanta

TradeSanta oferuje świetne narzędzia handlowe

TradeSanta polega na ułatwianiu handlu.

Trzy opcje automatyczne to:

 • Szablon długiego bota
 • Krótki szablon bota
 • Szablon niestandardowy

Jeśli jesteś trochę zdezorientowany, termin „długi” oznacza, że ​​inwestor ocenia, że ​​cena papieru wartościowego wzrośnie. „Długa” oznacza zakup papieru wartościowego. „Krótka pozycja” jest przeciwieństwem i jest pozycją, w przypadku której wartość spadnie ceny papieru wartościowego.

Platforma TradeSanta zapewnia handlowcom narzędzia do zawierania zaawansowanych transakcji zarówno na długiej, jak i krótkiej stronie rynku, a także do tworzenia niestandardowych narzędzi, aby w pełni wykorzystać perspektywy tradera.

Dodatkowe narzędzia TradeSanta

TradeSanta wbudowała dodatkowe narzędzia na swojej platformie, aby zapewnić swoim klientom maksymalną wszechstronność.

 • Dodatkowe zamówienia –  Jeśli wejdziesz w transakcję, która jest przeciwko tobie, TradeSanta ma funkcję dodatkowych zleceń, które dodadzą się do pozycji, dzięki czemu może ostatecznie okazać się zwycięską transakcją. Dodatkowy rozmiar pozycji sprawi, że mniejszy ruch da większy zysk, co sprawia, że ​​pierwotny cel zysku jest możliwy.
 • Martyngał – Strategia Martingale jest podobna do dodatkowych zamówień, ale oprócz kupowania większego papieru wartościowego, gdy rynek zbliża się do pozycji, zwiększa również wolumen zakupów. Powiedzmy, że początkowy zakup kosztował 10 XRP w ETH. Gdy cena XRP spada w ujęciu ETH, strategia Martingale kupiłaby 20 XRP więcej, a następnie 40 XRP i tak dalej. Chodzi o to, że gdy rynek zmieni się na korzyść przedsiębiorcy, zakupy po niższych cenach z nawiązką zrekompensują straty lub niewielki zysk z początkowego zakupu.
 • Kupowanie monet za prowizję – TradeSanta oferuje swoim klientom usługę zakupu dodatkowych monet w celu pokrycia kosztów prowizji w walucie kwotowanej w przypadku, gdy konto klienta nie wystarcza na pokrycie transakcji. Kwota, która zostanie zakupiona, nie przekroczy równowartości 5 USD, a tę funkcję można wyłączyć w dowolnym momencie.
 • Wejście po cenie rynkowej – Jeśli trader chce, aby TradeSanta od razu przystąpiła do programu kupna lub sprzedaży, wejście po cenie rynkowej spowoduje rozpoczęcie handlu. Jeśli zostanie użyta cena rynkowa, zlecenie zostanie złożone obok pierwszego ask na giełdzie.
 • Wskaźniki techniczne – Wskaźniki techniczne pomagają botom TradeSanta wprowadzać transakcje w najlepszym możliwym czasie. Chociaż żaden system nie jest doskonały, te narzędzia analityczne mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu transakcji.
 • Filtr dnia – Bot TradeSanta może wykorzystać informacje z wykresu świecowego z poprzedniego dnia handlowego, aby zdecydować, czy jest dobry moment na kupno lub sprzedaż pary kryptowalut. Na przykład, jeśli wykres świecowy wykaże, że wczorajsza pozycja była dodatnia dla długiej pozycji, bot TradeSanta automatycznie otworzy transakcję. Jeśli wykres świecowy mówi, że dzisiejszy dzień nie jest odpowiedni dla transakcji, bot w ogóle nic nie zrobi.
 • Filtr objętości – Wolumen może być pomocny w znalezieniu dobrych warunków handlowych. Bot TradeSanta można skonfigurować tak, aby wchodził na rynek, jeśli istnieją odpowiednie warunki dotyczące wolumenu, mierzone wolumenem handlu z poprzedniego dnia. Zalecana wielkość wolumenu zarówno dla par BTC, jak i ETH to 100 jednostek, co powinno wystarczyć, aby zapewnić wystarczającą płynność, aby wyjść z transakcji i zabezpieczyć przed dużymi wahaniami, które mogą spowodować sprzedaż typu stop-loss.
 • Wstęgi Bollingera – Wstęgi Bollingera to standardowe w branży narzędzie analizy technicznej, które tworzy zakres handlowy dla dowolnego rynku lub papieru wartościowego. TradeSanta może używać wstęg Bollingera jako wyzwalacza do otwierania transakcji, opierając decyzję na ostatnich 1,5 godziny handlu i używając 5-minutowego interwału do wykonania analizy.

Ceny i opcje TradeSanta

TradeSanta ma do wyboru trzy plany, w tym darmowy plan, który umożliwia nowym klientom wypróbowanie platformy bez żadnych kosztów.

TradeSanta oferuje następujące plany:

 • Plan bezpłatny / bez opłat
 • Plan podstawowy / 15 USD miesięcznie
 • Plan maksymalny / 100 USD miesięcznie

Bezpłatny plan

Darmowy plan TradeSanta zapewni klientom dostęp do 5 botów i nie obejmuje indywidualnych usług pomocy technicznej. Obejmuje to możliwość korzystania z dowolnych par kryptograficznych znajdujących się na giełdzie i nieograniczonej liczby punktów dostępu.

Plan podstawowy

Podstawowy plan od TradeSanta dodaje możliwość korzystania z maksymalnie 49 botów i wszystkiego, co jest zawarte w podstawowym planie.

Plan maksymalny

Oprócz pompowania liczby botów do dowolnej liczby (nieograniczona liczba botów), klienci planu Maximum Plan otrzymają również indywidualne wsparcie bezpośrednio od TradeSanta.

Cennik TradeSanta

Jak: założyć konto w TradeSanta

Założenie konta w TradeSanta jest proste.

Zacznij od przejścia do strony otwierania konta, wprowadź nową nazwę użytkownika, a następnie podaj TradeSanta adres e-mail, którego chcesz używać, i wybierz hasło do nowego konta.

Po wprowadzeniu wszystkich tych informacji będziesz musiał przejść do konta e-mail, które podałeś w celu weryfikacji konta. W otrzymanej wiadomości e-mail pojawią się instrukcje dotyczące weryfikacji konta.

Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, którą otrzymałeś od TradeSanta, a Twoje konto powinno działać.

Rejestracja konta

Jeśli masz problemy lub nie otrzymasz e-maila weryfikacyjnego, sprawdź folder ze spamem. W razie potrzeby możesz również skontaktować się z centrum pomocy TradeSanta.

Rozpocznij handel z TradeSanta

Po pomyślnym otwarciu konta w TradeSanta, będziesz musiał wybrać typ konta TradeSanta, którego chcesz użyć.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z bezpłatnego konta, aby rozpocząć, reszta tej sekcji nie pomoże. Możesz po prostu przejść do następnej sekcji!

Teraz, jeśli chcesz mieć więcej niż pięć botów na swoim koncie, będziesz musiał wybrać jeden z planów płatności oferowanych przez TradeSanta. Będziesz musiał dokonać wpłaty w TradeSanta, aby aktywować swoje konto.

Obecnie TradeSanta akceptuje tylko depozyty w BTC, co powinno być łatwe w użyciu dla każdego handlowca kryptowalut.

Po prostu idź do Ustawienia > Doładuj konto, a następnie wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić. Będziesz musiał wpisać kwotę w USD, a następnie zostanie ona automatycznie przeliczona na BTC po potwierdzeniu kwoty.

System TradeSanta poda następnie adres, na który należy wysłać BTC, i prawie gotowe. Po dokonaniu płatności powinna ona automatycznie zaktualizować Twoje konto w ciągu jednego dnia i jesteś gotowy do pracy.

Twoje nowo zasilone saldo TradeSanta można wykorzystać do zakupu jednego z dwóch planów wypłat, w zależności od tego, co chcesz. Po prostu wybierz żądany plan i zacznij tworzyć boty!

Połącz TradeSanta ze swoją giełdą kryptograficzną

Bez względu na to, z jakiego konta TradeSanta zdecydujesz się skorzystać, możesz utworzyć dowolną liczbę punktów dostępu.

Aby utworzyć punkty dostępu z TradeSanta, po prostu przejdź do sekcji Punkty dostępu w lewym menu, a następnie kliknij Wszystkie dostępy podopcja.

Tam kliknij Dodaj dostęp.

Każda giełda będzie miała inny sposób tworzenia kluczy API i będziesz musiał mieć klucz API i tajny klucz API dla każdego tworzonego punktu dostępu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu kluczy API i tajnych kluczy API, sprawdź tę stronę, aby uzyskać więcej informacji.

Gdy masz już klucz API i tajny klucz API, po prostu podłącz je do nowego punktu dostępu i jesteś połączony.

Połącz Exchange

Tworzenie bota

TradeSanta Bots są przeznaczone do konfigurowania przez handlowców. W przeciwieństwie do alg, które właśnie pojawiły się na rynku, TradeSanta pozwala handlowcom określić, w jaki sposób boty handlują.

Najpierw musisz przejść do Bot handlowy > Stwórz, i nazwij Bot.

Tuż pod polem nazwy znajdziesz wybór giełdy, na którym będziesz musiał zdecydować, na której giełdzie chcesz wdrożyć bota handlowego.

Będziesz musiał wybrać, czy chcesz użyć długiej, czy krótkiej strategii, a TradeSanta oferuje łatwy zestaw przycisków, aby to zrobić.

Utwórz bota

Następnie musisz wybrać parę kryptowalut, którą bot ma handlować, na przykład BTC / ETH może być dobrym rynkiem. Możesz wybrać dowolną parę, którą obsługuje giełda. TradeSanta przypomni Ci, że masz wystarczająco dużo kryptowalut na swoim koncie, aby handlować wybraną parą.

Poniżej pola wprowadzania pary znajdują się dwa pola, które mogą wydawać się nieco zagmatwane.

Górna to „Wartość Take profit” (pierwszego zamówienia), a druga to „Wolumen pierwszego zamówienia” (jako procent depozytu / stała wartość)

TradeSanta umożliwia handlowcom automatyzację serii zakupów (lub sprzedaży, jeśli są krótkie), które, miejmy nadzieję, zostaną sprzedane z zyskiem. Wartość Take profit odnosi się do poziomu, na którym pozycja zostanie sprzedana, w oparciu o wartość pierwszego zakupu.

Wolumen pierwszego zamówienia pozwala traderom ustawić kwotę kryptowalut, która zostanie wykorzystana do otwarcia pozycji, w oparciu o procent kwoty depozytu lub dowolną stałą wartość.

Ustawienia bota

Narzędzia te pozwalają traderowi dostosować swoje algo w oparciu o osobiste preferencje i warunki rynkowe.

Zautomatyzowany handel ma zalety

Handlowcy muszą sobie dużo radzić, a zautomatyzowane systemy transakcyjne mogą być bardzo pomocne. Oprócz ciągłej aktywności, zautomatyzowane platformy handlowe pomagają uwolnić emocje związane z handlem na niestabilnych rynkach.

Jedną z najtrudniejszych części handlu jest utrzymanie dyscypliny i zawieranie transakcji, mimo że system mógł ostatnio nie działać. Żaden system transakcyjny nie jest doskonały, a każda metodologia handlowa przyniesie straty.

Nieadaptacyjne systemy handlowe są dobre, ponieważ będą stosowały metodologię handlową, gdy tylko warunki są prawidłowe. Zamiast stać się emocjonalnym i popełniać błędy, boty handlowe wejdą na rynek bez namysłu.

Boty handlują 24/7

Przebywanie w terminalu handlowym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu prawdopodobnie nie jest zdrowe. Inwestor byłby nie tylko zmęczony, ale także prawdopodobieństwo dokonania świetnych transakcji spada wraz z pojawieniem się stresu. Duże banki mają traderów, którzy działają na każdym rynku, ale świat kryptowalut porusza się cały czas, każdego dnia tygodnia.

Boty handlowe mogą śledzić, co dzieje się automatycznie i nigdy nie muszą robić przerwy. Boty TradeSanta działają w chmurze, co oznacza, że ​​są połączone z każdą giełdą obsługiwaną przez TradeSanta w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Płacenie mniej niż dolara dziennie za pełnoetatowego asystenta handlowego wydaje się całkiem dobrą okazją, nawet jeśli dokonuje transakcji tylko co kilka dni. W zależności od wielkości portfela pojedyncza zwycięska transakcja może uzasadniać koszt bota co miesiąc, a czas zaoszczędzony przez tradera jest ogromny.

Czy TradeSanta jest właśnie dla Ciebie?

Istnieje wiele opcji dla handlowców kryptowalut, którzy chcą dodatkowych narzędzi. TradeSanta z pewnością wypełnia niszę i nie jest zbyt droga. Z drugiej strony istnieją zautomatyzowane platformy handlowe, które są bezpłatne.

Pierwszą rzeczą do przemyślenia jest to, ile handlujesz i czy czułbyś się komfortowo korzystając z automatycznego systemu handlowego. TradeSanta to nowa platforma, więc warto wypróbować darmową wersję i zobaczyć, jak dobrze działa.

Bardzo dobrze jest widzieć, że TradeSanta oferuje potencjalnym klientom możliwość korzystania ze swojej platformy i narzędzi, zanim będą musieli zapłacić, i warto skorzystać z tej oferty. Możesz zasilić swoje konto w dowolnym momencie i przejść na jeden z planów płatności.

Czy systemy transakcyjne działają?

Istnieje wiele pytań dotyczących tego, jak skuteczne mogą być zautomatyzowane systemy transakcyjne. Należy pamiętać, że istnieje wiele różnych rodzajów zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, a każdy z nich będzie miał swoje zalety.

System stworzony przez TradeSanta jest prosty i pozwala traderom korzystać z narzędzi, które znacznie ułatwiają handel. Największą zaletą jest prawdopodobnie to, że TradeSanta cały czas obserwuje ceny kryptowalut, dzięki czemu nie musisz być przyklejony do terminala handlowego.

Warto również wspomnieć, że żaden system transakcyjny nie będzie działał przez cały czas, więc upewnienie się, że jest stosowany konsekwentnie, jest bardzo ważne.

Powszechne stosowanie systemu w kółko sprawia, że ​​jest on opłacalny, a TradeSanta jest pod tym względem solidna. Nie straci wiary ani nie stanie się emocjonalny, co sprawia, że ​​każdy system handlowy jest opłacalny na dłuższą metę.

TradeSanta daje inwestorom wiele opcji automatycznego handlu

Wydaje się, że TradeSanta stworzyła świetną zautomatyzowaną platformę handlową dla handlowców kryptowalut.

Interfejsy handlowe mają tendencję do bycia skomplikowanymi, ale TradeSanta stworzyła interfejs, który jest prosty. Nowi użytkownicy nie powinni mieć problemów z szybkim zapoznaniem się z platformą TradeSanta i połączeniem jej ze swoimi kontami handlowymi kryptowalut.

Kolejną fajną cechą TradeSanta jest fakt, że współpracuje z wieloma popularnymi giełdami. Niektóre inne zautomatyzowane platformy transakcyjne działają tylko z kilkoma giełdami, ale TradeSanta współpracuje z jednymi z największych giełd kryptowalutowych i pracuje nad dodaniem obsługi większej liczby.

Dobrze jest również, że TradeSanta może zarabiać zarówno w rosnących, jak i spadających warunkach rynkowych. Stworzone przez nich narzędzia handlowe są łatwe w użyciu i powinny być bardzo niezawodne, ponieważ są hostowane w chmurze.

Wniosek

Jeśli szukasz sposobu na zautomatyzowanie handlu kryptowalutami, prawdopodobnie warto dowiedzieć się więcej o TradeSanta. Jest prosty w użyciu i można go wdrożyć w dowolnej wybranej parze kryptograficznej.

Programy handlowe, które TradeSanta zawiera na swojej platformie, prawdopodobnie będą przydatne i łatwo będzie je włączać i wyłączać. Opcja bezpłatnego konta oznacza, że ​​nie ma z góry żadnych zobowiązań finansowych, a jeśli nie jest to narzędzie handlowe, którego potrzebujesz, wypróbowanie go nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Świat handlu kryptowalutami cały czas się rozwija. TradeSanta wkracza na rozwijający się rynek, który przyciąga coraz większą uwagę, gdy kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne. Narzędzia, które TradeSanta wbudowała w swoją platformę, mogą mieć znaczenie dla handlowców kryptowalut i pomóc generować zyski bez względu na trend na rynku.

Odwiedź TradeSanta

TradeSanta

src = “~ images \ tradesanta-review-guide-to-this-automatic-crypto-trading-bot-platform.gif”

alt = “Recenzja TradeSanta”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

 • Bezpłatna wersja próbna
 • Łatwe ustawienie
 • Rozsądne ceny
 • System oparty na chmurze

Cons

 • Obecnie tylko 4 giełdy
 • Nowsza platforma

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"TradeSanta","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 07 \ /tradesanta-review.gif","opis":"Zautomatyzowane narzędzia handlowe są na topie. TradeSanta to nowa, oparta na chmurze, zautomatyzowana platforma handlowa, która ma mnóstwo funkcji. Platforma współpracuje z Binance, Bittrex, Bitfinex i HitBTC, ale w przyszłości może rozszerzyć obsługiwane giełdy. Giełdy kryptowalut zazwyczaj nie oferują handlowcom wielu narzędzi. Obsługują również tylko podstawowe typy zamówień, którymi mogą być…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"TradeSanta","reviewBody":"Zautomatyzowane narzędzia handlowe są na topie. TradeSanta to nowa, oparta na chmurze, zautomatyzowana platforma handlowa, która ma mnóstwo funkcji. Platforma współpracuje z Binance, Bittrex, Bitfinex i HitBTC, ale w przyszłości może rozszerzyć obsługiwane giełdy. \ R \ n \ r \ nGiełdy kryptograficzne na ogół nie oferują inwestorom wielu narzędzi. Obsługują również tylko podstawowe typy zleceń, co może być dużym problemem dla zaawansowanych traderów. Istnieje rosnąca fala automatycznych platform transakcyjnych i wszystkie mają różne narzędzia. \ R \ n \ r \ nTradeSanta daje inwestorom zaawansowane opcje handlowe oraz możliwość atomowego wchodzenia i wychodzenia zarówno z długich, jak i krótkich pozycji. Cała platforma została zbudowana tak, aby była prosta w użyciu. TradeSanta oferuje opcje wsparcia, jeśli ich automatyczny kreator nie jest w stanie pomóc swoim klientom w zaaklimatyzowaniu się na platformie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź TradeSanta \ r \ n \ r \ nTradeSanta oferuje świetne narzędzia handlowe \ r \ nTradeSanta polega na ułatwieniu transakcji. \ r \ n \ r \ nTrzy automatyczne opcje to: \ r \ n \ r \ n \ t Szablon długiego bota \ r \ n \ t Szablon krótkiego bota \ r \ n \ t Szablon niestandardowy \ r \ n \ r \ nJeśli jesteś trochę zdezorientowany, termin „długi” oznacza, że ​​inwestor zastanawia się, czy cena papieru wartościowego wzrośnie. „Długie” oznacza zakup papieru wartościowego. „Krótka pozycja” jest odwrotna i jest pozycją, która wzrośnie, a cena spadnie. \ R \ n \ r \ nPlatforma TradeSanta daje inwestorom narzędzia do zawierania zaawansowanych transakcji zarówno na długiej, jak i krótkiej stronie rynek, a także tworzenie niestandardowych narzędzi, aby w pełni wykorzystać perspektywy tradera. \ r \ nDodatkowe narzędzia TradeSanta \ r \ nTradeSanta wbudowała dodatkowe narzędzia na swojej platformie, aby zapewnić swoim klientom maksymalną wszechstronność. \ r \ n \ r \ n \ t Dodatkowe zlecenia – \ u00a0 Jeśli wejdziesz w transakcję, która jest przeciwko tobie, TradeSanta ma funkcję dodatkowych zleceń, która doda pozycję, dzięki czemu może ostatecznie okazać się zwycięską transakcją. Dodatkowy rozmiar pozycji sprawi, że mniejszy ruch da większy zysk, co sprawia, że ​​Twój pierwotny zysk jest możliwy. \ R \ n \ t Martyngał – strategia Martingale jest podobna do dodatkowych zamówień, ale oprócz kupowania większej ilości papieru wartościowego gdy rynek przeciwstawia się pozycji, zwiększa się również wielkość zakupów. Powiedzmy, że początkowy zakup kosztował 10 XRP w ETH. Gdy cena XRP spada w kategoriach ETH, strategia Martingale kupiłaby 20 XRP więcej, a następnie 40 XRP i tak dalej. Chodzi o to, że gdy rynek zmienia się na korzyść przedsiębiorcy, zakupy po niższych cenach z nawiązką zrekompensują straty lub niewielki zysk z początkowego zakupu. \ R \ n \ tKupowanie monet za prowizję – TradeSanta oferuje swoim klientom usługę kupna dodatkowe monety na pokrycie kosztów prowizji w walucie kwotowanej w przypadku, gdy na koncie klienta nie ma środków na pokrycie transakcji. Kwota, która zostanie zakupiona, nie przekroczy równowartości 5 USD, a tę funkcję można wyłączyć w dowolnym momencie. \ R \ n \ tWprowadzenie po cenie rynkowej – Jeśli inwestor chce, aby TradeSanta poprawnie przystąpił do programu kupna lub sprzedaży dalej, wejście po cenie rynkowej spowoduje rozpoczęcie handlu. Jeśli zostanie użyta opcja enter po cenie rynkowej, zlecenie zostanie złożone obok pierwszego zapytania na giełdzie. \ R \ n \ tWskaźniki techniczne – wskaźniki techniczne pomagają botom TradeSanta wchodzić w transakcje w najlepszym możliwym czasie. Chociaż żaden system nie jest doskonały, te narzędzia analityczne mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu transakcji. \ R \ n \ tDay Filter – bot TradeSanta może wykorzystać informacje z wykresu świecowego z poprzedniego dnia handlowego, aby zdecydować, czy jest dobry moment na zakup, czy sprzedać parę kryptowalut. Na przykład, jeśli wykres świecowy wykaże, że wczorajsza pozycja była dodatnia dla długiej pozycji, bot TradeSanta automatycznie otworzy transakcję. Jeśli wykres świecowy mówi, że dzisiejszy dzień nie jest odpowiedni dla transakcji, bot w ogóle nic nie zrobi. \ R \ n \ tFiltr wolumenu – wolumen może być pomocny w znalezieniu dobrych warunków handlowych. Bot TradeSanta można skonfigurować tak, aby wchodził na rynek, jeśli istnieją odpowiednie warunki dotyczące wolumenu, mierzone wolumenem handlu z poprzedniego dnia. Zalecana wielkość wolumenu zarówno dla par BTC, jak i ETH to 100 jednostek, co powinno wystarczyć do zapewnienia wystarczającej płynności, aby wyjść z transakcji i zabezpieczyć przed dużymi wahaniami, które mogą wywołać sprzedaż typu stop-loss. \ R \ n \ t Wstęgi Bollingera – Wstęgi Bollingera to standardowe w branży narzędzie analizy technicznej, które tworzy zakres handlowy dla dowolnego rynku lub papieru wartościowego. TradeSanta może używać wstęg Bollingera jako wyzwalacza do otwierania transakcji, opierając decyzję na ostatnich 1,5 godziny handlu i używając 5-minutowego interwału do wykonania analizy. \ R \ n \ r \ nCeny i opcje TradeSanta \ r \ nTradeSanta ma do wyboru trzy plany, w tym darmowy plan, który umożliwia nowym klientom wypróbowanie platformy przy zerowych kosztach. \ r \ n \ r \ nTradeSanta oferuje następujące plany: \ r \ n \ r \ n \ tPlan bezpłatny \ / Bez opłat \ r \ n \ tPlan podstawowy \ / 15 USD miesięcznie \ r \ n \ tPlan maksymalny \ / 100 USD miesięcznie \ r \ n \ r \ nPlan bezpłatny \ r \ nPlan TradeSanta zapewni klientom dostęp do 5 boty i nie obejmuje indywidualnych usług pomocy technicznej. Obejmuje możliwość korzystania z dowolnych par kryptograficznych znajdujących się na giełdzie i nieograniczonej liczby punktów dostępu. \ R \ n \ r \ nPlan podstawowy \ r \ nPodstawowy plan TradeSanta dodaje możliwość korzystania z maksymalnie 49 botów i wszystkiego który jest zawarty w planie podstawowym. \ r \ n \ r \ nPlan maksymalny \ r \ nPoza zwiększaniem liczby botów do dowolnej liczby (nieograniczona liczba botów), klienci planu maksymalnego otrzymają również indywidualne wsparcie bezpośrednio od TradeSanta. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak to zrobić: założyć konto w TradeSanta \ r \ nZałożenie konta w TradeSanta jest proste. \ R \ n \ r \ nZacznij od strony otwierania konta, wprowadź nową nazwę użytkownika, a następnie podaj TradeSanta adres e-mail, którego chcesz używać, i wybierz hasło dla swojego nowego konta. \ r \ n \ r \ nPo wprowadzeniu wszystkich tych informacji będziesz musiał przejść do adresu e-mail konto wprowadzone do weryfikacji konta. W otrzymanej wiadomości e-mail będą znajdować się instrukcje dotyczące weryfikacji konta. \ R \ n \ r \ nPo prostu postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail otrzymanej od TradeSanta, a Twoje konto powinno być gotowe. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJeśli masz jakiekolwiek problemy lub nie otrzymasz e-maila weryfikacyjnego, sprawdź folder ze spamem. W razie potrzeby możesz również skontaktować się z centrum pomocy TradeSanta. \ R \ nRozpocznij handel z TradeSanta \ r \ nPo pomyślnym otwarciu konta w TradeSanta będziesz musiał wybrać typ konta TradeSanta, którego chcesz używać. \ R \ n \ r \ nJeśli zdecydujesz się na darmowe konto, aby rozpocząć, reszta tej sekcji nie pomoże. Możesz przejść do następnej sekcji! \ R \ n \ r \ nTeraz, jeśli chcesz mieć więcej niż pięć botów na swoim koncie, będziesz musiał wybrać jeden z planów wypłat oferowanych przez TradeSanta. Będziesz musiał dokonać wpłaty w TradeSanta, aby aktywować swoje konto. \ R \ n \ r \ nTeraz TradeSanta akceptuje tylko depozyty w BTC, co powinno być łatwe w użyciu dla każdego inwestora kryptowalutowego. \ R \ n \ r \ nPo prostu idź do ustawień > Doładuj konto, a następnie wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić. Będziesz musiał wprowadzić kwotę w USD, a następnie zostanie ona automatycznie przeliczona na BTC po potwierdzeniu kwoty. \ R \ n \ r \ nSystem TradeSanta dostarczy Ci adres, na który należy wysłać BTC. prawie na miejscu. Po dokonaniu płatności powinna ona automatycznie zaktualizować Twoje konto w ciągu jednego dnia i jesteś gotowy do pracy. \ R \ n \ r \ nTwoje nowo zasilone saldo TradeSanta można wykorzystać do zakupu jednego z dwóch planów płatności, w zależności od tego, co chcesz. Po prostu wybierz plan, który chcesz i zacznij tworzyć boty! \ R \ nPołącz TradeSanta ze swoją giełdą kryptograficzną \ r \ nBez względu na to, którego konta TradeSanta zdecydujesz się użyć, możesz utworzyć dowolną liczbę punktów dostępu. \ R \ n \ r \ nAby utworzyć punkty dostępu w TradeSanta, po prostu przejdź do sekcji Punkty dostępu w menu po lewej stronie, a następnie kliknij podopcję Wszystkie dostępy. \ r \ n \ r \ nGdy tam kliknij Dodaj dostęp. \ r \ n \ r \ nKażda giełda będzie miała inny sposób tworzenia kluczy API i będziesz musiał mieć klucz API i tajny klucz API dla każdego tworzonego punktu dostępu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu kluczy API i tajnych kluczy API, sprawdź tę stronę, aby uzyskać więcej informacji. \ R \ n \ r \ nGdy już będziesz mieć klucz API i tajny klucz API, po prostu podłącz je do nowego punktu dostępu, a ty są połączone. \ r \ n \ r \ n \ r \ nTworzenie bota \ r \ nTradeSanta Boty są przeznaczone do konfigurowania przez traderów. W przeciwieństwie do alg, które dopiero co pojawiły się na rynku, TradeSanta pozwala handlowcom określić, w jaki sposób boty handlują. \ R \ n \ r \ nPo pierwsze, będziesz musiał przejść do bota handlowego > Utwórz i nazwij bota. \ R \ n \ r \ n Tuż pod polem nazwy znajdziesz wybór giełdy, na którym będziesz musiał zdecydować, na której giełdzie chcesz wdrożyć bota handlowego. \ R \ n \ r \ nPóźniej będziesz musiał wybrać, czy chcesz użyć długiej, czy krótkiej strategii, a TradeSanta zapewnia łatwy zestaw przycisków, aby to zrobić. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo tym będzie musiał wybrać parę kryptowalut, którą bot ma handlować, na przykład BTC \ / ETH może być dobrym rynkiem. Możesz wybrać dowolną parę, którą obsługuje giełda. TradeSanta przypomni Ci, że masz wystarczającą liczbę kryptowalut na koncie, aby móc handlować wybraną parą. \ R \ n \ r \ nPoniżej polem wprowadzania pary znajdują się dwa pola, które mogą wydawać się nieco zagmatwane. \ R \ n \ r \ n górny to „Wartość zysku” (pierwszego zamówienia), a drugi „Wolumen pierwszego zamówienia” (jako procent depozytu \ / stała wartość) \ r \ n \ r \ n TradeSanta umożliwia traderom automatyzację seria zakupów (lub sprzedaży, jeśli będzie krótka), które następnie, miejmy nadzieję, zostaną sprzedane z zyskiem. Wartość Take profit odnosi się do poziomu, na którym pozycja zostanie sprzedana, w oparciu o wartość pierwszego zakupu. \ R \ n \ r \ nWolumen pierwszego zamówienia umożliwia handlowcom ustalenie ilości kryptowalut, które zostaną wykorzystane aby otworzyć pozycję, która jest oparta albo na procencie kwoty depozytu, albo na dowolnej ustalonej wartości. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTe narzędzia umożliwiają inwestorowi precyzyjne dostrojenie swojego algo na podstawie osobiste preferencje i warunki rynkowe. \ r \ nZautomatyzowany handel ma zalety \ r \ nTraderowie muszą sobie dużo radzić, a zautomatyzowane systemy transakcyjne mogą być bardzo pomocne. Oprócz ciągłej aktywności, zautomatyzowane platformy transakcyjne pomagają uwolnić się od emocji związanych z handlem na niestabilnych rynkach. \ R \ n \ r \ nJedną z najtrudniejszych części handlu jest utrzymanie dyscypliny i zawieranie transakcji, mimo że system mógł ostatnio nie działać. Żaden system transakcyjny nie jest doskonały, a każda metodologia handlowa przyniesie straty. \ R \ n \ r \ nNieadaptacyjne systemy handlowe są dobre, ponieważ będą stosować metodologię handlową zawsze, gdy warunki są prawidłowe. Zamiast stawać się emocjonalnymi i popełniać błędy, boty handlowe wejdą na rynek bez namysłu. \ R \ nBoty Handluj 24 \ / 7 \ r \ n Prawdopodobnie nie jest zdrowo być na terminalu handlowym 24 \ / 7. Inwestor byłby nie tylko zmęczony, ale także prawdopodobieństwo dokonania świetnych transakcji spada wraz z pojawieniem się stresu. Duże banki mają traderów, którzy działają na każdym rynku, ale świat kryptowalut zmienia się cały czas, każdego dnia tygodnia. \ R \ n \ r \ nBoty handlowe mogą śledzić, co dzieje się automatycznie i nigdy nie muszą robić sobie przerwy. Boty TradeSanta żyją w chmurze, co oznacza, że ​​są połączone z każdą giełdą obsługiwaną przez TradeSanta w czasie zbliżonym do rzeczywistego. \ R \ n \ r \ nPłacenie mniej niż dolara dziennie za pełnoetatowego asystenta handlowego wydaje się całkiem niezłe dobra okazja, nawet jeśli dokonuje transakcji tylko co kilka dni. W zależności od wielkości portfela pojedyncza zwycięska transakcja może uzasadniać koszt bota każdego miesiąca, a czas zaoszczędzony przez inwestora jest olbrzymi. \ R \ nCzy TradeSanta jest dla Ciebie odpowiedni? \ R \ nIstnieje wiele opcji tam dla handlowców kryptowalut, którzy chcą dodatkowych narzędzi. TradeSanta z pewnością wypełnia niszę i nie jest zbyt droga. Z drugiej strony istnieją zautomatyzowane platformy handlowe, które są bezpłatne. \ R \ n \ r \ nPierwszą rzeczą do przemyślenia jest to, ile handlujesz i czy czułbyś się komfortowo korzystając z automatycznego systemu handlowego. TradeSanta to nowa platforma, więc warto wypróbować darmową wersję i zobaczyć, jak dobrze działa. \ R \ n \ r \ nBardzo dobrze jest zobaczyć, że TradeSanta oferuje potencjalnym klientom możliwość korzystania ze swojej platformy i narzędzi zanim będą musieli zapłacić i warto skorzystać z tej oferty. Możesz zasilić swoje konto w dowolnym momencie i uaktualnić do jednego z planów płatności. \ R \ nCzy systemy transakcyjne działają? \ R \ nIstnieje wiele pytań dotyczących skuteczności zautomatyzowanych systemów transakcyjnych. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje wiele różnych rodzajów zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, a każdy z nich będzie miał swoje zalety. \ R \ n \ r \ nSystem stworzony przez TradeSanta jest prosty i pozwala inwestorom używać narzędzi, dzięki którym handel jest dużo łatwiej. Największą zaletą jest prawdopodobnie to, że TradeSanta cały czas obserwuje ceny kryptowalut, dzięki czemu nie musisz być przyklejony do terminala handlowego. \ R \ n \ r \ nNależy również wspomnieć, że żaden system transakcyjny nie działa przez cały czas, więc upewnienie się, że jest stosowany konsekwentnie, jest bardzo ważne. \ r \ n \ r \ nCałkowite stosowanie systemu w kółko jest tym, co czyni go opłacalnym, a TradeSanta jest pod tym względem solidna. Nie straci wiary ani nie stanie się emocjonalny, co sprawia, że ​​każdy system transakcyjny jest opłacalny na dłuższą metę. \ R \ nTradeSanta daje inwestorom wiele opcji zautomatyzowanego handlu \ r \ n TradeSanta wydaje się, że stworzyła świetną automatyczną platformę transakcyjną handlowcy kryptowalutowi. \ r \ n \ r \ nInterfejsy transakcyjne mają tendencję do bycia skomplikowanymi, ale TradeSanta stworzyła interfejs, który jest prosty. Nowi użytkownicy nie powinni mieć problemu z zapoznaniem się z platformą TradeSanta i połączeniem jej z ich kontami do handlu kryptowalutami. \ R \ n \ r \ n Inną fajną cechą TradeSanta jest fakt, że współpracuje ona z wieloma popularnymi giełdami. Niektóre inne zautomatyzowane platformy transakcyjne działają tylko z kilkoma giełdami, ale TradeSanta współpracuje z jednymi z największych giełd kryptowalutowych i pracuje nad dodaniem obsługi większej liczby. \ R \ n \ r \ nCo również dobre, że TradeSanta może pieniądze zarówno w rosnących, jak i spadających warunkach rynkowych. Stworzone przez nich narzędzia handlowe są łatwe w użyciu i powinny być bardzo niezawodne, ponieważ są hostowane w chmurze. \ R \ nWnioski \ r \ nJeśli szukasz sposobu na zautomatyzowanie handlu kryptowalutami, prawdopodobnie warto dowiedzieć się więcej o TradeSanta. Jest prosty w użyciu i można go wdrożyć w dowolnej wybranej parze kryptograficznej. \ R \ n \ r \ nProgramy handlowe, które TradeSanta zawiera na swojej platformie, prawdopodobnie będą przydatne i łatwo je będzie włączać i wyłączać . Opcja bezpłatnego konta oznacza, że ​​nie ma z góry żadnych zobowiązań finansowych, a jeśli nie jest to narzędzie handlowe, którego potrzebujesz, wypróbowanie go nie wiąże się z żadnymi kosztami. \ R \ n \ r \ nŚwiat handlu kryptowalutami rośnie cały czas. TradeSanta wkracza na rozwijający się rynek, który przyciąga coraz większą uwagę, gdy kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne. Narzędzia, które TradeSanta wbudowała w swoją platformę, mogą mieć znaczenie dla handlowców kryptowalut i pomóc generować zyski niezależnie od trendów na rynku. \ R \ nOdwiedź TradeSanta","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2020-01-06"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","nsn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me